forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-25, 18:22:27

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
667920 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Cukrzyca
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 117 118 119 120 121 [122] 123 124 125 126 127 ... 176 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Cukrzyca  (Przeczytany 1602599 razy)
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2420 : 2012-03-31, 22:16:31 »

Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2421 : 2012-03-31, 22:50:42 »

Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2422 : 2012-03-31, 22:58:10 »

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2423 : 2012-03-31, 23:32:38 »

Zonia zrezygnowała z diety, więc co dziwnego że choroba jej wróciła? Jaki model żywienia taka kondycja.
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2424 : 2012-04-01, 01:56:50 »

Zonia zrezygnowała z diety, więc co dziwnego że choroba jej wróciła? Jaki model żywienia taka kondycja.

Zawsze wtedy wraca?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2425 : 2012-04-01, 07:45:52 »

Zonia zrezygnowała z diety, więc co dziwnego że choroba jej wróciła? Jaki model żywienia taka kondycja.

Zawsze wtedy wraca?

 Shocked
Daj sobie spokój z Dietą Optymalną!
Przejdź na wegetarianizm, albo inną dietę syndromu antymiażdżycowego, pobudzającą układ sympatyczny i będziesz zdrowiuśki w miesiąc.
A tak jeszcze sobie zaszkodzisz swoim brakiem umiejętności postępowania z własnym organizmem, a winę będziesz zwalał na Dietę Optymalną!   Shocked

PS
jest jeszcze alternatwa. Możesz jeść jak dzikie zwierzę - wszystko na surowo - też to "ozdrawia" z syndromu cukrzycy typ II, głównie z powodu dużych strat energii związanych z trawieniem surowego białka.
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2426 : 2012-04-01, 09:29:12 »

Zonia zrezygnowała z diety, więc co dziwnego że choroba jej wróciła? Jaki model żywienia taka kondycja.

Jeśli już wyleczyła to rzeczywiście zrobiła bardzo nierozsądnie. Co to znaczy, że musi jeść to co inni? Taka tam demokracja w Niemczech?
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2427 : 2012-04-01, 09:34:59 »

Może Pan przeczytać wypowiedzi Zoni na ten temat.

Która godzina u Pana teraz?
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2428 : 2012-04-01, 09:37:23 »

Może Pan przeczytać wypowiedzi Zoni na ten temat.

Która godzina u Pana teraz?

3:39
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56822


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2429 : 2012-04-01, 10:13:10 »

Zawsze wtedy wraca?

Określona proporcja GSO wywołuje określone choroby (przecież czytałeś książki  Shocked )
Więc zawsze wraca przy "korzystnym" odżywianiu.
Zapisane
wisienka
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2430 : 2012-04-01, 11:49:19 »

Cytuj z: Stat
Urlopy u nas oczywiście są, ale nie w czasie w jakim się komuś podoba. Wymuszanie urlopów w dogodnym dla siebie czasie jest bardzo źle tutaj widziane i w mniemaniu zwierzchniego kierownictwa świadczy o nienależytym dbaniu o sprawy biznesu. Urlopy są mile widziane wtedy jak nie ma za wiele pracy. Do chorób jakichkolwiek natomiast to najlepiej jest się w pracy przyznawać. Panuje ogólna opinia, że miejsca pracy jest dla osób zdrowych, że "zakład pracy to nie szpital" itd., itp..

Po pierwsze, po kiego grzyba masz się przyznawać kierownictwu,że na coś chorujesz albo że Twój urlop to będzie w ojczyźnie bo sie musisz z czegoś wyleczyć?....

Po drugie, nie wierzę,że urlopy masz wtedy, kiedy nagle się przypomni kierownictwu,że coś takiego istnieje... nagle z dnia na dzień, kierownik mówi Ci - od jutra masz urlop?? Przecież musisz wiedzieć z jakimś wyprzedzeniem,kiedy masz wolne i to nie jest uprzedzenie parodniowe czy nawet parotygodniowe! Urlopy sie przecież planuje wcześniej, ustala z kierownictwem właśnie... A skoro z wyprzedzeniem wiesz kiedy masz urlop, to telefon do ręki i dzwonisz do Arkadii i umawiasz się i rezerwujesz miejsce... Matko z córką! to na prawdę nie jest problem według mnie jak się bardzo chce! Tylko zależy jakie kto ma priorytety.Ja miałam i mam to szczęście,że nie byłam/jestem chora na nic poważnego i dlatego nie musiałam korzystać z Arkadii tylko mogłam sama zacząć dietę i pozwolić sobie na błędy na początku diety.Ale bez wizyty u lekarza optymlanego i tak się nie obeszło.Miałam różne dolegliwości które na ŻO minęły a także byłam chora na astmę, która także ustąpiła.Nie śpię na pieniądzach ale ponieważ zdrowie było dla mnie najważniejszym priorytetem, wzięłam w sumie trzy serie zabiegów prądów selektywnych w sumie za 600zł.Dla mnie to nie jest mała kwota,ale uzbierałam, wyrzekając się innych rzeczy, bo było to dla mnie najważniejsze - moje zdrowie.Mój alergolog leczył mnie prawie 3 lata, przez 2 lata brałam zastrzyki odczulające i nadal nie mogłam odstawić leków na astmę i różne alergie.Od lekarza sie dowiedziałam,że leki będę brała do końca życia.Tyle miała mi do zaoferowania współczesna medycyna... A wystarczyło ŻO i prądy selektywne, które tylko przyspieszyły wyleczenie i nie ma problemu.Od czerwca zeszłego roku nie biorę  żadnych leków!
Stat, dla mnie to teraz już jasne - gdyby zależało Ci na własnym zdrowiu, przyjechałbyś do Arkadii bo cukrzyca to nie przelewki.Ale Ty po prostu nie chcesz.Wolisz aby Cie wyleczyć przez neta... A że admin nie chce Cie przez net leczyć, to cały czas go prowokujesz... i nie tylko jego z resztą... nie chce mi sie cytować już Twoich słów, z resztą nie ma to sensu bo i tak je przekręcisz i napiszesz,że to ktoś inny tam napisał, albo uczepisz sie drobnej pomyłki jak u mnie ŻO/DO... Ty wcale nie chcesz konstruktywnie rozmawiać, prowokujesz i siejesz zamęt wypisując że ŻO/DO nie działa...
Admin - chylę czoła i zwracam honor - do niektórych nawet największe pokłady cierpliwości nie wystarczą...
Ja już odpuszczam ten wątek, bo nie ma sensu...
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56822


Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2431 : 2012-04-01, 12:41:57 »

http://www.youtube.com/watch?v=zMOM-Rt0H-A
Tylko David da radę. I to raptem za niecałe 4zł  Shocked
Są jeszcze inni (też mają połączenia z aniołami), równie skuteczni, ale drożsi  Confused Ja polecam Davida.
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2432 : 2012-04-01, 21:43:42 »

Cytuj z: Stat
Urlopy u nas oczywiście są, ale nie w czasie w jakim się komuś podoba. Wymuszanie urlopów w dogodnym dla siebie czasie jest bardzo źle tutaj widziane i w mniemaniu zwierzchniego kierownictwa świadczy o nienależytym dbaniu o sprawy biznesu. Urlopy są mile widziane wtedy jak nie ma za wiele pracy. Do chorób jakichkolwiek natomiast to najlepiej jest się w pracy przyznawać. Panuje ogólna opinia, że miejsca pracy jest dla osób zdrowych, że "zakład pracy to nie szpital" itd., itp..

Po pierwsze, po kiego grzyba masz się przyznawać kierownictwu,że na coś chorujesz albo że Twój urlop to będzie w ojczyźnie bo sie musisz z czegoś wyleczyć?....

...


A jaką masz pewność Wisieńko, że DO leczy cukrzycę? Bo ja na podstawie tych niespójnych wypowiedzi Admin'a, straciłem.
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2433 : 2012-04-01, 21:44:52 »

p.s.
Gdzieś dają gwarancję?
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2434 : 2012-04-01, 22:12:27 »

Cytuj z: Stat
Urlopy u nas oczywiście są, ale nie w czasie w jakim się komuś podoba. Wymuszanie urlopów w dogodnym dla siebie czasie jest bardzo źle tutaj widziane i w mniemaniu zwierzchniego kierownictwa świadczy o nienależytym dbaniu o sprawy biznesu. Urlopy są mile widziane wtedy jak nie ma za wiele pracy. Do chorób jakichkolwiek natomiast to najlepiej jest się w pracy przyznawać. Panuje ogólna opinia, że miejsca pracy jest dla osób zdrowych, że "zakład pracy to nie szpital" itd., itp..

Po pierwsze, po kiego grzyba masz się przyznawać kierownictwu,że na coś chorujesz albo że Twój urlop to będzie w ojczyźnie bo sie musisz z czegoś wyleczyć?....

Po drugie, nie wierzę,że urlopy masz wtedy, kiedy nagle się przypomni kierownictwu,że coś takiego istnieje... nagle z dnia na dzień, kierownik mówi Ci - od jutra masz urlop?? Przecież musisz wiedzieć z jakimś wyprzedzeniem,kiedy masz wolne i to nie jest uprzedzenie parodniowe czy nawet parotygodniowe! Urlopy sie przecież planuje wcześniej, ustala z kierownictwem właśnie... A skoro z wyprzedzeniem wiesz kiedy masz urlop, to telefon do ręki i dzwonisz do Arkadii i umawiasz się i rezerwujesz miejsce... Matko z córką! to na prawdę nie jest problem według mnie jak się bardzo chce!
Widzę, że Cię nerwy ponoszą. A więc też musisz niedokładnie stosować się do ŻO/DO.

To nie jest taka praca jak Tobie się wydaje. To coś w rodzaju własnego przedsięwzięcia. Oficjalnie oni nie mają nic do wyznaczania urlopu, ale praktycznie wygląda to zupełnie inaczej. To nie jest w ogóle jak Wy to nazywacie nawet "praca stała". Jeśli mnie nie będzie firma będzie zmuszona skorzystać z usług kogoś innego.

A gdzie ja napisałem, żeby mnie Admin leczył przez Net? Pokaż. Już Ci pokazałem jak się wyszukuje. To, że się pytam o różne rzeczy na forum to nie oznacza leczenia. Przecież chyba jest ono publiczne i po to właśnie istnieje. Chyba, że u Was jest znów jak dawniej i niewygodnych pytań stawiać nie wolno.
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2435 : 2012-04-01, 23:37:19 »

Cytuj z: Stat
Urlopy u nas oczywiście są, ale nie w czasie w jakim się komuś podoba. Wymuszanie urlopów w dogodnym dla siebie czasie jest bardzo źle tutaj widziane i w mniemaniu zwierzchniego kierownictwa świadczy o nienależytym dbaniu o sprawy biznesu. Urlopy są mile widziane wtedy jak nie ma za wiele pracy. Do chorób jakichkolwiek natomiast to najlepiej jest się w pracy przyznawać. Panuje ogólna opinia, że miejsca pracy są dla osób zdrowych, że "zakład pracy to nie szpital" itd., itp..

... uczepisz sie drobnej pomyłki jak u mnie ŻO/DO... Ty wcale nie chcesz konstruktywnie rozmawiać, prowokujesz i siejesz zamęt wypisując że ŻO/DO nie działa...
Admin - chylę czoła i zwracam honor - do niektórych nawet największe pokłady cierpliwości nie wystarczą...
Ja już odpuszczam ten wątek, bo nie ma sensu...

Wisieńko nie denerwuj się, ale ŻO i DO to nie drobna różnica. Też kiedyś tak myślałem, ale mnie wyprowadzono z błędu. Myślałem, że żeby wyleczyć cukrzycę wystarczy dostosować się do zasad ŻO, czyli żywienia dla osób zdrowych. Ale tak nie jest. Trzeba podobno stosować się do zasad DO, czyli do zasad żywienia związanych z konkretną chorobą. Była tu dyskusja na ten temat jak Ciebie jeszcze nie było i na tym się zakończyła - nikt tego nie prostował a więc przyjmuję, że tak jest i tego się trzymam. Dlatego właśnie napisałem, że nie wystarczy być optymalnym (mając na myśli stosować się do ŻO), żeby wyleczyć cukrzycę. Ja teraz stosuję się do ŻO, ale chcę podjąć jeszcze jedną próbę zastosowania DO. Muszę się tylko do tego trochę solidniej przygotować, żeby być w 100% pewnym, że nie popełniam błędów.

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2436 : 2012-04-02, 06:51:23 »

A jaką masz pewność Wisieńko, że DO leczy cukrzycę? Bo ja na podstawie tych niespójnych wypowiedzi Admin'a, straciłem.

I o to chodzi, i o to chodzi!  Very Happy
Dieta Optymalna nie jest dla ciebie.  Confused
Nie zasługujesz na Nią.
Mozol się więc na próżno, bo taka twoja karma.
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2437 : 2012-04-03, 07:19:27 »

"Wielkie tłuste kłamstwa" - http://www.youtube.com/watch?v=v8WA5wcaHp4
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2438 : 2012-04-03, 07:32:40 »

Ciekawe kiedy znajdziesz kanał z Dietą Optymalną na You Tube?  Wink
Zapisane
Stat
Go


Email
Odp: Cukrzyca
« Odpowiedz #2439 : 2012-04-03, 08:14:37 »

Ciekawe kiedy znajdziesz kanał z Dietą Optymalną na You Tube?  Wink

Szukam niezwiązanych źródeł, które potwierdzają Dietę Optymalną poprzez swoją zgodność.
Zapisane
Strony: 1 ... 117 118 119 120 121 [122] 123 124 125 126 127 ... 176 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 20 zapytaniami.