forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-15, 09:15:59

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
661478 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  BYKI w Internecie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 28 Do dou Drukuj
Autor Wtek: BYKI w Internecie  (Przeczytany 241774 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: BYKI w Internecie
« Odpowiedz #140 : 2008-02-06, 13:29:06 »

Czasem przytoczę w tym wątku, zauważony w czasie czytania forum, byk

Najprawdopodobniej winna jest tu miłość do samca bydła domowego  Wink


PS. Podziwiam Ciebie za nadprzyrodzone zdolności widzenia zwierząt zamiast liter ,to jest ludzie CUD!   Very Happy ,ale w sumie ...jedni widzą aurę ,to czemu nie można widzeć bydła domowego  Very Happy  Laughing  Laughing
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: BYKI w Internecie
« Odpowiedz #141 : 2008-02-07, 21:58:18 »

Cytuj
Najlepsze jest to,że codziennie sobie rano objecuję ,że położę się wcześniej


Myslałam, ze to literówka, ale w dwóch postach to samo.

Cytuj
Oj wiem o tym i dlatego jestem rano zaspana i sobie codziennie tak objecuję ,jak napisałam wcześniej

Ja sobie obiecuję, że obiorę ziemniaki, ale sie nimi nie objem.

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: BYKI w Internecie
« Odpowiedz #142 : 2008-02-08, 12:08:21 »

Cuekawy przypadek w sumie.
Zajmę się Twoim problemem-daj mi chwilkę,bo to wymaga głębszej analizy  Shocked  Very Happy
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: BYKI w Internecie
« Odpowiedz #143 : 2008-02-08, 12:53:01 »

Jka zromzuaiłśe nte tsetk, to znycaz, eż kośelćjno lteri ien am znaanicze. Oc wijcęe zdyasa orfiitogra żte ien mjaą włyupw an konikamuęcj.

Co tu jest napisane?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: BYKI w Internecie
« Odpowiedz #144 : 2008-02-08, 12:56:37 »

Jak zrozumiałeś ten tekst,to znaczy że kolejność liter nie ma znaczenia.Co więcej zasady ortografii też nie mają wpływu na komunikację.

Dobrze?
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: BYKI w Internecie
« Odpowiedz #145 : 2008-02-08, 13:02:19 »

Bardzo dobrze!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: BYKI w Internecie
« Odpowiedz #146 : 2008-02-08, 13:15:01 »

A teraz wracam zgodnie z obietnicą do sprawy Ewy.
Otóż tak :na Twoje dolegliwości (widzenie zwierząt -BYKÓW zamiast liter) nie zwróciłabym uwagi,gdyby nie fakt,że widzisz i szukasz tych zwierząt notorycznie,a wręcz z chorobliwym zacięciem.
Poszperałam w Internecie,w książkach do psychiatrii i wyobraź sobie ,że nie jesteś osamotniona w tej uciążliwej dla Ciebie chorobie,chociaż Ty sobie nie zdajesz sprawy jakie ona spustoszenie sieje w Twoim organizmie.
Znalazłam takie dane:
W latach 70-tych znany amerykański psychiatra kliniczny Icchak Ubermann zaobserwował już pierwsze przypadki tejże choroby u dzieci z grupy wiekowej 6-8 lat.Dzieci te miały problem z nauką czytania .Po głębszej analizie okazało się,że widzą zwierzęta w czytanym tekscie,ale nie BYKI tylko KOTY!
20 lat później okazalo się,że choroba ta neka również ludzi starszych,którzy w odróżnienu od dzieci widzą BYKI.
Naukowcy nie znają etiologi (przypuszcza się,że ma podłoże genetyczne).
Jest ona,jak do tej pory nieuleczalna i prowadzi do szybkiego starzenia się istoty szarej mózgu,wynikiem tego jest (o ironio!!!) zdziecinniałość.
Jednak jest nadzieja w terapii z chorymi.
Otóż trzeba zadawać choremu mnóstwo pytań.Poczatkowo chorzy nie chcą odpowiadać na nie - i to jest również ich cechą charakterystyczną.
Jednak trzeba być bardzo cierpliwym i pytac chorego co widzi,a potem pomóc mu za pomocą tychże pytań w interpretacji widzianych "rzeczy".
Przede wszystkim czekać,aż się chory sam otworzy-nie wolno zmuszać,bo prowadzi to do wybuchu nieuświadomionej agresji.
Mam nadzieję ,ze jakoś Tobie tutaj pomożemy  Smile
Z wyrazami miłości i współczucia.
Terapeuta Dyplomowany.
Edyta W.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: BYKI w Internecie
« Odpowiedz #147 : 2008-02-08, 18:57:38 »

Jeeezu, dobrze, że udało mi się 30 lat temu zdać mature, bo teraz nie dałabym rady. Taaakie wymagania już nawet na forum. uf
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: BYKI w Internecie
« Odpowiedz #148 : 2008-02-08, 20:00:51 »

Halino to nie wymagania  Smile to choroba .
Ale nie martwmy się,ale postarajmy się pomóc  Smile
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: BYKI w Internecie
« Odpowiedz #149 : 2008-02-20, 18:24:48 »

Kto uważa, że wątek z bykami jest potrzebny?

[Ryjek staje na palcach i podnosi łapkę jak najwyżej może!]

Pani Ewo, ja mam ustawicznie problem z kolejnością wyrazów w zdaniu - zawsze się zastanawiam po napisaniu czegoś tam czy napisałem to poprawnie po polsku czy nie. I nie wiem tego do dzisiaj. Ponoć szyk w języku polskim może być "przestawny", ale mi się wydaje, że jak "poprzestawiam" sobie te same wyrazy w zdaniu, to zaczyna ono znaczyć co innego. Jak to jest?

O! Np. teraz: "zawsze się zastanawiam po napisaniu czegoś tam"
czy lepiej
"zawsze po napisaniu czegoś zastanawiam się"?
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: BYKI w Internecie
« Odpowiedz #150 : 2008-02-20, 19:10:46 »

Cytuj
(...)Pani Ewo(...)


Wielce Szanowny Panie Ryjku,

  Ośmielę się dopuścić nieśmiało myśl jakoby uzasadnione było podejrzenie iż „zaraził” się Pan, czyli nabrał zwyczaju oficjalnego zwracania się do uczestników dyskusji na niniejszym forum używając przyjętej w formalnej polszczyźnie formy grzecznościowej - „Pan / Pani”.

Przepraszam za ten Anglosaski neologizm „/” - zwany tamże „slash”

Łącze wyrazy głębokiego szacunku i uznania za wysiłek jaki włożył Pan w redagowanie treści na naszym forum, którego dorobek ośmielę się powiedzieć wrzuca karbid do kaganka współczesnej wiedzy dietetycznej.

Życzę dalszych sukcesów,
Adam

PS
Pewnie, że byczy wątek zostaje i trzeba go szanować.
Jest ciekawy i pouczający i czytany tylko przez zainteresowanych Smile
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: BYKI w Internecie
« Odpowiedz #151 : 2008-02-20, 19:19:21 »

Jakich sukcesów? Jakie neologizmy? ("Anglosaski" z małej litery w tymże zdaniu.) Jaki Wielce Szanowny Panie? Co piłeś? Bo efekty są "zarombiste". Siwucha?








Twisted Evil
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: BYKI w Internecie
« Odpowiedz #152 : 2008-02-20, 19:20:55 »

Kto uważa, że wątek z bykami jest potrzebny?

[Ryjek staje na palcach i podnosi łapkę jak najwyżej może!]

Pani Ewo, ja mam ustawicznie problem z kolejnością wyrazów w zdaniu - zawsze się zastanawiam po napisaniu czegoś tam czy napisałem to poprawnie po polsku czy nie. I nie wiem tego do dzisiaj. Ponoć szyk w języku polskim może być "przestawny", ale mi się wydaje, że jak "poprzestawiam" sobie te same wyrazy w zdaniu, to zaczyna ono znaczyć co innego. Jak to jest?

O! Np. teraz: "zawsze się zastanawiam po napisaniu czegoś tam"czy lepiej
"zawsze po napisaniu czegoś zastanawiam się"?

Ryjek, najpierw sie zastanawiasz , a nastepnie piszesz---------czy najpierw piszesz a nastepnie sie zastanawiasz ?--co wg. Ciebie jest blizej logiki?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: BYKI w Internecie
« Odpowiedz #153 : 2008-02-20, 19:26:10 »

                                                                                                                                                             
                                                                                                                                                                                          Zabrze dn.20.02.2008

       
                                                                                                                                                                                      XXXXX dn.20.02.2008
                                                                                   
                                                                          Czcigodni Państwo

               

                        Pragnę nadmienić,iż watek ten jest bardzo potrzebny ,z racji powszechnie panującego analfabetyzmu,
          którego niestety nie udało się wyplenić,a wydawać by sie mogło ,że tak .
          Ostatnie kursy dla analfabetów przeprowadzono w latach 50-tych ubiegłego stulecia i myslę,że to był błąd.
                                                                                                                   


                                                                                                                                Z poważaniem
                                                                                                                                Edyta W. (bez nazwisk)
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: BYKI w Internecie
« Odpowiedz #154 : 2008-02-20, 19:26:39 »

Bywa i tak i tak. A raczej zawsze i tak i tak. Po myślę o tym co piszę zanim to napisałem i myślę o tym co napisałem po tym jak to napisałem.

Rozumiem o co Ci chodzi. Ale mi nie o to chodzi.  Wink
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: BYKI w Internecie
« Odpowiedz #155 : 2008-02-20, 19:28:22 »

To wyżej to odpowiedź do postu Hany.
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: BYKI w Internecie
« Odpowiedz #156 : 2008-02-20, 19:29:17 »

Miało być "Bo myślę..."
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: BYKI w Internecie
« Odpowiedz #157 : 2008-02-20, 19:30:33 »

Dobrze,że napisałeś,bo nikt by tego nie powiązał z Haną !
I dobrze,ze się poprawiłeś,bo nikt tutaj by się nie domyslił  Idea Arrow Neutral Mr. Green Rolling Eyes Crying or Very sad
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: BYKI w Internecie
« Odpowiedz #158 : 2008-02-20, 19:32:34 »

Jakich sukcesów? Jakie neologizmy? ("Anglosaski" z małej litery w tymże zdaniu.) Jaki Wielce Szanowny Panie? Co piłeś? Bo efekty są "zarombiste". Siwucha?
Anglosaski, pewnie, że z małej.
Z trudem powstrzymuję się przed pisaniem dni tygodnia z dużej litery Smile

Piłem nalewkę z ironii, podobno zawiera dużo zdrowej witaminy tse Smile
(Krucjatrzę przeciwko panieniu/panowaniu na forum)

Smile
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: BYKI w Internecie
« Odpowiedz #159 : 2008-02-20, 19:35:15 »

Edyto, nie chowaj swojej wypowiedzi za kilkoma emotkami. Powiedz jasno o co chodzi, bo nie wiem. Tak napisałem, że to do Hany, bo przyzwyczaiłem się nawiązywać do postu powyżej mojego wówczas gdy rezygnuję z cytowania.

Ale o co chodzi Edyto?
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 28 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 17 zapytaniami.