forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-01, 13:35:43

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
668091 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  ciekawostki
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 392 393 394 395 396 [397] 398 399 400 401 402 ... 1281 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ciekawostki  (Przeczytany 4878349 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7920 : 2013-09-11, 17:07:52 »

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=228953#228953
Tutaj Gudrii poruszył coś, na co ja też zwróciłem uwagę.
Nie znam z autopsji, bo od nastu już lat nie jadłem wysokowęglowodanowo, ale słyszałem i czytałem o tym, że najbardziej spektakularnie działa pierwsze wejście na LC.
Potem, przy każdym kolejnym, efekt ten słabnie.


Może i słabnie ogólnie bo ileż można zdrowieć? Potem już jest raczej stabilizacja.
Ale znam osoby z kilkunastoletnim stażem w ŻO, ponad 20-to letnim, ponad 30-to letnim i nawet ponad 40-toletnim,  Cool którzy nie narzekają, wręcz emanują zdrowiem i energią... Very Happy

Ale trochę nie rozumiem tego "pierwszego wejścia", chodzi o to, że się zaprzestaje LC a potem się do tego wraca?
Tak, tak, właśnie o to chodzi!
Myślę, że to powszechniejsze niż się do tego przyznają.
A kulturyści robią tak naprzemian Ww i LC...
Taki wszechogarniający Mechanik, który się za mną szwęda na bank ma zryty beret właśnie od tego.
On wszystko wie i rozumie, wszyscy są be i chcą go pobić, a prawda jest taka, że nie radzi sobie nawet z własnymi problemami ze snem Laughing
Brzmi znajomo?
A potem, to oczywiście DO zawiniło.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25602

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7921 : 2013-09-11, 17:12:05 »

No zawinilo, bo przeciez piekl sobie te chlebki, pisal o tym przeciez. Jak to juz wczesniej pisalem o tych chlebkach, to stan umyslu? Jezeli szukasz jakiegos substytutu to go dostaniesz i tak Very Happy Tak jak robili badania osob, ktore sobie wyobrazaly codziennie, ze trenuja ciezko i sie napinaja i faktycznie mieli przyrosty sily i masy Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Dario Ronin
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7922 : 2013-09-11, 17:57:39 »

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=228953#228953
Tutaj Gudrii poruszył coś, na co ja też zwróciłem uwagę.
Nie znam z autopsji, bo od nastu już lat nie jadłem wysokowęglowodanowo, ale słyszałem i czytałem o tym, że najbardziej spektakularnie działa pierwsze wejście na LC.
Potem, przy każdym kolejnym, efekt ten słabnie.


Może i słabnie ogólnie bo ileż można zdrowieć? Potem już jest raczej stabilizacja.
Ale znam osoby z kilkunastoletnim stażem w ŻO, ponad 20-to letnim, ponad 30-to letnim i nawet ponad 40-toletnim,  Cool którzy nie narzekają, wręcz emanują zdrowiem i energią... Very Happy

Ale trochę nie rozumiem tego "pierwszego wejścia", chodzi o to, że się zaprzestaje LC a potem się do tego wraca?
Tak, tak, właśnie o to chodzi!
Myślę, że to powszechniejsze niż się do tego przyznają.
A kulturyści robią tak naprzemian Ww i LC...
Taki wszechogarniający Mechanik, który się za mną szwęda na bank ma zryty beret właśnie od tego.
On wszystko wie i rozumie, wszyscy są be i chcą go pobić, a prawda jest taka, że nie radzi sobie nawet z własnymi problemami ze snem Laughing
Brzmi znajomo?
A potem, to oczywiście DO zawiniło.
coś jakby prostak przemawiał , ale nie jestem pewien , jeszcze  Very Happy Laughing
Zapisane
Dario Ronin
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7923 : 2013-09-11, 18:02:53 »

No zawinilo, bo przeciez piekl sobie te chlebki, pisal o tym przeciez. Jak to juz wczesniej pisalem o tych chlebkach, to stan umyslu? Jezeli szukasz jakiegos substytutu to go dostaniesz i tak Very Happy Tak jak robili badania osob, ktore sobie wyobrazaly codziennie, ze trenuja ciezko i sie napinaja i faktycznie mieli przyrosty sily i masy Very Happy
' a przygłuchy co nie usłyszy zmyśli i dopowie ' Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71902


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7924 : 2013-09-11, 18:13:12 »

...opowie Ci wiatr, wiejący przez świat, odpowie Ci Bracie tylko wiatr......

http://www.youtube.com/watch?v=SoofMOogYxE
Zapisane

MariuszM
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7925 : 2013-09-11, 18:13:40 »

Pionek winien zmienić pracę na lepszą, taką gdy miał lat 30. Wtedy może by się poprawiło ...
A może wystarczy więcej ruchu do upadłego Razz
Zapisane
Dario Ronin
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7926 : 2013-09-11, 19:32:39 »

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=228953#228953
Tutaj Gudrii poruszył coś, na co ja też zwróciłem uwagę.
Nie znam z autopsji, bo od nastu już lat nie jadłem wysokowęglowodanowo, ale słyszałem i czytałem o tym, że najbardziej spektakularnie działa pierwsze wejście na LC.
Potem, przy każdym kolejnym, efekt ten słabnie.


Może i słabnie ogólnie bo ileż można zdrowieć? Potem już jest raczej stabilizacja.
Ale znam osoby z kilkunastoletnim stażem w ŻO, ponad 20-to letnim, ponad 30-to letnim i nawet ponad 40-toletnim,  Cool którzy nie narzekają, wręcz emanują zdrowiem i energią... Very Happy

Ale trochę nie rozumiem tego "pierwszego wejścia", chodzi o to, że się zaprzestaje LC a potem się do tego wraca?
Tak, tak, właśnie o to chodzi!
Myślę, że to powszechniejsze niż się do tego przyznają.
A kulturyści robią tak naprzemian Ww i LC...
Taki wszechogarniający Mechanik, który się za mną szwęda na bank ma zryty beret właśnie od tego.
On wszystko wie i rozumie, wszyscy są be i chcą go pobić, a prawda jest taka, że nie radzi sobie nawet z własnymi problemami ze snem Laughing
Brzmi znajomo?
A potem, to oczywiście DO zawiniło.
ze 'snem' poradziłem sobie dość łatwo
obniżyłem spożycie tłuszczu podniosłem spożycie węglowodanów
bez wyliczanek i fanatyzmu , i po kłopocie
taki Mechanik kwantowy  Very Happy

i co was jeszcze boli ? chłopcy  Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25602

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7927 : 2013-09-11, 21:04:40 »

Co prawda moja babcia zawsze powtarzala pewne przyslowie....ale chcialbym cos zauwazyc, ze szafujesz slowami mocno, gdzie ta cala pokornosc o ktorej tak z luboscia pisales?

Gdzie tu ta cala "latwosc" bez "fanatyzmu"? Moze rzeczywiscie za duzo stresu, mocno nerwowy jestes jakis.....  Laughing


Z tego co pamietam to Dario Ronin mial problemy z bezsennoscia, zagladasz tutaj Dario? Poradziles cos sobie?


U tego kolegi co bylem w weekend to wlasnie powiedzial, ze budzi sie zawsze ook 4 rano, co ciekawe od ok 3 lat dopiero, nie wiem czy ma to zwiazek z przebyta choroba u niego ale troche to straszne jest.

Robb Wolf w swojej książce wiązał takie pobudki z tego co pamiętam z poczatkiem łągodnego przerostu prostaty i koniecznością "dowysikiwania" nocnego. Generalnie nadmiar stresu, nadmiar ćwiczeń, szybsze starzenie się organizmu.
tylko ja budzę się , ale nie wstaję , nie muszę ; ]gdzieś czytałem albo mi się śniło   , że 4 rano budzi się metabolizm , coś z kortyzolem ... , stawiam na stres Sad

Ja też na to stawiam... nadmiar stresu skutkuje budzeniem się, a nie wstawaniem. Jako, że stresu mi w życiu nie ubędzie (no chyba, że koniec świata i zmartwień;)))  wymyśliłem sobie, że nasycienie organizmu większą niż do tej pory ilością tłuszczu skutkować będzie zmniejszeniem stresu Smile poza tym teraz dwa tygodnie relaksu, morsowanie i wysypianie się.  No i zobaczymy Smile Daroo, a zauważasz jakąś zależność bezsenności od diety?
tak , więcej ww - śpię dłużej , ale brzuszek rośnie 

Ja bym tam brzuszka nie chcial. No ale cos za cos, moze doloz bialka wg 4s  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7928 : 2013-09-11, 21:09:11 »

A może wystarczy w nocy po domu bobrować?  Rolling Eyes
Domownikami się nie przejmować, że spać nie mogą!  Wink
I z dala od lodówki!  Very Happy
Zapisane
Dario Ronin
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7929 : 2013-09-11, 21:28:45 »

Co prawda moja babcia zawsze powtarzala pewne przyslowie....ale chcialbym cos zauwazyc, ze szafujesz slowami mocno, gdzie ta cala pokornosc o ktorej tak z luboscia pisales?

Gdzie tu ta cala "latwosc" bez "fanatyzmu"? Moze rzeczywiscie za duzo stresu, mocno nerwowy jestes jakis.....  Laughing


Ja bym tam brzuszka nie chcial. No ale cos za cos, moze doloz bialka wg 4s  Laughing
jeszcze jej nie znalazłem  Very Happy , za mało ww chyba  Razz , też nie chcę - jak się wyśpię i z nim się 'rozprawię'  Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7930 : 2013-09-12, 07:14:31 »

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=228953#228953
Tutaj Gudrii poruszył coś, na co ja też zwróciłem uwagę.
Nie znam z autopsji, bo od nastu już lat nie jadłem wysokowęglowodanowo, ale słyszałem i czytałem o tym, że najbardziej spektakularnie działa pierwsze wejście na LC.
Potem, przy każdym kolejnym, efekt ten słabnie.


Może i słabnie ogólnie bo ileż można zdrowieć? Potem już jest raczej stabilizacja.
Ale znam osoby z kilkunastoletnim stażem w ŻO, ponad 20-to letnim, ponad 30-to letnim i nawet ponad 40-toletnim,  Cool którzy nie narzekają, wręcz emanują zdrowiem i energią... Very Happy

Ale trochę nie rozumiem tego "pierwszego wejścia", chodzi o to, że się zaprzestaje LC a potem się do tego wraca?

Taka specyficzna rotacja. Very Happy
Na wiosnę i co wisnę uzyskuję podobny efekt pakując się bezmyślnie do otwartego zbiornika wodnego. Na przykład do Zalewy. Smile
Każde następne wejście nie jest już tak spektakularne, podobnie jak powrót na LC, czy DO, czy jakikolwiek inny produkt Garmażerki Dyscyplinującej. Very Happy
Natomiast powrót na pastwisko, umiarkowane koryto, alkohol, środki lekko ćpane, tytoń- te dają chwilowe wyraj, wytchnienie i luz. Laughing
Co potwierdzają liczne obserwacje i doświadczenia, w tym te przedmałżeńskie. Cool

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7931 : 2013-09-12, 07:23:53 »

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=228953#228953
Tutaj Gudrii poruszył coś, na co ja też zwróciłem uwagę.
Nie znam z autopsji, bo od nastu już lat nie jadłem wysokowęglowodanowo, ale słyszałem i czytałem o tym, że najbardziej spektakularnie działa pierwsze wejście na LC.
Potem, przy każdym kolejnym, efekt ten słabnie.


Może i słabnie ogólnie bo ileż można zdrowieć? Potem już jest raczej stabilizacja.
Ale znam osoby z kilkunastoletnim stażem w ŻO, ponad 20-to letnim, ponad 30-to letnim i nawet ponad 40-toletnim,  Cool którzy nie narzekają, wręcz emanują zdrowiem i energią... Very Happy

Ale trochę nie rozumiem tego "pierwszego wejścia", chodzi o to, że się zaprzestaje LC a potem się do tego wraca?

Taka specyficzna rotacja. Very Happy
Na wiosnę i co wisnę uzyskuję podobny efekt pakując się bezmyślnie do otwartego zbiornika wodnego. Na przykład do Zalewy. Smile
Każde następne wejście nie jest już tak spektakularne, podobnie jak powrót na LC, czy DO, czy jakikolwiek inny produkt Garmażerki Dyscyplinującej. Very Happy
Natomiast powrót na pastwisko, umiarkowane koryto, alkohol, środki lekko ćpane, tytoń- te dają chwilowe wyraj, wytchnienie i luz. Laughing
Co potwierdzają liczne obserwacje i doświadczenia, w tym te przedmałżeńskie. Cool


Doskonale!
A Garmażerka Dyscyplinująca!
Sama słodycz Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25602

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7932 : 2013-09-12, 10:41:29 »

Byl szczescliwy a teraz go ucywilizuja, naucza co to podatki, zus i urzad skarbowy  Confused
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14586283,Syberia__Mezczyzna_przez_16_lat_wychowywal_sie_w_lesie.html#BoxWiadTxt
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71902


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7933 : 2013-09-12, 10:55:28 »


"Nie ma jednak żadnych dokumentów, które pozwoliłyby mu się ubiegać o publiczne wsparcie."

Dziwne, że nie miał żadnych dokumentów... Shocked Cool Wtedy wsparcie mu się nie należy...  Evil or Very Mad Cool
Może z powrotem ucieknie do lasu jak pozna życie "ucywilizowane"... Rolling Eyes
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25602

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7934 : 2013-09-12, 10:56:17 »

Niech idzie do lasu i zapyta niedzwiedzia z wilkiem dlaczego mu lesnych dokumentow nie wyrobili. I do sadu niech ich poda.
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71902


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7935 : 2013-09-12, 10:57:00 »

Dostanie wilczy bilet... Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71902


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7936 : 2013-09-12, 22:48:52 »

Zapisane

Dario Ronin
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7937 : 2013-09-13, 07:04:54 »

Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7938 : 2013-09-13, 08:07:51 »

Niech idzie do lasu i zapyta niedzwiedzia z wilkiem dlaczego mu lesnych dokumentow nie wyrobili. I do sadu niech ich poda.

Głupia sprawa, ale niedźwiedź i wilk też niepiśmienni są. Może jakiś inny pomysł. Smile
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25602

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #7939 : 2013-09-13, 08:26:53 »

Ja ich KGB wezmie na przesluchanie to szybko sie przyznaja, ze sa pismienni  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 392 393 394 395 396 [397] 398 399 400 401 402 ... 1281 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 19 zapytaniami.