Aktualności:

2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.

Menu główne

jajka

Zaczęty przez nowicjuszka, 2011-11-23, 16:17:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

Blackend

Cytat: admin w 2016-10-24, 10:38:55
Rzekłem i nie żartuję.

Co tu się znowu dzieje? :shock: ;)  :lol:
Kto jest niezadowolony, ten sam odejdzie i nie ma sensu "bawić" się w Dobrą Zmianę, która dzieli ludzi na Prawych i Sprawiedliwych oraz Ukrytych Germańców na których trzeba wojska wysłać.  :lol:
Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej, bo Dobra Zmiana dopiero się rozkręca i tematów do dyskusji nie braknie. ;)

administ

Wiem, wiem, ale jako "admin" to się mogę przecież czasem napuszyć... ;)
Aby groźnie wyglądało!  :lol:

Anulka177

Samiec Alfa  :lol: :lol:

Blackend

No jasne.  :lol:

administ

Ja tylko pilnuję (nie)porządku!  :? ;)

RafałS

Cytat: renia w 2016-10-24, 10:06:32
Na FB zaznaczyli, że żadnych "przeróbek" ani innych wersji niby DO sobie nie życzą...
Dyrektywy...  8)

Cytat: Diogenes z Synopy w 2016-10-24, 15:57:05
...szklanki smalcu...
Nie czytałem, wygląda na jakąś nienajlepszą podróbkę.  :lol:

Zyon

Cytat: Diogenes z Synopy w 2016-10-24, 15:57:05
Zięba jest super dla bidronkowców, bo skok na książkę Doktora to za duży szok. Z piersi kurczaka na teflonie do szklanki smalcu, który wg powszechnych wierzeń zatka żyły. On wprowadza w dziewiczy teren dla nich ze spokojem, jedynie szokując tym, że wszystko to słyszeli dotychczas jest nieprawdą. Ale nie nakazuje zbyt wiele. Co najwyżej witaminkę lub jodynkę, jakby zapominając o podgardlu.  :roll:  ;-)  Przekaz jest prosty i skuteczny.
A premiera 2 tomu Zieby tuz tuz. Akademiki, Izizowcy, Profesury. Dietetycy i Ałtorytety siem wkurzom  :lol:

W temacie, wracam do dom, patrze a tam frytki niedojedzone chyba z wczoraj, szybko rzucilem na smaluch, wbilem 4 zoltka, rozbeltalem, zapackalem i gotowe.
Nie wiem tylko czy ten wpis pasuje do tematu "jajka", bo ja wbilem same zoltka...  :oops:
Work Buy Consume Die

vvv

Cytat: admin w 2016-10-24, 10:38:55
Zachciało się "dobrej zmiany" na Forum?  :(

Pomyśl kto by został Patriotą Roku, a kto Naczelnikiem.

:? :wink:

administ


Blackend


Zyon

No i  kto Petru?  :lol:
Work Buy Consume Die

vvv

Na śląsku się odpowiada - pytek.
;)

Diogenes z Synopy

Zróbmy znowu ankietę.  ;-)

Na kogo  głosujesz? Na Rzeplińskiego i dlaczego?  ;-)

administ

A co?  :shock:
Duda rezygnuje przedterminowo? ;)

Diogenes z Synopy

Chyba nie, ale 9 lat jak z bata strzelił minie.  9 - bo nie ma kontrkandydata. A błędów nie popełnia wielkich.

administ

Jasne, trudno się pomylić pisząc  "Andrzej Duda" ...  :lol:

administ

http://www.msn.com/pl-pl/kuchnia/wiadomosci/jak-przygotowa%c4%87-ciastka-bez-jajek/ar-AAjjOHU?li=AAaGjkQ&ocid=spartanntp - proszę bardzo! To jest super propozycja, bo jajka nie dość, że są naukowo niezdrowe, to ostatnio mogą nawet powodować zgony z powodu sepsy.  8) ;)

Diogenes z Synopy

Cytat: admin w 2016-10-25, 10:56:39
http://www.msn.com/pl-pl/kuchnia/wiadomosci/jak-przygotowa%c4%87-ciastka-bez-jajek/ar-AAjjOHU?li=AAaGjkQ&ocid=spartanntp - proszę bardzo!
CytatJakie są Wasze ulubione ciastka bez dodatku jaj i czy macie sprawdzone sposoby na zastąpienie ich? Podzielcie się Waszymi przepisami w komentarzach!

Moje ulubione to 24 jajka, kilo twarogu i 3 łychy cukru i 1,5 łychy krochmalu i 2,5 masła.  ;-)  I polewka z czokolady.

administ


Kryanna

Cytat: admin w 2016-10-25, 10:56:39
http://www.msn.com/pl-pl/kuchnia/wiadomosci/jak-przygotowa%c4%87-ciastka-bez-jajek/ar-AAjjOHU?li=AAaGjkQ&ocid=spartanntp - proszę bardzo! To jest super propozycja, bo jajka nie dość, że są naukowo niezdrowe, to ostatnio mogą nawet powodować zgony z powodu sepsy.  8) ;)
Po co ja tam zajrzałam? Tyle pokus się czai.
Teraz nie wiem czy zamiast żółtkownicy nie zacząć jeść papu z dyni ... ?
Ciasteczko owsiane pod smalec się nada? Nie wiem czy one bez cukru są ale już drugi raz nie będę tam zaglądać!