forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-07, 10:49:01

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
661063 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 28 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: t0mat0
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Zmarł Karol Braniek.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Zmarł Karol Braniek.  (Przeczytany 96630 razy)
Szymon
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #80 : 2009-06-18, 20:54:48 »

Cytuj
czy ktoś jest w stanie powiedzieć ilu mamy w Polsce optymalnych?
Na to pytanie powinno odpowiedzieć OSBO. Nigdy nie odpowie, co stawia pod sporym znakiem zapytania sens istnienia tej organizacji.
Myślę też, że trudno zdefiniować bycie optymalnym. Czy to są wszyscy ludzie stosujący się do proporcji 1-3-0,8?

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70621


Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #81 : 2009-06-18, 21:15:10 »

Cytuj
Smutna prawidłowo¶ć ma wyższy (znacznie) odsetek w¶ród nieoptymalnych.

Tu jest za dużo możliwo¶ci (ŻO pomogła, nie pomogła, nie pomogła, bo, pomogłaby, gdy etc. w nieskończono¶ć), żeby móc pozwolić sobie na spekulacje. Idzie o życie ludzkie, dlatego kompleksowe badania... - patrz wszystkie poprzednie wpisy
Przecież pisałam o życiu ludzkim i o potrzebie kompleksowych badań...
Zapisane

Szymon
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #82 : 2009-06-18, 21:21:45 »

I bardzo dobrze. Szkoda, że to będzie głos wołającego na puszczy.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #83 : 2009-06-18, 21:47:27 »

czy ktoś jest w stanie powiedzieć ilu mamy w Polsce optymalnych?
Nie tak dawno nasz Admin pisal ilu jest w Polsce optymalnych i ilu on zna osobiscie. Poprawil cyfre podana przez Adampio. Nie moge znalezc w wyszukiwarce tej odpowiedzi. Pewnie znowu cos zle zrozumialem. Chyba chodzilo o cyfre 350 i okolo 100.
Drogi Adminie moze podasz znowu te cyfre.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #84 : 2009-06-18, 21:50:57 »

czy ktoś jest w stanie powiedzieć ilu mamy w Polsce optymalnych?
Nie tak dawno nasz Admin pisal ilu jest w Polsce optymalnych i ilu on zna osobiscie. Poprawil cyfre podana przez Adampio. Nie moge znalezc w wyszukiwarce tej odpowiedzi. Pewnie znowu cos zle zrozumialem. Chyba chodzilo o cyfre 350 i okolo 100.
Drogi Adminie moze podasz znowu te cyfre.

to gdzie słyszałam ze ok 2 miliny optymalnych mamy?  Shocked serio gdzieś to słyszałam Laughing
Zapisane
mabu
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #85 : 2009-06-18, 21:54:56 »

I bardzo dobrze. Szkoda, że to będzie głos wołającego na puszczy.
Zastanawiam się co myślał, co czuł Morgano, kiedy dowiedział się że jest chory, na chorobę, która tylko nielicznym pozwala pożyć trochę dłużej niż 5-10 lat. Co myśli długoletni, zdrowy optymalny, o chorobach, które dziesiątkują całe populacje?, Myśli z pewnością o ŻO, jako o wunderwaffe, która nie da przystępu zwykłej grypie, nie mówiąc o  poważnych chorobach. Kiedy odtwarzam wpisy Morgano,  te  starsze i te ostatnie, to nie widzę śladu dramatu jaki przeżywał. Pewnie nie dowiemy się, u kogo szukał pomocy, czy może zlekcważył pierwsze objawy choroby, jak i czy się leczył. Myślę, że miał nadzieję, dużo nadzieji, skoro o niczym nam nie powiedział. A może chciał, tylko zabrakło mu odwagi...
Zapisane
marian05
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #86 : 2009-06-18, 22:00:40 »

Moi Kochani  Zywienie Optymalne nie jest dieta cud ktora uwolni nas od wszelkich chorob i smieci , ale na pewno dzieki niej odczowamy poprawe zdrowia, samopoczucia, czujemy sie lepiej i bylo by dobrze gdyby niektorzy z Was a wlasciwie z Nas przestali spekulowac - czy Kolega ktory od nas odszedl stosowal ja prawidlowo czy nie. Czytalem jego wypowiedzi, staral sie w nich zeczowo odpowiedziec na dreczace niektorych z nas prblemy. Prosze zejdzcie z tego Tematu
Uszanujcie Jego zejscie
Pozdrawiam Marian
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #87 : 2009-06-18, 22:31:15 »

I bardzo dobrze. Szkoda, że to będzie głos wołającego na puszczy.

Szymon czytałeś na pewno nie jedną publikacje dr. Kwaśniewskiego. Przecież prawie całe życie Tego Człowieka to dążenie właśnie do badań naukowych. Niejednokrotnie pisał, że jest wstanie podzielić się całą swoją dokumentacją. Są listy do wszystkich znaczących osób w tym kraju, próby dotarcia... Admin ma "bana" Wink we wszelkich liczących się czasopismach medycznych... Masz pomysł jak zmusić środowiska akademickie do wykonania badań? To dawaj Smile
Zapisane
marian05
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #88 : 2009-06-18, 22:44:17 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70621


Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #89 : 2009-06-18, 22:51:52 »

I bardzo dobrze. Szkoda, że to będzie głos wołaj±cego na puszczy.
Napiszę co my możemy zrobić, zamiast żądać.
 Cytuję z "Optymalnych" - luty 2009.
Należy zbierać oświadczenia byłych cukrzyków (i innych byłych chorych), którzy pozbyli się chorób po zastosowaniu Żywienia Optymalnego i przesyłać te oświadczenia do Ministerstwa Zdrowia, do Instytutu Żywności i Żywienia oraz do lokalnych stowarzyszeń, np. diabetologicznych.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70621


Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #90 : 2009-06-18, 22:54:00 »

Napiszę co my możemy zrobić, zamiast ż±dać.
 Cytuję z "Optymalnych" - luty 2009.
Należy zbierać o¶wiadczenia byłych cukrzyków (i innych byłych chorych), którzy pozbyli się chorób po zastosowaniu Żywienia Optymalnego i przesyłać te o¶wiadczenia do Ministerstwa Zdrowia, do Instytutu Żywno¶ci i Żywienia oraz do lokalnych stowarzyszeń, np. diabetologicznych.
(poprawiłam)
Zapisane

Szymon
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #91 : 2009-06-18, 22:55:52 »

Nie musimy opierać się wyłącznie na państwowych ochłapach. Oprócz tego, że pamiętam, że p. Kwaśniewski wysyłał listy do wszystkich liczących się osób w kraju, pamiętam również, jak dużą liczbę osób stosujących żywienie optymalne podawał.
Z tego, co pamiętam, to było, jak podawano wcześniej, 2 miliony? Może mniej... Załóżmy, że przyjmujemy bardzo ostrożne rachunki p. Kwaśniewskiego i przyjmujemy 200 tys. I teraz OSBO za pośrednictwem p. Kwaśniewskiego apeluje - co miesiąc w przeciągu roku wpłaćcie 1 zł na poczet badań. Miesięcznie mamy 200 tys., rocznie 2 mln 400 tys. Cel szlachetny: udowodnimy światu, że nie jesteśmy bandą oszołomów. Myślę, że znalazłoby się parę osób co wpłaciłoby np. 10 proc. kwoty.
Nie mam pojęcia, ile kosztują kompleksowe badania. Ale mamy już pokaźną kwotę. Oczywiście to tylko eksperyment myślowy, ale możliwy do zrealizowania. Sądzę, że możliwe są również bardziej optymistyczne warianty tego założenia.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70621


Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #92 : 2009-06-18, 22:56:07 »

Napiszę co my możemy zrobić, zamiast ż±dać.
 Cytuję z "Optymalnych" - luty 2009.
Należy zbierać o¶wiadczenia byłych cukrzyków (i innych byłych chorych), którzy pozbyli się chorób po zastosowaniu Żywienia Optymalnego i przesyłać te o¶wiadczenia do Ministerstwa Zdrowia, do Instytutu Żywno¶ci i Żywienia oraz do lokalnych stowarzyszeń, np. diabetologicznych.
(poprawiłam)
Jeszcze raz poprawiłam.Coraz lepiej wychodzi  Wink .
Zapisane

marian05
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #93 : 2009-06-18, 22:57:36 »

Reniu !
Czy ty jestes tak naiwna i myslisz ze i´ch to zainteresuje
Swiatem zadza Koncerny Farmaceutyczne
Zdrowie spoleczenstw jest obojetne
Wazne ze sie lecza
Zapisane
marian05
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #94 : 2009-06-18, 23:00:24 »

Poza tym ludzie nie sa zainteresowani leczeniem alternatywnym
Wieza tylko w wojka doktora i pigulki
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70621


Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #95 : 2009-06-18, 23:00:45 »

Niestety masz rację..  Confused ale na pewno -  jeśli nie pomoże, to na pewno nie zaszkodzi.
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #96 : 2009-06-18, 23:01:54 »

Moi Kochani  Zywienie Optymalne nie jest dieta cud ktora uwolni nas od wszelkich chorob i smieci , ale na pewno dzieki niej odczowamy poprawe zdrowia, samopoczucia, czujemy sie lepiej i bylo by dobrze gdyby niektorzy z Was a wlasciwie z Nas przestali spekulowac - czy Kolega ktory od nas odszedl stosowal ja prawidlowo czy nie. Czytalem jego wypowiedzi, staral sie w nich zeczowo odpowiedziec na dreczace niektorych z nas prblemy. Prosze zejdzcie z tego Tematu
Uszanujcie Jego zejscie
Pozdrawiam Marian

Dawno nie przeczytałam nic równie trafnie wypowiedzianego. Marianie masz moje pełne wsparcie.
Zapisane
marian05
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #97 : 2009-06-18, 23:03:20 »

Zobacz jak reaguja Twoi znajomi na leczenie alternatywne powiedz im ze jak beda tlusto jesc to beda zdrowi
Jutro mozesz szukac nowych znajomych
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70621


Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #98 : 2009-06-18, 23:05:21 »

Znam doskonale odpowiedzi moich znajomych  Confused i...żal mi ich.
Zapisane

marian05
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #99 : 2009-06-18, 23:05:47 »

Hej Opal!
Ciesze sie ze znalazlas troche czasu zeby tutaj zajzec
Pozdrawiam
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 19 zapytaniami.