forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-11, 22:44:02

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
661351 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 34 Do dou Drukuj
Autor Wtek: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?  (Przeczytany 227008 razy)
administ
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #220 : 2015-05-25, 14:03:48 »

Zacznę się martwić jak masło zacznie drożeć... Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #221 : 2015-05-25, 14:05:04 »

Marcin Meller calkiem z sensem  Shocked

Cytuj
Widzę, że jest nowa popularna gra towarzyska w internetach: kto emigruje, komu do drzwi załomocą o świcie, komu słów wolności śpiewać nie pozwolą itp. Po pierwsze proponuję coś na uspokojenie. Po drugie nic takiego się nie zdarzyło, po prostu arogancka i zdemoralizowana władza dostała kopa w wyborach. A po trzecie jak widzę, że na czele straszących dyktaturą jest Adam Michnik, który całkiem niedawno wieścił, że Komorowski przegra wybory tylko jeśli by pijany przejechał na pasach zakonnicę w ciąży, a po pierwszej turze grzmiał, że nie odda Polski gówniarzom, zapominając, że sam kiedyś był zbuntowanym gówniarzem, to strasznie się przejmuję precyzją tej diagnozy czego i Wam życzę. Nowemu prezydentowi gratuluję zwycięstwa po imponującym wysiłku, życzę by dotrzymał koncyliacyjnych obietnic z mowy po zwycięstwie, a wszystkim zestrachanym wizją pisowskich szwadronów śmierci, zwracam uwagę, że Duda jest pierwszym politykiem PiS-u, którego Jarek nie może odwołać. I całkiem ciekawe co z tego wyniknie. Pogadamy za dwa lata, a dzisiaj zamiast histeryzować, polecam jakieś dobre winko w miłym towarzystwie na świeżym powietrzu. A jak kto musi, to browara, trudno. Amen.

Fajne!  Very Happy
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #222 : 2015-05-25, 14:10:44 »

Jest spoczko i tyle, póki paszportów nie zaczną odbierać.  Cool Wink
Z tymi odciskami palców to wcale nie jest żart.

 Shocked


Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4016


Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #223 : 2015-05-25, 14:17:16 »

czas pokaże,
jak to się mówi:
"Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło" Wink

A tak nawiasem, Duda miał szanse wygrać, bo schowali Kaczyńskiego. I to jest chyba recepta na odsunięcie PO od władzy, w wyborach parlamentarnych?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25534

pindżar ryskow wyszy


Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #224 : 2015-05-25, 14:37:09 »

Maniek, a moze byc cos zle co by wyszlo na gorsze jak np to? Prezciez to zenada i kpina jest
Cytuj
Oto kolejne kompromitujące wyznanie byłej wicepremier i minister infrastruktury Elżbiety Bieńkowskiej (51 l.). Podczas spotkania w restauracji Sowa i Przyjaciele
przyznała się szefowi CBA Pawłowi Wojtunikowi (43 l.), że "już nie chce do Sejmu i do Senatu, bo... nic tam nie robi". A przecież za to "nicnierobienie" dostawała parlamentarną dietę!

Ja nie mam takiej śrubki politycznej. Ta polityka gówno mnie obchodzi. Rozumiesz? Gówno mnie obchodzi

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/elzbieta-bienkowska-nie-wracam-do-sejmu-bo-nic-tam-nie-robie_610918.html
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #225 : 2015-05-25, 14:56:24 »

czas pokaże,
jak to się mówi:
"Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło" Wink

A tak nawiasem, Duda miał szanse wygrać, bo schowali Kaczyńskiego. I to jest chyba recepta na odsunięcie PO od władzy, w wyborach parlamentarnych?
Nie dlatego ludzie glosowali na Dude. Ludzie mlodzi ,inteligentni glosowwli przeciwko systemowi i antypolskosci? Very Happy Bo Polska jest tylko jedna Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #226 : 2015-05-25, 15:01:05 »

Już jest fajnie? Very Happy
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #227 : 2015-05-25, 15:05:21 »

jak obale 0,25l tymbarka zawsze Laughing
moglbym sie ciebie zapytac. czy jak zalozyles wlasna dzialalnosc zoo Wink od poczatku bylo fajnie. nie odp ,to pytanie retoryczne Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #228 : 2015-05-25, 15:16:40 »

Już jest fajnie? Very Happy

Pewnie, bo franek skoczył do 4,04.  Very Happy
Ale chyba chwilowo...  Confused
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #229 : 2015-05-25, 15:44:36 »

Duda częstował kawą i zapowiedział, że wystąpi z PiS.

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,duda-czestowal-z-kawa-na-patelni,169407.html
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: sprzedawcy marzeń - dzień po
« Odpowiedz #230 : 2015-05-25, 16:34:19 »

dilerzy naszych marzeń za nasze własne pieniądze już na drugi dzień po mówią  :

przecie to jeno gra była,

jednym z pomysłów Bronisława Komorowskiego przed drugą turą wyborów była propozycja możliwości przejścia na emeryturę po okresie przepracowanych 40 latach pracy (okres składkowy). Jak się okazuje, propozycje już jest nieaktualna. W komunikacie Kancelarii Prezydenta napisano: "Krótki okres, jaki pozostał do zakończenia kadencji, oraz konieczność przeprowadzenia szerokich konsultacji publicznych i politycznych projektu ustawy przewidującego możliwość przejścia na emeryturę przed osiągnięciem ustawowego wieku emerytalnego przez osoby posiadające co najmniej 40-letni staż składkowy, przesłanego w piątek do konsultacji społecznych, powodują, że niemożliwe jest przeprowadzenie w całości procesu konsultacyjnego i legislacyjnego projektu".


przypominam :

Demokracja – to rząd hien nad baranami. Hieny obiecują wszystko, a barany we wszystko uwierzą.

Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4016


Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #231 : 2015-05-25, 16:43:15 »

Maniek, a moze byc cos zle co by wyszlo na gorsze jak np to? Prezciez to zenada i kpina jest
Cytuj
Oto kolejne kompromitujące wyznanie byłej wicepremier i minister infrastruktury Elżbiety Bieńkowskiej (51 l.). Podczas spotkania w restauracji Sowa i Przyjaciele
przyznała się szefowi CBA Pawłowi Wojtunikowi (43 l.), że "już nie chce do Sejmu i do Senatu, bo... nic tam nie robi". A przecież za to "nicnierobienie" dostawała parlamentarną dietę!

Ja nie mam takiej śrubki politycznej. Ta polityka gówno mnie obchodzi. Rozumiesz? Gówno mnie obchodzi

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/elzbieta-bienkowska-nie-wracam-do-sejmu-bo-nic-tam-nie-robie_610918.html
jasne, że wiem, ale ja mam dobrą pamięć i pamiętam Kaczyńskiego w akcji z Giertychem i Lepperem i Rydzykiem. Po prostu. Nic więcej.
Ale tak naprawdę nie powinienem się odzywać, bo nie byłem na wyborach, wracałem, trzeźwiejąc z fajnego wieczoru kawalerskiego, tak tylko sobie się przekomarzam.  Very Happy
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4016


Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #232 : 2015-05-25, 16:47:24 »

ps.po zastanowieniu za tą akurat wypowiedź dałbym Bieńkowskiej nagrodę, i porządne stanowisko...
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #233 : 2015-05-25, 17:05:00 »

Ja jako jej  pracodawca proponuje owej pani,aby w zwiazku z nic nie robieniem oddala pieniadze kt sobie przywlaszczyla z nudow Laughing
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #234 : 2015-05-25, 17:07:25 »

bo nie byłem na wyborach, wracałem, trzeźwiejąc z fajnego wieczoru kawalerskiego, tak tylko sobie się przekomarzam.  Very Happy

515:485 taki jest ostateczny wynik rozgrywki.

Gdyby 16 na 1000 (co 62-rugi) głosujący na Dudę zagłosował jednak na Komorowskiego wygrałby Komorowski.
Gdyby co 7-my z tych przychylnych bardziej Komorowskiemu jednak poszedł na wybory wygrałby Komorowski.
Wtedy byśmy się nie dowiedzieli na zasadzie eksperymentu in vivo co będzie teraz inaczej.
Taki statystyczny wymiar demokracji.
 Cool
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #235 : 2015-05-25, 17:10:07 »

Errata:
Co 32-rugi głosujący na Dudę miało być.
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4016


Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #236 : 2015-05-25, 17:35:33 »

Ja jako jej  pracodawca proponuje owej pani,aby w zwiazku z nic nie robieniem oddala pieniadze kt sobie przywlaszczyla z nudow Laughing
Nie, pieniądze powinni oddać wszyscy pozostali nic nie robiący, pozostający w ukryciu (czyt. polscy parlamentarzyści). Przecież Bieńkowska jasno mówi, że jej się to nie podoba.  Mr. Green
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #237 : 2015-05-25, 17:35:40 »

Maniek, a moze byc cos zle co by wyszlo na gorsze jak np to? Prezciez to zenada i kpina jest
Cytuj
Oto kolejne kompromitujące wyznanie byłej wicepremier i minister infrastruktury Elżbiety Bieńkowskiej (51 l.). Podczas spotkania w restauracji Sowa i Przyjaciele
przyznała się szefowi CBA Pawłowi Wojtunikowi (43 l.), że "już nie chce do Sejmu i do Senatu, bo... nic tam nie robi". A przecież za to "nicnierobienie" dostawała parlamentarną dietę!

Ja nie mam takiej śrubki politycznej. Ta polityka gówno mnie obchodzi. Rozumiesz? Gówno mnie obchodzi

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/elzbieta-bienkowska-nie-wracam-do-sejmu-bo-nic-tam-nie-robie_610918.html
jasne, że wiem, ale ja mam dobrą pamięć i pamiętam Kaczyńskiego w akcji z Giertychem i Lepperem i Rydzykiem. Po prostu. Nic więcej.
Ale tak naprawdę nie powinienem się odzywać, bo nie byłem na wyborach, wracałem, trzeźwiejąc z fajnego wieczoru kawalerskiego, tak tylko sobie się przekomarzam.  Very Happy

Co takiego strasznego zrobili co wpłynęło negatywnie na Kowalskiego czy Nowaka jego prace finanse itp.?
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #238 : 2015-05-25, 17:37:13 »

Podnieśli podatki wzrosło bezrobocie czy  ceny poszły w górę czy coś tam innego ?  Laughing
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #239 : 2015-05-25, 17:42:50 »

Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 34 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 19 zapytaniami.