forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-16, 13:25:01

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
661549 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 22 Do dou Drukuj
Autor Wtek: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!  (Przeczytany 221572 razy)
viola44
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #140 : 2009-03-03, 08:22:08 »



Tak nawiasem mówiąc, to wyraz "napewno" piszemy : na pewno. Podstawy z podstawówki przydadzą Ci się z pewnością, nawet odnośnie pisania wyrazu herbata. Wiem, że herbata z cytryną (Twoja ulubiona) może kusić do napisania cherbata, ale to takie mało miasteczkowe Smile


Tak nawiasem mówiąc, "małomiasteczkowy" pisze się razem, Pani filolog.
http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=ma%B3omiasteczkowy
http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629465

Dzięki Hank  Smile
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #141 : 2009-03-03, 09:36:02 »

Opal
Cytuj
Viola44 - mam pytanie do Ciebie. Pisałaś w jednym poście, że skończyłaś studia medyczne dwadzieścia lat temu. To musisz mieć ok. 45 lat i już wiesz na czym świat stoi. Swoją drogą to jak na te lata - zdjęcie super <brawo> W innym poście pisałaś, że nie jesteś lekarzem i jedynie zapoznajesz się z tym co tutaj piszą i dodatkową wiedzą, żeby wiedzieć o co chodzi. Czy mogłabyś napisać jasno, czy skończyłaś w ogóle i jakie studia i ile masz wspólnego z medycyną? To tak dla klarowności sytuacji i porad wydawanych przez Ciebie. 

Na Akademii Medycznej oprócz kierunku lekarskiego jest kilka innych, to czym zajmuje sie po ukończeniu studiów  i na jakim stanowisku pracuję  pisałam w poprzednich postach. Faktem jest, iż nie należy być nadgorliwym w udzielaniu porad bez związku z dietą optymalną, ponieważ nie prowadzi to do niczego dobrego a ""święty spokój" cenię sobie ponad wszystko.  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70726


Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #142 : 2009-03-03, 10:13:01 »

...Ja chciałam zrobić sobie rezerwację na wczasy, na drug&plusmn; połowę lipca...

Reniu widze, ze Ty masz "zdrowe" podejscie do tematu!!!  Cool
I tak to powinno "byc"  Cool

"Niewolnicy" tyraja pod "czujnym okiem kamery"
a Szanowna Wlascicielka wczasuje !!!  Cool Razz

To wlasnie kocham w naszej zeczywistosci!!!   Cool Razz

BTW

Reniu jak Twoi "niewolnicy" wyrabiaja to moze zdecydujesz sie
na pare tygodni na Hawaje.
Jest cudownie Cool, plaza Waikiki jest BOSKA
zreszta jak cale Honolulu!!!  Cool Razz


Dzięki "grizzly" za podpowiedź, ale wolę podziwiać pejzaże polskie, a dla  ''moich niewolników" wcale nie jestem złą szefową, potrafię również nagradzać. Mam łagodny charakter i dużo toleruję, ale podstawą jest uczciwość. A co do wydatków na wczasy optymalne, to podobało mi się jak osoby tam przebywające mówiły, że ich na to stać, bo nie wydają na leki, a na jedzenie niewiele. Smile
Zapisane

Meg
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #143 : 2009-03-03, 11:41:17 »

Oj widze że troche zeszliscie z tematu,a wydawało mi się że jestem na forum optylamlnych,a tu ciągle ktoś ma do kogoś o coś pretensje.Ja piernicze Ludzie opamiętajcie sie,to tylko forum.Dzielcie sie wiedza zdobytą na ŻO.Ja z miłą chęcią poczytam jak wam idzie,czy ktoś miał taki problem jak ja z tym chudnięciem i jak temu zaradził.Miłego Dnia Życze wszystkim Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70726


Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #144 : 2009-03-03, 14:04:58 »

Dobrze Meg, że nie uciekłaś po takim powitaniu. Ja jestem tutaj chyba od pół roku i jeszcze nie wiem o co niektórym tu chodzi? ,po co pilnie notują czyjeś podknięcia, żeby potem spaść jak jastrząb i chwycić ofiarę w swoje szpony? może tak jest na wszystkich forach, nie wiem?. Viola jest życzliwa , a osoba, która ją krytykuje musi być rozgoryczona i czerpie radość z obrzucania błotem innych. Trudno, zawsze byli tacy ludzie i długo jeszcze będą.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70726


Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #145 : 2009-03-03, 14:17:11 »

W sprawie odchudzania, to akurat czytam "Odpowiedzi na listy" Jana Kwaśniewskiego i na str. 142 pisze: ..."W ciągu
dnia należy jeść (bez przejadania się) 2 posiłki, w których powinna być minimalna ilość węglowodanów - po 5-10 g. Resztę węglowodanów, czyli 30-40 g, w dowolnie wybranym produkcie czy produktach, należy zjeść przed snem. Nie należy przy tym już zjadać białka ani tłuszczu."
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #146 : 2009-03-03, 14:21:08 »

Dobrze Meg, że nie uciekłaś po takim powitaniu. Ja jestem tutaj chyba od pół roku i jeszcze nie wiem o co niektórym tu chodzi? ,po co pilnie notują czyjeś podknięcia, żeby potem spaść jak jastrząb i chwycić ofiarę w swoje szpony? może tak jest na wszystkich forach, nie wiem?. Viola jest życzliwa , a osoba, która ją krytykuje musi być rozgoryczona i czerpie radość z obrzucania błotem innych. Trudno, zawsze byli tacy ludzie i długo jeszcze będą.

Dzięki renia. Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70726


Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #147 : 2009-03-03, 14:34:49 »

Viola, "uszy do góry", ja też miałam tę "przyjemność" być w centrum zainteresowania i może jeszcze nie raz będę Very Happy samo życie...
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #148 : 2009-03-03, 14:42:33 »

renia
Uwierz mi stać mnie na dosadność słów, Very Happy,  ale nigdy tego tutaj nie zrobie z uwagi na pozytywne aspekty istnienia tego forum oraz ze wzgledu na szacunek do admina. Poza tym od tego ma sie głowe i rozum żeby analizować i wyciagać wnioski. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70726


Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #149 : 2009-03-03, 14:53:55 »

Ja też nie jestem taka "małomiasteczkowa" Wink Mr. Green
Zapisane

Meg
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #150 : 2009-03-03, 15:48:40 »

Dziewczyny tak trzymać Razz.Dziwie sie że ludzie którzy stosują diete dr Kwasniewskiego nie są życzliwi i mili,ja od czasu zmiany żywienia mam humor i pozytywne nastawienie do życia,ciesze sie najmniejszymi sukcesami,ucze na błędach i jest mi z tym dobrze hihi Very Happy
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #151 : 2009-03-03, 16:10:11 »

Dziewczyny tak trzymać Razz.Dziwie sie że ludzie którzy stosują diete dr Kwasniewskiego nie są życzliwi i mili,ja od czasu zmiany żywienia mam humor i pozytywne nastawienie do życia,ciesze sie najmniejszymi sukcesami,ucze na błędach i jest mi z tym dobrze hihi Very Happy

Meg, ja mam podobnie, jest we mnie jakiś taki trudny do opisania spokój, wyprowadzić mnie z równowagi jest bardzo ciężko, staram sie dopatrywać w ludziach pozytywnych cech, widzieć w nich dobro ponieważ myślę, że nikt z grutu nie jest zly.  Smile
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #152 : 2009-03-03, 16:16:00 »

Oj widze że troche zeszliscie z tematu,a wydawało mi się że jestem na forum optylamlnych,a tu ciągle ktoś ma do kogoś o coś pretensje.Ja piernicze Ludzie opamiętajcie sie,to tylko forum.Dzielcie sie wiedza zdobytą na ŻO.Ja z miłą chęcią poczytam jak wam idzie,czy ktoś miał taki problem jak ja z tym chudnięciem i jak temu zaradził.Miłego Dnia Życze wszystkim Laughing
Meg
Ty masz problem z chudnieciem,a ja mam problem bo chce przytyć.
Liczyłam na to ze gdy zacznę ŻO to troche choć z 5 kg. przybiore ,a tu już minęło cztery miesiące jak jem i co? i nadał lece z wagi Cool Laughing
Przy wzroscie 162 wazę 56 kg.Jestem strasznie z tego niezadowolona,zazdroszczę pulchniutkim babkom Wink naprawdę.
No a czym  więcej tłuszczyku zjem tym jestem chudsza,Myslę ze powinnam zwiększyć spożycie białka.Bo węgle nie przekraczam 40g.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #153 : 2009-03-03, 16:23:37 »

Oj widze że troche zeszliscie z tematu,a wydawało mi się że jestem na forum optylamlnych,a tu ciągle ktoś ma do kogoś o coś pretensje.Ja piernicze Ludzie opamiętajcie sie,to tylko forum.Dzielcie sie wiedza zdobytą na ŻO.Ja z miłą chęcią poczytam jak wam idzie,czy ktoś miał taki problem jak ja z tym chudnięciem i jak temu zaradził.Miłego Dnia Życze wszystkim Laughing
Meg
Ty masz problem z chudnieciem,a ja mam problem bo chce przytyć.
Liczyłam na to ze gdy zacznę ŻO to troche choć z 5 kg. przybiore ,a tu już minęło cztery miesiące jak jem i co? i nadał lece z wagi Cool Laughing
Przy wzroscie 162 wazę 56 kg.Jestem strasznie z tego niezadowolona,zazdroszczę pulchniutkim babkom Wink naprawdę.
No a czym  więcej tłuszczyku zjem tym jestem chudsza,Myslę ze powinnam zwiększyć spożycie białka.Bo węgle nie przekraczam 40g.

Kriss, twoja waga należna to 58, więc nie jest u Ciebie aż tak żle, ja ważyłam przed dietą 56 przy wzroście 172 , z dnia na dzień byłam coraz bardziej przerażona. Po 5 miesiacach stosowania diety waże 61 kg i bardzo się z tego cieszę, więcej nie chcialabym przytyć, ale jeśli  natura tak zechce to tak będzie. Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #154 : 2009-03-03, 16:24:21 »

Cytuj
No a czym  więcej tłuszczyku zjem tym jestem chudsza,Myslę ze powinnam zwiększyć spożycie białka.Bo węgle nie przekraczam 40g.


Kriss, jestes potwierdzeniem teorii o tluszczu i tyciu. Przy zgodnym z dieta BTW od tluszczu sie nie tyje.

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #155 : 2009-03-03, 16:28:27 »

...a dla  ''moich niewolników" wcale nie jestem złą szefową,
potrafię również nagradzać.
Mam łagodny charakter i dużo toleruję, ale podstawą jest uczciwość...

Jest takie powiedzenie:

Powiedz ilu masz niewolnikow,
powiemTobie kim jestes!!!  Cool

Musisz byc dobrym "PANEM" bowiem inaczej
"niewolnicy" uciekliby, albo okradali ponad tzw. przecietna!!!  Cool  Cool

Z "niewolnikami" to jest analogicznie jak z "obywatelami"
 uprawiajacymi nierzad, Cool pojdzie "toto" tam gdzie daja wiecej!!  Cool

A jak jest okazja to chetnie okrada!!!  Shocked Shocked Shocked

Dlatego popieram w pelni Twoje metody "inwigilacji"  Razz Razz Razz

Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #156 : 2009-03-03, 16:30:40 »

Cytuj
No a czym  więcej tłuszczyku zjem tym jestem chudsza,Myslę ze powinnam zwiększyć spożycie białka.Bo węgle nie przekraczam 40g.


Kriss, jestes potwierdzeniem teorii o tluszczu i tyciu. Przy zgodnym z dieta BTW od tluszczu sie nie tyje.



adampio, nie tyje sie od tłuszczu ale ludzie za chudzi na diecie optymalnej przychodzą do swojej wagi,  być może metabolizm zwalnia, nie wiem masa mięsniowa przybywa....jakiś powód jest. Smile ja piluje wegle i napewno nie przekraczam ich dobowej wartości.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #157 : 2009-03-03, 16:35:20 »

"Opal"
postąpiłaś bardzo nierozważnie! ponieważ z zakresu twojego IP pisze jeszcze: lekarka, adam319, lena, wielki krzy, mr_smok.
Większość tych Użytkowników jest "starej daty" (rejestracja przed 16 styczeń 2009r.) i przeważnie nie pisuje już z wyjątkiem "lekarka".
Z twojego doświadczenia wynika, że "bawiąc" się wirtualnie w dobrej wierze?, możesz wyrządzić szkodę nie tylko temu Forum, którego zadaniem nie jest "wirtualne leczenie", ale i innym niewirtualnym osobom.  Czy warto?
 

To znaczy, ze Ty Opal to "lekarka"? Bo w koncu lekarka musi istniec.......w koncu wydala ksiazke, tak?
Opal, prosze Cie o wyjasnienie korelacji miedzy wszystkimi Twoimi nick'ami.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #158 : 2009-03-03, 16:36:18 »

Cytuj
No a czym  więcej tłuszczyku zjem tym jestem chudsza,Myslę ze powinnam zwiększyć spożycie białka.Bo węgle nie przekraczam 40g.


Kriss, jestes potwierdzeniem teorii o tluszczu i tyciu. Przy zgodnym z dieta BTW od tluszczu sie nie tyje.



adampio, nie tyje sie od tłuszczu ale ludzie za chudzi na diecie optymalnej przychodzą do swojej wagi,  być może metabolizm zwalnia, nie wiem masa mięsniowa przybywa....jakiś powód jest. Smile ja piluje wegle i napewno nie przekraczam ich dobowej wartości.
 

A ile zjadasz w stosunku do bialka?
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #159 : 2009-03-03, 16:42:18 »

...Dzięki "grizzly" za podpowiedź, ale wolę podziwiać pejzaże polskie...

 Wink Dobra, dobra juz My wiemy o co chodzi!!! Wink
 
Masz po prostu za malo "niewolnikow",
a "krawiec" kraje jak mu ......................staje!!!!!!! Razz Razz Razz Razz

Gdyby Ciebie bylo stac, to stalabys juz w kolejce!!!  Cool Razz Razz

Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 22 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 19 zapytaniami.