forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-16, 04:48:27

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
661525 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Cukrzyca
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 132 133 134 135 136 [137] 138 139 140 141 142 ... 176 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Cukrzyca  (Przeczytany 1442630 razy)
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2720 : 2012-08-14, 21:37:10 »

Lilek, na kłopoty z sercem mniej węglowodanów - http://www.stachurska.eu/?p=1970 .
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2721 : 2012-08-14, 21:55:11 »

Mniej węglowodanów w proporcji do białka.
Zapisane
lilek
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2722 : 2012-08-15, 09:20:32 »

Mniej węglowodanów w proporcji do białka.

Czesc Teresko,tak tez bede probowac,bywalo sporo dni gdzie W-niedojadalam ale nie zwrocilam uwagi czy juz wtedy cos sie "z szybkim biciem" serca zaczelo,pozdrawiam Cie serdecznie,Lidia
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2723 : 2012-08-15, 19:42:23 »

A jak u Ciebie Lilek jest z ćwiczeniami fizycznymi? Zauważyłem, że wielu ludzi zupełnie ignoruje tą kwestię. Przeczytałem już wszystkie Twoje poprzednie wypowiedzi i nic o tym nie piszesz. Tymczasem dr Kwaśniewski jak i wiele innych publikacji na temat diet nisko-węglowodanowych piszą o niezbędności wykonywania jakiegoś rodzaju ćwiczeń. Jednak też jak dotąd nie spotkałem dość szczegółowego określenia ile tych ćwiczeń powinno być, jakie, i w jakim czasie wykonywane. Jedno jest jednak pewne. Nasi praprzodkowie, Ci sprzed ery rolniczej (czyli sprzed zaledwie kilku tysięcy lat) mieli dość dużo ruchu na co dzień. Nawet jeszcze przed 50 laty ludzie nie mieli kanap przed telewizorami na których spędzali większość swojego wolnego czasu jak to na ogół czyni większość dzisiaj, ani też samochodów. Dziś widzi się nawet mało ludzi chodzących po ulicach. Im więcej samochodów w danym kraju tym bardziej puste chodniki.
Zapisane
lilek
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2724 : 2012-08-15, 20:54:27 »

A jak u Ciebie Lilek jest z ćwiczeniami fizycznymi? Zauważyłem, że wielu ludzi zupełnie ignoruje tą kwestię. Przeczytałem już wszystkie Twoje poprzednie wypowiedzi i nic o tym nie piszesz. Tymczasem dr Kwaśniewski jak i wiele innych publikacji na temat diet nisko-węglowodanowych piszą o niezbędności wykonywania jakiegoś rodzaju ćwiczeń. Jednak też jak dotąd nie spotkałem dość szczegółowego określenia ile tych ćwiczeń powinno być, jakie, i w jakim czasie wykonywane. Jedno jest jednak pewne. Nasi praprzodkowie, Ci sprzed ery rolniczej (czyli sprzed zaledwie kilku tysięcy lat) mieli dość dużo ruchu na co dzień. Nawet jeszcze przed 50 laty ludzie nie mieli kanap przed telewizorami na których spędzali większość swojego wolnego czasu jak to na ogół czyni większość dzisiaj, ani też samochodów. Dziś widzi się nawet mało ludzi chodzących po ulicach. Im więcej samochodów w danym kraju tym bardziej puste chodniki.

Czesc Staat...Nie prowadze siedzacego Trybu zycia (mam 2 malych dzieci-4,5l.i 23 miesiecy) ale zeby tak znow jak dawniej (uwielbialam biegac i cwiczyc) to nato mi energii brakuje...mimo iz TYLE -T-wcinalam...pozdrawiam,Lidia
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2725 : 2012-08-15, 22:22:23 »

Myślę, że powinnaś spróbować coś robić. Chociaż 1/2 godziny dziennie np. szybszego marszu lub jazdy na rowerze. Wtedy pracują największe mięśnie człowieka. To poprawia podobno gospodarkę hormonami w organizmie i metabolizm. A cukrzyca to przecież poważne zaburzenie metabolizmu regulowane przez hormony właśnie.

Wiem, że dzieci mogą przeszkadzać. Trudno jest przy nich nawet zebrać myśli. Ale musisz coś z tym zrobić. Może gra w piłkę z nimi, pływanie czy coś takiego.
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2726 : 2012-08-15, 22:27:16 »

p.s.
Ja wiem, że w dni gdy nic nie ćwiczę, gdy pada deszcz n.p., czuję się gorzej i jakiś taki ociężały. Tak jakby krew we mnie krążyła bardziej leniwie.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2727 : 2012-08-16, 07:08:50 »

...
Wiem, że dzieci mogą przeszkadzać. ...

 Shocked  Przypuszczam, że nie chciałeś, ale napisałeś.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2728 : 2012-08-16, 07:43:51 »

No to teraz trzeba tylko znaleźć korelację między przeszkadzającymi dziećmi, a zapadalnością na cukrzycę i kto wie, co z tego wyjdzie!  Shocked
Może jakie doniosłe odkrycie.  Very Happy
Najlepiej w formie wykresiku...  Wink
Zapisane
lilek
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2729 : 2012-08-16, 09:29:08 »

No to teraz trzeba tylko znaleźć korelację między przeszkadzającymi dziećmi, a zapadalnością na cukrzycę i kto wie, co z tego wyjdzie!  Shocked
Może jakie doniosłe odkrycie.  Very Happy
Najlepiej w formie wykresiku...  Wink

 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Cool Cool Cool Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz Razz
Zapisane
lilek
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2730 : 2012-08-16, 09:31:05 »

Myślę, że powinnaś spróbować coś robić. Chociaż 1/2 godziny dziennie np. szybszego marszu lub jazdy na rowerze. Wtedy pracują największe mięśnie człowieka. To poprawia podobno gospodarkę hormonami w organizmie i metabolizm. A cukrzyca to przecież poważne zaburzenie metabolizmu regulowane przez hormony właśnie.

Wiem, że dzieci mogą przeszkadzać. Trudno jest przy nich nawet zebrać myśli. Ale musisz coś z tym zrobić. Może gra w piłkę z nimi, pływanie czy coś takiego.


 Laughing Laughing no to chyba sie faktycznie zmusze,dziekuje za odpowiedz Staat,pozdrawiam Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2731 : 2012-08-16, 10:09:46 »

Jeśli macie na myśli to samo co ja to jesteście ...
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2732 : 2012-08-16, 10:10:55 »

... nie powiem co.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56025


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2733 : 2012-08-16, 10:23:58 »

Ale sie domyslamy Wink  Laughing
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2734 : 2012-08-16, 10:57:05 »

Ja nie wiem, jestem ciemny jak tabaka w rogu.   Very Happy
Poproszę o podp.  Laughing
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2735 : 2012-08-16, 17:44:24 »

Konkludując uważam, że powinniśmy lansować hasło "Przez sport do zdrowia i do rozumu".
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2736 : 2012-08-17, 06:09:56 »

Konkludując uważam, że powinniśmy lansować hasło "Przez sport do zdrowia i do rozumu".


Jedno drugiego nie wyklucza. Wink
A dzieci to złe są, bo przeszkadzają w odzyskiwaniu ... jednego i drugiego.  Laughing
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2737 : 2012-08-17, 17:16:59 »

Konkludując uważam, że powinniśmy lansować hasło "Przez sport do zdrowia i do rozumu".


Jedno drugiego nie wyklucza. Wink
A dzieci to złe są, bo przeszkadzają w odzyskiwaniu ... jednego i drugiego.  Laughing

Ja tego nie powiedziałem. To Twoje słowa. Dzieci są hałaśliwe i wymagają ciągłej uwagi "bo taka ich natura". Tak więc zajmując się dziećmi nie za bardzo można skupić się na innych rzeczach. "That's it".
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2738 : 2012-08-17, 17:26:22 »

Tak więc zajmując się dziećmi nie za bardzo można skupić się na innych rzeczach. "That's it".

Szczególnie na leczeniu własnej choroby, dlatego dzieci poprawiają zdrowie i przyszłością naszą są...  Very Happy
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17193


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2739 : 2012-08-17, 17:47:17 »

Szczególnie na leczeniu własnej choroby, dlatego dzieci poprawiają zdrowie i przyszłością naszą są...  Very Happy
Jakby nie było jest dobrze.  Smile
Zapisane
Strony: 1 ... 132 133 134 135 136 [137] 138 139 140 141 142 ... 176 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 20 zapytaniami.