forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-15, 15:38:30

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
661511 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 19 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P  (Przeczytany 157136 razy)
zdrowa
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #140 : 2008-10-21, 17:58:09 »









Jak zwykle jestem "za"!!!! Very Happy
Cytuj

Za czym?
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #141 : 2008-10-21, 18:04:21 »

...grizzly dajże już temu człowiekowi spokój. Każdy orze jak może. Nie każdy ma taki talent jak Ty.
Może napisz co Ty byś na Jego miejscu zrobił? Zamiast krytykować poradż!
Z dobrej rady niejedni skorzystają...

Zdrowa jak czytam "grizzly dajże już temu człowiekowi spokój" to "widze i czuje"
jak Ty sobie pewnie myslisz "dajze juz temu czlowiekowi spokojnie ......" Shocked Shocked Shocked

Takie podejscie chyba jemu nie pomoze "wyleczyc sie" i "zyc" bez stresow? Shocked

Zamiast krytykowac, to przekonaj Jurka aby rozpoczal  leczyc sie skutecnie!!!  Shocked
Bez mydlenia oczu forumowiczow, ze faktycznie na taka probe sie zdecydowal !!!  Shocked

Do tej pory widzimy tylko "zenujaca mistyfikacje" z fatalnymi w skutkach "efektami"??? Shocked

Gdzie ty tutaj widzisz leczenie, jak "nieudacznicy z powiatowego hospicjum"
nie potrafia zdiagnozowac "banalnego zlamania" katastrofa, katastrofa!!!  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

"Jestes lekiem na każde zło" Jak w słowach piosenki,widzisz tylko czubek swojego nosa .Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak małym człowieczkiem jesteś
z całą swoja niby ELITĄ.
Powiem więcej ten z góry na Ciebie patrzy ,bój sie juz jego gniewu.
Ty jesteś Facet wyjety z Hieny cmentarnej ,która potrafi sie żywic czyims nieszczęściem.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #142 : 2008-10-21, 18:29:44 »









Jak zwykle jestem "za"!!!! Very Happy
Cytuj

Za czym?

A jak myslisz?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #143 : 2008-10-21, 18:37:15 »

Jurek Dam Ci przykład.
Lezy człowiek w szpitalu i lekarze w zasadzie nic nie robią.Miała być złamana kość udowa,ale okazało sie ,że to nie kość udowa "jeno" co innego-może to biodro,a może to łekotka.I tak se lezy ten człowiek i tysz nic nie robi .Ale otoczony jest ludźmi,którzy mówią do niego.I jeden "śpiewa piosenecki","drugi "układa wiersycki" ,a trzeci "krzyczy" "zrób coś wreszcie",bo ta bierność,czy złe "ulokowanie" "zaufania" cie zniszczy!!! .I teraz tylko od możliwosci intelektualnych chorego zalezy kogo bedzie słuchał ten chory.
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #144 : 2008-10-21, 18:52:56 »









Jak zwykle jestem "za"!!!! Very Happy
Cytuj

Myślę że sam nie wiesz.

Za czym?

A jak myslisz?
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #145 : 2008-10-21, 18:55:08 »









Jak zwykle jestem "za"!!!! Very Happy
Cytuj

Za czym?

A jak myslisz?
Myślę że sam nie wiesz.

Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #146 : 2008-10-21, 19:05:38 »









Jak zwykle jestem "za"!!!! Very Happy
Cytuj

Za czym?

A jak myslisz?
Myślę że sam nie wiesz.




Ja wiem, a Ty poczytaj......i sama to tego samego wniosku dojdziesz!!!

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #147 : 2008-10-21, 19:17:28 »

Jurek Dam Ci przykład.
Lezy człowiek w szpitalu i lekarze w zasadzie nic nie robią.Miała być złamana kość udowa,ale okazało sie ,że to nie kość udowa "jeno" co innego-może to biodro,a może to łekotka.I tak se lezy ten człowiek i tysz nic nie robi .Ale otoczony jest ludźmi,którzy mówią do niego.I jeden "śpiewa piosenecki","drugi "układa wiersycki" ,a trzeci "krzyczy" "zrób coś wreszcie",bo ta bierność,czy złe "ulokowanie" "zaufania" cie zniszczy!!! .I teraz tylko od możliwosci intelektualnych chorego zalezy kogo bedzie słuchał ten chory.

Edytko wiesz ze ja mogę sobie pozartowac,Ale te żarty musza miec i swój koniec .My robimy odwrotnie jedno zdanie na zadany temat a reszta to wolna Amerykanka.
wiem ŻE PRZESIĄKNIĘTA JESTEŚ miłoscia do swoich dzieci,i myli sie juz Tobie z kim rozmawiasz.Ja myślę ze nie jestem Dla Ciebie odbiciem Grizlego Który musiał swoje w życiu przeżyc Załóż z Grizlim Klub nienawistnych i tam dawaj upust swojej miłosci.Zapewniuam że nikt tego nie będzie czytał. Wżynacie sie w czyjeś posty i siłą rzeczy chcecie wymuszac swoje Gorzkie ŻALE.
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #148 : 2008-10-21, 19:30:36 »

Ja wiem, a Ty poczytaj......i sama to tego samego wniosku dojdziesz!!!


Cytuj

Czy wałkowanie wkółko tego samego coś pomaga?  Nie lepiej mądrze doradzić jak się wie lepiej?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #149 : 2008-10-21, 19:32:30 »

Jurek.Ty po prostu lubisz jak sie nad Tobą uzalają,jak nad Tobą sie "tiutia" i takie tam pierdółki.A ,gdy ktoś konkretnie mówi Ci co masz robić,do bierzesz to za złosliwe uwagi.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #150 : 2008-10-21, 19:55:39 »

Jurek.Ty po prostu lubisz jak sie nad Tobą uzalają,jak nad Tobą sie "tiutia" i takie tam pierdółki. A gdy ktoś konkretnie mówi Ci co masz robić,do bierzesz to za złosliwe uwagi.

Jurek zadal pytanie bardzo konkretnie. W jakim produkcie jest duzo wapnia. Porady jakie otrzymal: trzeba spiewac, uciekac ze szpitala, ze szka litosci bad soba, ze takie pytanie to sa pierdolki. Takie sa "konkretne" porady dla czlowieka lezacego w lozku szpitalbym. Dziwicie sie, ze co to za szpital. A inni sie dziwia co to za forum. Co to za doradcy.
Doktor Vogiel pisze, ze jak bedziesz jesc kiszona kapuste, wzbogacana wapniem ze skorupek jaj, to nie nie bedziesz miec osteoporozy.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #151 : 2008-10-21, 20:05:44 »

Ja wiem, a Ty poczytaj......i sama to tego samego wniosku dojdziesz!!!


Cytuj

Czy wałkowanie wkółko tego samego coś pomaga?  Nie lepiej mądrze doradzić jak się wie lepiej?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #152 : 2008-10-21, 20:16:13 »

Ja wiem, a Ty poczytaj......i sama to tego samego wniosku dojdziesz!!!


Cytuj

Czy wałkowanie wkółko tego samego coś pomaga?  Nie lepiej mądrze doradzić jak się wie lepiej?

Pewnie tak,....ale czy uciekanie od tematu jest adekwatna odpoeidzia?

"Niemniej jednak" jak adam999992777,ktory tego zwrotu nie nawidzil, a  ktorego nagle tu nie ma, powiadal,  nalezy wrocic na ziemie. Czy walkowanie..........pewnie, ze pomaga, poniewaz sa ludzie, ktorym mowisz co maja zrobic, popatrz na lekarki podpowiedzi, Edyty itd.....a ludzie sa nadal w potrzasku.

Gryzzli ma racje!!!! Albo zaplacisz i besz zdrowy ...albo nie zaplacisz i tez bedziesz zdrowy!!!


Pytanie.....czy ktos kiedykolwiek zaproponowal GRYZLIEMU zaplate za uslugi?...jezeli nie, bede nb. one!!!!! NB1? Co TY na to Gryyzzzzlllii? Moge prosic o pomoc?

Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #153 : 2008-10-21, 20:24:01 »


Jurek zadal pytanie bardzo konkretnie...

Z tego co sie orientuje, to:
- wapn zawarty w skorupkach jaj (calcium carbonate) jest kiepsko przyswajalny. Ponoc dobrze, zeby byl pol na pol malate i citrate. Kwasowosc/zasadowosc wapna tez jest wazna dla jego absorbcji. Do tego magnez, cynk, witamina d, mangan, boran, itd, itp... A on jest caly czas na sterydach...
Zaleznosci jest wiele. Mozna sie ponoc spodziewac regeneracji tkanki w tempie 2-3% rocznie.  Shocked Confused

Zeby otrzymac konkretna odpowiedz, to trzeba zrobic konkretne badania i udac sie do konkretnej osoby. Sprawa jest powazna, a takie porady na forum, nawet gdy intencje sa jak najlepsze, to o kant d... rozbic. Pomijam juz to, ze znajda sie tu max. 3 osoby z wiedza medycza... Nikt tak na prawde nie wie, jaki jest stan na przyklad kosci Jurka, bo nie bylo badan...


Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #154 : 2008-10-21, 20:32:55 »



Zeby otrzymac konkretna odpowiedz, to trzeba zrobic konkretne badania i udac sie do konkretnej osoby. Sprawa jest powazna, a takie porady na forum, nawet gdy intencje sa jak najlepsze, to o kant d... rozbic. Pomijam juz to, ze znajda sie tu max. 3 osoby z wiedza medycza... Nikt tak na prawde nie wie, jaki jest stan na przyklad kosci Jurka, bo nie bylo badan...

Super przekaz,ale czy ktoś to zrozumie????
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #155 : 2008-10-21, 20:49:03 »



Zeby otrzymac konkretna odpowiedz, to trzeba zrobic konkretne badania i udac sie do konkretnej osoby. Sprawa jest powazna, a takie porady na forum, nawet gdy intencje sa jak najlepsze, to o kant d... rozbic. Pomijam juz to, ze znajda sie tu max. 3 osoby z wiedza medycza... Nikt tak na prawde nie wie, jaki jest stan na przyklad kosci Jurka, bo nie bylo badan...

Super przekaz,ale czy ktoś to zrozumie????

o kant d....rozbic? Byc moze!!!
Zadnych konkretnych rozwiazan.....nikt nikomu nie pomaga.....o k.........d.............rozbic!!!!
A dlaczego Ty weszlas na to forum?
Masz jaks problem? Wiekszy niz ten, ktory jurek ma?
Nalezaloby zmienic temat postu?.............
TO GO ZALOrZ!!!!!!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #156 : 2008-10-21, 20:55:52 »

Sam widzisz Adam; mało tutaj ludzi radzi Jurkowi??? .Jedna osoba,która ma do tego uprawnienia -lekarka-radzi jak moze kobiecina,a tu nic nie pomaga,albo Jurek nie słucha zaleceń.
My nie mamy uprawnień medycznych.To nie jest "zwykłe" "zadrapanie na palcu" ,tylko tak na prawde "pieron wie co!!!" .Nie jesteśmy w stanie Jurka zdiagnozować.
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #157 : 2008-10-21, 21:06:01 »

o kant d....rozbic? Byc moze!!!
Zadnych konkretnych rozwiazan.....nikt nikomu nie pomaga.....o k.........d.............rozbic!!!!
A dlaczego Ty weszlas na to forum?
Masz jaks problem? Wiekszy niz ten, ktory jurek ma?
Nalezaloby zmienic temat postu?.............
TO GO ZALOrZ!!!!!!

 Shocked Laughing
(nie bede zasmiecac jurkowi tematu, wiec pozwolisz ze pozostawie bez komentarza)
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #158 : 2008-10-21, 22:49:09 »


Z tego co sie orientuje, to:
- wapn zawarty w skorupkach jaj (calcium carbonate) jest kiepsko przyswajalny. Ponoc dobrze, zeby byl pol na pol malate i citrate. Kwasowosc/zasadowosc wapna tez jest wazna dla jego absorbcji. Do tego magnez, cynk, witamina d, mangan, boran, itd, itp... A on jest caly czas na sterydach...
Zaleznosci jest wiele. Mozna sie ponoc spodziewac regeneracji tkanki w tempie 2-3% rocznie.  Shocked Confused


W trakcie fermentacji kapusty z calcium carbonate powstaje latwo przyswajalny calcium lactate.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #159 : 2008-10-21, 22:53:29 »

Dobra,ale Jurek jest już od dobrych kilku lat na DO i nie wie,gdzie najwięcej i najlepiej  przyswajalne przez organizm wapno sie znajduje? -jeszcze zalezy od organizmu,jeden będzie tak przyswajał,a drugi siak  Sad
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 19 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 18 zapytaniami.