forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 11:44:27

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658441 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 168 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo  (Przeczytany 1255691 razy)
Waldek
Go


Email
Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« : 2008-07-25, 18:42:07 »

Trochę dziwne, że takiego wątku nie było na tym forum. W książkach Jana Kwaśniewskiego jest sporo nawiązań do kontrowersyjnych teorii Danikena czy Sithina. Mnie takie rzeczy fascynują od dawna, więc się pozytywnie zdziwiłem gdy przeczytałem o tym w "Diecie Optymalnej". Cool

Ludzie jako twór i eksperyment starożytnej obcej cywilizacji! Co o tym sądzicie? Pominęliście te wzmianki jako ekscentryzmy szalonego geniusza czy jednak zainteresowaliście się tematem?
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1 : 2008-07-25, 22:57:33 »


Ludzie jako twór i eksperyment starożytnej obcej cywilizacji! Co o tym sądzicie? Pominęliście te wzmianki jako ekscentryzmy szalonego geniusza czy jednak zainteresowaliście się tematem?


he he
 plankton wierzy w ewolucje więc z tematem kto przezorny woli nie wyjeżdżać
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #2 : 2008-07-26, 08:36:42 »

Niedawne oświadczenie astronauty z Apollo 14  Coolhttp://wiadomosci.onet.pl/1794286,12,1,1,item.html
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #3 : 2008-07-26, 08:46:14 »



he he
 plankton wierzy w ewolucje więc z tematem kto przezorny woli nie wyjeżdżać
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #4 : 2008-07-26, 08:47:51 »

Okazywanie pogardy innym jest żenujące, prawda ?
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #5 : 2008-07-26, 08:55:58 »

Słynny wizerunek "komety" z bestiariusza z 1557 r. > http://www.lux-et-umbra.com/books/odd57.jpg
Zapisane
minimax
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #6 : 2008-07-26, 09:44:42 »

Trochę dziwne, że takiego wątku nie było na tym forum. W książkach Jana Kwaśniewskiego jest sporo nawiązań do kontrowersyjnych teorii Danikena czy Sithina. Mnie takie rzeczy fascynują od dawna, więc się pozytywnie zdziwiłem gdy przeczytałem o tym w "Diecie Optymalnej". Cool

Ludzie jako twór i eksperyment starożytnej obcej cywilizacji! Co o tym sądzicie? Pominęliście te wzmianki jako ekscentryzmy szalonego geniusza czy jednak zainteresowaliście się tematem?


Tak no to bardzo dziwne dla mnie, ze zakladasz taki watek na forum o diecie. A z ktorej sekty jestes?.
Tu jest atidotum na twoje fascynacje: http://www.psychomanipulacja.pl/ i miejsce do pogadania dla podatnych.
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #7 : 2008-07-28, 08:13:35 »

Poniższe ilustracje pochodzą z dwunastowiecznego manuskryptu „Annales Laurissenses”, który opisuje iż objawienie latających obiektów miało miejsce w 776 r. w czasie oblężenia zamku Sigiburg we Francji. Sasi otoczyli Francuzów w twierdzy. Gdy obie strony walczyły ze sobą grupa pojazdów pojawiła się na niebie. Sasi uznali, iż Francuzi byli chronieni przez te obiekty i zarządzili odwrót.

http://www.missioncityufo.com/Annales%20Laurissenses%20Crusaders.jpg

http://www.pinfo.pl/Communities/Common/Images/HtmlTextBoxUserImages/annales2.jpg

http://anakinovni.ifrance.com/images/moyenage/776sisburg.jpg
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #8 : 2008-07-28, 14:22:33 »

[
Tak no to bardzo dziwne dla mnie, ze zakladasz taki watek na forum o diecie. A z ktorej sekty jestes?.
Tu jest atidotum na twoje fascynacje: http://www.psychomanipulacja.pl/ i miejsce do pogadania dla podatnych.

he
najlepiej nie wychylać się
wegusy już nieraz czepiali się  tych  kontrowersii
najlepiej jak obowiązuje intelektualna "urawniłowka"

tylko pytania bez odpowiedzi pozostają
1. skąd się nagle pojawiła na ziemi cywilizacja dysponująca  technologią i wiedzą, której sie  nie da  odtworzyć
2. dlaczego  gwałtownie zanikła
3. dlaczego "homo niewiadomo" nie dysponuje  naturalną ochroną przed czynnikami środowiska w którym żyje, tak jak neandertalczyk
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #9 : 2008-07-28, 15:03:33 »

Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #10 : 2008-07-29, 15:45:48 »

Co o tym sądzicie?

Waldusiu!
sądzimy, że ideologia surowego jedzenia powoduje sekciarskie zapędy?. Trafiłem?  Very Happy
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #11 : 2008-07-29, 15:58:38 »

Wojtusiu!

trafiłeś w temat jak łysy w kant okrągłego stołu Laughing

Co ma "ideologia surowego jedzenia" do hipotez paleoastronautycznych poruszanych w książkach JK ??
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #12 : 2008-07-29, 16:04:07 »

Waldusiu,
i jedno, i drugie jest przeznaczone dla specyficznej grupy odbiorców. Takich tam intelektualistów chyba?. Wink
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #13 : 2008-07-29, 17:12:28 »

Wojtusiu,

nie byłbym tego taki pewny Cool

ale dzięki za opinię.
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #14 : 2008-07-29, 18:02:51 »

Polecam się na przyszłość.
A o wątkach mistycznych u dr Kwaśniewskiego, to było tu pisane nie raz  Very Happy.
Chyba Slawek twierdzi, że te wątki są dla takich, co mogą sobie krzywdę zrobić stosując samodzielnie DO, a tak poczytają sobie o Bogach, kosmitach, maszynach jądrowych, albo zastosują 30g i zara im ochota na DO przechodzi  Laughing Laughing Laughing.
A Dr Kwaśniewski jest taki genialny w prostocie przekazu, choć i tak nie dla wszystkich!  Very Happy
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #15 : 2008-07-29, 18:13:10 »

Polecam się na przyszłość.
A o wątkach mistycznych u dr Kwaśniewskiego, to było tu pisane nie raz  Very Happy.
Chyba Slawek twierdzi, że te wątki są dla takich, co mogą sobie krzywdę zrobić stosując samodzielnie DO, a tak poczytają sobie o Bogach, kosmitach, maszynach jądrowych, albo zastosują 30g i zara im ochota na DO przechodzi  Laughing Laughing Laughing.
A Dr Kwaśniewski jest taki genialny w prostocie przekazu, choć i tak nie dla wszystkich!  Very Happy
suuuuuuuuuper i niech tak trzymaja ci,ktorym przyjdzie ochota na duchowy rotwoj,a reszty nie nalezy namiawiac  Smile
Zapisane
minimax
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #16 : 2008-07-29, 18:35:18 »

Ja, racja temu Slawek, to widac jak na dloni!.
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #17 : 2008-07-29, 18:49:28 »

Cytuj
A o wątkach mistycznych u dr Kwaśniewskiego, to było tu pisane nie raz  .
Chyba Slawek twierdzi, że te wątki są dla takich, co mogą sobie krzywdę zrobić stosując samodzielnie DO, a tak poczytają sobie o Bogach, kosmitach, maszynach jądrowych (...) i zara im ochota na DO przechodzi  

Kto to jest Sławek? Może by tak zapytać nie Sławka a samego autora ?

Już nie raz słyszałem, że gdyby nie paleoastronautyka to może by i "wykształcone środowisko naukowe" się zaiteresowało odkryciami JK. A tak "sam sobie zablokował drogę do nagród i dialogu z oficjalną medycyną".

A mnie się wydaje, że JK jako człowiek bardzo oczytany po prostu się tym interesował i nigdy nie stawiał dialogu z oficjalną nauką na pierwszym miejscu, kojazył pewne wątki, nie mógł się powstrzymać przed dodaniem owych teorii do swych książek.
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #18 : 2008-07-29, 18:51:27 »

...gdyż uważał je za słuszne.
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #19 : 2008-07-29, 18:54:34 »

A tu trochę o biblijnej maszynie do produkcji manny. > http://www.geocities.com/humanizm_w_polsce/maszyna.htm
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 168 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 18 zapytaniami.