forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 16:18:00

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  OLEJ KOKOSOWY
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 11 Do dou Drukuj
Autor Wtek: OLEJ KOKOSOWY  (Przeczytany 197440 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #60 : 2008-09-12, 20:25:38 »

Cytuj
...a ty piszesz o licytacji świnii na allegro...

Jak nie chcesz na Allegro ,to wypróbuj na aBay -pono też dobry sposób  Cool W ostateczności możesz ten ryj zapakować w torbe i wysłać do mnie -moje dzieci lubią teatrzyki kukiełkowe sobie wystawiać,to taki ryj przydałby się.Jakbyś miała jeszcze dostęp do innych ryi ,to bedzie super !  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #61 : 2008-09-12, 20:38:26 »

Piękna ta twarz tej świni-myslę,że ma coś w sobie,jakiś osobisty urok.
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #62 : 2008-09-12, 20:39:31 »

Edytka ale Ci się ta świnia spodobała. Może zamienimy się Ja wezmę Twojego kotka a Ty moją połówkę świnki. ?  Cool
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #63 : 2008-09-12, 22:30:51 »

Edytka ale Ci się ta świnia spodobała. Może zamienimy się Ja wezmę Twojego kotka a Ty moją połówkę świnki. ?  Cool
Sylwia ja moge to jeszcze jesc ale z ogladaniem to juz gorzej Sad
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #64 : 2008-09-12, 23:02:45 »

Kodar, arytmia - odpowiedź w psiankowatych. T nie tolerujesz za dużo - za dużo LDL, organizm sam się broni (przynajmniej powinien) przed niepotrzebnym. Ktoś mógłby powiedzieć że jadasz za dużo niepotrzebnych rzeczy do jedzonego tłuszczu - też miałby rację.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #65 : 2008-09-13, 12:37:52 »

Cytuj
T nie tolerujesz za dużo - za dużo LDL, organizm sam się broni

No wlasnie, tego mi na tym forum brakowalo.
TRzeba sluchac swojego organizmu i wyciagac odpowiednie wnioski. Jednak nie bedac / majac pojecia o biochemii trudno takie wnioski samemu wyciagnac.
A bieganie kazdego tygodnia do lekarza, ktory mysli, ze zna biochemie tez jest bez sensu i w/g mnie niebezpieczne i szkodliwe dla psychiki.

Dlatego pytanie:

od pewnego czasu nie mam ochoty na smietane, ktora jadlem, pilem itd kazdego dnia, w tej czy w innej postaci.
Od tygodnia widok smietany mnie nie rusza, nawet nie pije kakao, poniewaz zawsze robilem to na smietanie.

Czego to oznaka, oprocz tego, ze moze sie przejadlem smietany....jakis inny proces musi byc temu stanu rzeczy winien, prawda?
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #66 : 2008-09-13, 17:35:23 »

Adampio to oznacza, ze jestes " w zgodzie" ze soba, dobrze sie obserwujesz, sluchasz--co ma Ci do powiedzenia Twoj organizm, postaraj sie spelniac jego ZYCZENIA , a wszystko bedzie ok.

Jeszcze nie raz przekonasz sie, ze niemozliwe jest mozliwe--np. beda dni/kilka dni bez jajek, lub bez miesa/tzn.bez  boczku, karczku, podrobow/-- i takie "zachcianki" naszego organizmu sa ok.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #67 : 2008-09-13, 18:01:09 »

Adampio to oznacza, ze jestes " w zgodzie" ze soba, dobrze sie obserwujesz, sluchasz--co ma Ci do powiedzenia Twoj organizm, postaraj sie spelniac jego ZYCZENIA , a wszystko bedzie ok.

Jeszcze nie raz przekonasz sie, ze niemozliwe jest mozliwe--np. beda dni/kilka dni bez jajek, lub bez miesa/tzn.bez  boczku, karczku, podrobow/-- i takie "zachcianki" naszego organizmu sa ok.
mialam ostatnio zachcianke na mak.Kupilam bez zadnych przypraw super zmielony.Po 2 kopiastych lyzkach dostalam niesamowitego przyplywu energii.Myslalm ,ze pofrune   mimo braku skrzydel.Wiem,ze zasmiecam. :)i  tez wiem,co przezywaja narkomani, w tej lzejszej formie  rauszu:lol: Razz
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #68 : 2008-09-13, 18:22:03 »

Ja sobie dzisiaj kupilam ciacho serowo-makowe z bita smietana --pycha , jeszcze mam pol na jutro./sobota, niedziela jest u mnie serowo-smietankowo- maslowa/.

Znajac siebie nie potrwa to dlugo!
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #69 : 2008-09-14, 00:40:53 »

Ja tezi zaliczyłam kawałek sernika -pyszniutki
    ,bałam sie sięgnąc po następną porcje.
   Człowiek niby nie jest głodny ale na CUŚ zawsze zawsze jest ochota .
   
     
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #70 : 2008-09-14, 09:37:31 »

od pewnego czasu nie mam ochoty na smietane, ktora jadlem, pilem itd kazdego dnia, w tej czy w innej postaci.

Chyba za często z nami przebywasz... Pisał (czy mówił) o tym dr JK.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #71 : 2008-09-14, 11:52:54 »

Cytuj
Chyba za często z nami przebywasz... Pisał (czy mówił) o tym dr JK.

Przepraszam, chyba nie zrozumialem.....czy chodzi o to, ze przebywajac/czytajac forum zostalem poddany nieuchronnej sile insynuacji, ktora jest powodem wstretu do smietany/nabialu?......Bo maslo mnie tez jak na chwile obecna nie interesuje.

Zyje tylko na sloninie "z czyms tam"....oczywiscie zachowujac BTW, nie jem nic co ma make albo inne zboza!!!! Ale tego nie jadlem od paru juz lat.

Niech zyje konserwatyzm  Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #72 : 2008-09-14, 12:00:42 »

Wprawdzie sa to zoltka z jaj fermowych, gdzie kurom sie funduje 3 doby w ciagu 48 godzin i gdzie "dla bezpieczenstwa i zdrowia kur" dodaje sie 1kg antybiotykow na tone paszy.
Dodatkowo "w trosce o klienta" w obawie przed salmonella owe zoltka najpierw sie proszkuje, a potem z powrotem "uplynnia".
Nic to.
Proporcje BTW sie zgadzaja Cool

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Matematyka-pomocna-w-produkcji-majonezu,wid,10354590,wiadomosc.html?ticaid=169b3
cyt:
     "Dzięki lepszemu modelowaniu zachowania mieszaniny cieczy i gazu można będzie usprawnić wiele procesów technologicznych - na przykład wytwarzanie majonezu. W codziennym życiu często mamy do czynienia z wzajemnym oddziaływaniem cieczy i pęcherzyków gazu lub kropelek innej cieczy. Przykładem jest oddzielanie tłuszczu od wody w przemyśle tłuszczowym, sposób w jaki kropelki tuszu zachowują się w drukarce oraz produkcja majonezu. Wspomniane zjawisko dotyczy oczywiście również procesów naturalnych, takich jak opady deszczu oraz wrzenie wody - powiedział doktorant Jok Tang z Technische Universiteit Delft w Holandii, który zaproponował nowy model matematyczny.
W przemyśle bardzo przydaje się wiedza o tym, w jaki sposób zachowują się strumienie gazowych baniek. Dzięki temu można udoskonalać procesy produkcyjne. Dotychczas komputery potrzebowały zbyt wiele czasu na rozwiązanie odpowiednich równań matematycznych.
Dotychczasowe metody, które obliczają zachowanie baniek gazu w cieczy oparte są na wiedzy z zakresu matematyki stosowanej i wykorzystują zaawansowane analizy numeryczne do rozwiązywania skomplikowanych układów równań, zarówno matematycznych jak i chemicznych. Nowa metoda opracowana przez naukowców z Delft jest dwupoziomowa i dzięki temu szybsza oraz tańsza w zastosowaniu.
Wierzymy, że nasza metoda zostanie wykorzystana w przemyśle w nieodległej przyszłości - powiedział Tang. Dzięki analizom numerycznym, konsumenci będą się mogli zatem cieszyć smaczniejszym majonezem."

PS
jak widać produkcja majonezu nie jest tak prosta, jak się przeciętnemu laikowi wydaje... Wink
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #73 : 2008-09-14, 12:02:03 »

...Niech zyje konserwatyzm  Very Happy...

O ile ma podstawy w racjonalnym mysleniu  Cool

Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #74 : 2008-09-14, 12:34:38 »

Cytuj
O ile ma podstawy w racjonalnym mysleniu 

Nie bede komentowal.......
a Ty przeczytaj raz ze zrozumieniem moj post  Laughing
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #75 : 2008-09-14, 12:37:56 »

...jak widać produkcja majonezu nie jest tak prosta, jak się przeciętnemu laikowi wydaje... Wink...

I jeszcze taka "drobnostka", dlaczego zamiast oliwy z oliwek,
uzywa sie oleju rzepakowego zawierajacego bardzo toksyczny zwiazek
 o silnym dzialaniu uszkadzajacym tkanke miesnia sercowego? Shocked

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #76 : 2008-09-14, 12:42:41 »

...a Ty przeczytaj raz ze zrozumieniem moj post  Laughing...

Czytam, czytam i usiluje zrozumiec Cool

Lepiej jednak rozmawiac jak pisac i czytac Laughing

Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #77 : 2008-09-14, 14:44:02 »

Cytuj
Czytam, czytam i usiluje zrozumiec

OKI, to czego nie rozumiesz?
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #78 : 2008-09-14, 14:53:08 »

Cytuj
Czytam, czytam i usiluje zrozumiec

OKI, to czego nie rozumiesz?

Adam, moj post dotyczyl ogolnie "forumowych postow"
Tak naprawde "nienawidze klikania" Cool a uwielbiam gadac  Cool

Rozmowy "w realu" to jest "to" Cool(zwlaszcza z kobietami)
ile przyjemnosci moze dostarczyc "taka rozmowa"  Razz Razz Razz

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: OLEJ KOKOSOWY
« Odpowiedz #79 : 2008-09-14, 14:56:59 »

... a uwielbiam gadac  Cool



O niczym?Takie "skowronkowanie" o jakim pisał "kangur" ? Czy o czymś konkretnym?  Cool
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 11 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 18 zapytaniami.