forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 09:22:00

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
658489 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!  (Przeczytany 61723 razy)
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #20 : 2016-09-22, 10:32:37 »

A bos ty mundrzejszy niz archeolodzy ci co kopia, te duraki. Pojedz, doucz, bo bez ciebie nauka stoi w miejscu Rolling Eyes
Ale ciagle mi nie poradziles czy panewki na korbowodzie wymienic, silnik V6,  choc zes wszechstronny jak Kolo Gopodyn Wiejskich  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #21 : 2016-09-22, 10:40:22 »

Jak już mówiłem, wobec tak powalających źródeł, najmocniej przepraszam, mój błąd. Wink

Zostawię tylko tutaj taki szczególik:
Cytuj
Thirty-four Indonesian scientists signed a petition questioning the motives and methods of the Hilman-Arif team.[1] Vulcanologist Sutikno Bronto states that the site is the neck of an ancient volcano and not a man-made pyramid.[1] An unnamed archaeologist suggests that the Hilman-Arif team has "created a civilisation around the period to explain their finding".[1]
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Gunung_Padang_Megalithic_Site
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #22 : 2016-09-22, 10:48:24 »

A..wikipedia  Laughing  Laughing Laughing Laughing
Rozmowa z toba na takie tematy to jak rozmowa hodowcy koz z arabem, ktory te kozy tylko dyma  Laughing
Nie obchodzi cie nic innego tylko wydymanie tej kozy i przez ten pryzmat postrzegania probujesz narzucic tok dyskusji.

Ja moge wejsc w wikipiedie i zalozyc definicje, ze gavroche to kozojebca, wtedy uwierzysz, ze nim jestes naprawde, bo twoje glowne zdrodlo mundrosci tak rzecze?
Zena100  Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #23 : 2016-09-22, 10:58:35 »

Oczywiście, że uwierzę, jeśli podasz źródło na którym się opierasz.  Laughing
Bo inaczej to byłoby pomówienie, z odpowiednimi konsekwencjami dla Ciebie. Very Happy

Widzisz, indonezyjscy archeologowie mieli dość idiotów, Bronto i Hilman-Arifa, na swoim terenie, którzy zwietrzyli łatwą kasę, jak Daniken i inni. Wink
Tak samo było u nas w Krakowie i Wrocławiu z niemieckimi pajacami fałszującymi historię, też im się nie udało, ale na bank w Niemczech było mnóstwo czubków zacierających na to ręce, jak Ty teraz. Razz
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #24 : 2016-09-22, 11:14:53 »

Oczywiście, że uwierzę, jeśli podasz źródło na którym się opierasz.  Laughing
Bo inaczej to byłoby pomówienie, z odpowiednimi konsekwencjami dla Ciebie. Very Happy
Nie takie rzeczy widzialem w Wikipedii ale jak zwykle nie zrozumiales. Ktos, kto w dyskusji zabiera glos nie majac pojecia o sprawie, pierwsze co gogluje to Wiki i tak zrobiles ty  Laughing Zreszta identycznie zrobiles wczoraj nie majac pojecia o tym zakazie lotow nad Antarktyda. Dla ludzi, ktorzy siedza w internetach od zawsze, to znak, ze dyskutant rzuca sie do akcji nie majac pojecia o czym chce gadac ale chce sobie pogaworzyc (pogavrorzyc? Very Happy), niestety orez w jego rece to nie miecz argumentow a jego wyciagniety z rozpora Wiki-fajfus   Laughing

Co do reszty to takie pingpongowanie, stary beton opluwa nowych, mlodych i ambitnych, chcacych wyjsc poza ramy skotnialej archeologii, ktora bron boze nie dopuszcza mozliwosci istnienia cywilizacji starszej niz Egipska, a nowi, mlodzi i ambitni opluwaja starych betonowych dziadkow, ktorzy kosza kase i zaszczyty na starych pogladach sprzed 60 i 100 lat. Kwestia tego, kto sie opowie po ktorej stroniue, bo

konkluzja tego wykopaliska, ktore jak wspomnialem jest w impasie z powodow wlasnie akademicko-politycznych (jak myslisz geniuszu, dlaczego?), jest taka, ze musiala istniec rasa, ktora byla na tyle mobilna, ze mogla sie przemieszczac po calym swiecie bez zadnego trudu. To sie kryje za tym wszystkim i dlatego jest taki opor. Ale jak znam twoje durackie logiki to zaraz powiesz, ze "chca tego zakazac, bo to bezsensowne"  Very Happy

Poza tym, jak pamietam - swoje boje z Danikenem, ktorego tak wysmiewasz, choc nie wiadomo dlaczego, bo przeciez (jak ci juz wielokrotnie probowalem wdrukowac w ten redukcjonistyczno-deterministyczny czerep) Edison byl komplenym nieukiem a Tesla nie dostal sie na studia inzynierskie, to zakonczyles na 15 stronie jednej z jego ksiazek, ktorych ma sporo, Sitchina w ogole nie znasz a Hancock to dla ciebie jazzowy perkusista...wiec plz nigga, schowaj fajfusa w portki i rusz do ksiazek, bo te internety zryja ci czache Very Happy Ksiazki Danikena sa fajnie napisane, ciekawie i z polotem w odroznieniu od dretwych przepisywanek "naukowcow". A do tego Daniken stosuje cos co jest obce aktualnej nauce - logike Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #25 : 2016-09-22, 11:20:10 »

 Laughing
Na bank jesteś starym wyjadaczem nie do zagięcia, dlatego już trzeci raz się wycofuję wobec tak miażdżącej przewagi. Wink
Jest mi głupio i wstyd i teraz na szybko przeszukałem Internet i jest nawet info, że pokopali głębiej i tam są ślady sprzed 32.000 lat!!! Very Happy
Tak było.

P.S przypomnij sobie ile razy pytałem Cię o powód latania nad Antarktydą i od jakiego czasu...
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #26 : 2016-09-22, 11:27:23 »

P.S przypomnij sobie ile razy pytałem Cię o powód latania nad Antarktydą i od jakiego czasu...
No dobra. Powod? Np mam samolot i chce sobie przeleciec tedy. No i co teras geniuszu? Dlaczego ktos ma mi tego zakazac?

Co do reszty - naprawde glupio, idiotycznie i dyletancko wyglada krytyka osob, ktorych tworczosc zna sie tylko z opowiesci. To tak jakbys chcial rozmawiac o plytach King Crimson czy Slayera ich nie slyszac w ogole a nazywasz je gownem, bo wyczytales to na forum hiphoipowym. Very Happy Jest tu sens?

A zakladanie, ze Daniken pisze to specjalnie zeby trzepac hajs jest smieszne, skad mogl wiedziec, ze to bedzie mialo takie wziecie, wyszlo mu z google-analiz?
Miliony pisarzy licza na sukces piszac najdziwniejsze ksiazki ale popularnosc potrafi byc naprawde kaprysna. Ale to temat na inna dyskusje, bo np jezeli porownac Harrego Pottera do w zasadzie dowolnej ksiazki Lema to mozna sie zadumac nad kondycja wspolczesnego umyslu czlowieka....
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #27 : 2016-09-22, 11:41:54 »

No właśnie, jaki zakaz, o czym Ty mówisz?
Bo jakaś laska Ci na forum powiedziała?
I szybciutko sobie do tego dorobiłeś teoryjkę popartą "Niesamowitatunguska.pl", że od takiej to a takiej wyprawy 50 lat temu...
To dokładnie pasuje do Twojego Slyera i forum hiphopowego, a nie do mnie. Wink

Ty masz pojęcie w ogóle jak się pisze i wydaje książki? Shocked
I co ma do rzeczy, czy wiedział czy nie, naukowiec też nie wie czy coś zajebistego odkryje czy nie. Wink
Teraz wie, że idą i dalej zmyśla i kłamie.
To, co Ty wygadujesz chłopie, to jest właśnie śmieszne i dlatego bardzo lubię z Tobą pisać, robisz mi dzień zwykle. Laughing
Nie kupowałem ostatnio Danikena, ale na bank każda książka, wydana własnym sumptem przez niego, jest dawana gratis, a dodatkowo jeszcze 5 pln, żeby tylko wziąć, bo taka w nim siła do rozpowszechniania tej "wiedzy". Laughing
Poczciwina chłop!
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #28 : 2016-09-22, 12:00:03 »

Znowu ta paranoja dygresjonalna....ech <wzdycham ciezko> Laughing
1. O zakazie juz ci wspominalem, widze, ze znowu nie dotarlo. Dziwilem sie dlaczego te lolki kontestowaly wszystko tylko nie to. Ale zrzuce to na karb tej twojego "wewnatrzdyskusyjnego zacietrzewienia", ze znowu nielapiesz o co chodzi Very Happy
2. Powiedz mi skad masz w ogole pojecie, ze "dalej zmyśla i kłamie" jezeli nie czytales ani jednej jego ksiazki? No powiedz skad? Ktos ci do glowy wlozyl swoje poglady i teraz myslisz, ze sa twoje? Nie uwazasz, ze to brzmi durnie i prostacko, ze wyrab iasz sobie opinie na podstawie tego co ktos ci wmowil? Very Happy
3.
Ty masz pojęcie w ogóle jak się pisze i wydaje książki? Shocked
Laughing Laughing
Nie, ale ty masz najlepsze i zaraz mnie oswiecisz, w koncu pewnie napisales i wydales setki jak nie tysiace  Laughing Czytaj siebie przed wyslaniem posta, to bedziesz rzal ze smiechu  Laughing

Jezeli jestes taki madry to oszczedz mi zakupu kilkunastu ksiazek, filmow i plyt. Walne ci zaraz liste a ty mi ocen, bo jak ty bez czytania (wiec i pewnie bez sluchania i ogladania, bo we wszystkim jestes najlepszy) wiesz co jest w ksiazkach to szacun  Laughing
To dokladnie pasuje do rozmowy o muzyce z kims kto nie slyszal plyty albo o filmie z kims, kto go nie ogladal. A bazujesz na cudzych opiniach, odczuciach i zdaniach, czyli komedia i nie tyle dyletanctwo, co robienie z siebie blazna Very Happy

I jeszcze raz ci przypominam, ze Edison byl nieukiem a Tesla byl za glupi dla wspolczesnej nauki, dlatego nie dostal sie na studia. Ale wiem, ze tak moge sobie pogadac, przeciez ty wiesz wszystko najlepiej bez czytania i w ogole bez niczego Laughing
Katarynka  Laughing

Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #29 : 2016-09-22, 12:26:13 »

Niech Ci będzie, choć proponuję poczytać tamte wątki, bo troszeczkę inaczej to jednak wszystko wyglądało... Wink
Tak czy siak, chcesz 22.000, proszę bardzo, chcesz zakaz lotów, nie ma sprawy, Daniken na prezydenta, ok. Very Happy
To Twój świat przecież, kształtujesz go tak, jak Ci potęgi umysłu starcza. Wink

Do następnego!
Jadę teraz z córką do ZOO, zawieźć trochę nadmiarowych zwierząt, przy okazji sprawdzę czy te małpy ewoluują czy jednak znowu miałeś rację.  Razz
Ciao!
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #30 : 2016-09-22, 12:27:54 »

Zapomniales dopisac [/katarynka mode off]  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
anakin
Go


Email
Re: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #31 : 2016-09-23, 02:11:14 »

Wedy, czyli wiedza, swiete ksiegi Hinduizmu... Religii, od ktorej wywodza sie wszystkie pozniejsze.

5 wiek p.n.e

Srimad Bhagavatam, Canto 3, Chapter 11: Calculation of Time, from the Atom, tako rzecze:

Atomy sa ostatecznym stanem objawionego Wszechswiata. Kiedy pozostaja we wlasnych formach, nie tworzac roznych cial, okresla sie je jako nieograniczona jednosc.

"The material manifestation's ultimate particle, which is indivisible and not formed into a body, is called the atom. It exists always as an invisible identity, even after the dissolution of all forms. The material body is but a combination of such atoms, but it is misunderstood by the common man."

->http://prabhupadabooks.com/sb/3/11
-> http://vaniquotes.org/wiki/The_atomic_description_of_the_Srimad-Bhagavatam_is_almost_the_same_as_the_modern_science_of_atomism,_and_this_is_further_described_in_the_Paramanu-vada_of_Kanada


Mam nadzieje, ze pomoglem. ];>
Zapisane
anakin
Go


Email
Re: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #32 : 2016-09-23, 02:16:22 »

I to tez:
The Indian Sage who developed Atomic Theory 2,600 years ago

Albo geniusz, albo aniol-kosmita go edukowal.  Shocked
Zapisane
anakin
Go


Email
Re: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #33 : 2016-09-23, 02:29:59 »

"but it is misunderstood by the common man" towarzyszy moim mysla, gdy widze reakcje Gavrocha na wzmianki o "kosmitach".
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #34 : 2016-09-23, 06:25:56 »

Poczytaj w oryginale. Wink
Nie ma nic o atomach, to jest tylko projekcja post factum, ludzi, którzy już atomy znają. Very Happy

Problem z kosmitami jest taki, jak z różowymi jednorożcami, nikt nic nie widział. Laughing
Taka nowoczesna teologia.
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16965


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #35 : 2016-09-23, 07:20:35 »

Tiaaa... To jest problem, ale przy założeniu że "nikt" byłby w stanie kosmitę rozpoznać.  Neutral
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #36 : 2016-09-23, 07:29:59 »

Rafał mów dalej... Rolling Eyes Oni są tu? Shocked Cool
Zapisane

RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16965


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #37 : 2016-09-23, 07:32:31 »

Rafał mów dalej... Rolling Eyes Oni są tu? Shocked Cool
Nic nie wiem, nie było mnie tu.  Laughing Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #38 : 2016-09-23, 07:40:14 »

A! To pewnie Ty jesteś Kosmitą. Rolling Eyes Pojawia się i znika. Był, a go nie było... Shocked Cool
Zapisane

RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16965


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #39 : 2016-09-23, 07:46:38 »

A! To pewnie Ty jesteś Kosmitą. Rolling Eyes Pojawia się i znika. Był, a go nie było... Shocked Cool
Haha! Zawsze jest taka możliwość, ale lepiej się nie obnosić z tym.  Mr. Green  Wink Wink Wink
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 20 zapytaniami.