forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-12, 20:09:47

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
661356 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Polska sercem
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 146 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Polska sercem  (Przeczytany 835230 razy)
kodar
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #280 : 2006-11-04, 15:19:42 »

Daniel,ketony w moczu sa bardzo niebezpieczne.Radze sprawdzac systematycznie a wtedy i Twoja euforia minie i zdrowie sie poprawi.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #281 : 2006-11-04, 16:32:32 »

Lutonn, o co chodzi z tym "ale". Jeśli tego nie sprecyzujesz, pozostanie mi uznać Cię za nieświadomego swoich motywów mizogina.

T
  " Jakie znowu ale , u mnie nic takiego niema " moze admin cos dopisal-"  ostatnio elmo mnie hakuje ja zapytajcie  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #282 : 2006-11-04, 16:57:16 »

ostatnio elmo mnie hakuje ja zapytajcie  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes
Ale sie usmialam ha ha ha  Twisted Evil
Zapisane
Daniel_dn
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #283 : 2006-11-04, 17:28:30 »

Tomku polemika jest wskazana lecz tylko merytoryczna.
Nie mam za dużo ketonów, a to co przedstawiam jest wynikiem wieloletnich przemyśleń. Ustrój, o którym zacząłem pisać nigdy nie istniał, bo nie mógł. Nie mogę więc cofać się do średniowiecza, a przemoc potępiam, w tym stosy.
Na pewno są to poglądy skrajnie prawicowe, co oznacza, że są prawe, uczciwe itd.
Nie mylić z przekłamaniem medialnym, gdzie bojówki typowo lewicowe nazywa się prawicą. Prawdziwa prawica nie stosuje przemocy.
Na razie mówię o czymś czego nawet nie znacie 10%.
Zapewniam was, że będzie go ciężko zrozumieć, tak jak zwykłemu zjadaczowi chleba dietę optymalną.

Daniel
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #284 : 2006-11-04, 18:40:05 »


Na razie mówię o czymś czego nawet nie znacie 10%.
Zapewniam was, że będzie go ciężko zrozumieć, ...

Daniel

Strach pomyslec ,co zawiera 100 % informacji  Shocked .
Daniel ,czys ty czlowieku mial jakas wizje ,czy czujesz sie jakims specjalnie wybranym czlowiekiem ?  Shocked  ,tak sobie pytam ....
Zapisane
Daniel_dn
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #285 : 2006-11-04, 19:01:42 »

Nie miałem żadnych wizji, ani też nie czuję się specjalnie wybranym. Mam tylko jedno przeświadczenie, że to co w głowie mi zakiełkowało i od dawna w niej jest - ujawnić. Ale nie robię to dla ludzi, tylko dla Boga.
Każdy Optymalny jak mu się już mózg odblokuje, to też może głębiej analizować świat, który go otacza, Poprzez szczegółową analizę zachowań ludzi można precyzyjnie ocenić, czy ich czyny są dobre, czy złe. Ponieważ nasze życie bardzo się skomplikowało, to i ta analiza jest głęboka, aż do czynników pierwszych.
Jeżeli w jakiś stadium decyzyjnym występuje zło, to w efekcie całość jest złem.
To proste i logiczne. Na złu nie da się zbudować dobra, czego wielu z uporem maniaka próbuje dokonać.
Ciężko będzie zrozumieć, jak cała nasza skala wartości, do której od dzieciństwa się przyzwyczailiśmy, nagle rozpadnie się w gruzy.


Daniel
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #286 : 2006-11-04, 19:11:39 »

Ale ,co ty chcesz ujawniac.Piszac ,ze na na złu nie da sie wybudowac dobra ,nie mowisz o jakichs prawdach objawionych ,bo to jest oczywiste.
Zapisane
Daniel_dn
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #287 : 2006-11-04, 19:31:16 »

Podam Ci przykład bardzo prosty. Jeżeli kogoś okradniesz z pewnej rzeczy, a potem obdarujesz tą rzeczą kogoś np. ubogiego. To twoje działanie jest dobrem, czy złem?
Czy to ma coś wspólnego z objawieniem?

Daniel
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #288 : 2006-11-04, 19:39:32 »

To dzialanie jest mi obce ,bo z czystym sumieniem ,moge powiedziec ,ze nie kradne.Pamietam jak raz  moze  w 2 kl.podstawowki ,przynioslam do domu czyli( ukradlam ) strugaczke z lusterkiem  Shocked ,byla to na owczesne czasy rzadkosc ,gdy moja babcia ja zauwazyla ,nakazala mi ja na drugi dzien oddac  Very Happy .No wiec oddalam ja  Very Happy .Mam wpojone ,zeby nie krasc.
Polityka mnie nie interesuje.
Mam inne zainteresowania.
Uwazam ,ze na ludzkim nieszczesciu ,swego szczescia nie mozna zbudowac,bo wczesniej czy pozniej wyjdzie szydlo z worka  Very Happy .
Zapisane
Daniel_dn
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #289 : 2006-11-04, 19:45:32 »

Problem polega na tym, że kradniesz nie będąc tego świadoma. Stach pomyśleć co będzie jak Ci to udowodnię.

Daniel
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #290 : 2006-11-04, 19:57:49 »

Za to ty Daniel jestes nieskazitelnie czysty ,jestes pierwszy i ostatni w kolejce do "zycia wiecznego" natomiast pozostali skazani na wiekuiste cierpienie  Confused.Strach sie bac  Confused  .Pojmij czlowieku ,ze jestes jedynie puchem marnym i nie tobie jest dane sadzic ,naszczescie  Very Happy .Blagam nie ujawniaj moich zlodziejstw i kretactw publicznie  Confused  Shocked  Laughing ,bo mnie obrzuca kamieniami  Confused .
Zapisane
Daniel_dn
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #291 : 2006-11-04, 20:14:38 »

Nie oceniam Ciebie, tylko czyny. Nie jestem idealny i też mam wiele na sumieniu. Nie zamierzam jednak chować głowy w piasek. Twoich czynów nie mogę ujawnić, bo ich nie znam. Sama siebie ocenisz w trakcie prezentacji.

Daniel
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #292 : 2006-11-04, 21:13:35 »

No wreszcie cos konkretnego Smile
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #293 : 2006-11-05, 02:36:06 »

. Na złu nie da się zbudować dobra, czego wielu z uporem maniaka próbuje dokonać.
 
Daniel


 po co ślepcowi mówisz o kolorach ?
i tak tego nie pojmie kiedy tego nigdy nie widział
dopóki istota  Boga nie zostanie "nałukowo" stwierdzona doputy twe próżne  gadanie
boją się to wymówić bardziej niż diabeł swięconej wody

co do istnienia " Boga "
najbardziej dociekliwi dochodzą już do tego że  musiało istnieć COŚ co zaprogramowało
powstane świata który oglądamy,
logicznie rzecz biorąc wszystko jest zbudowana z  cząsteczek  energii???
a ta energia skąd pochodzi???
zakładając że te cząsteczki nie mają początku i końca musiały się jakoś dobrać aby coś z nich powstało przypadek?????
jak na przypadek to logiczny ciąg tych przypadków i "pamięć" tych czasteczek temu przeczy ,
proces musiałby  trwać nadal nigdy nie skończony,
to tylko proste pytania dotyczące materii, a powstanie życia???????????????
też przypadek?
 czym jest świadomość istnienia i abstrakcyjne myślenie ?
czy nie jest to część tego co zaprogramowało powstanie świata który postrzegamy??

stąd wniosek
istniejemy tylko we śnie (czytaj  MYŚLI) owego "Boga"





Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #294 : 2006-11-05, 08:30:44 »

Cytuj  DANIEL   

Problem polega na tym, że kradniesz nie będąc tego świadoma. Stach pomyśleć co będzie jak Ci to udowodnię. 
Nastepnie:

  cytuj z      DANIEL 

Nie oceniam Ciebie, tylko czyny. Nie jestem idealny i też mam wiele na sumieniu. Nie zamierzam jednak chować głowy w piasek. Twoich czynów nie mogę ujawnić, bo ich nie znam. Sama siebie ocenisz w trakcie prezentacji.    .

Wiesz co Daniel? Wszystkich i wszystko,a potem się usprawiedliwiasz i przedstawiasz sie jako milujacego kazdego blizniego.Jestes jakis "dwubiegunowy" ,zeby nie napisac dwulic.....
Tak wlasnie cie odebralam ,po analizie tych postow.
Acha jeszcze jedno ,caly czas bebnisz ,jak to nie ocenia cie czlowieka tylko jego czyn.
Jak mozna cos oddzielic od drugiego? ,cos co jest nierozerwalnie zlaczone? Tak samo jak nie da sie u czlowieka oddzielic duszy od ciala tak od czlowieka nie mozna oddzielic jego czynu.A co za tym idzie ,oceniajac czyn czlowieka ,oceniamy jego samego. Prosty przyklad  Very Happy Co mozemy powiedziec o czlowieku ,ktory czyni dobro? -ze jest czlowiekiem dobrym( ocenilismy czlowieka  Very Happy ) i tak sie ma rzecz w odwrotną stronę  Very Happy .
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #295 : 2006-11-05, 08:33:12 »

Drobna poprawka ,tam gdzie jest" wszystkich i wszystko" ,potem nalezy dodac slowo " oceniasz"
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #296 : 2006-11-05, 09:36:55 »

Dlaczego tak wszyscy sie upieramy w logicznym rozumieniu rzeczy ,chcecie logicznie udowodnic istnienie Boga???!!!!  To najpierw udowodnijcie logicznie .powtarzam logicznie istnienie czlowieka i zycia na ziemi  no kto? powtarzam kto??!!sie odwazy udowodnic i poprzec to logika to co widzi i dotyka .A wy sie upieracie i wysnuwacie teoryjki na temat Boga ktorego nie widzicimy bo nie mozemy widziec , pozostaje wiara i tylko wiara a , nie tam jakies pierdoly ze to wszystko sen albo jakies inne tam.......Nasze dysputy zmizaja sie do poziomu "moje ja" i"moje ego" i nic poza tym POZDRAWIM czeska wszystkim Mr. Green Mr. Green
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #297 : 2006-11-05, 12:17:19 »

Daniel ,najpierw piszesz ,ze kradne i chcesz to udowodnic   Shocked  Confused ,a nastepnie piszesz ,ze moich czynow czyli zlodziejstw nie mozesz ujawnic ,bo ich nie znasz  Very Happy  Shocked .Pytam sie Ciebie czlowieku ,gdzie tu jest logiczne myslenie??? .Czy ty sie zastanawiales kiedys o czym myslisz ,nad swoim "potokiem mysli"? .Przeczysz sam sobie. Pomieszane z poplatanym.
Wiem ,wiem co myslisz ..."wszyscy sa dziwni ,nikt Cie nie rozumie ,jestes osamotniony w walce ze złem"
Wiedz ,ze ile jest ugrupowan religijnych, tyle jest ugrupowan mniemajacych ,ze to oni sa wybrani i glosza prawde.
I Ty rowniez myslisz ,ze to Ty masz racje i Ty znasz prawde.
Zapisane
Daniel_dn
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #298 : 2006-11-05, 19:40:10 »

Człowieka może ocenić tylko Bóg na podstawie całego jego życia. My natomiast możemy ocenić tylko ułamek życia człowieka, czyli konkretne czyny. Na podstawie tej ułomnej oceny nie możemy stwierdzić, że ktoś jest dobry, czy zły. Możemy tylko powiedzieć, że ten czyn w wykonaniu tej osoby jest zły, czy dobry. Jest to zasadnicza różnica. Nie jest to jednak oddzielenie w twoim rozumowaniu duszy od ciała. Tylko pomniejszenie znaczenia. To podkreślam, aby uniknąć takich uproszczeń jakich właśnie dokonałaś. Nie możemy na podstawie jednego czynu, czy nawet kilku określić, że ktoś jest dobrym lub złym człowiekiem.
Na podstawie konkretnego czynu można logicznie udowodnić, że jest on np. kradzieżą. Jest jeden warunek, że trzeba go znać. Nie jestem jasnowidzem i jak nie wiem nic o czynach konkretnej osoby, toteż nie mogę ich ocenić.
Do lutonna=>
Nie mam zamiaru tracić czasu na udowadnianie istnienie Boga. Wiara jest indywidualną sprawą. Jak się pomylisz, to tylko ty stracisz, albo zyskasz. Bóg oprócz stworzenia narzucił człowiekowi pewną skalę wartości opisaną w dekalogu. Jest ona jak latarnia morska, możemy się z nią zgadzać lub nie, ale zawsze będzie naszym punktem odniesienia.
Do ali=>
Trudno zrozumieć Twoje abstrakcyjne myślenie. Poruszasz się pomiędzy poziomami świadomości. Być może Bóg już zna datę naszej śmieci, zanim jeszcze się urodzimy. Nie jesteśmy wstanie pojąć nawet części wiedzy o istnieniu, chociażby z przyczyn fizycznych, możliwości ludzkiego ciała i umysłu. Nie jest wykluczone, że nam się zdaje tylko, że mamy ciało i wolną wolę. Może to matrix.

Elmo nie jestem misjonarzem i nie walczę ze złem. Nie uważam nikogo za dziwnego, oprócz siebie. Moje poglądy odbiegają od normy i wcale się nie dziwię, że jestem niezrozumiały. Było by to dziwne jakbym pisał o czym nie będąc przekonany, że to jest prawda. Ale czy ktoś w to uwierzy, czy nie, to tak naprawdę mnie nie interesuje. Jest to indywidualna sprawa oceniającego. Nie zaprzeczam, że czekam na odezwanie się osoby o podobnych poglądach.

Daniel
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #299 : 2006-11-05, 20:55:02 »

elmo! daj sobie spokój prawdy nikt nie zna bo nie moze znac.Tak jak nigdy nie udowodnisz tego .Dobrze wiesz ze za kazdy czyn odpowiadamy czy wierzymy w boga czy tez nie Pros BOga aby ci dal wiare i madrosc ,abys wybierala w zyciu zawsze sluszne decyzje i abys  sie nie musiala tego wstydzic . No to tyle ide.........
Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 146 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.