forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-18, 13:58:43

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
661751 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  ciekawostki
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 1265 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ciekawostki  (Przeczytany 4511891 razy)
viola44
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #280 : 2009-06-25, 22:40:11 »

lubię takie atawizmy u mężczyzn być może podświadomie kojarzy mi się to z supersamcem, prawdziwym mężczyzną .....
A Gryźli leży i zaciera futrem. Smile
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy to Ci się udało...
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #281 : 2009-06-25, 22:47:04 »

Opal ale mnie to kręci i nic na to nie poradzę a włosy na plecach też są super nie mówiąc i torsie...mniam Very Happy Very Happy Very Happy taka ze mnie kobietka  Laughing Laughing lubię takie atawizmy u mężczyzn być może podświadomie kojarzy mi się to z supersamcem, prawdziwym mężczyzną .....

OK - całe szczęście, że nawet potwora znajdzie u blondynki amatora. Kończę temat, bo nie mam ochoty przed snem na wymioty.
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #282 : 2009-06-25, 23:30:32 »

Cytuj

Nie ma nic gorszego niż mężczyzna nieogolony - blee. ...

Cytuj
No co ty  Opal!
2- dniowy zarost jest zajebisty...

A nie ma nic gorszego niz ogolone pachy, czy nogi, a szczególnie włosy łonowe... bleeeeeeeeeeeeee
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #283 : 2009-06-25, 23:41:26 »

Basiu, nie róbmy z mężczyzn dziwolągów. Nikt nie powiedział, że mają się cali wydepilować  Shocked

Cytuj

2- dniowy zarost jest zajebisty...

Owszem, do drapania pleców i niżej -  może taki być Laughing Można się wtedy poprzeciągać i odpowiednio wyluzować, nawet ładnie zamruczeć Laughing
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #284 : 2009-06-25, 23:43:17 »

niektórzy faceci golą włosy łonowe, to dla mnie jest obrzydliwe, kojarzy mi się z homo... Sad

To nie jest kwestia homo / nie homo, tylko tego, czy jego kobieta lubi pluć włosami... Wink

A najlepsza moda dla mężczyzn to "moda wojskowa" (ogolony, czysty, zwarty i wyprasowany) a dla kobiet "moda naturalna", czyli najlepszym ubraniem jest jej gładka i pachnąca skóra. Smile Więcej nie trzeba... Wink
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #285 : 2009-06-25, 23:49:31 »

To nie jest kwestia homo / nie homo, tylko tego, czy jego kobieta lubi pluć włosami... Wink

A najlepsza moda dla mężczyzn to "moda wojskowa" (ogolony, czysty, zwarty i wyprasowany)

Dodatkowo czuły, bystry i opanowany Wink
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #286 : 2009-06-25, 23:54:52 »

To nie jest kwestia homo / nie homo, tylko tego, czy jego kobieta lubi pluć włosami... Wink

A najlepsza moda dla mężczyzn to "moda wojskowa" (ogolony, czysty, zwarty i wyprasowany)

Dodatkowo czuły, bystry i opanowany Wink

To nie są cechy zewnętrzne o których mowa, tylko wewnętrzne, które ma każdy mężczyzna, więc nie trzeba wspominać. A elegancja u Kobiet bardzo dobrze smakuje -- taką białą koszulę z kołnierzykiem pod szyję i gęsto wszytymi guzikami rozpina się i człowiek czuje, że rozbiera, a nie pociągnie za jeden sznurek z przodu, jeden z boku i baba już goła. Wink
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #287 : 2009-06-26, 00:12:20 »

To nie są cechy zewnętrzne o których mowa, tylko wewnętrzne, które ma każdy mężczyzna, więc nie trzeba wspominać.

Każdy mężczyzna mi się nie podoba, każdy mnie nie interesuje, każdy nie ma tych cech.  Shocked


A elegancja u Kobiet bardzo dobrze smakuje -- taką biała koszulę z kołnierzykiem pod szyję i gęsto wszytymi guzikami rozpina się i człowiek czuje, że rozbiera, a nie pociągnie za jeden sznurek z przodu, jeden z boku i baba już goła. Wink

Nie podoba mi się też Twoje nazewnictwo kobiet. Kiedyś napisałeś dziewucha, teraz piszesz baba. Okropne Michał!! Nigdy nie dasz sobie rady w trwałym związku z takimi określeniami. No może dasz sobie radę na bazarze Laughing Pamiętaj, że jeżeli zechcesz znaleźć dla siebie wartościową osobę, to na taki "nie lep", ani "przylep" jej nie złowisz. W prawdziwym uniesieniu nawet nie zauważysz kołnierzyka, czy guzików. Najwyraźniej jeszcze wszystko przed Tobą. Smile Powodzenia Smile
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #288 : 2009-06-26, 00:19:33 »


To nie jest kwestia homo / nie homo, tylko tego, czy jego kobieta lubi pluć włosami... Wink

michal przesadziłes w tym momencie...nie, nie i jeszcze raz nie, męzczyzna ma byc meżczyzną a kobieta kobietą... Cool
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #289 : 2009-06-26, 00:32:35 »

Boże, daj mi siłę skromności i rozumu, żebym nie wchodził więcej z myślą zrodzoną w spokojnej głowie między myśli rodzone w wzburzonym sercu; i łaskę karności, aby nie było to postanowieniem tylko na dziś. Wink Masz rację Opal, przepraszam i wybacz moje niedoskonałości. Smile

michal przesadziłes w tym momencie...

viola, wiedz, że taki, od czasu do czasu, żołnierski humor, to kierunek świadomie przeze mnie forsowany -- to nie wynika z mojej natury. Smile I oczywiście zgadzam się z Tobą, masz rację -- i to akurat są poważne, szczere słowa. Smile Dobrej nocy. Smile
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #290 : 2009-06-26, 08:13:35 »

Każdy może spróbować zanim osądzi - http://wiadomosci.onet.pl/1563135,2678,1,kioskart.html
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #291 : 2009-06-26, 11:52:39 »

Violka, jestem w 100% z Toba w tym przypadku. Mr. Green
Podczytuje Was, ale nie mam czasu pisac, zajetosc w pracy, a w domu nie mamy neta jeszcze, pozdro.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #292 : 2009-06-26, 12:20:06 »

A Gryźli leży i zaciera futrem. Smile

Widze, ze jestes "dowciapny" jak "torba  kangaroo"  Cool

Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #293 : 2009-06-26, 12:28:10 »

Violka, jestem w 100% z Toba w tym przypadku. Mr. Green
Podczytuje Was, ale nie mam czasu pisac, zajetosc w pracy, a w domu nie mamy neta jeszcze, pozdro.

cieszy mnię to Very Happy
 pamiętam kiedyś oglądałam program E. Dżyzgi, goścmi byli Olivier Janiak,(juz samo imie dziwnie mi się kojarzy, pewnie miała być Oliwia Very Happy),  jakiś wydepilowany plastikowy goguś i Radosław Majdan, Janiak siedział jak panienka, noga za nogę Very Happy Very Happy przypominał mi prostytutkę z bułgarskiego burdelu, goguś był tak anty seksualny że aż załosny, najnormalniejszy był Mjdan, facet z krwi i kości, siedział po męsku, mówił po męsku, wyglądał po męsku, gestykulował po męsku....itd, itd... Smile

Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #294 : 2009-06-26, 12:44:55 »

A Gryźli leży i zaciera futrem. Smile

Widze, ze jestes "dowciapny" jak "torba  kangaroo"  Cool


Z mojej torby to wyszlo:
"A misiu sie cieszy i zaciera kudlate lapy".
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #295 : 2009-06-26, 12:46:49 »

...  jakiś wydepilowany plastikowy goguś i Radosław Majdan, Janiak siedział jak panienka, noga za nogę Very Happy Very Happy przypominał mi prostytutkę z bułgarskiego burdelu, goguś był tak anty seksualny że aż załosny, najnormalniejszy był Mjdan, facet z krwi i kości, siedział po męsku, mówił po męsku, wyglądał po męsku, gestykulował po męsku....itd, itd... Smile

Najwyraźniej pojęcia Ci się pomieszały. Co ma styl zachowania, głos itp. do włosów? To łysi faceci już nie są męscy? Mężczyzna może być "męski" i bez włosów, zarośnięte małpy nie są dla mnie pociągające.

  http://gfx.dlastudenta.pl/photos/dlafaceta/styl/cwiczacy.jpg   - widzisz tutaj coś kobiecego?
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #296 : 2009-06-26, 12:58:40 »

To łysi faceci już nie są męscy?

"akording to de sosijolodzists" Lysy jast co najmniej 5 x mniej atrakcyjny
od "czupryniastego" pod warunkiem, ze badamy populacje "golodupcow"  Cool Razz

Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #297 : 2009-06-26, 13:19:38 »

...  jakiś wydepilowany plastikowy goguś i Radosław Majdan, Janiak siedział jak panienka, noga za nogę Very Happy Very Happy przypominał mi prostytutkę z bułgarskiego burdelu, goguś był tak anty seksualny że aż załosny, najnormalniejszy był Mjdan, facet z krwi i kości, siedział po męsku, mówił po męsku, wyglądał po męsku, gestykulował po męsku....itd, itd... Smile

Najwyraźniej pojęcia Ci się pomieszały. Co ma styl zachowania, głos itp. do włosów? To łysi faceci już nie są męscy? Mężczyzna może być "męski" i bez włosów, zarośnięte małpy nie są dla mnie pociągające.

  http://gfx.dlastudenta.pl/photos/dlafaceta/styl/cwiczacy.jpg   - widzisz tutaj coś kobiecego?


 Very Happy łysy a wydepilowany to zupełnie inna kwestia... Very Happy Opal jak to nie ma, depilują się przede wszystkim tzw. metroseksualni , termin ten staje się obecnie synonimem" lalusia", często używany jest w środowiskach homo...podałam przykład Janiaka (tego wygolonego tu i tam, podmalowanego Very Happy) i Majdana zadbanego ale bez przegięć...zachowanie adekwatne do ilości włosów na tyłku... Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #298 : 2009-06-26, 13:59:00 »

Boże, daj mi siłę skromności i rozumu, żebym nie wchodził więcej z myślą zrodzoną w spokojnej głowie między myśli rodzone w wzburzonym sercu; i łaskę karności, aby nie było to postanowieniem tylko na dziś. Wink

 Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #299 : 2009-06-26, 14:03:48 »

Ciekawostki:

Trochę stare, ale aktualne: http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,90443,2773969.html Smile Demokracja, feminizm i "totalniactwo" dobrze się usadowiły w siodle. Smile W szczególności: Mężczyzna ma teraz podstawę, aby ubiegać się o odszkodowanie od firmy, która nie przyjęła go do pracy. Co za kraj. Smile Zaraz będzie trzeba płacić odszkodowania, jak się człowiek zapyta na rozmowie kwalifikacyjnej: "Czy planuje Pani dziecko lub założenie rodziny w najbliższym czasie?" a później nie przyjmie do pracy. Nie ma to jak "prywatna" firma. Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 1265 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 14 zapytaniami.