forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-20, 09:36:54

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
661808 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Rewolucja jest teraz
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 18 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Rewolucja jest teraz  (Przeczytany 178991 razy)
ali
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #140 : 2008-01-17, 17:16:21 »

Jak udowodnić komuś, że nie wie czym dana rzecz jest?

 Szkoda  że marnujesz ten postęp który poczyniłeś


szkoda czasu i  atłasu
jak  starzy powiadali

tracić czas ze świrusami siedzącymi  na okrągło przy kompie
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #141 : 2008-01-17, 17:21:16 »

Cóż to robaczku kochany, znowu argumenty się skończyły?

Phi! Jakie tam nawet argumenty.

Mam coś dla Ciebie - wyszperałem specjalnie dla Ciebie po wielu, wielu godzinach siedzenia przed komputerem:

Dla robaczka kochanego
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #142 : 2008-01-17, 17:28:32 »

Idę strzelić sobie jakąś jajecznicę a potem wracam znooooooowu poświrować przed komputerem... ech nudy... nudy same... czemu ja nie mogę być jak koń z "Folwarku zwierzęcego", no czemu?

Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #143 : 2008-01-17, 17:52:50 »

. ech nudy... nudy same... czemu ja nie mogę być jak koń z "Folwarku zwierzęcego", no czemu?

he he  artysta
znudzony szuka podobnego wariata
ps.
tak mi się przypomniało
nie  do ciebie pije
chwalił się kiedyś jeden taki
że się wzbił na szczyty intelektu
zapominając dodać że odbił się po drodze łysą pałą od bruku
co mu w jego tfurczości zawsze wyłaziło jak  słoma zza kołnierza
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #144 : 2008-01-17, 18:24:05 »

Cytuj
nie  do ciebie pije

Oj robaczku, a mnie się wydaje, że zaczynasz się robić ostrożniejszy...
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #145 : 2008-01-17, 19:43:56 »

Cytuj
Przytocz jego konkretną wypowiedź - oto Cię przecież prosiłem i pozwól żebyśmy wszyscy tutaj ją razem zanalizowali. A może się czegoś boisz?

Ale kłapać japą o tym co tam pisze lubisz.

Bo tak oto reaguję na kłamstwo! Zmieniłeś zdanie co do tego co Ci wytknąłem, ale wywinąłeś ogonem jak gdyby nigdy nic! A słowa "przepraszam" yo nie znamy?

Dziwny jest naprawdę ten Twój Bóg, o którym to tak się rozpisujesz!

Więc na litość boską - bo chyba to do Ciebie trafi!!!! Zeskanuj bądź przepisz albo nawet przytocz z pamięci (nie musi być dokładnie toćka w toćkę!) i podaj jego wypowiedź!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na pierwszym miejscu jestem zwolennikiem PRAWDY!!! (Zastanawia minie u ilu moich oponentów takie to stwierdzenie wywoła uśmiech na twarzy...)

Ale wiesz co: ja szanuję Twoją decyzję również!!! Niczego Ci nie narzucam! Jeśli bym tak robił to mi wskaż takie miejsce, gdzie to robię i mnie opierdol jak skundlonego psa!


Chcesz mnie koniecznie zmusić do wgłębiania się w wypowiedzi JKM. Odpowiem Ci szczerze. Nie mam na to ochoty i czasu. Natrudzę się, a prawdziwej dyskusji może nie być. Każdy będzie podkreślał swoje tezy na zasadzie dziad swoje, baba swoje.
Tak jak już to nastąpiło. Milczeniem skwitowałeś, to że JKM uważa, że Sejm powinien istnieć i w wyborach należy uczestniczyć. Przytaczam to z pamięci i jak się przewertuje jego wypowiedzi, to można to udowodnić.  To istotny pogląd, z którym się nie zgadzam i wystarczający aby wyrazić swoją dezaprobatę.

Co do Boga, to nie jest mój, ani Twój. Nikt go nie ma na własność. Dekalog jest precyzyjnym prawem i łatwo określić każde działanie człowieka czy jest z nim zgodne czy nie. To te prawo określa co jest dobrem, a co złem. Bardzo łatwo każdą wypowiedź JKM skonfrontować z tym prawem i od razu będzie wiadomo czy jest dobrem czy złem.
Szczególnie te, gdzie proponuje swoje indywidualne rozwiązania organizacji państwa.
W ten sposób poznamy PRAWDĘ, której jesteś zwolennikiem.
Przytocz wypowiedź, a ja skomentuję pod tym kątem.





Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #146 : 2008-01-17, 19:56:41 »

Cytuj
że każde dobrze zorganizowane społeczeństwo powinno dbać równo o wszystkich
swoich obywateli
taki jest sens działania każdej zorganizowanej na zdrowych zasadach grupy
inne działania polegające na wykorzystywaniu swojej siły na dłuższą metę rozbijają zdrowe zasady funkcjonowania
tegoż społeczeństwa

Ali zgadzam się z Tobą, ale to jest prawdziwe tylko przy zdrowych społeczeństwach. Takich, które same się zorganizowały i nie są anonimowe. To oznacza, że ludzie dobrze się znają i wzajemnie sobie pomagają. Tą zasadę chcesz przerzucić na państwo, aby spełniało tą rolę. W imieniu państwa ma to robić urzędnik, któremu trzeba zapłacić. Pieniądze na to, trzeba ukraść temu społeczeństwu. I w ten sposób złem chcesz czynić dobro.
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #147 : 2008-01-17, 20:07:06 »

Cytuj
Chcesz mnie koniecznie zmusić do wgłębiania się w wypowiedzi JKM. Odpowiem Ci szczerze. Nie mam na to ochoty i czasu. Natrudzę się, a prawdziwej dyskusji może nie być. Każdy będzie podkreślał swoje tezy na zasadzie dziad swoje, baba swoje.
Tak jak już to nastąpiło. Milczeniem skwitowałeś, to że JKM uważa, że Sejm powinien istnieć i w wyborach należy uczestniczyć.

No proszę, domagasz się obłudniku (bo już nie wytrzymuję!) sprawiedliwości?

Pisałem:
Cytuj
Cała reszta Twojego postu będzie nadawać się do śmieci, jeśli tego nie zrobisz!

I co? Czekam i czekam! Bo ja tego nie przemilczałem - ja na to wtedy odpowiedziałem!!!

Otóż o co mnie obwiniasz? O to że chcę, abyśmy widzieli jasno to, o czym chcemy rozmawiać? Że chcę, żebyśmy mieli konkretny przykład i jego analizowali?!!



Cytuj
Przytaczam to z pamięci i jak się przewertuje jego wypowiedzi, to można to udowodnić.  To istotny pogląd, z którym się nie zgadzam i wystarczający aby wyrazić swoją dezaprobatę.

Więc kurwa mać go podaj!!! PODAJ!!! P - O - D - A - J !!! p_o_d_a_j !!!


Cytuj
Co do Boga, to nie jest mój, ani Twój. Nikt go nie ma na własność. Dekalog jest precyzyjnym prawem i łatwo określić każde działanie człowieka czy jest z nim zgodne czy nie. To te prawo określa co jest dobrem, a co złem. 

Bądź łaskaw Bogiem się nie zasłaniać i NIE WPYCHAĆ W MOJE USTA NIE MOICH OPINII !!! Nie rozumiesz aluzji w mojej wypowiedzi? Przykro mi!


Cytuj
Bardzo łatwo każdą wypowiedź JKM skonfrontować z tym prawem i od razu będzie wiadomo czy jest dobrem czy złem.

Więc kurwa mać go podaj!!! PODAJ!!! P - O - D - A - J !!! p_o_d_a_j !!!

Cytuj
Szczególnie te, gdzie proponuje swoje indywidualne rozwiązania organizacji państwa.
W ten sposób poznamy PRAWDĘ, której jesteś zwolennikiem.

Więc kurwa mać go podaj!!! PODAJ!!! P - O - D - A - J !!! p_o_d_a_j !!!

Cytuj
Przytocz wypowiedź, a ja skomentuję pod tym kątem.

I nie było tak od razu??? O to Ci tylko zatem robaczku chodzi? Czemu nie powiesz wprost, że uważasz że Twój penis jest dłuższy od mojego!

Z tymże to też by wymagało przedstawienia KONKRETNEGO PORÓWNANIA!!!




Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #148 : 2008-01-17, 20:12:04 »

Ps. Jak się napisać słowo "podaj" w języku Morse'a?
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #149 : 2008-01-17, 20:14:04 »

* jak napisać
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #150 : 2008-01-17, 20:21:46 »

.--. --- -.. .- .--- !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #151 : 2008-01-17, 20:47:03 »

Nie chce mi się szukać i widzę, że nie da się z Tobą dyskutować. Wycofuję się i możesz moje wypowiedzi potraktować jak ci się podoba. Może być jako kłamstwo, bo nie przedstawiłem dowodów.
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #152 : 2008-01-17, 21:19:49 »

Cytuj
Nie chce mi się szukać

AMEN!!!


Cytuj
i widzę, że nie da się z Tobą dyskutować.

To prawda! Bo widzisz, ja doceniam to, że mimo iż się ze mną nie zgadasz (bo tak nawiasem mówiąc, jak mamy się zgodzić w odniesieniu do czegoś, czego nawet na oczy nie oglądaliśmy?? ) - to jednak pamiętasz o pisaniu "Tobą" z wielkiej litery - to wielka różnica - świadczy o szacunku do przeciwka.

Tak samo i uszanuję to, że nie chcesz ze mną dyskutować. Poleciały k*rwy z mojej strony i to Cię tak zniechęciło? Więc wiedz, że mnie w podobny sposób jeszcze bardziej zniechęca gdy ktoś mówi o czymś, czego nie zna!

Dałeś przecież przykład:

Cytuj
Zauważ, że JKM nie głosi całkowitej likwidacji demokracji, tylko jej ograniczenie.

a potem:

Cytuj
Owszem mówi o zlikwidowaniu demokracji, ale tylko mówi.

I nic po takim orzeczeniu. Kompletne "milczenie owiec".

Cytuj
Wycofuję się i możesz moje wypowiedzi potraktować jak ci się podoba. Może być jako kłamstwo, bo nie przedstawiłem dowodów.

Wbrew temu co się teraz spodziewasz - nie skomentuję tego. Jak już pisałem wyżej: szanuję Twoją decyzję i nie musisz tworzyć takich sztucznych zasłon dymnych.

Zatem zostajemy po dwóch przeciwnych stronach barykady: nikt nic nie zyskał, ale i nikt nic nie stracił. Przyznaję Ci rację, że z tej dyskusji między nami nic nie wyniknie.

Ryzykuję - ale czymże jest życie bez tego - przepraszam Cię jako pierwszy za moje zachowanie - co jednak nie oznacza, że wycofuję to co powiedziałem.

I tylko coś mi się tak kołacze w głowie: "Ryjek - ale debil z Ciebie, masz co chciałeś..."

Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #153 : 2008-01-17, 23:39:32 »

[

I tylko coś mi się tak kołacze w głowie: "Ryjek - ale debil z Ciebie, masz co chciałeś..."



he he
 no widzę że się uczysz  młody
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #154 : 2008-01-17, 23:42:46 »

[Tą zasadę chcesz przerzucić na państwo, aby spełniało tą rolę. W imieniu państwa ma to robić urzędnik, któremu trzeba zapłacić. Pieniądze na to, trzeba ukraść temu społeczeństwu. I w ten sposób złem chcesz czynić dobro.

kto mówi że musi robić to państwo
za pośrednictwem urzędnika
w prawdziwej demokracji nie widzisz innych instrumentów
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #155 : 2008-01-18, 06:49:05 »


he he
 no widzę że się uczysz  młody

Ali - po pierwsze: proponuję Ci wpisać to "he he" w stopkę tekstu. Naprawdę spooooooro czasu zaoszczędzisz przy pisaniu postów... eeee... powiedziałem pisaniu? No nie - raczej przy wstukiwaniu bełkotu.

Cytuj
no widzę że się uczysz  młody

Robaczku kochany - ja Ci po raz kolejny przypomnę tę dyskusję tutaj: http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=2360.40

Jak widzisz - uczę się cały czas. I wiesz co? To żaden wstyd a tym bardziej powód do śmiechu. Rzecz jest - Ty i tego nie rozumiesz.

I Ty cóż to misiu-pysiu? Nadal odpowiadasz jak dziecko poniżej 10-tego roku życia?
Może zanim tak zaczniesz kłapać paluszkami po klawiaturze "zastanowisz się, zanim pomyślisz"? Eeeee..... gdzie tu logika - otóż żeby pomyśleć trzeba mieć jeszcze rozum..... ano...


Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #156 : 2008-01-18, 06:56:20 »

Kolejny po Iranie kraj, który oficjalnie wyraził swoją opinię o atakach z 9/11. Z tymże tym razem - nie kraj trzeciego świata - sama Japonia.

http://www.youtube.com/watch?v=AH1UA3ijXug
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #157 : 2008-01-18, 07:06:26 »

Digg oficjalnie przyłapany na usuwaniu odsyłaczy to tematów z Ronem Paulem!

Co ciekawe - sam ten artykuł... również został usunięty z Digg.com  Laughing
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #158 : 2008-01-18, 07:06:44 »

Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #159 : 2008-01-18, 08:35:06 »

Cytuj
to jest prawdziwe tylko przy zdrowych społeczeństwach. Takich, które same się zorganizowały i nie są anonimowe. To oznacza, że ludzie dobrze się znają i wzajemnie sobie pomagają. Tą zasadę chcesz przerzucić na państwo, aby spełniało tą rolę. W imieniu państwa ma to robić urzędnik, któremu trzeba zapłacić. Pieniądze na to, trzeba ukraść temu społeczeństwu. I w ten sposób złem chcesz czynić dobro.


Z tym się zgodzę.


ps. Ryjek pomijając twoje argumenty rzucasz tu kurwami, patafianami, misiami pysiami, Laughing ciekawe czy tak byś gadał twarzą w twarz z każdym? Urodzony jesteś taki choleryk czy może jesz ostatnio za dużo białka?  Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 18 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 14 zapytaniami.