forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 06:57:20

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Problemy ze snem.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Problemy ze snem.  (Przeczytany 34930 razy)
krzych_100
Go


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #40 : 2010-03-15, 14:01:16 »

Z tym mam mały problem.
Jak już napisałem wcześniej, zamin przyjadę z pracy, zrobię posiłek i zjem, jest już trochę późno i często siedzę w domu z dzieckiem.
Trochę ogarnąć mieszkanie i... robi się pora do spania.
Jedynie mogę zmęczyć się jak przyprowadzam dziecko: trzymam je po prostu na rękach.
Zapisane
ArT_B_
Go


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #41 : 2011-03-05, 08:21:47 »

miewałem podobne bóle w klatce piersiowej jak miałem problemy z nadkwasotą i refluksem (raz nawet myślałem że to zawał), spróbuj wtedy zjeść garść migdałów i zobacz jak się będziesz czuł, opuchnięte usta,język, wyschniętą śluzówkę i zmęczenie to objawy bezdechu śródsennego, mam ostrą formę,

do:rafiona
zwróć uwagę na poziom potasu w czasie ataku migotania, u mnie przy obniżonym poziomie potasu występował napadowy częstoskurcz nadkomorowy ale po przejściu na DO przeszło:)
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #42 : 2011-03-05, 10:57:14 »

...
Jedynie mogę zmęczyć się jak przyprowadzam dziecko: trzymam je po prostu na rękach.

Przytul malca do klaty i zrób z nim trochę wykroków, trochę przysiadów- sukcesywnie, dzień po dniu zwiększając ich ilość. Jeżeli masz dziecko na rękach to nie podejrzewam żeby ważyło więcej jak kilka kg. Dasz radę Smile
Zapisane
Libertador
Go


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #43 : 2011-03-05, 15:42:01 »

A ja z wlasnego doswiadzczenia wiem,ze najlepszeym lekarstwem na "niesennosc" jest 1,5 godziny plywania, biegania, albo innego "ruchu" na 2 godziny przed snem. Laughing Nie dozna tego ten, ktory tego nie sprawdzi.

Apropos, tak zwane "odjazdy" po polozeniu sie do lozka ma ponoc 70% mezczyzn!!! Dlaczego? Na to pytanie tylko potrafia odpowiedziec ......kobiety.hahahaha

Natomiast moje doświadczenie wskazuje co innego. Przeważnie kończę biegi ok. 21.30 do tego sauna, lub o 22 wtedy bez sauny. Wracam do domu, robię coś jeszcze i próbuje się położyć spać ok. 24-1 ale jak zasnę przed 2 to i tak jest dobrze. Po prostu nie mogę oka zmrużyć. Treneiro wyjaśnił mi że to właśnie od ćwiczeń, bo organizm jest w stresie, podnosi się poziom różnych adrenalin i tym podobne. A z rana zawsze niewyspany jestem, ale nie mam kiedy indziej ćwiczyć, więc zostaje wieczór.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #44 : 2011-03-05, 15:43:53 »

Mógłbyś przecież biegać rano, to może szybciej zasypiałbyś wieczorem...
Zapisane

Libertador
Go


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #45 : 2011-03-05, 15:52:04 »

ale nie mam kiedy indziej ćwiczyć, więc zostaje wieczór.

Musiałbym wstawać o 5.15 by o 6 na siłowni się zameldować, o 6.15 zacząć biegać (tylko godzinę, bo jeszcze po tym pod prysznic trzeba) i w te pędy do roboty na 8.30. To nie dla mnie.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #46 : 2011-03-05, 15:58:35 »

Jeśli pomogłoby Ci to na szybkie zasypianie, to może by było warto? Może budziłbyś się o piątej rześki, wyspany i pełen energii...Co Ci zależy spróbować? Mi niedobór węglowodanów utrudnia zasypianie...
Zapisane

BACA
Go


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #47 : 2011-03-05, 16:35:14 »

I nie dziwota że nie możesz zasnąć, bo przy takiej przewadze układu sympatycznego S możesz jeszcze dostać arytmii.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #48 : 2011-03-05, 16:47:23 »

BACA - piszesz to do "Libertador'a" czy do mnie?
Zapisane

BACA
Go


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #49 : 2011-03-05, 16:52:52 »

Wszystko jedno ponieważ mała ilość węgli to też przewaga S.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #50 : 2011-03-05, 17:25:41 »

A ja z wlasnego doswiadzczenia wiem,ze najlepszeym lekarstwem na "niesennosc" jest 1,5 godziny plywania, biegania, albo innego "ruchu" na 2 godziny przed snem. Laughing Nie dozna tego ten, ktory tego nie sprawdzi.

Apropos, tak zwane "odjazdy" po polozeniu sie do lozka ma ponoc 70% mezczyzn!!! Dlaczego? Na to pytanie tylko potrafia odpowiedziec ......kobiety.hahahaha

Natomiast moje doświadczenie wskazuje co innego. Przeważnie kończę biegi ok. 21.30 do tego sauna, lub o 22 wtedy bez sauny. Wracam do domu, robię coś jeszcze i próbuje się położyć spać ok. 24-1 ale jak zasnę przed 2 to i tak jest dobrze. Po prostu nie mogę oka zmrużyć. Treneiro wyjaśnił mi że to właśnie od ćwiczeń, bo organizm jest w stresie, podnosi się poziom różnych adrenalin i tym podobne. A z rana zawsze niewyspany jestem, ale nie mam kiedy indziej ćwiczyć, więc zostaje wieczór.

Jesz jakis posilek po treningu?
Zapisane
Libertador
Go


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #51 : 2011-03-05, 17:36:27 »

I nie dziwota że nie możesz zasnąć, bo przy takiej przewadze układu sympatycznego S możesz jeszcze dostać arytmii.

Do mnie to, czy nie do mnie. Jesli nie, to nie wazne, jesli tak, to skad ta przewaga.
Wegli mam troche za duzo, bo miedzy 65 a raz zdazylo sie nawet 85. Ale tak w ogole to staram sie by bylo ich ok. 65 czyli te 0,8 na 1kg naleznej wagi.
Po treningu to same weglowodany, albo maca, tak ze 30-45g wegli, albo izotonik, tj. ok 25g wegli, jak nie mam sily gryzc.
Bialka staram sie dawac nie wiecej jak 75g., tluszczu przewaznie 2,5g na 1g bialka.
Zapisane
Libertador
Go


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #52 : 2011-03-05, 17:41:09 »

Jeśli pomogłoby Ci to na szybkie zasypianie, to może by było warto? Może budziłbyś się o piątej rześki, wyspany i pełen energii...Co Ci zależy spróbować? Mi niedobór węglowodanów utrudnia zasypianie...

Raczej mi to nie grozi. Nigdy nie budzilem sie rzeski, nawet gdy zywilem sie w miare optymalnie i kladlem sie o ludzkiej porze, bez wczesniejszego katowania sie.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #53 : 2011-03-05, 17:54:37 »

Cytuj
Wegli mam troche za duzo, bo miedzy 65 a raz zdazylo sie nawet 85. Ale tak w ogole to staram sie by bylo ich ok. 65 czyli te 0,8 na 1kg naleznej wagi.
Libertador, ilosc wegli jest sprawa indywidualna a teoria o ilosci 0,8 x waga jest tylko wskazowka a nie konkretnym wskazaniem. Musisz kupic sobie paski ketonowe i zmierzyc - to jest najlepszy sposob. Ja dostalem arytmii dzieki niewiedzy i jedzeniu zbyt malej ilosci weglowodanow. Arytmia ustapila po podwyzszeniu zjadanych weglowodanow. U mnie wystarczylo zjadanie jednego ziemniaka albo innego warzywka na noc.
Zapisane
Libertador
Go


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #54 : 2011-03-05, 17:56:55 »

A ta arytmia w wielkim skrocie to co to, czym sie objawia i nieleczona do czego prowadzi?
Te paski to jakies dziwne sa, albo ja daltonista jestem. Niby zjadam tych wegli sporo, niby sie ruszam, co powinno spalac te ketonowe ciala, a z paskow wychodzi ze 3 krzyzyki. Przynajmniej w poniedzialek tak wyszlo.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Problemy ze snem.
« Odpowiedz #55 : 2011-03-06, 08:05:35 »

Arytmia to nierowna praca serca, zniezbyt przyjemne doswiadczenie.

A jezeli chodzio krzyzyki, no coz sam widzisz. Trzeba kontrolowac. Very Happy
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 21 zapytaniami.