forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-15, 07:38:13

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
661474 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 19 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P  (Przeczytany 157120 razy)
adamgraza
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #120 : 2008-10-20, 19:50:55 »

Jurku  a może  GRIZLI ma  zakład pogrzebowy ? Uśmiałam się    ,mimo wszystko dopisuje   ci  humor , no to się   cieszę     ,dobrej nocy
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #121 : 2008-10-20, 23:23:08 »

Z Misia jest doskonaly artysta.
Jak wejdzie na strone, to zaraz jest jasniej.
Oslonecznikuje wszystko i sam optymizm wieje zpod jego opadajacego wieka.
 Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #122 : 2008-10-21, 01:18:01 »

 Syriusz -
   fajny facet z Ciebie -myślałam ,ze jakas cherlawa drobinka jak pisałeś o swojej wadze .
    a tu miłe rozczarowanie farmer cała gębą .Opalony umieśniony -jednak
fajne życie na takiej dużej przestrzeni z takimi kochanymi zwierzaczkami .
   Koty też masz?? chyba tak bo kto by ci myszy ganiał.
   
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #123 : 2008-10-21, 01:22:46 »

Z Misia jest doskonaly artysta.
Jak wejdzie na strone, to zaraz jest jasniej.
Oslonecznikuje wszystko i sam optymizm wieje zpod jego opadajacego wieka.
 Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ja coraz częściej mam nadzieje ,że On tą swoją energie z tych słoneczników bierze,ale jak słyszę Te Biopaliwo nie jest dla jego "Elity"
Oni będą czerpac z energii słonecznej,bo przecież On nie jest Optymalnyny a olej zachowa do lampy , spoczynku wiecznego.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #124 : 2008-10-21, 12:45:49 »

Ja uwazam, ze dzien powinien byc zakonczony przyjemnoscia a ranek przywitany rowniez tym samym.

Dokładnie, chociaż wiadomo o co chodzi Cool.
Środek dnia też ma być ... w porządku  Shocked Cool.
Cytuj
  to juz wszystko jasne,dlaczego "sarenki" Syriusza  musza same sie rodzic i nic tu  nie pomoga wymowki  w stylu `` bylem na zakupach`` Laughing
Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #125 : 2008-10-21, 13:13:00 »

Ja uwazam, ze dzien powinien byc zakonczony przyjemnoscia a ranek przywitany rowniez tym samym.

Dokładnie, chociaż wiadomo o co chodzi Cool.
Środek dnia też ma być ... w porządku  Shocked Cool.
Cytuj
  to juz wszystko jasne,dlaczego "sarenki" Syriusza  musza same sie rodzic i nic tu  nie pomoga wymowki  w stylu `` bylem na zakupach`` Laughing

W Polsce bylo takie powiedzonko "Kazdy rolnik postepowy sam zapladnia swoje krowy"
Chcialem to samo robic tzn. Zrobic kurs zapladniania krow (4 godz.)zakupic sprzet i byc niezaleznym od byka. Lecz kiedy urodzil mi sie byczek - Yogi a byl taki sliczny to postanowilem nie zjadac go. Obcialem mu rogi aby nie bodl a on kiedy mial 13 miesiecy to juz zapylil matke tej sarenki. Wierzyc mi sie nie chcialo, ze on to mogl zrobic ale widzialem wielokrotnie jak skakal na krowy. Na mnie tez probowal ale dostal kijem i dal mi spokoj. No coz, jaki gospodarz taki i byk.
pozdrawiam
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #126 : 2008-10-21, 13:16:13 »

 Laughing Laughing Laughing Razz Very Happy
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #127 : 2008-10-21, 13:21:42 »

No   Syriusz to niezły z ciebie KOZAK  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #128 : 2008-10-21, 13:32:52 »

Syriusz -
   fajny facet z Ciebie -myślałam ,ze jakas cherlawa drobinka jak pisałeś o swojej wadze .
    a tu miłe rozczarowanie farmer cała gębą .Opalony umieśniony -jednak
 fajne życie na takiej dużej przestrzeni z takimi kochanymi zwierzaczkami .
   Koty też masz?? chyba tak bo kto by ci myszy ganiał.
   

Czy jestem fajny? To moze powiedziec moja druga polowka. Moja waga ciagle pokazuje mi 60kg. Nawet kupilem nowa, elektroniczna i rowniez pokazuje to samo. Ale ja jestem caly dzien na nogach. Ciagle wyszukuje sobie jakies zajecie i w zasadzie nie ma nic niemozliwego dla mnie. Teraz maluje nasz dom i kiedy widze jak pieknieje to az zyc sie chce. Dopiero okolo osmej wieczorem wlaczam komputer. Koty mialem dwa i oba wlasnie stracilem. Stary ciagle przeganial mlodego i nie wiem co sie z nim stalo. W koncu i sam sie stracil. Podejrzewam, ze zjadl zatruta zywnosc wylozona na Dingo. Znalazlem go zdechlego z trawa w pysku. Teraz lapki lapia myszy ale rozgladam sie za mlodym kotkiem.
Pozdrawiam  
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #129 : 2008-10-21, 13:47:05 »

Syriusz -
   fajny facet z Ciebie -myślałam ,ze jakas cherlawa drobinka jak pisałeś o swojej wadze .
    a tu miłe rozczarowanie farmer cała gębą .Opalony umieśniony -jednak
 fajne życie na takiej dużej przestrzeni z takimi kochanymi zwierzaczkami .
   Koty też masz?? chyba tak bo kto by ci myszy ganiał.
   

Czy jestem fajny? To moze powiedziec moja druga polowka. Moja waga ciagle pokazuje mi 60kg. Nawet kupilem nowa, elektroniczna i rowniez pokazuje to samo. Ale ja jestem caly dzien na nogach. Ciagle wyszukuje sobie jakies zajecie i w zasadzie nie ma nic niemozliwego dla mnie. Teraz maluje nasz dom i kiedy widze jak pieknieje to az zyc sie chce. Dopiero okolo osmej wieczorem wlaczam komputer. Koty mialem dwa i oba wlasnie stracilem. Stary ciagle przeganial mlodego i nie wiem co sie z nim stalo. W koncu i sam sie stracil. Podejrzewam, ze zjadl zatruta zywnosc wylozona na Dingo. Znalazlem go zdechlego z trawa w pysku. Teraz lapki lapia myszy ale rozgladam sie za mlodym kotkiem.
Pozdrawiam  

Syriusz przykro mi jest równierz ale ,czy ja czasami nie pomyliłem tematu ,albo czegos nie zrozumiałem.Otworzyłem temat mojego złamanego zebra a dyskusje rozeszla sie o Twoim
pieknym cielaczku.Lubie zwierzeta ale powinnismy zadbac troche o forum ,Bo moze dlatego nam się ono tak zapycha.
Chyba jest tak że tak sie zagalopowujemy w pisaniu że sami nie zauważamu że to komuś moze przeszkadzac.
A przxeciez mozna to napisac i uporządkowac zaraz w nastepnym poście co o ŻEBRACH TO O ZEBRACH A CO O ZWIĘRZĘTACH TO O ZWIERZĘTACH.
Moze na początek zapytam w jakim artykule sporzywczym znajduje sie największa zawartośc WAPNIA.?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #130 : 2008-10-21, 14:05:11 »


A przxeciez mozna to napisac i uporządkowac zaraz w nastepnym poście co o ŻEBRACH TO O ZEBRACH A CO O ZWIĘRZĘTACH TO O ZWIERZĘTACH.


Jurek masz poczucie humoru  Laughing  Laughing Laughing

Jurek ma racje .Zacznijmy pisać o żebrach!
Ja ostatnio byłam na żebrach pod sklepem,który otworzyli po remoncie .Udało mi sie nazbierać pare groszy i zapłaciłam za neta,bo by mi mogli odciac,a bardzo lubie pisac posty.Kupilam se tez troche jajek ,żeby miec wiekszą wydajnosc-tzn.chce pisac wiecej postów niz do tej pory.Mam tez prosbe do Admina,żeby to Forum predzej sie polepszyło technicznie,bo blokuje mi moje mozliwosci wysyłania duzej ilosci wiadomosci.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #131 : 2008-10-21, 14:16:01 »


A przxeciez mozna to napisac i uporządkowac zaraz w nastepnym poście co o ŻEBRACH TO O ZEBRACH A CO O ZWIĘRZĘTACH TO O ZWIERZĘTACH.


Jurek masz poczucie humoru  Laughing  Laughing Laughing

Jurek ma racje .Zacznijmy pisać o żebrach!
Ja ostatnio byłam na żebrach pod sklepem,który otworzyli po remoncie .Udało mi sie nazbierać pare groszy i zapłaciłam za neta,bo by mi mogli odciac,a bardzo lubie pisac posty.Kupilam se tez troche jajek ,żeby miec wiekszą wydajnosc-tzn.chce pisac wiecej postów niz do tej pory.Mam tez prosbe do Admina,żeby to Forum predzej sie polepszyło technicznie,bo blokuje mi moje mozliwosci wysyłania duzej ilosci wiadomosci.

Edytko to pisz co znalazłas z ta dużą zawartością Wapnia,w tym swoim sklepie.A na problemy z zatykaniem tez mam jedną radę.ZRÓBMY SKŁADKĘ I POMÓZMY KUPIC
WIĘKSZY SERWER tO NIE BĘDZIE DROGO KOSZTOWAC .Chyba ze Toan ma inne zdanie,sam wolałbym aby to szybciej chodziło.Ale zawsze jest jakaś przeszkoda.
Wiem że zaraz odpowiesz ze w Twoim sklepie w MEDIA MARKT NIE DLA iDIOTÓW STOJą TAKIE SERWERY .A może ZDECYDUJESZ SIE SAMA GO ZASPONSOROWAC Aby można było
za Tobą nadążyc
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #132 : 2008-10-21, 14:26:43 »

A mnie się szybko strony otwierają.  Mig i już.  Surprised
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #133 : 2008-10-21, 15:02:22 »

...Syriusz przykro mi jest równierz ale ,czy ja czasami nie pomyliłem tematu ,albo czegos nie zrozumiałem.Otworzyłem temat mojego złamanego zebra a dyskusje rozeszla sie o Twoim
pieknym cielaczku.Lubie zwierzeta ale powinnismy zadbac troche o forum...

Jurek.. dobra, dobra, juz my wiemy o co chodzi!!!  Razz
Zazdroscisz Syriuszowi - to widac i slychac!!!  Cool

Ty rowniez jeszcze "masz szanse" ale wolisz "gnic w pseudoszpitalu"
i karmic sie zludzeniami, ze jestes leczony. Shocked Crying or Very sad
 
Czlowieku!!! Czy Ty zdazysz zrozumiec jakie Ty "piramidalne glupoty wyczyniasz". Shocked

Leczysz sie u jakis "badzewnych lekarzy" w powiatowym szpitaliku
gdzie "likorza na lordynatora" wybieral pewnie jeszcze "ciolkowaty oficer SB" Shocked

A dzisiaj razem z nim, "lecza" tam "konfidenci NFZ" !!! Crying or Very sad

Czlowieku!!! Jak najszybciej, wiej od tych "powiatowych nieudacznikow" Cool

Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #134 : 2008-10-21, 16:01:46 »

...Syriusz przykro mi jest równierz ale ,czy ja czasami nie pomyliłem tematu ,albo czegos nie zrozumiałem.Otworzyłem temat mojego złamanego zebra a dyskusje rozeszla sie o Twoim
pieknym cielaczku.Lubie zwierzeta ale powinnismy zadbac troche o forum...

Jurek.. dobra, dobra, juz my wiemy o co chodzi!!!  Razz
Zazdroscisz Syriuszowi - to widac i slychac!!!  Cool

Ty rowniez jeszcze "masz szanse" ale wolisz "gnic w pseudoszpitalu"
i karmic sie zludzeniami, ze jestes leczony. Shocked Crying or Very sad
 
Czlowieku!!! Czy Ty zdazysz zrozumiec jakie Ty "piramidalne glupoty wyczyniasz". Shocked

Leczysz sie u jakis "badzewnych lekarzy" w powiatowym szpitaliku
gdzie "likorza na lordynatora" wybieral pewnie jeszcze "ciolkowaty oficer SB" Shocked

A dzisiaj razem z nim, "lecza" tam "konfidenci NFZ" !!! Crying or Very sad

Czlowieku!!! Jak najszybciej, wiej od tych "powiatowych nieudacznikow" Cool





grizzly dajże już temu człowiekowi spokój. Każdy orze jak może. Nie każdy ma taki talent jak Ty.
Może napisz co Ty byś na Jego miejscu zrobił? Zamiast krytykować poradż!
Z dobrej rady niejedni skorzystają.

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #135 : 2008-10-21, 16:35:16 »

...grizzly dajże już temu człowiekowi spokój. Każdy orze jak może. Nie każdy ma taki talent jak Ty.
Może napisz co Ty byś na Jego miejscu zrobił? Zamiast krytykować poradż!
Z dobrej rady niejedni skorzystają...

Zdrowa jak czytam "grizzly dajże już temu człowiekowi spokój" to "widze i czuje"
jak Ty sobie pewnie myslisz "dajze juz temu czlowiekowi spokojnie ......" Shocked Shocked Shocked

Takie podejscie chyba jemu nie pomoze "wyleczyc sie" i "zyc" bez stresow? Shocked

Zamiast krytykowac, to przekonaj Jurka aby rozpoczal  leczyc sie skutecnie!!!  Shocked
Bez mydlenia oczu forumowiczow, ze faktycznie na taka probe sie zdecydowal !!!  Shocked

Do tej pory widzimy tylko "zenujaca mistyfikacje" z fatalnymi w skutkach "efektami"??? Shocked

Gdzie ty tutaj widzisz leczenie, jak "nieudacznicy z powiatowego hospicjum"
nie potrafia zdiagnozowac "banalnego zlamania" katastrofa, katastrofa!!!  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #136 : 2008-10-21, 16:55:25 »

Nie napisaleś co Ty byś na jego miejscu zrobił. Bo ja nie wiem.Dieta dietą ale złamanie? Też bym poszła do lekarza.
Kiedyś miałam żebro złamane, może to było tylko pęknięcie, do lekarza nie poszłam samo sie zrosło ale wtedy miałam 20 lat.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #137 : 2008-10-21, 17:19:48 »

Jurek lezy od zeszłego tygodnia w szpitalu,bo pono miał złamanie żebro,w piatek bodajze z maszyny losującej wynikło,że to nie żebro ,"jeno" krąg.
Jest wtorek i nie wiadomo co Jurkowi jest.Co to do q***y nędzy za szpital? No chyba,że jest już jakaś diagnoza ,a nie doczytałam.

Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #138 : 2008-10-21, 17:44:07 »

Jurek, :)tylko dla ciebie  tekst piosenki mojego ulubionego zespolu:
"V bieg"  Budki Suflera:

Czy to tak tęskny dźwięk,
Aż serce skacze,
Czy tylko struna,
Tak pęknięta płacze?

Ile prawdy jest w piosence,
Gdy się śpiewać chce?
Nigdy mnie nie pytaj więcej!

Nie czując dni, godzin, lat,
Nie licząc zysków, ani strat,
Okrążamy, opływamy wokół świat.
A jeśli drugi widać brzeg,
Muzyka to najlepszy lek,
Ona jest jak w długiej trasie
Piąty bieg!

Pogasną światła
Nim się czegoś dowiesz.
W trzech zwrotkach życia
nigdy nie opowiesz.

Z tej, czy z tamtej strony sceny
Rezygnacji gest,
Jednakowo mało wiemy
Czym ta podróż jest.

Ile prawdy jest w piosence,
Gdy się śpiewać chce?
Nigdy mnie nie pytaj więcej, nie

Nie czując dni, godzin, lat,
Nie licząc zysków, ani strat,
Okrążamy, opływamy wokół świat.
A jeśli drugi widać brzeg,
Muzyka to najlepszy lek,
Ona jest jak w długiej trasie
Piąty bieg!

Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #139 : 2008-10-21, 17:54:02 »

...grizzly dajże już temu człowiekowi spokój. Każdy orze jak może. Nie każdy ma taki talent jak Ty.
Może napisz co Ty byś na Jego miejscu zrobił? Zamiast krytykować poradż!
Z dobrej rady niejedni skorzystają...

Zdrowa jak czytam "grizzly dajże już temu człowiekowi spokój" to "widze i czuje"
jak Ty sobie pewnie myslisz "dajze juz temu czlowiekowi spokojnie ......" Shocked Shocked Shocked

Takie podejscie chyba jemu nie pomoze "wyleczyc sie" i "zyc" bez stresow? Shocked

Zamiast krytykowac, to przekonaj Jurka aby rozpoczal  leczyc sie skutecnie!!!  Shocked
Bez mydlenia oczu forumowiczow, ze faktycznie na taka probe sie zdecydowal !!!  Shocked

Do tej pory widzimy tylko "zenujaca mistyfikacje" z fatalnymi w skutkach "efektami"??? Shocked

Gdzie ty tutaj widzisz leczenie, jak "nieudacznicy z powiatowego hospicjum"
nie potrafia zdiagnozowac "banalnego zlamania" katastrofa, katastrofa!!!  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad




Jak zwykle jestem "za"!!!! Very Happy
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 19 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 17 zapytaniami.