forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-17, 06:57:32

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
661657 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Cukrzyca
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 ... 176 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Cukrzyca  (Przeczytany 1442866 razy)
adampio
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1720 : 2011-12-10, 18:03:33 »

To dziekuje, ze przeczytalas. Teraz sie tylko tym kieruj Very Happy
Mowie zupelnie powaznie.
My, matki, powinnysmy sie rozumiec. Shocked Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1721 : 2011-12-10, 18:04:35 »

WŁAŚNIE  Laughing
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1722 : 2011-12-10, 18:06:32 »

To sie okaze w poniedzialek Laughing
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1723 : 2011-12-10, 18:07:22 »

Friga, pytam po raz ostatni, czytalas takst, ktory wkleilem?

Czuję dozę jakby mobbingu ...  Wink

A skad. Mobbing odrazu, Za chwile bedzie pewnie sexszykany Laughing

Poprostu chcialem uslyszec jakies "dziekuje" albo suoer, albo cos innego. Laughing

Ale nie, tu trzeba sie prosic o "cus" Laughing
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1724 : 2011-12-10, 18:11:30 »

A nie pisalam ze Dziekuje zaraz po wklejeniu??

No chyba ze lubisz czesciej.... to wtedy bedzie sexszykanowanie  Laughing
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1725 : 2011-12-10, 18:21:36 »

A czy nie latwiej by bylo jakby synonim "smieci" zamienic na niestrawialne czesci warzyw?
Nie latwiej by bylo gdy ktos powiedzial jedz mniej warzy max 100g ziemniaka i to nie codziennie i 100g buraka dziennie

A zamiast tego zrob sobie jakis deser optymalny???Bo ma rownie duzo weglowodanow i to lepiej przyswajalnych????

Latwiej?

A tak to watek sie ciagnie w nieskonczonosc.....

A nie mówiłem? Pomimo, że od lat jestem na swego rodzaju diecie nisko-węglowodanowej to robię się coraz bardziej w stosunku do DO sceptyczny i to pod wpływem tego forum. Już nie polecę jej nikomu. A pomyśleć, miałem zamiar założyć blog w języku angielskim na jej temat. O wszystkim jednak zawsze trzeba się przekonać samemu -  w dzisiejszych czasach nikomu nie można wierzyć. Widzę, że pomocy jednak trzeba szukać gdzieś indziej. Tu niewygodne pytania pozostawia się po prostu bez odpowiedzi przysypując je lawiną postów na ogół nawet nie związanych z tematem wątku.

Myślę, że dieta dr Wolfganga Lutza może być lepszą alternatywą. Z tego co obserwuję zwolenników DO i ŻO drastycznie ubywa, a teraz wiem już nawet dlaczego. Nie można uzyskać wsparcia czy choćby jakiegoś sensownego wytłumaczenia wielu nieścisłości, które wokół tej diety narosły.
 
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1726 : 2011-12-10, 18:26:47 »

friga mialem ten sam problem z krzyzykami. Jednak doszedlem do tego co powoduje te 'cudowne' x. Uwazaj tylko co by nie przegiac w druga strone z Ww prostymi. Wtedy mozna (s)twierdzic, ze od mlecznych sie tyje Wink i trzeba rotowac he he
Bedzie dobrze
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1727 : 2011-12-10, 18:27:41 »

Ty przejdź  Stat na Wegetarianizm, jak ci radziłem. To idealne rozwiązanie dla ciebie.
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1728 : 2011-12-10, 18:33:33 »

Stat tez bede tesknil,szerokiej drogi ...
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1729 : 2011-12-10, 18:34:00 »

Dlaczego wątek cukrzyca jest przysypywany zupełnie innym tematem?

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1730 : 2011-12-10, 18:37:44 »

Uwazaj tylko co by nie przegiac w druga strone z Ww prostymi. Wtedy mozna (s)twierdzic, ze od mlecznych sie tyje Wink i trzeba rotowac he he

W takim przypadku, to "od mlecznych" można nawet dostać cukrzycy typ II!
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1731 : 2011-12-10, 18:50:49 »

Ok, dziekuje za rady , dlugo to trwalo bo dlugo ale mam nadzieje ze w pon bede winszowac:)
Popracuje nad tym.
Nie sadze zebym mogla przesadzic z cukrami prostymi bo mnie do nich w ciazy wogole nie ciagnie.


Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1732 : 2011-12-10, 19:00:28 »

Cytuj
Myślę, że dieta dr Wolfganga Lutza może być lepszą alternatywą. Z tego co obserwuję zwolenników DO i ŻO drastycznie ubywa, a teraz wiem już nawet dlaczego. Nie można uzyskać wsparcia czy choćby jakiegoś sensownego wytłumaczenia wielu nieścisłości, które wokół tej diety narosły.

Teraz chyba przesadzasz. Sensnowego wytlmaczenia niescislosci? Jakich niescislosci? Mowi Ci "Admin", ze masz zrobic w konkretny sposob, Ty tego nie robisz. To jest niescislosc. A moze Twoja dieta "swego rodzaju niskoweglowodanowa" nie jest tym czym dieta wysokotluszczowa powinna byc.

Moze lepiej, ze nie stworzyles tego bloga, bo ludzie by padali jak kawki!!! Laughing

Jezeli Twoim zadaniem jest sabotowanie tego forum, to powiem Ci, ze nie masz szans, bo w przeciwienstwie do Ciebie wszyscy tu widza co maja jesc tak aby byli zdrowi. A Ty "walcz" dalej ze soba, z dieta i z tym, z czym tu przyszedles, bo jestes tym co piszesz. I szukaj pomocy, bo jej potrzebujesz, tylko pamietaj, ze w koncu musisz te pomoc wykorzystac. A znajac Ciebie, po tych krotkich wypowidziach, naszej konwersacji, nie ma szansa na to bo jestes naj......

Nie rozumie tylko w jaki sposob tu sie dostales. Co napisales w "mowie wstepnej" do "Admina".
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1733 : 2011-12-10, 19:18:33 »

,,,, i "Stat" stwierdzenie, ze "tu niewygodne pytania zostawia sie bez odpowiedzi" w Twoich ustach brzmia jak "kup za darmo" W REKLAMIE PRZEDSWIATECZNEJ.

Normalnie jazda. Ale dales "stary", Ty ktory nie potrafisz zastosowac sie do najprostszych wskazowek. Moj ojciec, jak juz nie mial slow ale jeszcze mial to  cos nazwac to mowil "przehuj". Ja tedo slowa nie beda urzywal, bo nie wiem co on mial na mysii ale chyba bezsilnosc!!!! Jak juz nie mial wicej, na temat dane osoby do powiedzenia Laughing
mysle, ze capish.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70740


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1734 : 2011-12-10, 19:19:52 »

Cytuj
Myślę, że dieta dr Wolfganga Lutza może być lepszą alternatywą. Z tego co obserwuję zwolenników DO i ŻO drastycznie ubywa, a teraz wiem już nawet dlaczego.

Gdzie takie obserwacje prowadzisz? W Kanadzie czy w Polsce?

Lutz w 2002 roku przeszedł na ŻO...
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1735 : 2011-12-10, 19:24:59 »

A skad o tym moze wiedziec?
Jego zadaniem jest pokazanie, ze niestosujac sie ,do podstawowych zasad DO, bedzie chorowal na cukrzyce. Cel osiagnol i bedzie dalej chorowal az do smierci. O to tu idzie. Zamieszac, wymieszac i mowic, ze "nie dziala". Laughing Ot takie ma zadanie. Very Happy A komu najbardziej zaszkodzil? Sobie samemu, bo tu juz pomocy jest 0/ZERO.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70740


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1736 : 2011-12-10, 19:29:04 »

To od początku się wyczuwało, że szuka "błędów" a nie wskazówek...na wszelki wypadek dawałam linki do artykułów o cukrzycy, ale albo nie były czytane, albo był taki był scenariusz..."kolejny dowód na to że Kwaśniewski się myli"...Ale na szczęście są jeszcze inne diety..."lepsze"...
Zapisane

Wanda Sławek
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1737 : 2011-12-10, 20:19:35 »

 Smile Dla Stata
Nie rezygnuj z leczenia cukrzycy dietą optymalną. Nie ma innego sposobu wyleczenia się z tej choroby. Dr W. Lutz powiedział, że dr Jan Kwaśniewski uzyskuje lepsze efekty lecznicze, zalecając żywienie optymalne niż on sam stosując dietę niskowęglowodanową. Chodziło prawdopodobnie o to, że niektórzy pacjenci dr W.Lutza zjadali za dużo białka i zaśmiecali organizmy nadmiarem odpadów przemiany bialkowej. Nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak dużą wiedzę masz już o żywieniu optymalnym. Pozostaje Ci przestudiować jeszcze raz rozdziały o cukrzycy z ksiązki DIETA OPTYMALNA NOWA, zawiesic w kuchni podręczne tabelki ze składnikami pokarmowymi w układzie alfabetycznym , ustalić ile B.T.W. potrzebuje Twój organizm i przez 2 tygodnie liczyć wszystko co jesz. Po 2 tygodniach nie będziesz musiał niczego wazyc ani liczyć, bo wszystko będziesz miał w pamieci. Dodatkowa rada: niektóre przykazania napisz na kartce i też zawieś w kuchni, np 1. W czasie leczenia cukrzycy nie należy jeść żadnych owoców,  2. Nie pić żadnych słodzonych płynów( pić wodę źródlaną, herbatę), 3. Sport uprawiać rekreacyjnie, 4. Jeść najmniej 3 posilki dziennie, 5 Liczyć tylko przyswajalne węglowodany i tylko zwierzęce białka. W dalszej kolejności należaloby sprawdzić wpływ produktów mlecznych na stabilizowanie się poziomu cukru we krwi i przesunięcie produktów białkowych  tylko do śniadania i obiadu.
Odezwij się. Pozdrawiam     Wanda                                            s
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1738 : 2011-12-10, 20:20:38 »

Ok, dziekuje za rady , dlugo to trwalo bo dlugo
kilka dni temu 2-3 dostalas wytyczne odnosnie jedynej slusznej lini partii :p rady 'admina', Adama. Jednak Ty bronilas sie jak moglas dzialaja na wlasna szkode prowadzac dzialania wywrotowo-dywersanckie! Very Happy
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #1739 : 2011-12-10, 21:15:01 »

Smile Dla Stata
Nie rezygnuj z leczenia cukrzycy dietą optymalną. Nie ma innego sposobu wyleczenia się z tej choroby. Dr W. Lutz powiedział, że dr Jan Kwaśniewski uzyskuje lepsze efekty lecznicze, zalecając żywienie optymalne niż on sam stosując dietę niskowęglowodanową. Chodziło prawdopodobnie o to, że niektórzy pacjenci dr W.Lutza zjadali za dużo białka i zaśmiecali organizmy nadmiarem odpadów przemiany bialkowej. Nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak dużą wiedzę masz już o żywieniu optymalnym. Pozostaje Ci przestudiować jeszcze raz rozdziały o cukrzycy z ksiązki DIETA OPTYMALNA NOWA, zawiesic w kuchni podręczne tabelki ze składnikami pokarmowymi w układzie alfabetycznym , ustalić ile B.T.W. potrzebuje Twój organizm i przez 2 tygodnie liczyć wszystko co jesz. Po 2 tygodniach nie będziesz musiał niczego wazyc ani liczyć, bo wszystko będziesz miał w pamieci. Dodatkowa rada: niektóre przykazania napisz na kartce i też zawieś w kuchni, np 1. W czasie leczenia cukrzycy nie należy jeść żadnych owoców,  2. Nie pić żadnych słodzonych płynów( pić wodę źródlaną, herbatę), 3. Sport uprawiać rekreacyjnie, 4. Jeść najmniej 3 posilki dziennie, 5 Liczyć tylko przyswajalne węglowodany i tylko zwierzęce białka. W dalszej kolejności należaloby sprawdzić wpływ produktów mlecznych na stabilizowanie się poziomu cukru we krwi i przesunięcie produktów białkowych  tylko do śniadania i obiadu.
Odezwij się. Pozdrawiam     Wanda                                            s

Dziękuję za odpowiedź. Tak właśnie wszystko robię - nie przetestowałem wpływu produktów mlecznych tylko, ale na wszelki wypadek na razie z nich zrezygnowałem (zamiast masła smalec (oprócz tego dnia głodówki), ser kozi zamiast krowiego). Natomiast z produktami białkowymi tylko z rana i na obiad to trochę mi zamieszałaś, bo teraz przygotowuję posiłki do przodu i będę musiał wszystko pozmieniać.

Co jeść przed snem wobec tego? Węglowodany trzeba chyba co najmniej ograniczyć, o czym się już przekonałem sam na sobie. Wobec tego zostaje trochę węglowodanów z dużą ilością tłuszczów. Nadal nie mam jasnej i zwięzłej odpowiedzi w czym przy cukrzycy najlepiej przyjmować węglowodany.
Zapisane
Strony: 1 ... 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 ... 176 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 16 zapytaniami.