forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-04, 01:22:26

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660889 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 28 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: t0mat0
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] Do dou Drukuj
Autor Wtek: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin  (Przeczytany 77106 razy)
MONIKAW
Go


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #140 : 2008-11-11, 22:55:21 »

Nie moge jeść mniej w rzs niedobór białka powoduje nawrót choroby.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #141 : 2008-11-11, 22:57:52 »

no ale chyba latwiej w takim razie utrzymac wage na +, jak zwiekszyc minimalnie WW i B, czy?
ja tam nie wiem zreszta, w zyciu nie mialam takich problemow...

No nie wiem flo. Przed rozpoczeciem diety, tak. Mialem zawsze +15 kg.
Dzis nie moge wejsc na 86 kg a jem do syta i bialka i tluszczu, wegiel dla ozdoby miedzy 30-50 gr dziennie.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #142 : 2008-11-11, 22:58:19 »

Adampio wiem ze Ci w to trudno uwierzyc moze to specyfika mojej przemiany materii ale zmniejszenie tłuszczu o 20, 30g to dla mnie katastrofa.
Białka i weglowodanów nie ruszam wcale choć czasem zastanawiam sie czy 60g to nie jast za duzo.


Bialka powinnas jesc tyle na ile masz ochote. Dzis bedzie to 60 gr, jutro 30 itd. Wazne jest BTW.
Szkodzimy sobie samym zakladajac dzien wczesniej wieczorem, ze zjesz na sniadanie tylko 20 gr bialka, na lunch 10 gr po to aby miec miejsce na 30 gr na kolacje czy obiadokolacje.

Nie powiem, tez tak robilem. Nie sadze, ze byl to duzy blad ...choc byn na pewno. Jedz tyle bialka na ile masz ochote i w stosunku do tego x 2,5-3,5 tluszczu a na pewno nie bedziesz przezywala stresu traceniem 2 czy 3 kg dziennie. To jest dopiero dowod na cos nie-do-bre-go!!!!
To tracenie to w takich ekstremalnych sytuacjach zyciowych.... Zwyczajowo tego nie mam bo jem, zachowuję proporcje.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #143 : 2008-11-11, 22:59:33 »

Nie moge jeść mniej w rzs niedobór białka powoduje nawrót choroby.

ok. nie doczytalem wczesniej Twojej historii.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #144 : 2008-11-11, 23:05:45 »

Macie łatwiej...
U mnie sam apetyt i proporcje BTW nie wystarczą.
Przy tym nie mogę cukrów prostych, zbóż nawet w śladowych ilosciach, no i tych nieszczęsnych mlecznych.
Boczek golonka, frytki na smalcu, żółtka, kolagen, zeberko, karkówka, ryby tłuste. Zero gotowych wyrobów kiełbasek, paróweczek....
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #145 : 2008-11-12, 06:59:13 »

Macie łatwiej...
U mnie sam apetyt i proporcje BTW nie wystarczą.
Przy tym nie mogę cukrów prostych, zbóż nawet w śladowych ilosciach, no i tych nieszczęsnych mlecznych.
Boczek golonka, frytki na smalcu, żółtka, kolagen, zeberko, karkówka, ryby tłuste. Zero gotowych wyrobów kiełbasek, paróweczek....

Wiesz MOnia, ja nie mam RZS-u (chyba) a nie jje tego samego co Ty.

Co masz na mysli mowiac "nieszczesne mleczne"?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #146 : 2008-11-12, 08:08:16 »

Macie łatwiej...
U mnie sam apetyt i proporcje BTW nie wystarczą.
Przy tym nie mogę cukrów prostych, zbóż nawet w śladowych ilosciach, no i tych nieszczęsnych mlecznych.
Boczek golonka, frytki na smalcu, żółtka, kolagen, zeberko, karkówka, ryby tłuste. Zero gotowych wyrobów kiełbasek, paróweczek....

Jak sie dobrze czujesz po tym co jadasz,to nie ma co żałować jakichś mlecznych.Niech sobie jedzą ci,którym nie szkodzą .
Kurcze! Też z Ciebie musi być "kawał baby" (bez urazy oczywiscie) !  Very Happy
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #147 : 2008-11-12, 08:27:14 »

Macie łatwiej...
U mnie sam apetyt i proporcje BTW nie wystarczą.
Przy tym nie mogę cukrów prostych, zbóż nawet w śladowych ilosciach, no i tych nieszczęsnych mlecznych.
Boczek golonka, frytki na smalcu, żółtka, kolagen, zeberko, karkówka, ryby tłuste. Zero gotowych wyrobów kiełbasek, paróweczek....

Wiesz MOnia, ja nie mam RZS-u (chyba) a nie jje tego samego co Ty.

Co masz na mysli mowiac "nieszczesne mleczne"?
nieszczęsne bo są przedmiotem ciągłych kłótni  Very Happy
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #148 : 2008-11-12, 08:42:21 »

Macie łatwiej...
U mnie sam apetyt i proporcje BTW nie wystarczą.
Przy tym nie mogę cukrów prostych, zbóż nawet w śladowych ilosciach, no i tych nieszczęsnych mlecznych.
Boczek golonka, frytki na smalcu, żółtka, kolagen, zeberko, karkówka, ryby tłuste. Zero gotowych wyrobów kiełbasek, paróweczek....

Jak sie dobrze czujesz po tym co jadasz,to nie ma co żałować jakichś mlecznych.Niech sobie jedzą ci,którym nie szkodzą .
Kurcze! Też z Ciebie musi być "kawał baby" (bez urazy oczywiscie) !  Very Happy
Nie żałuję tylko przez to mam dość duzy rygor we wszystkim co całkowicie wyklucza mi jedzenie poza domem.
Czasem też  zastanawiam się  czy całkowity brak nabiału w diecie nie odbije się w przyszłości na mnie w jakis sposób.
Wiesz jakie robią miny jak ten "kawał baby" zjada ogromną golonę.

Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #149 : 2008-11-12, 12:09:19 »

Ja robię sobie 'dzień mleczny' raz na 7-10 dni.
Sprubuj  stopniowo co jakiś czas jednak wprowadzać po trochu jakiegoś dobrego np. sera.
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #150 : 2015-11-23, 13:19:08 »

DDP działa !  Wink
bo:
Cytuj
Edward Bajko, prezes Spomleku, zwraca uwagę, że szukanie sposobów, aby sprzedać nadwyżkę za granicą, jest tym bardziej kluczowe, że spożycie przetworów z mleka w Polsce nie rośnie.

ale w czym problem ?

Cytuj
Mlekovita rozwija eksport m.in. do Chin. Sprzedaje tam m.in. mleko UHT, które jest tam bardzo popularne. – Jego ceny sięgają, w przeliczeniu na naszą walutę, 10 zł za litr. To sprawia, że eksport jest opłacalny mimo wysokich kosztów transportu – zaznacza Dariusz Sapiński.


http://www4.rp.pl/Przemysl-spozywczy/311229920-Mlekovita-bliska-otwarcia-wlasnej-hurtowni-w-Irlandii.html


  na śniadanie zjadłem masło, twaróg śmietankowy z cukrem i śmietaną ukwaszoną, ser podpuszczkowy i śmietankę do kawy   i 2 żółtka na smalcu gęsim  i gofra z orzechami   Shocked    . Patriotycznie. Wink  Jutro też zjem podobnie   Cool       pewnie bym coś jeszcze zarzucił innego , ale chyba tylko jeszcze  mascarpone zjadliwe produkują i nic poza tym . Reszta to mamałygi jogurciki i twarożki bidronkowe
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.