forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-20, 07:08:19

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
661806 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Rewolucja jest teraz
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 18 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Rewolucja jest teraz  (Przeczytany 178970 razy)
zbynek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #100 : 2008-01-13, 10:27:10 »

Dodatkowe informacje  Shocked Shocked Cool

http://tiny.pl/pkml
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #101 : 2008-01-13, 11:04:20 »

Zbynek, ciekawe - pisałem o tym już troszkę wcześniej:

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=2178.msg34469#msg34469

Nie ulega wątpliwości, że jeśli tylko zrobi się porządek z system liczącym - to Ron nie będzie miał wyjścia, jak tylko wygrać te wybory. To oznacza zmiany nie tylko zmiany w USA - to byłby prawdziwy przełom w globalnej polityce. Tak jak to zrobił JFK zażegnując konflikt kubański. I jak on skończył? A potem jego brat?

Dlatego świstaki zrobią wszystko aby go zamordować. Przecież oni przez wieki budowali potęgę, którą on zniszczyłby doszczętnie w ciągu 1 roku! Ja na ich miejscu, bym mu na to nie pozwolił... Oni doskonale wiedzą, czym jest tłum i jak nim sterować - zabójstwo JFK uszło im na sucho - naród milczał. To czemu nie mieli zrobić porządku z jego bratem? A naród dalej milczał - więc w końcu przydarzyło się 9/11. Dlaczego zatem z Ronem miałoby być inaczej?

Dla niespokojnych umysłów, co to lubią wrzeszczeć, że to są tylko "teorie spiskowe" - wińcie za to samego Johna Kennedy'ego, który w telewizyjnym orędziu do narodu prosił o pomoc w walce z tajnymi organizacjami!!! Pomocy tej nie otrzymał!

A teraz mamy Rona - czy i jemu nie pomogą?
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #102 : 2008-01-13, 11:55:50 »

No proszę - 80 chłopa do więzienia.

http://tiny.pl/pktm

Jak oni śmieli protestować przed budynkiem Sądu "Najwyższego" w sprawie faszystowskiego więzienia dla nie-patriotów? No jak mogli? Kto im pozwolił?
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #103 : 2008-01-15, 03:43:20 »

W linku poniżej znajduje się bogata analiza stanu rzeczy, zapraszam do lektury:
(Zrobiłem kopię na wszelki wypadek, gdyby link nie zadziałał proszę o info.)

http://poprawnypolitycznie.blogspot.com/2008/01/czy-media-wiadomie-cenzuruj-rona-paula.html

Ma to być wpis dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą o co chodzi, więc zacznijmy od początku.
Ron Paul to człowiek, który ma zamiar ubiegać się o fotel prezydenta USA. Jest jowialnym 73 letnim panem, z wykształcenia lekarzem i fanem austriackiej szkoły ekonomicznej oraz konstytucji. Jest republikaninem, zwolennikiem idei głoszącej wolność jednostki i przeciwnikiem interwencji zbrojnych USA.
Niestety mimo - wydawałoby się - racjonalnych poglądów, wiedzy na temat działalności instytucji państwa, mechanizmów rządzących ekonomią, umiejętnością udzielania bardzo trafnych odpowiedzi, nie jest popularny w mediach mainstreamowych (...)
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #104 : 2008-01-15, 06:22:39 »

Super link! Ważne, że w końcu po polsku, nie to co ten Ryjek cały czas podaje Wink Niestety to wynika z tego, o czym napisano w tym linku - polskie media bezczelnie pomijają milczeniem Rona Paula.
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #105 : 2008-01-15, 09:14:42 »

Cytuj
polskie media bezczelnie pomijają milczeniem Rona Paula.

Zgadza się.Promowani są za to trockiści w stylu pani Clinton bądź pożyteczni idioci w stylu pana o śmiesznym nazwisku. Ryjek - szacunek za wszystkie linki podane w tym wątku
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #106 : 2008-01-15, 16:01:10 »

Ryjek napisał:
Cytuj
Super link! Ważne, że w końcu po polsku, nie to co ten Ryjek cały czas podaje...

Trochę przesadziłeś, link do filmu Zeitgeist ma na szczęście polskie tłumaczenie  Smile
Ten film wieeele mi wyjaśnił...   Shocked   DZIĘKI, że go podałeś!  Cool
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #107 : 2008-01-15, 16:12:50 »

Dołączam się do hymnów pochwalnych na cześć Ryjka, od czasu JFK nie było chyba w polityce tak wyrazistego zjawiska, które można wyjaśnić tylko „teorią spiskową”.

Dzięki, że poruszyłeś ten temat na forum.
Question Idea Exclamation
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #108 : 2008-01-15, 17:00:57 »

Ja Wam dam hymny!!!

Właśnie wróciłem od mojego przyjaciela (76 lat), z którym jak zwykle prowadziłem ożywioną dyskusję. Jednak on ma taki ciekawy zwyczaj: przekraczam próg domu, a on mówi mi na powitanie: "Słuchaj, muszę Cię (znowu) troszkę zbesztać!" .

Nie zamieniłbym jednego takiego besztania na 1000 hymnów!!!

Za karę żadnego linku dzisiaj!





Ps.: Wink
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #109 : 2008-01-15, 17:26:56 »

(...) Jak mi ktoś przytakuje i jeszcze ocenia moje zachowanie jako normalne to zaczynam kombinować jak zbłądziłem, że nie zauważyłem.(...)

Dziwak z Ciebie Ryjku, spaczyła Cię pewnie w oczywiście oczywisty sposób normalna normalność jaka Cię otacza Smile
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #110 : 2008-01-15, 18:59:01 »

Właśnie przyszedł do mnie mail z podsumowaniem petycji w sprawie ponownego zliczania głosów w New Hampshire. W ciągu 36 godzin zagłosowało 3663 internautów (głównie Amerykanów, choć się paru z kraju nad Wisłą zaplątało, ciekawe dlaczego? Wink ). Zdziwiła mnie trochę ta liczba, więc zajrzałem na międzynarodowe wykopalisko digg.com, aby znaleźć "wykop" który kierował do tej petycji. Oczywiście jednak, nie znalazłem... Sam już nie wiem, może mi się tylko przyśniło.

Sprawdźcie sami (nie trzeba znać języka):

Taki wątek jak ten, demaskujący kłamstwo, jakoby Ron Paul był rasistą:
http://www.infowars.com/articles/us/ron_paul_naacp_president_rp_not_racist.htm

Widać na samej górze, że wątek ma już ponad 1200 wykopów (digg'ów) na serwisie digg.com

Przejdźmy zatem na serwis: http://www.digg.com

W prawym górnym rogu jest pole wyszukiwarki: wpiszmy tam np. taki ciąg "naacp ron paul"

No i? Konia z rzędem temu, kto widzi tam ten wątek. Jest co prawda podobny, ale nie ten sam - a różnica w wykopach kolosalna.

O znikających filmikach z Youtube pisałem już wcześniej.

Ostatnio, co by nie pomyśleć, że zwariowałem, zacząłem robić zrzuty ekranowe.


Ale wracając do ponownego zliczania głosów. Trzeba powiedzieć, że Ron Paul w oficjalnym oświadczeniu na swojej głównej stronie wyborczej, wyraził dezaprobatę dla ponownego zliczania głosów. Wyraża przekonanie, że potencjalne oszustwo, nie mogłoby znacznie wpłynąć na wynik jaki uzyskał, choć nie ukrywa, że liczył na lepszy.

http://ronpaul2008.typepad.com/ron_paul_2008/2008/01/new-hampshire-r.html

Także B. Obama wycofał się z wsparcia tej idei.

Nie mniej jednak, inni kandydaci, prawie w ogóle nie znani w mediach - wymogli ten "recount". Za kilka godzin będzie jasne, czy uzbierają kwotę wymaganą przepisami. Ale już są blisko - nie powinno być z tym problemu.

Nie ulega jednak wątpliwości, że zaistniało kilka zdarzeń, które nie pozwoliły uwierzyć wyborcom w takie, a nie inne wyniki, jak np.:

- 13-15 - punktowa przewaga Obamy na Hillary przepadła jak kamfora
- udowodniono w dwóch miejscowościach błąd w podliczaniu głosów dla Rona - widniało kompletne zero '0', po interwencji głosujących poprawiono ten rzekomo "ludzki błąd"
- programistą systemu okazał się być człowiek skazany za fałszowanie wyników wyborów w przeszłości



Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #111 : 2008-01-15, 19:20:02 »

W prawdziwej demokracji i tak zwyciężyłby jakiś kretyn. Demokracja = rządy większości. Większość ludzi to kretyni. Więc logiczne, że ktoś cwany musi pilnować tego burdelu zza kulis i wystawiać marionetki-aktorów do tej szopki zwanej wyborami.

Nie wiem tylko po kiego grzyba tak się oburzacie i przejmujecie. Spiski to normalna rzecz i od wieków zaradniejsi w ten sposób rządzą światem. Twisted Evil
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #112 : 2008-01-15, 19:27:01 »

Cytuj
W prawdziwej demokracji i tak zwyciężyłby jakiś kretyn. Demokracja = rządy większości. Większość ludzi to kretyni. Więc logiczne, że ktoś cwany musi pilnować tego burdelu zza kulis i wystawiać marionetki-aktorów do tej szopki zwanej wyborami.

Tyle, że tak się składa, że Ron Paul jest republikaninem w pełnym tego słowa znaczeniu...
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #113 : 2008-01-15, 19:44:49 »

pionkiem Laughing
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #114 : 2008-01-16, 07:44:34 »

Czy możliwe jest, żeby to szczoteczka do zębów rządziła światem? Zabawne, nie?

Cóż, może to i lepiej że poniższe źródło jest w j. obcym. Bo pewni ludzie o słabszych nerwach, gdyby tylko sobie zdali sprawę z tego, co ten człowiek mówi - zaczęliby by gorączkowo poszukiwać jakiegoś Magnum .44 coby sobie w łeb nie palnąć.

Zatem: tylko dla odważnych:

http://video.google.com/videoplay?docid=3340274697167011147&hl=pl (ps. jak link przestanie działać, dajcie znać)

A dla Waldka: ten pan wyjaśni Ci w tym filmie, jaka jest różnica między republiką a demokracją na przykładzie USA:

Republika - "We, The People" - "My, Ludzie"

Demokracja - "We, The Sheeple" - "My, łowieczki"

Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #115 : 2008-01-16, 08:52:12 »

przydługa reklama książek krewkiego dziadka wygłoszona dla dwóch grubych znudzonych garbatych piwoszy?  wtf?  Laughing

a na serio ja to wszystko wiem, dolar to papierek

republika, demokracja = the same shit, zaradni masoni rządzą

a republikanie to najwięksi faszyści

ale walcz ryjek walcz o niechcianą wolnośc dla wszystkich łowiecek, jestem z tobą Cool

tylko potem się nie zdziw jak łowiecki się wypną na cię i będą wolały wrócić do swojej zagrody z chipami Twisted Evil
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #116 : 2008-01-16, 09:30:48 »

Cytuj
przydługa reklama książek krewkiego dziadka wygłoszona dla dwóch grubych znudzonych garbatych piwoszy?  wtf?  Laughing

Przed chwilą widziałem to samo, tylko że w drugą stronę: starszy ganił młodszego, za to że go nie słuchał, tylko dlatego że on był starszy.

Nawet nie obejrzałeś - widzę po czasie.  Ale wypowiedź ładną zaserwowałeś: zero odniesienia do przekazu mówionego, za to uwidoczniłeś to co na obrazkach:

"krewki dziadek"
"książka"
"dwóch grubych znudzonych garbatych piwoszy"

Cytuj
a na serio ja to wszystko wiem, dolar to papierek

No co Ty? I co Ci zatem po tej wiedzy, jeśli nic z nią nie chcesz zrobić?


Cytuj
republika, demokracja = the same shit, zaradni masoni rządzą

Tu już oszczędzę komentarz...

Cytuj
a republikanie to najwięksi faszyści

Ty nawet nie znasz nawet definicji faszyzmu! Gdzie tu logika w porównywaniu idei wolnościowych należnych jednostce do faszyzmu!

Kurwa mać!

Cytuj
ale walcz ryjek walcz o niechcianą wolnośc dla wszystkich łowiecek, jestem z tobą Cool

Nie, nie jesteś, nie kłam. A nie zamierzam walczyć za łowieczki, tylko za wolność dla moich dzieci. Czy inni na tym skorzystają, to ich sprawa.

Cytuj
tylko potem się nie zdziw jak łowiecki się wypną na cię i będą wolały wrócić do swojej zagrody z chipami

Ja się nie dziwię, ja widzę jak to właśnie taka łowiecka się na mnie wypina szufladkując ludzi:

- a to młody, a innym razem stary
- a to raz libertarianin, a to raz faszysta
- a to garbaty, a to prosty

itp, itp


Pranie mózgów do potęgi! Nawet nie widzisz wyjścia!


Mój wykładowca wypowiedział się kiedyś na temat pracy pewnych inżynierów projektujących wodociągi, przy użyciu programu komputerowego. Powiedział:

"Kto śmieci wrzuci do komputera, to też wyjmie śmieci, tylko że inaczej poukładane"

Podobnie z ludzkim mózgiem!

Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #117 : 2008-01-16, 09:37:34 »

I jeszcze jedno: pisałem, że to tylko dla odważnych

Po co zatem próbowałeś oglądać?
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #118 : 2008-01-16, 13:17:47 »

Każdy ma prawo posiadać "sieczkę" w głowie i robić co chce. Jednak gdy jego działania umniejszają wolność innym, to już nie jego prywatna sprawa. Można ludziom różne "kity" wciskać i nie jest ważne czy w to wierzą czy nie. Każdy ma mózg i niech z niego korzysta. Jak tego nie robi, to niech ma pretensję do siebie. Ważne jest to, co taki z "wypranym mózgiem" robi. Ważne jest także to, czy bierze za to odpowiedzialność i ponosi konsekwencję swoich wyborów. Gdy przez głupkowate działanie krzywdzi siebie, to jego sprawa. Może się nawet zastrzelić i innym nic do tego. Będzie o jednego głupka mniej. Gorzej jak ten głupek zastrzeli człowieka, to trzeba z nim pojechać jak z podartą szmatą i skutecznie go unicestwić, aby więcej tego nie zrobił.
Problem tego świata polega na tym, że tym głupkom nic się nie dzieje. Są pod ochroną demokracji. Kradną, mordują, cudzołożą i nic. Utajniane nawet są ich nazwiska, aby im się krzywda nie stała. Nie można od takiego głupka nic wyegzekwować, a wyrządzona tobie krzywda tonie w zmowie milczenia.

Walka powinna toczyć się o elementarną sprawiedliwość, aby nawet za najmniejszą krzywdę można było jej się domagać. Aby to było możliwe musi być jawne to, co kto posiada i co czyni. Teraz te informacje są poukrywane i mamy tą zasraną demokrację udającą wolność.
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #119 : 2008-01-16, 16:22:08 »

Dostałem właśnie maila - recountu prawdopodobnie nie będzie. Powód? Rzekomo nie wpłacono wymaganej sumy w wymaganym czasie.

Nie byłoby się czego czepiać, gdy to Pay Pal (internetowy system płatności) nie odmówił realizowania przelewów na ten właśnie cel. Przyczyna podawana przez Pay Pal to: "podejrzane przelewy wymagające sprawdzenia". Tak oto np. przelew 1000$ od pewnego Amerykanina został wstrzymany i nie dotarł na czas.

Do digg.com, youtube właśnie dołączył pay pal. A wszystko to przeciwko jednemu staruszkowi...
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 18 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 16 zapytaniami.