forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 10:22:38

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660365 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] Do dou Drukuj
Autor Wtek: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)  (Przeczytany 33810 razy)
elmo
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #60 : 2007-04-15, 14:05:01 »

Toan
A masz czego żałować ,że tak zapytam  Question  Mr. Green
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #61 : 2007-04-15, 14:16:53 »

Nie Very Happy. Przecież planowo kieruję swoim życiem  Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #62 : 2007-04-15, 14:21:31 »

Czyli ,ze wszystko pod kontrolą  Very Happy a na dodatek ,zgodnie z badaniami naukowców ,co do zależności miłości do posiadanego  potomstwa  Laughing 

Ok.Już wiecej nic nie piszę  Rolling Eyes Embarassed
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #63 : 2007-04-15, 15:31:47 »

Jest dobrze Very Happy, a nawet lepiej Cool
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #64 : 2007-04-15, 18:40:59 »

Tak  Very Happy
Bez względu na wieloletnie badania naukowe ,przeprowadzane oczywiście w Stanach ,które pewnie pochłonęły tysiące $  -jest dobrze  Very Happy ,a nawet lepiej  Cool
Z Poważaniem Elmo  Cool
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #65 : 2007-04-15, 18:46:24 »

Dziecko inteligencję dziedziczy od ojca. Na płeć dziecka ma wpływ tylko kobieta.
Można sobie zaplanować płeć dziecka. Jeden cykl okresu płodności to chłopak drugi dziewczynka.
Pleć zależy tylko od kobiety mężczyzna nie ma na to wpływu.

Mężczyźni będą już niepotrzebni
Świat bez mężczyzn? Być może już niedługo. Zupełnie jak w "Seksmisji" Machulskiego. W niemieckich laboratoriach właśnie wyprodukowano męskie nasienie. Co prawda w jego wczesnej fazie rozwoju, ale jednak. Użyto do tego… szpiku kostnego!


Jak to zrobiono? Naukowcom z pomocą przyszły tzw. komórki macierzyste. Są one w stanie zmienić się w niemal każdą tkankę. Te wykorzystane w eksperymencie pobrano z męskiego szpiku kostnego. Następnie pokierowano rozwojem niektórych tak, że zmieniły się w ludzkie nasienie.
Naukowcy już zapowiadają, że teraz spróbują wyhodować dojrzałe komórki nasienne. Ale niemieckie badania wywołują duże kontrowersje na całym świecie. Na przykład nowe prawo Wielkiej Brytanii całkowicie zakazuje takich praktyk. I w tym nadzieja mężczyzn. Obyśmy nie musieli wzdychać, że mężczyźni mężczyznom zgotowali ten los…

Inteligencja ,moze byc dziedziczona lub nabyta, co teraz bedzie z ta "dziedziczona"?
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #66 : 2007-04-15, 23:01:51 »

Dziecko inteligencje dziedziczy po ojcu Shocked Shocked Shocked Shocked
      przydałoby sie jakoś utylizować debili ,to byłabym nawet przeciw aborcji.
       z drugiej strony -to juz teraz wiem dlaczego mądremu inteligentnemu rodzi sie
          niezbyt rozgarnięty dzieciak Sad
   
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #67 : 2007-04-16, 00:01:07 »

Matti napisał:

Cytuj
Nie po raz pierwszy słyszy sie że najlepiej na DN czują sie ludzie z grupą 0 a inne grupy już gorzej. Każdy kto stosuje niskowęglowodanówke niech wpisze tu swoją grupe krwi chciałbym zobaczyć której grupy będzie najwięcej.Obecnie czytam książkie
D'Adamo a praktyka z tysiącami osób jednak dużo znaczy i chciałbym sie przekonac.

Dieta wg grup krwi nie ma uzasadnienia, chocby dlatego, że w świecie zwierząt np. mięsożerne koty mają aż trzy grupy krwi, mimo że jedzą w naturze tylko mięso. Natomiast krowy jedzą tylko trawę, a mają aż DWANAŚCIE grup krwi. Grupy krwi u bydła (wg Schmida i Buschmanna, 1985): 
A, B, C, F, J, L, M, S, Z, N, R, T.  Przy czym okazuje się, że u bydła istnieje też bardzo liczna ilość czynników grup krwi. Sama grupa B jest tu najbardziej zróżniowana i ma aż 43 czynniki grup krwi (taki rodzaj podgrup krwi). W sumie takich podgrup oprócz tych podstawowych dwunastu  jest aż 98 (dziewięćdziesiąt osiem)  Exclamation Surprised

Ja mam grupę B Rh /-/ i wg D'Adamo nie powinnam jeść wieprzowiny. Oczywiście od kiedy nie unikam tłustego mięska wieprzowego moje zdrowie się poprawiło Smile  Hmm... może to i przypadek, ale jaki smaczny Smile

Krystyna
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #68 : 2007-04-16, 07:06:00 »

Rudka  Very Happy
Są mężczyźni bardzo inteligentni ,mądrzy,dobrzy...
Znam paru takich  Very Happy  Cool
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #69 : 2007-04-16, 09:48:28 »

Dziecko inteligencje dziedziczy po ojcu Shocked Shocked Shocked Shocked
      przydałoby sie jakoś utylizować debili ,to byłabym nawet przeciw aborcji.
       z drugiej strony -to juz teraz wiem dlaczego mądremu inteligentnemu rodzi sie
          niezbyt rozgarnięty dzieciak Sad
   
Przecież KAŻDY SAM kieruje swoim życiem Wink więc jakim cudem trafia na "nierozgarniatych" ??

--
Slawek
Zapisane
toan
Go


Email
Tomcio powiedział...
« Odpowiedz #70 : 2007-04-16, 09:51:49 »

Najnowsze badania naukowe donoszą, że zróżnicowanie grup krwi u bydła determinowane jest nie tylko genami, ale i indywidualnymi preferencjami smakowymi  w stosunku do wiechlinowatych.
I tak: krowy z grupą A powinny unikać kupkówki, z B - tymotki, z C - wiechliny, z F - życicy, z J - kostrzewy, z L - wyczyńca, M - prosa, z S - sorga, z Z - zapomniałem,....
I jeszcze znaleziono wysoką korelację między spożyciem wyczyńca, a zapadalnością krów na BSE. Wyczyniec jak sama nazwa wskazuje wyczynia priony w mózgach - nie tylko krów Laughing Laughing Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #71 : 2007-04-16, 10:19:14 »

Przecież KAŻDY SAM kieruje swoim życiem Wink więc jakim cudem trafia na "nierozgarniatych" ??

--
Slawek

A to ci dobre  Very Happy  Idea
Znaczy się ,że jestem całkiem rozgarnięta  Very Happy  ,bo i na rozgarniętego trafiłam  Cool  Laughing  Very Happy  Very Happy  Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Tomcio powiedział...
« Odpowiedz #72 : 2007-04-16, 10:43:19 »

Najnowsze badania naukowe donoszą, że zróżnicowanie grup krwi u bydła determinowane jest nie tylko genami, ale i indywidualnymi preferencjami smakowymi  w stosunku do wiechlinowatych.
I tak: krowy z grupą A powinny unikać kupkówki, z B - tymotki, z C - wiechliny, z F - życicy, z J - kostrzewy, z L - wyczyńca, M - prosa, z S - sorga, z Z - zapomniałem,....
I jeszcze znaleziono wysoką korelację między spożyciem wyczyńca, a zapadalnością krów na BSE. Wyczyniec jak sama nazwa wskazuje wyczynia priony w mózgach - nie tylko krów Laughing Laughing Laughing

Ahhh,jakie te krowy są biedne  Confused
Człowiek zanim wygoni krowę na łąkę ,powinien zrobić jej badanie krwi i określić gr. krwi.
A tak ,bez badań to tylko takiej krowie sie szkodzi  Confused
Biedne te krowy...naprawdę biedne  Sad  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #73 : 2007-04-16, 12:02:02 »

A kto dziś wysokowydajną żywicielkę na łąkę wygania Question. Chyba jakiś desperado ekologiczny Shocked
Oj biedne krowięciny. Instynkt w oborze zatraciły i nie wiedzą co dla nich dobre na tym paświsku, a co złe. I tylko suplementów by im zadać, bo zwyłka solna lizawka, to dziś już za mało Very Happy !. Teraz komputery karmią krowy i pastwiska nie potrzeba, bo na pastwisku wydajność spada Cool. A jeszcze by przebiałczyć się mogły i podtruć zdrowo,  bo przecież wiadomo, wiosenna trawka jest wysokobiałkową i niskowęglowodanową paszą i wydajność leci ze łba na rogi, bo flora bakteryjna przedżołądków musi się namnożyć i do nowej paszy przyzwyczaić no chyba, że po staremu doda się sieczki, albo wytłoku jakiego.
Zresztą co tu myśleć - komputer wie jak zbilansować krowie paszę!, aby zdrowa była i dużo mleka dawała Cool. Dziś dla krów pastwisko nie zdrowe jest Laughing Laughing Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #74 : 2007-04-16, 12:09:54 »

No tak...
Chyba się wygłupiłam z tym pastwiskiem  Rolling Eyes Przecież czas nie stoi w miejscu i dziś mamy erę komputerową ,a ja "wyleciałam" z pastwiskiem"-przecież to archaiczny sposób żywienia krówek  Laughing  Shocked

tak ,tak z tym przebiałczeniem wiosenną trawką to racja  Laughing  Laughing  Mr. Green

Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #75 : 2007-04-16, 12:23:07 »


Zresztą co tu myśleć - komputer wie jak zbilansować krowie paszę!, aby zdrowa była i dużo mleka dawała Cool. Dziś dla krów pastwisko nie zdrowe jest Laughing Laughing Laughing

I tu tkwi odpowiedź,dlaczego teraz tak powszechne są nietolerancje ,alergie na mleko krowie.
Dawniej piło się mleko z pianką prosto od żywicielki-- CODZIENNIE--.... i nie było niespodzainek.
A dziś jak już krowy nareszcie prawidłowo się żywią   Rolling Eyes Mr. Green to mleko i pr. mleczne trza rotować, bo co tu dużo mówić -jest niestrawne dla większości...  Confused
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #76 : 2007-04-16, 13:09:47 »

-jest niestrawne dla większości...  Confused

No, ale czy każdy musi zaraz stówkę żyć jak Hunza?. A tak mleczne są "szkodliwe", a przez to tanie. Bardzo słusznie, jak komu szkodzi - to niech nie zajada.  Cool
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #77 : 2007-04-16, 13:20:04 »


No, ale czy każdy musi zaraz stówkę żyć jak Hunza?.

Nie.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: DIETA KSIĘŻYCOWA (R)
« Odpowiedz #78 : 2007-04-16, 20:52:53 »

Toan ,ktoś Ci ukradł gwiazdki  Rolling Eyes
Mam je na swoim dysku  Rolling Eyes Mr. Green
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 17 zapytaniami.