forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-19, 16:50:44

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
661796 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  ciekawostki
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 1265 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ciekawostki  (Przeczytany 4513664 razy)
Blackend
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #300 : 2009-06-26, 14:26:16 »

Nie ma to jak "prywatna" firma. Wink

Ale to nie firmy prywatne ustalają reguły gry  Shocked
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #301 : 2009-06-26, 14:27:51 »


 ...depilują się przede wszystkim tzw. metroseksualni , termin ten staje się obecnie synonimem" lalusia", często używany jest w środowiskach homo...podałam przykład Janiaka

 Laughing Ja podam inny przykład pana Raczka Laughing Pewnie jest w Twoim guście - z taakim zarostem i w dodatku homo - bleee

  http://img.interia.pl/pomponik/nimg/Tomasz_Raczek_fot_Andrzej_2063422.jpg  
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #302 : 2009-06-26, 14:42:30 »

Nie ma to jak "prywatna" firma. Wink

Ale to nie firmy prywatne ustalają reguły gry  Shocked

Napisałem "prywatne" nie prywatne, bo co to za własność, jak nie mogę sobie we własnej firmie np. nie chcieć zatrudniać kobiet/mężczyzn/Chińczyków/otyłych tylko dlatego, że są kobietami/mężczyznami/Chińczykami/otyłymi? Smile Wczoraj przy kolacji emitowali w telewizorni jakąś mądrą dyskusję o równouprawnieniu, prawie do aborcji i dyskryminacji (oczywiście nie mogło zabraknąć Pani Manueli Gretkowskiej i jakiegoś pana profesora od nauk humanistycznych) i aż mi się włosy na golonce jeżyły. Smile
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #303 : 2009-06-26, 14:54:36 »


 ...depilują się przede wszystkim tzw. metroseksualni , termin ten staje się obecnie synonimem" lalusia", często używany jest w środowiskach homo...podałam przykład Janiaka

 Laughing Ja podam inny przykład pana Raczka Laughing Pewnie jest w Twoim guście - z taakim zarostem i w dodatku homo - bleee

  http://img.interia.pl/pomponik/nimg/Tomasz_Raczek_fot_Andrzej_2063422.jpg  

Opal, spokojnie Smile nie można generalizować, tak wlaśnie wyglada przekazywanie myśli na necie, jednym slowem kicha....przecież to nie znaczy iż każdy z zarostem jest extra....tak samo jak bez zarostu mogą być zarówno bardzo interesujący i "buraczani" (mówie o twarzy) a jeśli chodzi o Raczka gdyby nie był pedziem, hm bardzo interesująca osobowość, ja bym sobie już poradziła z jego nieciekawym zarostem... Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #304 : 2009-06-26, 15:10:31 »


Opal, spokojnie Smile nie można generalizować, tak wlaśnie wyglada przekazywanie myśli na necie, jednym slowem kicha....

Jasne Smile fajnie było jednak porozmawiać. W ten sposób się przecież lepiej poznajemy. Ja jeszcze trochę i kończę pracę, czas jechać do domu Laughing Dzisiaj jest taka paruwa, że już mi się myśleć nie chce. Marzę tylko o długiej kąpieli.... no może nie tylko Laughing
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #305 : 2009-06-26, 15:16:13 »

No proszę, jednak czas do domu - oczywiście parówa  Embarassed
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #306 : 2009-06-26, 21:33:16 »

Zapisane
michal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #307 : 2009-06-26, 22:11:59 »


Pani Tereso, proszę ostrożnie z takimi artykułami, bo zobaczy ktoś z Ministerstwa i poważnie pomyśli o wprowadzeniu terminu prokrastynacja do nauki. Zbierze się gremium mędrców, będą obradować nad naukową definicją tego słowa, później nad przyobleczeniem jej w ciało, czyli rozmyślaniu kto jest, a kto nie jest pro... pro... prokrastynatem. Będą naukowe badania profesorów i doktorów, testy, parę osób na tym zarobi, kilkoro osób się doktoryzuje lub habilituje, komuś wpadnie jakaś mądra książka do dorobku naukowego. No no no, proszę uważać, postęp w naukach humanistycznych nie powinien iść zbyt szybko -- cywilizacja nie jest gotowa na takie przełomy.

Wink
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #308 : 2009-06-26, 22:31:54 »

No proszę, jednak czas do domu - oczywiście parówa  Embarassed

kurcze a ja marzłem
17 - 18 st
w dodatku okna z północnego wschodu i wieje
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #309 : 2009-06-26, 22:45:36 »

kurcze a ja marzłem
17 - 18 st
w dodatku okna z północnego wschodu i wieje

Ali, żebym wcześniej wiedziała, to bym Ci chociaż gorące myśli przesłała Wink
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #310 : 2009-06-26, 23:09:08 »


Pani Tereso, proszę ostrożnie z takimi artykułami, bo zobaczy ktoś z Ministerstwa i poważnie pomyśli o wprowadzeniu terminu prokrastynacja do nauki. Zbierze się gremium mędrców, będą obradować nad naukową definicją tego słowa, później nad przyobleczeniem jej w ciało, czyli rozmyślaniu kto jest, a kto nie jest pro... pro... prokrastynatem. Będą naukowe badania profesorów i doktorów, testy, parę osób na tym zarobi, kilkoro osób się doktoryzuje lub habilituje, komuś wpadnie jakaś mądra książka do dorobku naukowego. No no no, proszę uważać, postęp w naukach humanistycznych nie powinien iść zbyt szybko -- cywilizacja nie jest gotowa na takie przełomy.

Wink


Aż wpisałam w  wyszukiwarkę to nowum i okazało się że nowe to słowo nie jest.  Sensacji nie będzie.  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70765


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #311 : 2009-06-26, 23:24:30 »

Ja też googlowałam  Laughing i stwierdziłam, że to słowo dobrze do mnie pasuje. Też lubię odkładać co się da na "ostatnią chwilę" i jak widzę, że muszę to dopiero daje mi "kopa" do działania.  Laughing
Zapisane

michal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #312 : 2009-06-26, 23:33:04 »

Aż wpisałam w  wyszukiwarkę to nowum i okazało się że nowe to słowo nie jest.  Sensacji nie będzie.  Wink

To jednak jestem 100 lat za murzynami w tych sprawach... Ignorant!

Wink
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #313 : 2009-06-27, 06:46:50 »


 ...depilują się przede wszystkim tzw. metroseksualni , termin ten staje się obecnie synonimem" lalusia", często używany jest w środowiskach homo...podałam przykład Janiaka

 Laughing Ja podam inny przykład pana Raczka Laughing Pewnie jest w Twoim guście - z taakim zarostem i w dodatku homo - bleee

  http://img.interia.pl/pomponik/nimg/Tomasz_Raczek_fot_Andrzej_2063422.jpg  
Opal zaskakujesz Mnie blee to żart czy masz jednak uprzedzenia?
bo nie załapałam żartu.
Sad
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #314 : 2009-06-27, 08:38:12 »

Sylwio, bo to nie był żart. Rozmawialiśmy o zaroście u mężczyzn i jego powiązaniach z preferencjami seksualnymi. Osobiście, tak jak do garnka, nie zaglądam nikomu do łóżka i ani mnie pan Raczek nie parzy, ani nie ziębi. Lubię go nawet posłuchać.
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #315 : 2009-06-30, 13:50:09 »

.......no kto  jest  lepszy od niego?  jest  ktos , chyba  nie  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=QM75WhZIO2o
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70765


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #316 : 2009-06-30, 13:52:40 »

Według mnie, to nie jest śmieszne, tylko smutne  Sad
Zapisane

Gwidon
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #317 : 2009-06-30, 13:54:04 »

......smutne to malo powiedziane.....to  jest   tragiczne Cool.......
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70765


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #318 : 2009-06-30, 13:55:53 »

Teraz to się z Tobą zgadzam.  Smile Podobnie, jak było z tym bykiem  Laughing taż nie było śmieszne  Laughing
Zapisane

michal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #319 : 2009-06-30, 14:13:19 »


Smutne, ale ten dżentelmen ma bardzo ważną funkcję edukacyjną -- ludzie powinni widzieć co się dzieje z tymi, którym nie chce się ani uczyć, ani pracować. Wink Moja ciotka zwykła mawiać, że "kiedyś było lepiej, bo się biedy mniej widziało", tylko że biedy się mniej widziało nie dlatego, że jej mniej było, tylko dlatego, że było po pierwsze mniej bogactwa, a po drugie biedę i lenistwo się "zamiatało pod dywan", a to nie jest jeszcze (w moim mniemaniu) sprzątanie. Smile

A rolnik z bykiem... Cóż... Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą. Smile Trzeba się liczyć i znać swoją wartość na rynku matrymonialnym. Smile
Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 1265 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 16 zapytaniami.