forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-05, 21:58:55

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660956 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 28 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: t0mat0
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Cukrzyca
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 100 101 102 103 104 [105] 106 107 108 109 110 ... 176 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Cukrzyca  (Przeczytany 1438436 razy)
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2080 : 2011-12-23, 00:32:55 »

http://zwegowani.pl/ - tu jest dużo bardzo zdrowych przepisów, leczących syndrom metaboliczny cuukrzycy typ II!  Very Happy

Czy to znów jakiś żart? Mam się żywić wegami? Bo teraz na prawdę pomyślę ...
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2081 : 2011-12-23, 00:44:51 »

   Do Teresy

Dasna, dziękuję za dobre słowo. Wykaraskałam się z kłopotów, które nie pozwalały mi funkcjonować. W gruncie rzeczy byłam w stanie jedynie siedzieć i leżeć. Odzyskałam siły pozwalające mi iść na pole, wsiąść do pociągu (wcześniej niemożliwe), a nawet do samolotu Smile 

Szkoda, że Stat nie podzielił się wnioskami na temat moich opisów.

Tereniu nie gniewaj się, że nie odpowiedziałem od razu, ale jak chyba zauważyłaś jestem tu ciągle atakowany oskarżeniami, że moim celem jest szkodzenie Diecie Optymalnej i ciągle muszę się bronić, a to nie sprzyja normalnej konwersacji. Przeczytałem wszystko co napisałaś i cieszę się, że informacja Admina Ci tak pomogła.
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2082 : 2011-12-23, 01:07:58 »

   Do Admina

Przecież Stat się dokładnie tak przejada, więc to nic nie da, bo ma rozregulowane geny, co się rzadko zdarza, ale zdarza. ...

Ja się przejadam? Przecież liczyliśmy (kcal):
1600 (jeśli ktoś leży w łóżku (sam) a więc nie rusza się) + 800 (jak się przez cały dzień leniwie porusza) + wydatek kaloryczny przy uprawianiu sportu (a to będzie jakieś 500-900 kcal na godzinę), w zależności od intensywności i ilości tych godzin + wydatek energetyczny na sex - ten też może być pokaźny. A ile ja zjadam?

A jak dokładnie rzadko zdarza się ten syndrom przejadania się z powodu rozregulowanych genów? 1 na ile?
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2083 : 2011-12-23, 06:53:55 »

Odp znajdziesz na str 104 'Jak nie chorowac' zaczyna sie Uwaga:... Very Happy odnosnie zapotrzebowania kcal. Nie cytuje obawiam sie,ze nie zalapiesz i zaczniesz sie glodzic (0,8g bialka a nie na 1g B...) .czytaj czytaj ...
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2084 : 2011-12-23, 08:03:43 »

Stat
czy nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Zrezygnuj natychmiast z Diety Optymalnej, bo dla ciebie jej rozumienie jest wręcz szkodliwe i zastosuj głodówkę połączoną z dietą wegetarańską i zaraz będziesz zdrowiuśki.
I nie przejmuj się, bo nie pierwszy z ciebie okaz, co nie potrafi samodzielnie zastosować Diety Optymalnej w praktyce.

PS
Dieta Optymalna nie jest obowiązkowa!
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2085 : 2011-12-23, 09:58:15 »

Do Stat
Jeśli dieta nie pomaga znaczy to, że....http://objawieniapl.blog.onet.pl/Analiza-duchowa,2,ID442355784,n   

tak jest, Fewa ma racje,stat sprawdz swoja energetyke,wzmocnij ja,albowiem jedzenie to tylko pokarm dla ciala, a co z cialem duchowym? Cool
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2086 : 2011-12-23, 10:03:03 »

odnosnie energetyki ciala warto przeczytac ten Buch:
http://www.ezosfera.pl/5482/kosmoenergetyka-jak-korzystac-z-energii-kosmosu
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2087 : 2011-12-28, 16:22:27 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70597


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2088 : 2011-12-28, 17:09:26 »

Może to niektórych bardziej zmobilizuje do zwracania uwagi na to co jedzą...chociaż jak się dokładniej zastosują do zaleceń lekarskich to nic nie da... Confused
Zapisane

anusia
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2089 : 2011-12-28, 19:07:22 »

 wątpie.ludzie wierzą że cukrzyca to choroba nieuleczalna i nie wierzą w żo i możliwosc wyleczenia:(szkoda
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2090 : 2011-12-28, 19:26:11 »

moja tesciowa leczy cukrzyce typu 2 batonami i tym podobnymi rzeczami,chcialem ja troche uswiadomic,to niezla zjebke dostalem,ze niby ona wie jak leczyc sie , a cukrzyce ma w genach stwierdzila Sad ja juz nigdzie sie nie odzywam a i tak wrogow mam z tego tytulu,moja tesciowa to czlowiek otyly,chory i silnie patologiczny opierajacy sie wylacznie na glupocie i przypadkowosci  Sad
Zapisane
anusia
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2091 : 2011-12-28, 19:33:24 »

ja przekonałam 3 osoby z cukrzycą do żo.moja tesciowa 8 lat temu była na wczasach optymalnych własnie z powodu cukrzycy. przez kilka nastepnych miesiecy stosowała sie do zasad żo a pózniej przestała. wróciła do żo kilka m-cy temu za namowa moja i meza.(poziomy cukru bywały nawet 400)
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2092 : 2011-12-29, 06:11:47 »

moja tesciowa leczy cukrzyce typu 2 batonami i tym podobnymi rzeczami,chcialem ja troche uswiadomic,to niezla zjebke dostalem,ze niby ona wie jak leczyc sie , a cukrzyce ma w genach stwierdzila Sad ja juz nigdzie sie nie odzywam a i tak wrogow mam z tego tytulu,moja tesciowa to czlowiek otyly,chory i silnie patologiczny opierajacy sie wylacznie na glupocie i przypadkowosci  Sad

Co sie martwisz Gwidon ,jeszcze troche i tesciowej nie bedziesz mial ,szkoda tylko jak dobra tesciowa ,bo moja byla super kucharka .brakowaly mi jak odeszla
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2093 : 2011-12-29, 07:01:44 »

Stat
czy nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Zrezygnuj natychmiast z Diety Optymalnej, ...
To znaczy, że już komuś zaszkodziła?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2094 : 2011-12-29, 07:59:47 »

Nikomu, a nawet wielu wyleczyła z nieuleczalnych chorób!
Skąd takie mniemanie, że Dieta Optymalna Dr-a Kwaśniewskiego może zaszkodzić?  Shocked
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17158


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2095 : 2011-12-29, 09:12:51 »


Niestety, ale przy tej okazji również nie wspomni się nawet o żywieniu, diecie które by cukrzycę ograniczały i nie dopuszczały do jej powstawania.

Swoją drogą jestem za całkowitym brakiem refundacji popularnych testów paskowych do pomiaru glukozy we krwi. Paski takie to przeżytek gdy technika umożliwia konstrukcję glukometru bezpaskowego. Producenci testów dobrowolnie nie pozbawią się dochodu z tytułu  regularnej sprzedaży pasków i co za tym idzie nie zależy im na dopuszczeniu do sprzedaży urządzenia, które nie wymagałoby ich kupna lub kupna czegoś zastępczego.
A skoro są testy paskowe to mogłyby być dostępne pełnopłatnie i to w realnej cenie, która przy dużej skali tego biznesu na pewno nie wynosi 1pln/1pasek jak teraz w przybliżeniu, lecz przypuszczam jest dużo mniejsza. Daliby lepiej tym producentom samodzielnie zaistnieć na rynku. Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70597


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2096 : 2011-12-29, 09:17:26 »

Właśnie. Tutaj "niewidzialna ręka" nie wystarcza. Rolling Eyes Państwowa musi pakować w kieszenie farmaceutyki...
Zapisane

Gwidon
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2097 : 2011-12-29, 10:02:38 »

moja tesciowa leczy cukrzyce typu 2 batonami i tym podobnymi rzeczami,chcialem ja troche uswiadomic,to niezla zjebke dostalem,ze niby ona wie jak leczyc sie , a cukrzyce ma w genach stwierdzila Sad ja juz nigdzie sie nie odzywam a i tak wrogow mam z tego tytulu,moja tesciowa to czlowiek otyly,chory i silnie patologiczny opierajacy sie wylacznie na glupocie i przypadkowosci  Sad

Co sie martwisz Gwidon ,jeszcze troche i tesciowej nie bedziesz mial ,szkoda tylko jak dobra tesciowa ,bo moja byla super kucharka .brakowaly mi jak odeszla


ja sie tym martwie? Shocked nie zartuj Laughing sama sie szybciej ,,zalatwi,, tym sposobem,chociaz nikomu zle nie zycze Razz
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2098 : 2011-12-29, 15:05:54 »

Stat
czy nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Zrezygnuj natychmiast z Diety Optymalnej, ...
To znaczy, że już komuś zaszkodziła?
Nikomu, a nawet wielu wyleczyła z nieuleczalnych chorób!
Skąd takie mniemanie, że Dieta Optymalna Dr-a Kwaśniewskiego może zaszkodzić?  Shocked
Z Twoich bezpośrednio do mnie skierowanych słów. Po tylu latach na Żywieniu Optymalnym mam teraz ze wszystkiego zrezygnować i znów przebudować organizm by przejść na wegetarianizm? To nie jest poważne co mi tutaj wmawiasz i bardziej przypomina zabawę w "ciuciubabkę" niż udzielanie rad w kwestiach zdrowia.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2099 : 2011-12-29, 15:24:39 »

Po tylu latach na Żywieniu Optymalnym mam teraz ze wszystkiego zrezygnować

Naturalnie, bo Tobie to co jesz nie służy.
I nie wolno ci jajek, mlecznych oraz mięsa wieprzowego, a najlepiej żadnego czerwonego!
Może i białe, aby ci nie zaszodziło, to też nie jedz.
Czyli zostaje Wegeterianizm.  Very Happy
Warzywa i owoce do woli, że o kartoflach nie wspomnę.
I to jest rada, ale wyłącznie dla ciebie!
Zapisane
Strony: 1 ... 100 101 102 103 104 [105] 106 107 108 109 110 ... 176 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 19 zapytaniami.