forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-22, 21:22:06

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
662030 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  czy warto glosowac na Tuska ?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 Do dou Drukuj
Autor Wtek: czy warto glosowac na Tuska ?  (Przeczytany 93744 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70792


Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #140 : 2010-07-06, 16:15:47 »


.....i zamilcz  Evil or Very Mad  Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70792


Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #141 : 2010-07-06, 16:18:07 »

Nie wyjście, tylko wyjazd, poza tym nie rozśmieszaj mnie...
Cytuj
.....i zamilcz   
To była tylko powtórka z..rozrywki.. Cool
Zapisane

Blackend
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #142 : 2010-07-06, 19:19:11 »

To była tylko powtórka z..rozrywki.. Cool

z rozrywki powtórka, słuchaja jej biura, słuchaja podwórka,
a czas sobie płynie banalnie tik-tak
powtórka z rozrywki? O tak! Smile
Zawsze na III około 13.00  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70792


Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #143 : 2010-07-06, 19:27:57 »


Dzięki za info.. Laughing
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #144 : 2010-07-06, 21:25:47 »

Zeto555,

zna Pan? Co najbardziej wadziło w '89 roku kirownictwu Polski? Aby nie to, że ludzie pracy mieli za dużo pieniędzy?
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #145 : 2010-07-07, 14:22:33 »

Nie wyjście, tylko wyjazd, poza tym nie rozśmieszaj mnie...
Wyjechac najlatwiej i z daleka narzekac na swoj los
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #146 : 2010-07-07, 14:29:10 »

Zeto555,

zna Pan? Co najbardziej wadziło w '89 roku kirownictwu Polski? Aby nie to, że ludzie pracy mieli za dużo pieniędzy?
Sam nie wiem co lepsze. Miec pieniadze i nic za to nie kupic czy ich nie miec i zbierac dluzej, ale jednak cos kupic.
Kazdy kto chwali poprzedni system cechuje sie ; albo mial ciepla posadke i mial wszystko, albo jest kompletnym idiota.
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #147 : 2010-07-07, 14:53:03 »

No i gadaj tu z głupim o koronkach, kiedy on mówi, że to same dziury... Wspominałem już, że od 1981 roku prowadzę samodzielność, a nie siedziałem nigdy na ciepłej posadce. Ztego punktu mogę jednoznacznie stwierdzić, że mimo trudności w PRL, to w porównaniu z dzisiejszymi czasami, to było to eldorado. Wpuszczanie do kraju wielkich firm handlowych i usługowych spowodowało tylko zamykanie małych, rodzimych firm. Prowadzenie działalności w tym kraju jest opłacalne teraz tylko w przypadku zamówień publicznych, a te są już dawno obsadzone kolesiostwem. Nie pisz bzdur, bo ludzie, którzy dzisiaj próbują coś zaczynać w Polsce mają pod górkę i dlatego, mimo dobrego wykształcenia wyjeżdżają zasuwać "na taśmie", albo wykonywać pracę, której Niemiec, Holender, czy inny Anglik nie podjąłby się w swoim kraju. Przejrzyj na oczy, a nie rzucaj inwektyw pod adresem ludzi, którzy od lat próbują być samodzielni, a najlepiej...- sam sobie dopowiedz.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #148 : 2010-07-07, 18:29:44 »

No i gadaj tu z głupim o koronkach, kiedy on mówi, że to same dziury...



Świetne. Wyrazy uznania!
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #149 : 2010-07-07, 21:08:00 »

Dzięki Smile
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #150 : 2010-07-08, 09:17:34 »

Dobrze, że nie padło pytanie, jak się prowadzi samodzielność Embarassed, bo mógłbym mieć kłopot z wyjaśnieniem  Rolling Eyes. Na swoje usprawiedliwienie mogę tylko stwierdzić, że jak mnie jakiś (...) zirytuje, to czasami mnie ponosi. Shocked. Słowo w nawiasie pozostawiam indywidualnej inwencji forumowiczów, w końcu mamy demokrację Cool Smile
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #151 : 2010-07-08, 10:34:19 »

... w końcu mamy demokrację Cool Smile

dokładnie tak a z drugiej strony „Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie." jak mawiał klasyk co to na pewno nie donosił na kolegów w pracy Cool
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #152 : 2010-07-08, 15:05:52 »

Dobrze, że nie padło pytanie, jak się prowadzi samodzielność Embarassed, bo mógłbym mieć kłopot z wyjaśnieniem  Rolling Eyes. Na swoje usprawiedliwienie mogę tylko stwierdzić, że jak mnie jakiś (...) zirytuje, to czasami mnie ponosi. Shocked. Słowo w nawiasie pozostawiam indywidualnej inwencji forumowiczów, w końcu mamy demokrację Cool Smile
[/quote
Probujesz byc dowcipny, ale nie wychodzi jakos i za szybko sie irytujesz jak na Optymalnego. Jak chce to zrobimy zawody, tez Ci moge nawtykac tylko po co?
Za komuny faktycznie prywatni mieli dobrze, ale tylko finansowo.
Chcialbys nadal likwidowac konkurencje i nie dawac zezwolen na dzialalnosc .
Najlepiej gdybys byl jedynym przedstawicielem swojej branzy no nie?
Teraz faktycznie przepisy nie za bardzo zachecaja do dzialalnosci, ale jak ktos chce to da rade. Konkurencja jest mocna i tyle i rynek juz nie taki chlonny.
Powiedz ludziom, ktorzy wiele poswiecili w walce o wolnosc, ze kiedys bylo lepiej to Cie zlinczuja.
W komunie kazdy kto mial wlasna dzialalnosc(a byli to wybrancy niestety) zyl w dostatku, no oczywiscie jesli sie nie odzywal, ie podnosil glowy i przytakiwal wladzy.
Wiec teraz Ty nie gadaj bzdur bo na prawde  to zkrawa na kpine jakas.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #153 : 2010-07-08, 15:08:52 »

Troche zle napisalem powyzszy post, ale sadze, ze dacie rade zrozumiec.
Gratulacje dla Adamela za to co pisze o komunie. Nie chce sie z Toba klocic , ale zenada wielka.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #154 : 2010-07-08, 16:56:34 »

Nie chce sie z Toba klocic , ale zenada wielka.
Ja tam zenade i klotnie widzę po drugiej stronie Sad
np. tutaj: 
Cytuj z: zeto555
Kazdy kto chwali poprzedni system cechuje sie ; albo mial ciepla posadke i mial wszystko, albo jest kompletnym idiota.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #155 : 2010-07-08, 17:01:13 »

Nie chce sie z Toba klocic , ale zenada wielka.
Ja tam zenade i klotnie widzę po drugiej stronie Sad
np. tutaj: 
Cytuj z: zeto555
Kazdy kto chwali poprzedni system cechuje sie ; albo mial ciepla posadke i mial wszystko, albo jest kompletnym idiota.
No pomysl czalowieku troche - znasz tamten system dokladnie, a jesli tak to powiesz, ze bylo lepiej?
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #156 : 2010-07-08, 17:23:28 »

Dobremu zawsze dobrze, złemu zawsze źle niezależnie od sytuacji i systemu.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #157 : 2010-07-08, 17:46:20 »

No pomysl czalowieku troche - znasz tamten system dokladnie, a jesli tak to powiesz, ze bylo lepiej?
No Chłopie pomyślałem i wiem że w tamtych czasach jedne rzeczy były lepsze a inne gorsze Wink ale co by nie mówić to przyznać trzeba że jednak odbudowano kraj po wojnie, zbudowano trochę przemysłu itp. a teraz sam widzisz .... no i musisz też wiedzieć że system w naszym "kraju" do dnia dzisiejszego wcale sie nie zmienił Sad cały czas kontynujemy marsz do coraz większej "socjalizacji" inne mamy dzisiaj tylko "PARTIE" większość za to jest gorsza niż kilkadziesiąt lat temu Sad
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #158 : 2010-07-08, 22:51:21 »

"zeto 555", w gruncie rzeczy powinienem zignorować Twoje wypowiedzi, bo jakie Ty masz prawo wypowiadać się na temat tego, co powinno być realizowane w Polsce. Pisownia, która do mnie dociera świadczy o tym, że nie mieszkasz w Polsce, a ja jestem za pozbawieniem możliwości głosowania za granicą kraju. To jest ewenement na skalę światową, że ludzie emigrujący z kraju, mają możliwość głosowania za granicą. Chcesz głosować?- Przyjedź do Polski, wrzuć głos do urny. Nie masz zameldowania?- To się po prostu odwal i nie próbuj "nauczać", bo nie masz absolutnie żadnego pojęcia o realiach.Co do mojej, ponoć nieoptymalnej irytacji, to informuję uprzejmie, że to Ty używałeś inwektywy, na którą musiałem odpowiedzieć, bo idiotą się nie czuję(gdybyś miał jakieś wątpliwości, to spójrz, co napisałeś). Gdybyś kiedykolwiek chciał podyskutować na temat, czego nie rozumiesz, to jestem otwarty. Pozdrawiam, niespełniony emigrancie, wszystkiego dobrego. Smile
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: czy warto glosowac na Tuska ?
« Odpowiedz #159 : 2010-07-09, 16:13:42 »

sądzisz, ze masz monopol na wiedze i doswiadczenie? chyba tak.
Mieszkam w Polsce od ponad 40 lat i znam realia wiec nie trafiles.
Moze czasem troche chaotycznie pisze, ale tak czasem mam jak sie uniose.
Nikt mi nie powie, ze w tamtych czasach bylo lepiej - no chyba aparatczyk lub kapuś ( tzw. tajny wspolpracownik)
Pomysl o ludziach, ktorzy przesiedzieli te lata w wiezieniu, zebys mogl tu pisac co myslisz, w czasach kiedy tak dobrze Ci bylo prowadzac dzialalnosc godpodarcza
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.023 sekund z 16 zapytaniami.