forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-15, 12:49:27

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
661493 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  ciekawostki
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 1264 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ciekawostki  (Przeczytany 4493661 razy)
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #320 : 2009-06-30, 15:08:58 »

.......no kto jest lepszy od niego? jest ktos , chyba nie Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=QM75WhZIO2o

Gwidon, nie rozumiem tych uśmiechów  Shocked To było żałosne, ale nie przez człowieka, który wypił trzy wina. Żałośni byli ludzie, którzy temu choremu, uzależnionemu człowiekowi dali te wina, zmusili do wypicia więcej niż dwóch i zrobili sobie z tego cyrkowe widowisko. Kto w tej scence wzbudza większą odrazę? Alkoholik, czy zwyrodnialcy, degeneraci? Normalny człowiek powinien się zatroszczyć, żeby coś takiego nie miało miejsca, żeby ten człowiek się nie zatruwał tym winem, żeby sobie nie szkodził. Nie bronię alkoholików, ale tutaj widać jak i przez jakich ludzi choroba w narodzie postępuje. Czy wyśmiewać się z chorego to jest przyjemność? Dla kogo?
Kiedyś słyszałam o osiemnastoletnim mężczyźnie, który założył się z kolegami, że wypije naraz pół litra wódki. Wypił, padł i już go nie odratowano. Ciekawa jestem, kto się z nim założył, czy tylko dla zgrywy i co potem czuł... Zresztą sama nie wiem, czy bym chciała wiedzieć.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #321 : 2009-06-30, 15:48:47 »

...Żałośni byli ludzie, którzy temu choremu,
uzależnionemu człowiekowi dali te wina...

Jeśli juz mamy byc tacy pruderyjni,
to co powiedziec o milionach biednych  mezczyzn,
uzaleznionych od swoich niezbyt madrych zon,
ktore konsekwentnie i programowo zatruwaja ich swoimi
smieciowymi posilkami?  Shocked Shocked Shocked

Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #322 : 2009-06-30, 16:02:51 »

[Jeśli juz mamy byc tacy pruderyjni,
to co powiedziec o milionach biednych  mezczyzn,
uzaleznionych od swoich niezbyt madrych zon,
ktore konsekwentnie i programowo zatruwaja ich swoimi
smieciowymi posilkami?  Shocked Shocked Shocked

Pruderyjni??? Tylko na takie określenie Cię stać? (pruderia: przesadna, udana, fałszywa wstydliwość, skromność. 
Etym. - fr. pruderie 'jw.' od prude '(osoba) udanej skromności').
Gdzie widzisz fałsz, przesadę w mojej wypowiedzi?

Co do tych milionów biednych mężczyzn - mają takie jedzenie i takie żony na jakie sobie zasłużyli własną głupotą. Mało tego, mają dużo lepiej niż sobie na to zasługują, bo mają służące w postaci tych żon, podające im posiłek. Co mają w zamian te niezbyt mądre żony? Laughing Laughing Laughing Pocieszającym jest fakt, że każdy niesatysfakcjonujący układ międzyludzki można przerwać.
 
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #323 : 2009-06-30, 16:38:18 »

...Gdzie widzisz fałsz, przesadę w mojej wypowiedzi?...

Krytykujesz tych ktorzy ujawniaja "planktonicznosc" na filmie
zamiast pietnowac podmiot ktory dopuscil sie tego przedstawienia.  Shocked

To tak jak by miec pretensje do reporterow "wojennych"
ze przedstawiaja okrucienstwo ludzi.

Dlatego nazwalem to falszywym oburzeniem, drobnomieszcznska pruderia.  Cool

Opal ale czy prawda musi byc czyms wstydliwym?  Shocked

Czy np. ktos kto jest grubasem musi sie tego falszywie wstydzic
i chowac sie za portretem szczuplej osoby?  Shocked

Czy to nie jest pruderia?  Razz

Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #324 : 2009-06-30, 18:32:55 »

Grizzly - to Ty jesteś chory na planktoniczność, oraz na manię wyższości nie popartą żadną rzeczową myślą. Musisz być wyalienowanym w swoim środowisku. Łysy, gruby i obrzydliwie zarośnięty. Twoja zgryźliwość (jak to już tutaj ktoś zauważył), posłużyła do stworzenia takiego właśnie nicku i obrazka, który sobie przypisałeś. Precz ode mnie ze swoimi knykciami! Nic sobą nie reprezentujesz, a wręcz przeciwnie - masz tak bujną wyobraźnię, że zamydlasz oczy nawet tym jaśniej myślącym Smile Mnie nie zwiedziesz, od razu poznałam się na tej pysze, gburowatości.



Krytykujesz tych ktorzy ujawniaja "planktonicznosc" na filmie
zamiast pietnowac podmiot ktory dopuscil sie tego przedstawienia.  Shocked

Piętnować podmiot??? To tak jak byś mi kazał wyśmiewać się z kaleki, z ofiary wypadku, z cierpienia. Alkoholizm to choroba dotykająca często ludzi nie radzących sobie z własnymi emocjami, problemami życiowymi. Może dlatego tak Tobie bliska Laughing Ok - nie lubię się brudzić, więc żegnam.
Zapisane
RTS
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #325 : 2009-06-30, 18:41:07 »

"To tak jak by miec pretensje do reporterow "wojennych" ze przedstawiaja okrucienstwo ludzi."

Nie, to nie tak. Reporteży nie dostarczają broni gotowym do jej użycia głupkom, są neutralni. A gnojki z filmu prawdopodobnie dały te winka gościowi i aktywnie namawiały co i jak.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #326 : 2009-06-30, 18:46:32 »

Opal chyba Ci się kurczaczek przypalił albo nie posoliłaś ogórków... Very Happy "ło'kropnie żeśsie ze'źliła"  Very Happy
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #327 : 2009-06-30, 18:51:52 »

U mnie w kuchni wszystko pięknie pachnie, ale najwyraźniej w Twojej cicho i głuchoooooo. Co nie ma dla kogo gotować? Zrób sobie przyjemność i naucz się tworzyć arcydzieła. Praca twórcza jest relaksująca Smile i dostarcza zadowolenia, a pewnie ciągle Ci go brak.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #328 : 2009-06-30, 18:55:30 »

U mnie w kuchni wszystko pięknie pachnie, ale najwyraźniej w Twojej cicho i głuchoooooo. Co nie ma dla kogo gotować? Zrób sobie przyjemność i naucz się tworzyć arcydzieła. Praca twórcza jest relaksująca Smile i dostarcza zadowolenia, a pewnie ciągle Ci go brak.

Opal Ty nie możesz być szczęśliwą kobietą, nie uwierzę w to, ludzie szczęśliwi nie zioną aż takim jadem... Smile
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #329 : 2009-06-30, 19:02:16 »

To nie jad kochanie, tylko przenikliwość umysłu. Robisz idiotów z wielu, ale ze mną Ci się nie uda Laughing Podlizujesz się tutaj adminowi, a potem tam go wyśmiewasz. Zastanów się, bo całe życie czeka Cię samotne.... i nie pomogą Ci zdjęcia umieszczone w necie, komentowane przez obleśników Laughing  Żadna szanująca się kobieta nie robi z siebie takiej dz...i Bawisz się, to baw, ale zachowaj umiar.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #330 : 2009-06-30, 19:04:25 »

typowa kobieta, jesteś bardzo tuzinkowa, zacytuj post w którym wyśmiewam admina  Shocked
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #331 : 2009-06-30, 19:16:22 »

Sama zacytuj, mnie na tamtym forum nie ma Laughing To mnie można liczyć na tuziny? ha,ha,ha Takich dwóch jak Was trzech - nie ma ani jednego Laughing
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2876


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #332 : 2009-06-30, 19:33:40 »

"Vitam impendere vero"

Życie poświęcić dla prawdy.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #333 : 2009-06-30, 20:11:31 »

"Veritas vincit"

Prawda zwycięża.

Szkoda więc życia... Wink
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #334 : 2009-06-30, 21:23:34 »


Smutne, ale ten dżentelmen ma bardzo ważną funkcję edukacyjną -- ludzie powinni widzieć co się dzieje z tymi, którym nie chce się ani uczyć, ani pracować. Wink Moja ciotka zwykła mawiać, że "kiedyś było lepiej, bo się biedy mniej widziało", tylko że biedy się mniej widziało nie dlatego, że jej mniej było, tylko dlatego, że było po pierwsze mniej bogactwa, a po drugie biedę i lenistwo się "zamiatało pod dywan", a to nie jest jeszcze (w moim mniemaniu) sprzątanie. Smile

A rolnik z bykiem... Cóż... Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą. Smile Trzeba się liczyć i znać swoją wartość na rynku matrymonialnym. Smile


Panie Michale, wbrew pozorom mozna się poziomach "starej" i "nowej" biedy rozeznać. Ja podam jako przykład ilość eksmisji z mieszkań wskutek braku środków na opłaty czynszowe w PRL i obecnie. Może ktoś poda inny przyklad?
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #335 : 2009-06-30, 21:24:58 »

U mnie w kuchni wszystko pięknie pachnie, ale najwyraźniej w Twojej cicho i głuchoooooo. Co nie ma dla kogo gotować? Zrób sobie przyjemność i naucz się tworzyć arcydzieła. Praca twórcza jest relaksująca Smile i dostarcza zadowolenia, a pewnie ciągle Ci go brak.
Opal nie obraź się ale z tą praca twórczą i brakiem zadowolenia u innych to pojechałas trochę obecną tu kiedyś na forum Edytą.

Ja tak sobie myślę, dlaczego takie słowa piszą ludzie, którzy zajmują sie czymś częściowo ulotnym, nienamacalnym? Nie rozumieją innych? Czy za bardzo "odlatują w inny świat, że uważają,że taki komentarz to nic wielkiego, że krzywdy nikomu nie zrobi?

Raczej chyba powinno się czuć nie tylko swoje szczęście ale i innych?W sobie....

Smile
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #336 : 2009-06-30, 21:53:14 »

Droga Sylwio - nie obrażam się i liczę na wzajemność. Nie pierwszy raz nie dajesz rady pojąć o czym piszę, ale przecież nie musisz.
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #337 : 2009-06-30, 21:54:21 »

Panie Michale, wbrew pozorom mozna się poziomach "starej" i "nowej" biedy rozeznać. Ja podam jako przykład ilość eksmisji z mieszkań wskutek braku środków na opłaty czynszowe w PRL i obecnie. Może ktoś poda inny przyklad?

Pani Tereso, oczywiście, że można się w poziomach "starej" i "nowej" biedy rozeznać, ale aby zrobić to zgodnie z prawdą, trzeba mieć dostęp do danych, których nie posiadam... Wskaźnik pt. "ilość eksmisji"... Sugeruje Pani, że w PRL-u społeczeństwo było od dzisiejszego bogatsze, bo było mniej eksmisji niż teraz? Oczekuję odpowiedzi "tak", lub "nie, sugeruję, że..."
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #338 : 2009-06-30, 22:16:04 »

Musisz być wyalienowanym w swoim środowisku. Łysy, gruby i obrzydliwie zarośnięty.

Opal muszę Cię zmartwić, misiek jest obłędnie przystojnym mężczyzna...  Cool Smile
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #339 : 2009-06-30, 22:28:03 »

No tak, tak Viola - znam już Twój gust - bleeee. Fajnie jednak, że masz się do kogo przymilać Laughing wirtualnie.

Ps. Musisz mnie zmartwić? Przecież to nie ja szukam chłopa na forum Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 1264 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 19 zapytaniami.