forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 19:20:11

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
658458 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Uniodebilizmy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 ... 119 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Uniodebilizmy  (Przeczytany 663067 razy)
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30302


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #1820 : 2017-06-05, 10:19:36 »

Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30302


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #1821 : 2017-06-05, 10:21:36 »

Bardzo nie sprawiedliwe Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55663


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #1822 : 2017-06-05, 10:49:22 »

Mój kuzyn kupił pół domu po niemieckiej stronie za sprzedane mieszkanie w Szczecinie.  Very Happy
Pracują w Polsce, a mieszkają w Niemczech, bo tu lepiej płacą, a tam tańsze życie. Wink  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #1823 : 2017-06-05, 11:01:13 »

I pewnie na Makrelę narzeka, bo socjal nie przysługuje
Wink
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30302


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #1824 : 2017-06-05, 11:17:23 »

Mój kuzyn kupił pół domu po niemieckiej stronie za sprzedane mieszkanie w Szczecinie.  Very Happy
Pracują w Polsce, a mieszkają w Niemczech, bo tu lepiej płacą, a tam tańsze życie. Wink  Laughing
My możemy, ale Niemcowi zabronić Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #1825 : 2017-06-05, 11:19:47 »

Mój kuzyn kupił pół domu po niemieckiej stronie za sprzedane mieszkanie w Szczecinie.  Very Happy
Pracują w Polsce, a mieszkają w Niemczech, bo tu lepiej płacą, a tam tańsze życie. Wink  Laughing

A wydawałoby się odwrotnie... Rolling Eyes Cool
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #1826 : 2017-06-05, 11:22:57 »

Ponoć Polak może sobie kupować hektary i pałace, czy co tam mu podchodzi w całej Europie, a nawet na innych kontynentach.  Cool
A ceny są całkiem przystępne i porównywalne.  Very Happy
http://www.morizon.pl/domy/palac-dworek/niemcy/ - tu kilka badziewiowych ofert jakby co... Wink

Kto by się pchał w ręce terrorystów... Shocked Twisted Evil Cool
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #1827 : 2017-06-05, 11:41:09 »

Mój kuzyn kupił pół domu po niemieckiej stronie za sprzedane mieszkanie w Szczecinie.  Very Happy
Pracują w Polsce, a mieszkają w Niemczech, bo tu lepiej płacą, a tam tańsze życie. Wink  Laughing

A wydawałoby się odwrotnie... Rolling Eyes Cool

Pisowska propaganda "dobrej zmiany".  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #1828 : 2017-06-05, 11:41:34 »

Ponoć Polak może sobie kupować hektary i pałace, czy co tam mu podchodzi w całej Europie, a nawet na innych kontynentach.  Cool
A ceny są całkiem przystępne i porównywalne.  Very Happy
http://www.morizon.pl/domy/palac-dworek/niemcy/ - tu kilka badziewiowych ofert jakby co... Wink

Kto by się pchał w ręce terrorystów... Shocked Twisted Evil Cool

Pisowska propaganda "dobrej zmiany".  Cool Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #1829 : 2017-06-05, 11:42:11 »

Mój kuzyn kupił pół domu po niemieckiej stronie za sprzedane mieszkanie w Szczecinie.  Very Happy
Pracują w Polsce, a mieszkają w Niemczech, bo tu lepiej płacą, a tam tańsze życie. Wink  Laughing
My możemy, ale Niemcowi zabronić Laughing


A Ukraińcowi tym bardziej!  Confused
Za Wołyń i Banderę...  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #1830 : 2017-06-05, 12:10:39 »

Ponoć Polak może sobie kupować hektary i pałace, czy co tam mu podchodzi w całej Europie, a nawet na innych kontynentach.  Cool
A ceny są całkiem przystępne i porównywalne.  Very Happy
http://www.morizon.pl/domy/palac-dworek/niemcy/ - tu kilka badziewiowych ofert jakby co... Wink

Kto by się pchał w ręce terrorystów... Shocked Twisted Evil Cool

Pisowska propaganda "dobrej zmiany".  Cool Cool


Mam rodzinę w Niemczech i w Szwecji, to wiem, że tak bezpiecznie już się tam nie czują. Bratanek z Anglii wrócil do Polski.
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #1831 : 2017-06-05, 12:14:23 »

Tu też można szkłem dostać po buzi albo nożem pod żebra, a nawet paralizatorem na śmierć w kiblu komisariackim, ale tu jest "bezpiecznie", bo to na sztuki się liczy, a nie w setkach ofiar jednorazowo...  Cool
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55663


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #1832 : 2017-06-05, 12:32:27 »

My możemy, ale Niemcowi zabronić Laughing

Mamy takiego jednego w rodzinie co wieszczy teorie spiskowe "Niemcy nas wykupują", a tu naraz się okazało odwrotnie.  Laughing
Generalnie po enerdowskiej stronie szukają przesiedleńców, bo mnóstwo pustostanów i wyludniają się.  Cool
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55663


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #1833 : 2017-06-05, 12:35:01 »

Mam rodzinę w Niemczech i w Szwecji, to wiem, że tak bezpiecznie już się tam nie czują. Bratanek z Anglii wrócil do Polski.

Ale mój kuzyn z Anglii nie ma zamiaru wracać, nawet zadowolony, że tych wszystkich leni co na socjalu siedzą wywalą, bo tylko pracującym rzetelnie Polakom opinie psują.  Cool
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55663


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #1834 : 2017-06-05, 12:38:29 »

I pewnie na Makrelę narzeka, bo socjal nie przysługuje
 Wink
Laughing
Bliźniaki mają, to co i tam niemiecki socjal jak Naczelnik wspaniałomyślnie 500zeta da. Wink  Laughing
Odbierając oczywiście moim dzieciom, bo my jesteśmy tu II kategoria.  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #1835 : 2017-06-05, 12:49:14 »

Bliźniaki mają, to co i tam niemiecki socjal jak Naczelnik wspaniałomyślnie 500zeta da. Wink  Laughing
Odbierając oczywiście moim dzieciom, bo my jesteśmy tu II kategoria.  Cool

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/pose%C5%82-pis-chce-zabra%C4%87-500plus-najbogatszym-a-da%C4%87-wszystkim-samotnym-matkom/ar-BBC0Frw?li=AAaGjkQ&ocid=spartanntp - a będzie jeszcze większa "sprawiedliwość społeczna" w podziale dzieci na pierwszy i drugi sort!  Cool  Laughing
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30302


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #1836 : 2017-06-05, 12:56:02 »

Ponoć Polak może sobie kupować hektary i pałace, czy co tam mu podchodzi w całej Europie, a nawet na innych kontynentach.  Cool
A ceny są całkiem przystępne i porównywalne.  Very Happy
http://www.morizon.pl/domy/palac-dworek/niemcy/ - tu kilka badziewiowych ofert jakby co... Wink

Kto by się pchał w ręce terrorystów... Shocked Twisted Evil Cool

Pisowska propaganda "dobrej zmiany".  Cool Cool


Mam rodzinę w Niemczech i w Szwecji, to wiem, że tak bezpiecznie już się tam nie czują. Bratanek z Anglii wrócil do Polski.
Tutaj najwięcej to się naszych obawiają. Jak policja jedzie na sygnale, to wiadomo że do pensjonatu orzeł.
Nasi ostatnio w weekend bardzo kulturalnie na noże walczyli, a nawet jeden przez okno wyleciał z pierwszego piętra.
Właścicielka pensjonatu nie podpisze już umowy z polską firmą. Życie jak co. Laughing
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30302


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #1837 : 2017-06-05, 13:10:16 »

Bliźniaki mają, to co i tam niemiecki socjal jak Naczelnik wspaniałomyślnie 500zeta da. Wink  Laughing
Odbierając oczywiście moim dzieciom, bo my jesteśmy tu II kategoria.  Cool

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/pose%C5%82-pis-chce-zabra%C4%87-500plus-najbogatszym-a-da%C4%87-wszystkim-samotnym-matkom/ar-BBC0Frw?li=AAaGjkQ&ocid=spartanntp - a będzie jeszcze większa "sprawiedliwość społeczna" w podziale dzieci na pierwszy i drugi sort!  Cool  Laughing

Chyba zaczyna kasy brakować, bo cięcia chcą wprowadzać, ale sprawiedliwe oczywiście Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #1838 : 2017-06-05, 13:12:22 »

Mam rodzinę w Niemczech i w Szwecji, to wiem, że tak bezpiecznie już się tam nie czują. Bratanek z Anglii wrócil do Polski.

Ale mój kuzyn z Anglii nie ma zamiaru wracać, nawet zadowolony, że tych wszystkich leni co na socjalu siedzą wywalą, bo tylko pracującym rzetelnie Polakom opinie psują.  Cool

Mój bratanek nie był na socjalu. On i jego żona pracowali. Mieli dom w szeregowcu, jeszcze nie całkiem spłacony. Ale ciągneło ich tutaj...
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #1839 : 2017-06-05, 13:16:01 »

Tu też można szkłem dostać po buzi albo nożem pod żebra, a nawet paralizatorem na śmierć w kiblu komisariackim, ale tu jest "bezpiecznie", bo to na sztuki się liczy, a nie w setkach ofiar jednorazowo...  Cool

Na pewno ogólnie w Polsce jest bezpieczniej. Pojedyncze przypadki są na całym świecie, ale masowe ataki i takie zagrożenie to nie...
Nie szukaj na siłę "plusów ujemnych" na Polskę. Cool Może chociaż kilka dodatnich zauważysz... Rolling Eyes
Zapisane

Strony: 1 ... 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 ... 119 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 20 zapytaniami.