forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 19:56:28

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658465 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Proporcje
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Proporcje  (Przeczytany 51525 razy)
administ
Go


Email
Odp: Proporcje
« Odpowiedz #80 : 2017-10-29, 19:50:18 »

Ma! Ale wielu "bydlakom" na wysokotłuszczowej się pogarsza funkcjonowanie CUN, bo zamiast zajmować się swoimi chorobami, zaczynają innym "dogadzać" na swoją modłę.  Confused
Zapisane
Radomiak
Go


Email
Odp: Proporcje
« Odpowiedz #81 : 2017-10-29, 19:53:07 »

Obrazowo:
Nie zwałci sąsiad kobiety Tyssona, bo wie, że ten mu wbije szczękę w zatoki i połamie ręce i nogi
To jest skuteczny bat.. Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Proporcje
« Odpowiedz #82 : 2017-10-29, 19:55:17 »

Jasne, ten może tylko sam gwałcić własną kobietę... Wink
Pies ogrodnika jeden!  Sad
Zapisane
Radomiak
Go


Email
Odp: Proporcje
« Odpowiedz #83 : 2017-10-29, 19:57:45 »

I świnka taki... Laughing Laughing ( z Misia)
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30302


Odp: Proporcje
« Odpowiedz #84 : 2017-10-29, 19:59:14 »

Obrazowo:
Nie zwałci sąsiad kobiety Tyssona, bo wie, że ten mu wbije szczękę w zatoki i połamie ręce i nogi
To jest skuteczny bat.. Cool
To ja właśnie taki problem mam za miedzą. Laughing
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 3999


Odp: Proporcje
« Odpowiedz #85 : 2017-10-29, 20:00:01 »

Obrazowo:
Nie zwałci sąsiad kobiety Tyssona, bo wie, że ten mu wbije szczękę w zatoki i połamie ręce i nogi
To jest skuteczny bat.. Cool

 Very Happy Very Happy

ps. a kto to ten Tysson? Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Proporcje
« Odpowiedz #86 : 2017-10-29, 20:01:57 »

Obrazowo:
Nie zwałci sąsiad kobiety Tyssona, bo wie, że ten mu wbije szczękę w zatoki i połamie ręce i nogi
To jest skuteczny bat.. Cool
To ja właśnie taki problem mam za miedzą. Laughing


To co to za sąsiad?  Shocked  Confused
Ale chociaż kobieta zadowolona? Rolling Eyes Wink
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30302


Odp: Re: Odp: Proporcje
« Odpowiedz #87 : 2017-10-29, 20:04:17 »

To jest moim zdaniem tak. Pewni ludzie, konsekwencji pewnych czynów powinni się panicznie bać. A i tak trafi się "desperat".
Ale to pewni ludzie,  a nie wszyscy!!!. I jeszcze DOM i dom,to drugie to najczęściej adres. Cool

A sposób odżywiania się nie wpływa na umysł? Rolling Eyes


To możesz na sobie sprawdzić. Wystarczy się nie przejmować zasypiającym szwagrem. Laughing
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 3999


Odp: Proporcje
« Odpowiedz #88 : 2017-10-29, 20:04:24 »



Zastanów się, czy naprawdę ludzie się nie okradają, nie gwałcą i nie zabijają, dlatego, że boją się kary?


Shocked

Oczywiście, że tak. Łącznie z przestępstwami popełnianymi przez ludzi inteligentnuch, "odróżniających dobro od zła". Nieuchronna kara, dodatkowo wysoka, to właśnie najskuteczniejszy odstraszacz.
Czyli Ty nie idziesz do sąsiadki, nie gwałcisz jej, nie okradasz i nie zabijasz jej na koniec, tylko dlatego, że boisz się kary za to? Very Happy

Ja nie, ale może Ty zrobisz eksperyment u siebie. Zlikwiduj (jak je masz) kamery w sklepie, i napisz, że kradzież nie będzie zgłaszana na policję, bo liczysz na to, że klienci odróżniają dobro od zła. Ciekawe, w jakim czasie zjedzie do Ciebie pół dzielnicy? Wink

ps.
A cóżeś się taki ufny lewak dobroczynny i dobroduszny zrobił? Filozofia filozofią, a życie rządzi się swoimi prawami.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Proporcje
« Odpowiedz #89 : 2017-10-29, 20:05:28 »

 Laughing
Jasne, jak nie dają, to też się bierze... Wink
"Siłą i godnością osobistą... "  Cool
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 3999


Odp: Proporcje
« Odpowiedz #90 : 2017-10-29, 20:07:06 »

Obrazowo:
Nie zwałci sąsiad kobiety Tyssona, bo wie, że ten mu wbije szczękę w zatoki i połamie ręce i nogi
To jest skuteczny bat.. Cool
To ja właśnie taki problem mam za miedzą. Laughing

Very Happy

sąsiad a'la Tysson?
Zapisane
Radomiak
Go


Email
Odp: Proporcje
« Odpowiedz #91 : 2017-10-29, 20:07:54 »

Obrazowo:
Nie zwałci sąsiad kobiety Tyssona, bo wie, że ten mu wbije szczękę w zatoki i połamie ręce i nogi
To jest skuteczny bat.. Cool

 Very Happy Very Happy

ps. a kto to ten Tysson? Wink
Ten, co kobitę swoją natłukł...i przeżyła, bo odszkodowanie to cudowne lekarstwo.. Jakoś tak, a może źle pamiętam. W każdym razie dziwne indywiduum  Laughing
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30302


Odp: Proporcje
« Odpowiedz #92 : 2017-10-29, 20:08:07 »

Obrazowo:
Nie zwałci sąsiad kobiety Tyssona, bo wie, że ten mu wbije szczękę w zatoki i połamie ręce i nogi
To jest skuteczny bat.. Cool
To ja właśnie taki problem mam za miedzą. Laughing


To co to za sąsiad?  Shocked  Confused
Bydle, co 7 razy w tygodniu na siłce siedzi po kilka godzin. Wiem bo już mi się użalała. Laughing
Ale chociaż kobieta zadowolona? Rolling Eyes Wink
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30302


Odp: Proporcje
« Odpowiedz #93 : 2017-10-29, 20:09:38 »



Zastanów się, czy naprawdę ludzie się nie okradają, nie gwałcą i nie zabijają, dlatego, że boją się kary?


Shocked

Oczywiście, że tak. Łącznie z przestępstwami popełnianymi przez ludzi inteligentnuch, "odróżniających dobro od zła". Nieuchronna kara, dodatkowo wysoka, to właśnie najskuteczniejszy odstraszacz.
Czyli Ty nie idziesz do sąsiadki, nie gwałcisz jej, nie okradasz i nie zabijasz jej na koniec, tylko dlatego, że boisz się kary za to? Very Happy

Ja nie, ale może Ty zrobisz eksperyment u siebie. Zlikwiduj (jak je masz) kamery w sklepie, i napisz, że kradzież nie będzie zgłaszana na policję, bo liczysz na to, że klienci odróżniają dobro od zła. Ciekawe, w jakim czasie zjedzie do Ciebie pół dzielnicy? Wink

ps.
A cóżeś się taki ufny lewak dobroczynny i dobroduszny zrobił? Filozofia filozofią, a życie rządzi się swoimi prawami.
Laughing Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Proporcje
« Odpowiedz #94 : 2017-10-30, 06:17:52 »



Zastanów się, czy naprawdę ludzie się nie okradają, nie gwałcą i nie zabijają, dlatego, że boją się kary?


Shocked

Oczywiście, że tak. Łącznie z przestępstwami popełnianymi przez ludzi inteligentnuch, "odróżniających dobro od zła". Nieuchronna kara, dodatkowo wysoka, to właśnie najskuteczniejszy odstraszacz.
Czyli Ty nie idziesz do sąsiadki, nie gwałcisz jej, nie okradasz i nie zabijasz jej na koniec, tylko dlatego, że boisz się kary za to? Very Happy

Ja nie, ale może Ty zrobisz eksperyment u siebie. Zlikwiduj (jak je masz) kamery w sklepie, i napisz, że kradzież nie będzie zgłaszana na policję, bo liczysz na to, że klienci odróżniają dobro od zła. Ciekawe, w jakim czasie zjedzie do Ciebie pół dzielnicy? Wink

ps.
A cóżeś się taki ufny lewak dobroczynny i dobroduszny zrobił? Filozofia filozofią, a życie rządzi się swoimi prawami.
Jest taki eksperyment w Warszawie.
Jest knajpa, gdzie nie płaci się wg cennika, bo go nie ma, płaci się "co łaska", wg własnej oceny potraw.
I co się okazuje?
Ludzie płacą nawet powyżej wartości dań. Wink

Ufność nie ma nic do rzeczy, prosta obserwacja, zwyczajnie kary nie działają, resocjalizacji nie ma, a społeczeństwo trzyma w ryzach nie prawo, a instynkt i reguły stadne.
Gdyby kary działały, egzekucji i więzień byłoby coraz mniej, a obecność policji sprawiałaby, że można by było nie zamykać domu i auta. Wink
Jest dokładnie odwrotnie, coraz więcej zamkniętych osiedli, straż obywatelska i podobne pierdoły.
Tak samo jak z dietami odchudzającymi; diet-cud pełno w każdej gazecie, a grubasów coraz więcej. Very Happy
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55665


Odp: Proporcje
« Odpowiedz #95 : 2017-10-30, 11:37:14 »

Te reguły stadne, to właśnie w przypadku ludzi jest prawo. W przypadku tak dużego skupiska musi istnieć system regulujący relacje między nimi. Bez tego rozwali się państwo i możliwość spokojnego zarabiania i wychowywania dzieci.  Cool
A propos kary nie działają - jak już pisałem jestem z natury spokojnego i wesołego usposobienia, co często jest odbierane, że można spokojnie mnie kopnąć w tyłek bez konsekwencji. Czasami się kończy upomnieniem słownym i to wystarczy, a czasami jak z moim sąsiadem trzeba sobie było dać po ryju. Czyli wymierzyłem karę, która zadziałała i się uspokoił, gdybym tego nie zrobił poczuł by się bezkarny i jego agresja w stosunku do moich dziewczyn by narastała.  Cool
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Proporcje
« Odpowiedz #96 : 2017-10-30, 12:18:49 »

możliwość spokojnego zarabiania i wychowywania dzieci.

- A co ty dziecko taka zarobiona jesteś?
- A to przez ciebie.

 Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Proporcje
« Odpowiedz #97 : 2017-10-30, 13:12:39 »

Te reguły stadne, to właśnie w przypadku ludzi jest prawo. W przypadku tak dużego skupiska musi istnieć system regulujący relacje między nimi. Bez tego rozwali się państwo i możliwość spokojnego zarabiania i wychowywania dzieci.  Cool
A propos kary nie działają - jak już pisałem jestem z natury spokojnego i wesołego usposobienia, co często jest odbierane, że można spokojnie mnie kopnąć w tyłek bez konsekwencji. Czasami się kończy upomnieniem słownym i to wystarczy, a czasami jak z moim sąsiadem trzeba sobie było dać po ryju. Czyli wymierzyłem karę, która zadziałała i się uspokoił, gdybym tego nie zrobił poczuł by się bezkarny i jego agresja w stosunku do moich dziewczyn by narastała.  Cool
Nic podobnego, prawo to prawo, zachowania stadne, to zachowania stadne.
Postąpiłeś słusznie (zachowanie stadne, agresja zrytualizowana), a prawo w takiej sytuacji by Cię skazało na karę za naruszenie nietykalności osobistej sąsiada. Wink

Prawo jest korzystne dla tych, którzy je stanowią. Cool
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Proporcje
« Odpowiedz #98 : 2017-10-30, 13:41:48 »

I tak to Państwo Prawa sprowadza się do dawania w ryj w profilaktycznej aktywnej samoobronie.
Confused
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55665


Odp: Proporcje
« Odpowiedz #99 : 2017-10-30, 13:51:26 »

Nic podobnego, prawo to prawo, zachowania stadne, to zachowania stadne.
Postąpiłeś słusznie (zachowanie stadne, agresja zrytualizowana), a prawo w takiej sytuacji by Cię skazało na karę za naruszenie nietykalności osobistej sąsiada. Wink

Prawo jest korzystne dla tych, którzy je stanowią. Cool

Ale gdyby mnie nie było, to w normalnie urządzonym państwie przychodzi policja, sędzia orzeka karę itd. itd.  Cool
Chyba nie za bardzo Cię rozumiem, jak byś chciał urządzić państwo bez uregulowania stosunków między ludźmi bez prawa?
Tak jak masz system miar i wag, tak masz kodeks handlowy czy prawo karne itp.  Cool
I teraz o'k, tak jak piszesz, że jest prawo, a nadal popełniają przestępstwa, to właśnie po to to prawo jest aby te jednostki wyeliminować zgodnie z panującym prawem. Np. W Norwegii Brejwik za karę dostanie starszą wersję konsoli do gier, a w Teksasie dostał by w czapę. Wink
Ludzie muszą wiedzieć w jakim obszarze mogą się poruszać i gdzie kończy się ich wolność aby nie zrobić krzywdy drugiemu.  Cool
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 20 zapytaniami.