forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-15, 06:02:15

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
661469 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Rozmaitości
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 121 122 123 124 125 [126] 127 128 129 130 131 ... 297 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Rozmaitości  (Przeczytany 1849775 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70701


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2500 : 2014-08-05, 08:33:42 »

Nie wyzywaj żony na daremno... Cool
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2501 : 2014-08-05, 08:37:02 »

Na diecie beztłuszczowej, nadmierna fotoizomeracja pochodnych cholesterolu może być niebezpieczna dla zdrowia, dlatego jeśli już narażać się na promieniowanie cieplne, mając notoryczny, zgodny z normatywem niedobór cholesterolu, to faktycznie - tylko z filtrami.  Cool  Wink
Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2502 : 2014-08-05, 09:15:24 »

"Fajny" artykuł wczoraj w Rzeczpospolitej czytałem.
Profesur stwierdza w nim, że trzeba unikać słońca aby być zdrowym. Shocked Na plażę tylko w koszulce i w czapce z daszkiem, oczywiście krem o wysokim faktorze, smarowany PARĘ razy, bo przecież schodzi ze skóry. Paranoja. Zawsze wydawało mi się, że jak blady, to i chory, a to na odwrót Smile  Shocked

Co te tłuki nie wymyślą!
Linkuj. Taki profesur to wlasnie z tej religijnej nauko gavrowej jest. Zabetonowal sie w swoich pogladach i wie najlepiej, pewnie jest chudy, blady i w okularach Very Happy

Ja pare dni porobilem na budowie i caly brazowy, piekly plecy pare dni ale przeszlo i jest superasnie Very Happy
Profesur mi lata Very Happy
Patrzę na tradycję, dziadek chodził w copce i długi koszuli, a babcia w chustecce i fartuchu, w największe upały.
Ludzie pustyni zawijają się od stóp do głów, a zwierzęta mają bujną sierść Very Happy
Tylko w dżunglach chodzą na golasa, bo tam tyle UV nie dociera Cool

Wiadomo Zyon, że Ty jesteś niezniszczalny i Ciebie nauka ani medycyna nie dotyczą, bo wyższy level Laughing
Tylko skąd, twardzielu jakiś łupież, paradontoza, tłuszczaki...
Zero-jedynkowe spojrzenie na świat jest głupie i dziecinne, szarość i obserwacja prawidłowości otoczenia, to jest to! Wink
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2503 : 2014-08-05, 09:26:54 »

Na diecie beztłuszczowej, nadmierna fotoizomeracja pochodnych cholesterolu może być niebezpieczna dla zdrowia, dlatego jeśli już narażać się na promieniowanie cieplne, mając notoryczny, zgodny z normatywem niedobór cholesterolu, to faktycznie - tylko z filtrami.  8)  :wink:

Ja na bogatotłuszczowej nadal nie lubię opalenizny na sobie, bo mi się źle kojarzy... z pracą na roli. :x No i od zawsze fascynują mnie wampiry, a one takie blade i protekcjonalne. );->
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25534

pindżar ryskow wyszy


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2504 : 2014-08-05, 09:28:15 »

"Fajny" artykuł wczoraj w Rzeczpospolitej czytałem.
Profesur stwierdza w nim, że trzeba unikać słońca aby być zdrowym. Shocked Na plażę tylko w koszulce i w czapce z daszkiem, oczywiście krem o wysokim faktorze, smarowany PARĘ razy, bo przecież schodzi ze skóry. Paranoja. Zawsze wydawało mi się, że jak blady, to i chory, a to na odwrót Smile  Shocked

Co te tłuki nie wymyślą!
Linkuj. Taki profesur to wlasnie z tej religijnej nauko gavrowej jest. Zabetonowal sie w swoich pogladach i wie najlepiej, pewnie jest chudy, blady i w okularach Very Happy

Ja pare dni porobilem na budowie i caly brazowy, piekly plecy pare dni ale przeszlo i jest superasnie Very Happy
Profesur mi lata Very Happy
Patrzę na tradycję, dziadek chodził w copce i długi koszuli, a babcia w chustecce i fartuchu, w największe upały.
Ludzie pustyni zawijają się od stóp do głów, a zwierzęta mają bujną sierść Very Happy
Tylko w dżunglach chodzą na golasa, bo tam tyle UV nie dociera Cool

Wiadomo Zyon, że Ty jesteś niezniszczalny i Ciebie nauka ani medycyna nie dotyczą, bo wyższy level Laughing
Tylko skąd, twardzielu jakiś łupież, paradontoza, tłuszczaki...
Zero-jedynkowe spojrzenie na świat jest głupie i dziecinne, szarość i obserwacja prawidłowości otoczenia, to jest to! Wink
No, no jak pasuje tradycja to nie ma bata, a jak nie pasuje to nauka, no prosze jaki sprytny czlowiek, do wyboru do koloru Very Happy
Tylko czekac az zaczniesz uskuteczniac tradycje leczenia z "Antka" (no bo dziadek babka Very Happy ), i pewnie naukowe dowody znajdziesz jeszcze na wypocenie  Laughing

I prosze cie, nie pisz nieprawdy Rolling Eyes
Zapisane

Work Buy Consume Die
anakin
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2505 : 2014-08-05, 09:31:09 »

A! I bardzo mi się podobają śliczne, małe, szczuplutkie Azjatki (ale nie Chinki), chciałbym jedną taką poślubić. A murzynki w ogóle mnie nie kręcą... Neutral
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2506 : 2014-08-05, 09:48:10 »

"Fajny" artykuł wczoraj w Rzeczpospolitej czytałem.
Profesur stwierdza w nim, że trzeba unikać słońca aby być zdrowym. Shocked Na plażę tylko w koszulce i w czapce z daszkiem, oczywiście krem o wysokim faktorze, smarowany PARĘ razy, bo przecież schodzi ze skóry. Paranoja. Zawsze wydawało mi się, że jak blady, to i chory, a to na odwrót Smile  Shocked

Co te tłuki nie wymyślą!
Linkuj. Taki profesur to wlasnie z tej religijnej nauko gavrowej jest. Zabetonowal sie w swoich pogladach i wie najlepiej, pewnie jest chudy, blady i w okularach Very Happy

Ja pare dni porobilem na budowie i caly brazowy, piekly plecy pare dni ale przeszlo i jest superasnie Very Happy
Profesur mi lata Very Happy
Patrzę na tradycję, dziadek chodził w copce i długi koszuli, a babcia w chustecce i fartuchu, w największe upały.
Ludzie pustyni zawijają się od stóp do głów, a zwierzęta mają bujną sierść Very Happy
Tylko w dżunglach chodzą na golasa, bo tam tyle UV nie dociera Cool

Wiadomo Zyon, że Ty jesteś niezniszczalny i Ciebie nauka ani medycyna nie dotyczą, bo wyższy level Laughing
Tylko skąd, twardzielu jakiś łupież, paradontoza, tłuszczaki...
Zero-jedynkowe spojrzenie na świat jest głupie i dziecinne, szarość i obserwacja prawidłowości otoczenia, to jest to! Wink
No, no jak pasuje tradycja to nie ma bata, a jak nie pasuje to nauka, no prosze jaki sprytny czlowiek, do wyboru do koloru Very Happy
Tylko czekac az zaczniesz uskuteczniac tradycje leczenia z "Antka" (no bo dziadek babka Very Happy ), i pewnie naukowe dowody znajdziesz jeszcze na wypocenie  Laughing

I prosze cie, nie pisz nieprawdy Rolling Eyes
Której nieprawdy? Laughing
Że jak Ci pasuje, to cukier i rafinaty i chemia są be i rakotwórcze?
Czy, że jak Ci pasuje to fajki, alkohol i UV są ok?
Mimo, że jakiś tam profesur powiedział, że są mutagenne i powodują raka?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25534

pindżar ryskow wyszy


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2507 : 2014-08-05, 09:53:39 »

Nieprawdy, ze mam parodontoze i lupiez i na tym skoncze temat malo eleganckiego wywlekania.
Tluszczaka posiadam zas, jak to uzasadnil naukowy fachowiec biolog, pan lekarz, czyli ktos z wiedza rowna albo ciut mniejsza twojej: "ojciec ma? ma? to znakomicie!, to znaczy, ze ma pan po ojcu!"
No ale musiales cos udowodnic zdaje sie...
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25534

pindżar ryskow wyszy


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2508 : 2014-08-05, 10:05:46 »

"Fajny" artykuł wczoraj w Rzeczpospolitej czytałem.
Profesur stwierdza w nim, że trzeba unikać słońca aby być zdrowym. Shocked Na plażę tylko w koszulce i w czapce z daszkiem, oczywiście krem o wysokim faktorze, smarowany PARĘ razy, bo przecież schodzi ze skóry. Paranoja. Zawsze wydawało mi się, że jak blady, to i chory, a to na odwrót Smile  Shocked

Co te tłuki nie wymyślą!
Fajne! Profesor wszystko naukowo wyjasnil! Wg tego najlepiej sobie zalatwic jakas stancje w aptece i z niej nie wychodzic.
Cytuj
Dr David Fisher nie potrafi jednak wyjaśnić przyczyny, dla której taki mechanizm funkcjonuje.

– To możliwe, że powstał jako naturalny proces zachęcający do poszukiwań promieniowania UV już na wczesnym etapie ewolucji ssaków, z powodu jego znaczenia dla wytwarzania przez organizm witaminy D – mówi dermatolog. – Ale takie zachowanie niesie również zagrożenie nowotworem, które teraz lepiej poznaliśmy. Dostępne dziś alternatywne źródła witaminy D – suplementy diety, są znacznie lepsze i bezpieczniejsze niż nadużywanie słońca.

Dr Fisher namawia też do jeszcze bardziej restrykcyjnego ograniczania wystawiania skóry na działanie promieni słonecznych. Jego zdaniem lekarze powinni wręcz promować zajęcia wewnątrz pomieszczeń kosztem aktywności na świeżym powietrzu.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2509 : 2014-08-05, 10:12:50 »

Nieprawdy, ze mam parodontoze i lupiez i na tym skoncze temat malo eleganckiego wywlekania.
Tluszczaka posiadam zas, jak to uzasadnil naukowy fachowiec biolog, pan lekarz, czyli ktos z wiedza rowna albo ciut mniejsza twojej: "ojciec ma? ma? to znakomicie!, to znaczy, ze ma pan po ojcu!"
No ale musiales cos udowodnic zdaje sie...
 
Prawda, to prawda, a nie że mało elegancka Very Happy
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4016


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2510 : 2014-08-05, 21:58:53 »

Patrzę na tradycję, dziadek chodził w copce i długi koszuli, a babcia w chustecce i fartuchu, w największe upały.
Ludzie pustyni zawijają się od stóp do głów, a zwierzęta mają bujną sierść Very Happy
Tylko w dżunglach chodzą na golasa, bo tam tyle UV nie dociera Cool

Wiadomo Zyon, że Ty jesteś niezniszczalny i Ciebie nauka ani medycyna nie dotyczą, bo wyższy level Laughing
Tylko skąd, twardzielu jakiś łupież, paradontoza, tłuszczaki...
Zero-jedynkowe spojrzenie na świat jest głupie i dziecinne, szarość i obserwacja prawidłowości otoczenia, to jest to! Wink

proste, że dziadek chodził w copce itd. Przy trybie życia dziodka czy ludzi pustyni, bez ochrony spalili by się na rodzynki. Czy tak, czy tak, ten dziodek w copce był czarny od słońca Smile Przecież niechronienie głowy, skóry, podczas  np. całodziennych żniw, graniczyło by z głupotą. Tak samo jak człowiek pustyni, na pustyni ubrany w kąpielówki...
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2511 : 2014-08-05, 22:07:46 »

Patrzę na tradycję, dziadek chodził w copce i długi koszuli, a babcia w chustecce i fartuchu, w największe upały.
Ludzie pustyni zawijają się od stóp do głów, a zwierzęta mają bujną sierść Very Happy
Tylko w dżunglach chodzą na golasa, bo tam tyle UV nie dociera Cool

Wiadomo Zyon, że Ty jesteś niezniszczalny i Ciebie nauka ani medycyna nie dotyczą, bo wyższy level Laughing
Tylko skąd, twardzielu jakiś łupież, paradontoza, tłuszczaki...
Zero-jedynkowe spojrzenie na świat jest głupie i dziecinne, szarość i obserwacja prawidłowości otoczenia, to jest to! Wink

proste, że dziadek chodził w copce itd. Przy trybie życia dziodka czy ludzi pustyni, bez ochrony spalili by się na rodzynki. Czy tak, czy tak, ten dziodek w copce był czarny od słońca Smile Przecież niechronienie głowy, skóry, podczas  np. całodziennych żniw, graniczyło by z głupotą. Tak samo jak człowiek pustyni, na pustyni ubrany w kąpielówki...

Exactly Very Happy
Chodziło mi tylko o zdrowy rozsądek i nie popadanie w skrajności Cool
Zyon lubi nimi operować, skrajnościami znaczy Very Happy
Nie na darmo starożytni wymóżdżyli złoty środek:
http://www.bryk.pl/słowniki/słownik_terminów_literackich/70152-złoty_środek_gr_aurea_mediocritas_złoty_środek.html
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17188


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2512 : 2014-08-05, 22:23:06 »

...Tluszczaka...
Sprawdź czy Ci kosmici bioimplanta nie ukształtowali. Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2513 : 2014-08-06, 13:59:07 »

http://turystyka.wp.pl/gid,15890872,title,Maho-beach-najbardziej-niesamowita-plaza-swiata,galeria.html?ticaid=113375
I komentarz:
Cytuj
~melanżada 2013-08-14 (17:15)
Eee, tam. Nad Bydgoszczą przez dwa tygodnie codziennie po kilka razy latał tak nisko Dreamliner. Aż czapki z głów zrywało i koty na drzewa uciekały.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2514 : 2014-08-06, 15:10:05 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70701


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2515 : 2014-08-06, 20:04:01 »

Ciekawie się zapowiada... Rolling Eyes

http://zdrowie.wsb.net.pl/
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2516 : 2014-08-06, 20:08:51 »

A co takiego w tym ciekawego?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70701


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2517 : 2014-08-06, 20:14:21 »

Chociażby to, że temat "bezpieczeństwa zdrowotnego" stał się trendy...
Zapisane

RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17188


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2518 : 2014-08-06, 20:18:31 »

Trądy zawsze były na czasie.  Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2519 : 2014-08-06, 20:21:18 »

Ale bez hamerykańskich naukowców, to zwykły, kolejny "pierwszy krok"...  Wink Mr. Green
Zapisane
Strony: 1 ... 121 122 123 124 125 [126] 127 128 129 130 131 ... 297 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 19 zapytaniami.