forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-06, 08:40:13

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660975 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 28 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: t0mat0
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Rejestracja listy!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Rejestracja listy!  (Przeczytany 76052 razy)
Dasna
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #100 : 2011-09-01, 14:20:41 »

No jeszcze mamy temat IKZE Laughing Jest bardziej rygorystyczny niż IKE.
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #101 : 2011-09-01, 14:23:03 »

Tacy jak ty ludzie malostkowi sa w Polskim rzadzie. Trzepiaja sie d... Maryny a nic z tego nie wychodzi. Mialam cie za inteligentniejszego faceta. Trudno mozna sie mylic.
Koniec dyskusji z mojej strony. Amen
No a tera zto już lecisz "Adpersonam" Wink wiesz że to oznacza brak argumentów ?? amen Sad
Argumentow mam wiele ale szkoda mi czasu na pisanie z toba. Nic to nie zmieni. Jak juz pisalam nie mam zamiaru znizac sie do twojego poziomu . Dyskusje zakonczylam.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #102 : 2011-09-01, 14:23:14 »

Pisałam n/t IKE. Nie polisy. Tak w polisie , przy programach kapitałowych masz procent składany. Przy znacz±cym udziale obligacji w portfelu funduszu procent składany nie będzie dotyczył obligacji.Tak?
IKE to przecież rodzaj polisy ! wpłacasz inwestujesz a jak zarobisz to przy realizacji odciągną ten podatek Sad tylko ze do czasu realizacji nie odciagają co miesiąć Wink zgadza się ??
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #103 : 2011-09-01, 14:26:26 »

Argumentow mam wiele ale szkoda mi czasu na pisanie z toba. Nic to nie zmieni. Jak juz pisalam nie mam zamiaru znizac sie do twojego poziomu . Dyskusje zakonczylam.
Tak tak oczywiście grunt to mieć ostatnie zdanie Wink bo o argumencie to już chyba możemy zapomnieć ???


P.S.
jaki jest mój poziom ?? że nie potrafisz do niego dobić ??
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #104 : 2011-09-01, 14:26:56 »

Pisałam n/t IKE. Nie polisy. Tak w polisie , przy programach kapitałowych masz procent składany. Przy znacz±cym udziale obligacji w portfelu funduszu procent składany nie będzie dotyczył obligacji.Tak?
IKE to przecież rodzaj polisy ! wpłacasz inwestujesz a jak zarobisz to przy realizacji odciągną ten podatek Sad tylko ze do czasu realizacji nie odciagają co miesiąć Wink zgadza się ??
Nie. Polisa a IKE to dwie różne sprawy. a i jeszcze polisy są rożnie skonstruowane.
IKE a planowane IKZE też różnią sie między sobą.Możliwościami wpłat i podatkami od zysków kapitałowych.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #105 : 2011-09-01, 14:29:11 »

Uścislam posiadacze IKE a i w przyszłości IKZE nie płacą podatku od zysków kapitałowych tzw. Belki.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #106 : 2011-09-01, 14:30:28 »

Uścislam posiadacze IKE a i w przyszłości IKZE nie płacą podatku od zysków kapitałowych tzw. Belki.
Dodam , że do chwili kiedy zgromadzone środki będą na koncie do momentu uzyskania świadczeń emerytalnych.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #107 : 2011-09-01, 14:43:58 »

No i jeszcze dodam , że także Pracownicze Programy Emerytalne miały całkiem niezłą ideę i gdzieś przepadły , cicho o nich.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #108 : 2011-09-01, 14:59:41 »

Nie. Polisa a IKE to dwie różne sprawy. a i jeszcze polisy s± rożnie skonstruowane.
IKE a planowane IKZE też różni± sie między sob±.Możliwo¶ciami wpłat i podatkami od zysków kapitałowych.
Różnice minimalne, jeśli dotrwasz do wieku Wink to nie płacisz jeśli wcześniej będziesz musiała zrealizować to jak najbardziej Sad a skoro jesteś w ubezpieczeniach to wiesz że wszystkie te programy sa pakowane w "polise" żeby tego kdłubka uniknąc Wink ale to juz ewentulanie sprawa na odrębny wątek Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #109 : 2011-09-01, 15:10:39 »

Nie. Polisa a IKE to dwie różne sprawy. a i jeszcze polisy s± rożnie skonstruowane.
IKE a planowane IKZE też różni± sie między sob±.Możliwo¶ciami wpłat i podatkami od zysków kapitałowych.
Różnice minimalne, jeśli dotrwasz do wieku Wink to nie płacisz jeśli wcześniej będziesz musiała zrealizować to jak najbardziej Sad a skoro jesteś w ubezpieczeniach to wiesz że wszystkie te programy sa pakowane w "polise" żeby tego kdłubka uniknąc Wink ale to juz ewentulanie sprawa na odrębny wątek Wink
Zgadza się.
Nie zajmuję się już ubezpieczeniami. Robię diametralnie coś innego. Jednak na bieżąco muszę śledzić rynek finansowy. A i lubię. Tak ten wątek ma swój temat przewodni i na pewno ma służyć Optymalnym. No , ale cóż wszyscy albo umrzemy albo jeszcze zdążymy się zestarzeć przed śmiercią.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #110 : 2011-09-12, 18:16:13 »


Nic dodać, nic ująć. Smile

Urzędnik zdecydowanym tonem uprzedził mnie, że zostałem wykreślony z mojego Obwodu Wyborczego. To formalność, ale zabrzmiało jak zesłanie na banicję.


[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70603


Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #111 : 2011-09-12, 18:35:01 »

Radzio, jak otrzyma się takie zaświadczenie to można głosować w każdym okręgu wyborczym oprócz swojego?

Trzeba jakieś podanie w przód składać, czy wydają taki świstek "od ręki'?
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #112 : 2011-09-12, 18:44:02 »

Na pierwsze: tak.
Na drugie też tak i od ręki.

-Podchodzisz do urzędnika,
-oddajesz dowód, a w zamian dostajesz wniosek do wypełnienia,
-oddajesz wypełniony wniosek,
-po "od ręki" dostajesz zaświadczenie do sprawdzenia i dowód,
-jeżeli wszystko jest zgodne, odchodzisz z kwitkiem. Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70603


Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #113 : 2011-09-12, 19:05:31 »

Dzięki Radzio... Very Happy
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #114 : 2011-09-12, 19:36:17 »

O ja!
Radzio, chyba się jednak spotkamy w Ciechocinku...  Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #115 : 2011-09-12, 20:03:37 »

Skorzystasz z instrukcji. Wink Very Happy
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #116 : 2011-09-12, 20:18:42 »

W środę!  Very Happy Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70603


Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #117 : 2011-09-12, 20:22:27 »

Radzio, myślę, że to Twoje zaświadczenie jest nieważne.  Sad Za bardzo zapaćkane... Cool
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #118 : 2011-09-12, 20:39:25 »

W środę!  Very Happy Very Happy

Moje zdanie było oczywiście w formie pytającej? Wink Very Happy Very Happy  Wiesz, "towarzystwo" i te sprawy...  Laughing Laughing

Radzio, myślę, że to Twoje zaświadczenie jest nieważne.  Sad Za bardzo zapaćkane... Cool

A czy tu o moje zaświadczenie chodzi? Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70603


Odp: Rejestracja listy!
« Odpowiedz #119 : 2011-09-12, 20:41:27 »

Pisze Radosław "jak byk" Shocked Laughing
Zapisane

Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 19 zapytaniami.