forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-15, 22:08:56

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
661520 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 20 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.  (Przeczytany 170544 razy)
adampio
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #180 : 2008-10-23, 23:52:23 »

1. Jezeli nie dla kazdego ZO jes t zrodlem tluszczu, to tu chyba jest niezrozumienie DO, ktorego podstawa je st jedzenie T, zaporowo a B i W w pewnych stosunkach.!!!

Adampio!

Przeczytaj dokladnie

chodzilo o smietane. nie dla kazdego jest ona zrodlem tluszczu na do. dla mnie nie jest. myslisz, ze sie jeszcze kwalifikuje czy moze powinnam usunac konto?   Very Happy


flo, to jej nie jedz !!!!! czy ktos cie do czegos zmusza????? zostaw to w cholere i jedz chleb!!!!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #181 : 2008-10-24, 08:33:32 »

Edyta,tego juz nie idzie czytac

Nie ma obowiązku czytania moich postów-nigdzie nie pisze "masz czytać koniecznie posty Edyty"

Cytuj
Pewnie zalezy ci na tym ....

Zalezy mi na obiektywizmie

Cytuj
Ujadajac na LEKARKE jednoczesnie obrazasz wielu z nas,ktorzy z jej darmowych i celnych porad korzystamy.
Ja ujadam na "lekarke" ? to są jakieś jaja... Non stop mnie ta kobita destruktywnie krytykuje odkąd poraz pierwszy napisałam,że sie nie zgadzam z nią (czasem).
A co do tych darmowych porad,to zlitujta sie wreszcie,bo nie wiem,czy sie smiać ,czy płakać.
Reklamuje tutaj książkę,stronę ,a wiadomo,że za reklame się płaci."Radzi na Forum" -czyli innymi słowy "wynajmuje" "pomieszczenie" dla udzielania porad.
Kiedy lekarz wynajmuje gabinet -też płaci właścicielowi.

Cytuj
Jezeli  LEKARKA odejdzie z tego Forum

 Laughing

Cytuj
Dieta Optymalna obroni sie sama

Pewnie ,ze tak! Co jednak nie wyklucza ,abym pisała o tym,że Jan Kwasniewski bardzo ładnie,prostym językiem wytłumaczył ,co robić,żeby zachowac zdrowie miedzy innymi,a tylko od ludzi zalezy ,czy to rozumieją-szczerze mówiąc,to prostszym jezykiem nie można już napisać książki.

Cytuj
Smieszne jest to ,ze wypowiadasz sie w temacie,ktorego zupelnie nie rozumiesz

Idziesz już od dawna "tropem" lekarki,ale jeszcze nie krytykowałaś mnie w sposób destrukcyjny -właśnie od tego momentu zaczełaś tobić to samo ,co ona.

Cytuj
.Zadnej diety nie stosujesz i nie bedziesz stosowala.
Póki co nie muszę!  Smile Odżywiam sie normalnieVery Happy

Cytuj
Czasami mysle,ze to ty jestes oplacana na tym Forum,przyznaj sie jaka sumke otrzymujesz? Shocked
Inaczej zarabiam  Very Happy i niech cie za bardzo nie interesują cudze pieniądze (sensu stricte)  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #182 : 2008-10-24, 09:00:46 »

1. Przecież można stosować słoninę jako częstsze źródło T na DO.

Nie no!!! To już przechodzi wszelkie wyobrażenia!!! A niby na czym ludzie smażą ? Na smietanie?


Cytuj
Pewną ilość W trzeba jeść - skąd zatem na DO choroby?

Powiem ci skąd;z braku zrozumienia tego,o czym pisze Jan Kwasniewski-tacy ludzie nie stosują zaleceń Jana Kwasniewskiegi więc nie pisz bzdur,ze na DO są choroby.
Jak choroba jest w stanie bardzo zaawansowanym ,to i twoje ,raczej nie twoje,bo pisałaś kiedyś ,że to nie twój "wynalazek" sztuczne rotacje nie pomogą,ani "skakanie po węglowodanach,ani wabiki soi,ani zapominanie o posiłkach bogatotłuszczowych,ani to,żebys sie nawet zesrała.
Sama czytałam,ze po setnym przyczytaniu książki Jana kwasniewskiego ,dziewczyna zrozumiała,że Jan Kwasniwski jest przeciwny uprawianiu sportu,-o tylko kropla w "morzu nieporozumień".
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #183 : 2008-10-24, 14:58:18 »

Cytuj
Nie ma obowiązku czytania moich postów-nigdzie nie pisze "masz czytać koniecznie posty Edyty"

Edyta,napisze krotko,
 uwazam KAZDEGO CZLOWIEKA ZA CZLOWIEKA.Dlatego nie dziele na rasy,wyglad skory i bogactwo.
Z kazdym lubie zagadac, bezdomny,czy alkoholik  zasluguje rowniez na  moj szacunek.
Nie moje zadanie osadzac innych a tym bardziej ciebie.
Kazda napotkana osoba w moim zyciu,to dar od Boga,to pewnego rodzaju drogowskaz.
A ze mam wolna wole bede wybierala tylko taka droge,ktora najlepiej przyczyni sie do mojego rozwoju.
Pracowac nad soba i byc otwartym na innych,to moj cel w zyciu,a twoj??
 Very Happy
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #184 : 2008-10-24, 15:11:17 »

...Kazda napotkana osoba w moim zyciu,to dar od Boga,to pewnego rodzaju drogowskaz...

Kodar, no zastanow sie co Ty za "HEREZJE" wypisujesz !!!  Shocked Shocked Shocked

a jak staniesz "oko w oko" z bandyta, zlodziejem, oszustem, gwalcicielem,
"komuszym urzednikiem",
komornikiem, "lekarzem nieudacznikiem" !!!  Shocked

To co wtedy.....?  Shocked Cool
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #185 : 2008-10-24, 18:12:02 »

...Kazda napotkana osoba w moim zyciu,to dar od Boga,to pewnego rodzaju drogowskaz...

Kodar, no zastanow sie co Ty za "HEREZJE" wypisujesz !!!  Shocked Shocked Shocked

a jak staniesz "oko w oko" z bandyta, zlodziejem, oszustem, gwalcicielem,
"komuszym urzednikiem",
komornikiem, "lekarzem nieudacznikiem" !!!  Shocked

To co wtedy.....?  Shocked Cool
przyciagam i spotykam tylko tych najlepszych ludzi. Laughing
Kazdy czlowiek ma w sobie potencjal na dobrego i kochajacego.
Z gory przekreslony i zaszufladkowany juz od najmlodszych lat,jakie straszne swiadectwo czlowieczenstwa.
Ale i na to znam odpowiedz.Tak jest,bo nie jestesmy Bogiem.
Jestesmy po to,by przezyc los czlowieka z jego dodatnimi jak i ujemnymi stronami. Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #186 : 2008-10-24, 18:33:51 »

...bo nie jestesmy Bogiem.


Kochana Kodar,ja czytam zawsze posty naszej "kochanej" '"likarki" ,jestem w niom bardzo wpatrzona i wiem ,ze "zawsze" "ma racje" ,bo ma dyplomy .
I ona napisała kiedys coś takiego;


A Biblii ... pisze conajmniej 3 x że CZŁOWIEK JEST BOGIEM.


Widzisz sama ,że Twoje zdanie nie jest takie samo jak naszej "kochanej" "likarki" ,a że ona jest "ponad" nami wszystkiemi to ona "ma racje"  Smile
Co o tym wszystkim sondzisz? Czy potrafisz zmienić zdanie?,bo wszak ona jest "aótorytetiem" naszym   Smile
Zapisane
martyna opty
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #187 : 2008-10-24, 22:14:34 »

Cytuj
Nie ma obowiązku czytania moich postów-nigdzie nie pisze "masz czytać koniecznie posty Edyty"

Edyta,napisze krotko,
 uwazam KAZDEGO CZLOWIEKA ZA CZLOWIEKA.Dlatego nie dziele na rasy,wyglad skory i bogactwo.
Z kazdym lubie zagadac, bezdomny,czy alkoholik  zasluguje rowniez na  moj szacunek.
Nie moje zadanie osadzac innych a tym bardziej ciebie.
Kazda napotkana osoba w moim zyciu,to dar od Boga,to pewnego rodzaju drogowskaz.
A ze mam wolna wole bede wybierala tylko taka droge,ktora najlepiej przyczyni sie do mojego rozwoju.
[b]Pracowac nad soba i byc otwartym na innych,to moj cel w zyciu,a twoj??[/b][i][/i] Very Happy

Wspaniałe ssłowa Kodar
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #188 : 2008-10-24, 22:26:59 »

...bo nie jestesmy Bogiem.


Kochana Kodar,ja czytam zawsze posty naszej "kochanej" '"likarki" ,jestem w niom bardzo wpatrzona i wiem ,ze "zawsze" "ma racje" ,bo ma dyplomy .
I ona napisała kiedys coś takiego;


A Biblii ... pisze conajmniej 3 x że CZŁOWIEK JEST BOGIEM.


Widzisz sama ,że Twoje zdanie nie jest takie samo jak naszej "kochanej" "likarki" ,a że ona jest "ponad" nami wszystkiemi to ona "ma racje"  Smile
Co o tym wszystkim sondzisz? Czy potrafisz zmienić zdanie?,bo wszak ona jest "aótorytetiem" naszym   Smile
/quote]

Edytko jak sprawdzisz dzisiejsze posty, na pewno zauważysz ze Twoje zarty nie pozwalają nawet otwarcie zauwazyc ze ktoś woła o pomoc .
Lekarka zapewne nie zauważyła,że Dzisiaj woła o Dalsza pomoc duszaca sie HELLEN.
HELLEN nie czekaj napisz do Lekarki na PRIVA.Zapewniam ze wtedy odpowie I ZAUWAŻY.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #189 : 2008-10-24, 22:32:17 »

Jurek .ja rozumiem,ze Ty sie chcesz odgryźć na mnie ,bo na Grizzlym to co piszesz nie robi większego wrażenia i nie możesz mu "dokopać".Wiedz ,że na mnie tez nie robi większego wrażenia co Ty wypisujesz pod moim adresem  Cool
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #190 : 2008-10-25, 07:50:58 »

Eloh Akbar!
Salem dla tych, co mogą jeść pasterską strawę - Salem alejkum po trzykroć  Very Happy
Dla tych co muszą rotować: nie rotujcie tego szkodliwego dla was mlecznego badziewia, a zrezygnujcie z niego zupełnie!
Dla was karą rotacja. Zaprawdę, My jesteśmy prawdomówni...
I co by nikt później nie mówił, że nie było przestrogi...  Confused
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #191 : 2008-10-25, 10:20:18 »

Eloh Akbar!
Salem dla tych, co mogą jeść pasterską strawę - Salem alejkum po trzykroć  Very Happy
Dla tych co muszą rotować: nie rotujcie tego szkodliwego dla was mlecznego badziewia, a zrezygnujcie z niego zupełnie!
Dla was karą rotacja. Zaprawdę, My jesteśmy prawdomówni...
I co by nikt później nie mówił, że nie było przestrogi...  Confused

Przepraszam,że pytam,ale czy Ty nie miałeś do czynienia z Kasjopeanami kiedyś?  Cool  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #192 : 2008-10-25, 10:37:41 »

A poza tym "nasza kochana likarka" mówi wprost ,że ona wszystko leczy rotacjami i na dodatek mówi ,ze nalezy jej sie za to "chfała"  Smile
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #193 : 2008-10-25, 10:39:58 »

Eloh Akbar!
Salem dla tych, co mogą jeść pasterską strawę - Salem alejkum po trzykroć  Very Happy
Dla tych co muszą rotować: nie rotujcie tego szkodliwego dla was mlecznego badziewia, a zrezygnujcie z niego zupełnie!
Dla was karą rotacja. Zaprawdę, My jesteśmy prawdomówni...
I co by nikt później nie mówił, że nie było przestrogi...  Confused

Alejkum Salem.
Czy to Allah kazal ci przekazac te informacje? Czy Allah juz jest w niebie po rotacji mlecznych? A co z kalkulatorem Morgano? Zabral go ze soba?
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #194 : 2008-10-25, 10:41:19 »

...Dla tych co muszą rotować: nie rotujcie tego szkodliwego dla was mlecznego badziewia,
a zrezygnujcie z niego zupełnie!...

Analizujac zjawisko "rotacji" doszedlem Cool do wniosku,
ze:
 jej "bezplatna odmiana" jest po prostu "zabojcza"+++  Cool Razz

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #195 : 2008-10-25, 10:46:30 »

...Czy Allah juz jest w niebie po rotacji mlecznych? ...

A jak tam czuja sie "kan-DYDY" po moczeniu w "srebrze"
moze by tak "zrotowac" to sreberko
i "giry" do jakiego kwasu wpakowac!  Shocked Cool Razz

Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #196 : 2008-10-25, 10:52:55 »

Kasjopeanami

Atlantydzi - mówi Ci to cosik? Wink
Z nich nasi Elohim  Very Happy
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #197 : 2008-10-25, 10:56:32 »

Alejkum Salem.
Czy to Allah kazal ci przekazac te informacje? Czy Allah juz jest w niebie po rotacji mlecznych? A co z kalkulatorem Morgano? Zabral go ze soba?

Nie grzesz "ogonie" ni słowem, ni myślą, bo miejsca braknie dla ciebie! Evil or Very Mad
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #198 : 2008-10-25, 11:14:44 »



Atlantydzi - mówi Ci to cosik? Wink


No.Cosik mówi  Razz   Cool 
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #199 : 2008-10-25, 11:44:45 »

A jak tam czuja sie "kan-DYDY" po moczeniu w "srebrze"
moze by tak "zrotowac" to sreberko
i "giry" do jakiego kwasu wpakowac!  Shocked Cool Razz

Ty jak nie o peniadzach, to o srebrze. Nie dasz nawet moje kandy-dydy pokarmic srebrem. Takis zachlanny. Jakis narkoman czy co? A wiesz, ze od nadmiaru srebra dostaniesz szara mordke? I jak bedziesz wtedy wygladac?
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 20 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 18 zapytaniami.