forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-05, 17:56:11

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660936 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 28 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: t0mat0
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Recepta na pasożyty
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 22 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Recepta na pasożyty  (Przeczytany 427108 razy)
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #200 : 2007-04-03, 12:21:57 »

ad 4 -niczego nie leczymy, bo my nie medyki -mowimy tylko co należy robic , aby nie chorowac no i ew. pomagamy wdrożyć wiedzę dr JK i dr HC./likwidacja patogenów to nie leczenie/
Od wczoraj przepytuję swoich klientów o słowo "humbug", bez wyraznych skutków - widzę jednak ,że nie mam szczescia chociaż domyślam sie o co biega. Wolę  prostą polszczyzne, jednak.Popisuwa mnie nie interesi szczególnie ta wytresowana/czyt.wykuta/


Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #201 : 2007-04-03, 12:25:34 »

Od wczoraj przepytuję swoich klientów o słowo "humbug", bez wyraznych skutków - widzę jednak ,że nie mam szczescia chociaż domyślam sie o co biega. Wolę  prostą polszczyzne, jednak.Popisuwa mnie nie interesi szczególnie ta wytresowana/czyt.wykuta/

Daruj sobie przytyki , jak rozumiem będące wyrazem Twojej bezradności.Słowo humbug dostępne jest w słowniku. "likwidujesz patogeny"?? A jakie?? Takie jakie wmawia ludziom Clark ???
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #202 : 2007-04-03, 12:35:09 »

Słowo humbug dostępne jest w słowniku.

Faktycznie JEST!. Ale jeśli ktoś takie humbuki, chce na sobie wypróbować, to dlaczego mu odradzać?. Przecież może zadziałać jak placebo Very Happy
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #203 : 2007-04-03, 12:38:52 »

Rzeczywiście -szkoda mojego cennego czasu-niech kazdy robi to co najlepiej potrafi, lub nie robi wcale -tak bedzie najkorzystniej.Pozdrawiam.
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #204 : 2007-04-03, 12:43:48 »

Nie prawda!. Dyskutować trzeba, bo czasem w dyskusji ktoś przypadkiem podpowie, co samemu można przeoczyć Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #205 : 2007-04-03, 14:07:50 »

O ile dobrze pamietam moja mama robiąc ser biały...

Kristan!
Właśnie przeglądam sobie dla przypomnienia podręcznik "Technologia mleczarstwa" tom 2  i jestem prawie "obcykany" w temacie. Każdy wymieniony (niewymieniony) przez Ciebie produkt ma odzielny przepis technologiczny na uzyskanie skrzepu kazeinowego, ale chyba nikogo nie zainteresuje..."Technika ścinania mleka pod wpływem kwasów", bo i po co?.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #206 : 2007-04-03, 14:27:33 »

Z ciekawości zapytam- czy w proces ich wytwarzania wchodzi obróbka cieplna? Myślę ,że chyba nie ale...
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #207 : 2007-04-03, 14:31:39 »

Z zapperem to tak jak z dietą rotacyjną .To i to pomaga  Shocked
To co sie czepiać zappera  Question Evil or Very Mad
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #208 : 2007-04-03, 14:55:13 »

A tak naprawde,to każdy jest nosicielem jakichś tam dowolnych pasożytóm miedzy innymi lamblii.
I często wiecej szkód przynosi ich leczenie-trucie(głównie farmakologiczne) niż pozostawienie ich " w spokoju".
A co do ziół ,to już nasze bebcie leczyły się nimi z często pozytywnym skutkiem.
A najlepszym lekarstwem jest oczywiście optymalne odżywianie i ruch.To jest podstawa.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #209 : 2007-04-03, 15:07:13 »

Myślę ,że chyba nie ale...

"Pasteryzacja ("wstępna" obróbka cieplna surowca - dop. T.K.) może być pominięta jedynie w przypadku produkcji z mleka otrzymywanego od krów zdrowych, będących pod stałym nadzorem weterynaryjnym i za specjalnym zezwoleniem władz sanitarnych.
Pasteryzacja jest pomijana w produkcji twarogów przemysłowych i kazeiny technicznej".
(...)

"Pasteryzacja krótkotrwała, przebiegająca w temp. ok. 72*C przez 15 s, jest najczęściej stosowana.... Pasteryzaja HTST (high temperature short time) 71-75*C przez 15-40 s niszczy ok. 99,9% obecnej w mleku mikroflory saprofitycznej i 100% wegetatywnych form bakterii chorobotwórczych. Zapewnia to..."

Pozostają w takim mleku bakterie termofilne np: kwasu masłowego, niegroźne dla zdrowia, ale psujące smak produktu finalnego. Na nie są inne sposoby Rolling Eyes.

I tak przygotowany surowiec "idzie" na wirówkę, a po odwirowaniu, znormalizowaniu tłuszczu i suchej masy beztłuszczowej - na skrzep...
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #210 : 2007-04-03, 15:08:51 »

Cytuj
I często wiecej szkód przynosi ich leczenie-trucie(głównie farmakologiczne) niż pozostawienie ich " w spokoju".

I tu sie mylisz Elmo, poniewaz lambie sa b.niebezpieczne ,
wlasnie na DO dostaja wspaniala odzywke i powoduja niszczenie scian zoladka obiawiajace sie krwawienien,
J.K.podkresla ,jak wazne jest badanie na lamblie i ich zlikwidowanie odp.lekarstwami,gdyz DO,czy ZO w tym przypadku pogarsza a nie poprawia  zdrowia optymalnego. Sad
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #211 : 2007-04-03, 15:21:31 »

Zgadza sie, Kodar-tak jest napisane
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #212 : 2007-04-03, 15:22:44 »

Kodar.
Kiedyś wykryto u mnie lamblie.W sumie to niczego nie podejrzewałam ,bo nie miałam zadnych ,ale to żadnych doległiwości.
Ale byłam u rodziny na wsi i ciocia zawoziła swoim dzieciom k.... do badania ,to z ciekawości zrobiłam sobie i ja.
I ku mojemu zdziwieniu wyszly lamblie  Shocked .No to dawaj,metronidazol-najgorsze świństwo pod słońcem.I tak się tym metronidazolem załatwiłam,jaj jasny gwint.
Grzybica przewodu pokarmowego i nadżerki żołądka.
I po co było truć  Shocked .

A kiedyś czytałam,nie pamiętam gdzie ,że właśnie tłustą dietą można je wyniszczyć.Chodziło o żółć,ale dokładnie nie pamiętam jaki to schemat.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #213 : 2007-04-03, 15:46:59 »

Z ciekawości poczytałam sobie co nieco w necie o tej pani Huldzie. Niezłe jaja! Np. następujący niezwykle mądry fragmencik z jej książki o "leku"  na wszystkie odmiany raka:

"All cancers are alike. They are all caused by a parasite. A single parasite! It is the human intestinal fluke. And if you kill this parasite, the cancer stops immediately. The tissue becomes normal again. In order to get cancer, you must have this parasite..."

("Wszystkie rodzaje raka są podobne. Powoduje je pasożyt. Jeden pasożyt! Jest nim Fasciolopsis Buski. A więc jeśli zabijesz tego pasożyta, to rak ustąpi natychmiast. Tkanka znów staje się normalna. Żeby zachorować na raka trzeba mieć w sobie tego pasożyta...")

Dr. zoologii, który tak doskonale "zna się" na wszystkich odmianach raka? Ach, przepraszam, ma jeszcze tytuł Dr. Naturopatii z nigdzie nie uznanego  Clayton College of Natural Health, gdzie ów tytuł Dr. można było "zdobyć" po przejściu 100-godzinnego kursu i zapłaceniu $695 (cena z roku 1985, kiedy to Hulda ten tytuł "zdobyła").

O całej reszcie szkoda pisać. Jak widać, naiwność ludzka i potrzeba magicznego myślenia nie zna granic...

Marishka

P.S. Ciekawe, czemu jednak ta Hulda swój genialny wynalazek nie opatentowała? Bo skuteczniej można ogłupiać naiwniaków, wydając książki z chwytliwymi tytułami typu "Lek na każdy rodzaj raka", czy "Lek na HIV/AIDS" czy nawet "Lek na wszystkie rodzaje chorób". Normalnie to trzeba byłoby wydawać ogromne sumy $$ na badania, pozwolenia, patenty, etc. A tak napisze się jakąś pier..., wciśnie się kit, a naiwniak uwierzy i wyda kasę. Dobre!

P.P.S. A wystarczy poczytać troche o tym Fasciolopsis Buski i wszystko stanie się jasne...
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #214 : 2007-04-03, 15:57:43 »

szczerze mówiąc buski tez dostał w łeb/ narazie jeden przypadek/natomiast nas najbardziej interesował trądzik za który odpowiedzialny jest włosień/tak, tak ,ten co zyje m.in. w mieśniach/.Zycze kazdemu aby widzial super zadowolone lica po tygodniowej  kuracji /najwczesniej urodzona klientka to 50-latka/.Są ich setki i póki co nawrotów zadnych do dzis nie widac.Piekne usmiechniete buzie są najlepszą nagrodą. I nie placebo tu zadzialało.
 
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #215 : 2007-04-03, 15:58:48 »

hehe.Każdy kazdemu mydli oczy (i nie chodzi mi tu tylko o zapper,bo tu jak i gdzie indziej są przypadki wyzdrowienia a Wy akurat uczepiliście się zappera  Shocked  Very Happy ).Jedyny "widz" w tym ,żeby użyć takiego "mydła" ,aby z fałszu wyszła prawda  Laughing
Niezle co? Ale wymyśliłam z tym uzyciem mydła  Laughing  Shocked



Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #216 : 2007-04-03, 16:01:00 »


Piekne usmiechniete buzie są najlepszą nagrodą. I nie placebo tu zadzialało.
 
No,to jakich dowodów chcieć wiecej?
Negowanie tego jest równie takim samym nietaktem jak i negowanie wszystkiego ,co pomaga ludziom.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #217 : 2007-04-03, 16:02:15 »

Jesli najbardziej szare z szarych to oki
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #218 : 2007-04-03, 16:14:34 »

Obiecuje,ze zapytam BYŁĄ WŁAŚCICIELKĘ "buski-ego' aby wyraziła swoja opinie na ten temat /ale po swietach/.Przekonac kogos do dr Clark to tak samo jak do DO - jak grochem o sciane, a tak malo to kosztuje... a moze teraz wskoczymy na milszy temat /70%masy naszego ciała - www.wodazdrowia.pl/ - jak pic to pić z korzyścią dla zdrówka i jak powiem ,że jegomość w 3-cim dniu popijania tejze, z nadciśnienia w prezencie dostał niedociśnienie to nieuwierzycie.Ale ja powtarzam za Naszym DOKTOREM  JK:
" LEPIEJ WIEDZIEĆ NIŻ WIERZYĆ"
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #219 : 2007-04-03, 16:15:21 »

natomiast nas najbardziej interesował trądzik za który odpowiedzialny jest włosień/tak, tak ,ten co zyje m.in. w mieśniach/.

No coś podobnego! Cóż za rewolucyjna myśl, o której jeszcze żaden dermatolog nawet nie wie. Człowiek całe życie myśli, że to może hormony, może insulina, może żarcie czy stres, a tu się okazuje, że to tylko i wyłącznie... włosień, którego można z  łatwością zapnąć i mieć spokój. I nawet nie trzeba ŻO stosować i czekać kilka miesięcy aż skóra się oczyści i wygładzi...

M
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 22 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.