forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-18, 23:45:43

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
659784 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Fakty w Ciechocinku
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Fakty w Ciechocinku  (Przeczytany 41888 razy)
maf
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #20 : 2008-08-05, 23:18:51 »

Dodam jeszcze cos.
Ignorancja mediow, ktore napewno wyciely wypowiedz JK, na zjawisko jakim jest DO, mnie przeraza.
Dziwie sie, ze to zrobilo TVN, ktorej haslem jest "Fakty", "Fakty po faktach" ; pokazuja niby rzeczywistosc. Czesto bez komentarzy.
W tym materiale, ktory obejrzelismy dzisiaj, widzimy mit diety srodziemnomorskiej. Jako jedynie slusznej diety. Jedyna sluszna. Skad my to znamy?
Ja nie wiem kogo to jest wina, ze o DO mozna sie dowiedziec tylko z internetu lub "od sasiadki".
Tysiace, lub setki tysiecy ludzi stosujace DO , nowy system odzywiania, byc moze powinni pokazac na wieksza skale.
Co prawda JK napisal w ksiazcze, ze do DO nie nalezy namawiac, byc moze jest to dieta dla wybrancow, ktorzy zrozumieli.
To na tyle
pozdr
maf
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #21 : 2008-08-06, 07:04:45 »

Trochę krótkie ale argument z tuczeniem gęsi praktycznie nie do obalenia. Cool
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #22 : 2008-08-06, 08:40:22 »

Admin., jeśli to możliwe proszę by nam podać ile czasu nagrywano wywiad z Janem Kwaśniewskim i na jak wiele pytań doktor odpowiedział.

Właśnie wyjeżdżam do Ciechocinka i pewnie uda mi się czegoś więcej dowiedzieć.
http://content.nejm.org/cgi/content/full/359/3/229 - tu link do tych badań o odchudzaniu. Ciekawe ile lat jeszcze minie zanim potwierdzą, że Złota Proporcja jak nazwał ją prof. Lutz - nie tylko odchudza, ale jest przyczynowym leczeniem wielu "nieuleczalnych" chorób?.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Re: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #23 : 2008-08-06, 08:44:44 »

to wszysto to gowno , naprawde , nawet JK ma tak w tym tak jakby mial  downa
 niusa oceniam na zeroo

Mnie taka ocena nie przeszkadza, a po statystykach odwiedzin www.dr-kwasniewski.pl wynika zupełnie coś przeciwnego!.
Wczoraj został pobity rekord wyświetleń, a i dziś - oby się serwer nie zblikował... Very Happy
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Re: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #24 : 2008-08-06, 10:14:49 »

Wczoraj został pobity rekord wyświetleń, a i dziś - oby się serwer nie zblikował... Very Happy

właśnie miałem się Ciebie o to zapytać Smile
i widzicie i to jest cały Kwaśniewski Smile wiedział, że będzie przedstawiony w złym świetle, że maksymalnie poskracają wypowiedź lub powyrywają coś z kontekstu,  a tu proszę - sezon ogórkowy, a jednak ludzi to zaintrygowało Smile
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Re: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #25 : 2008-08-06, 10:31:45 »

to wszysto to gowno , naprawde , nawet JK ma tak w tym tak jakby mial  downa
 niusa oceniam na zeroo

Mnie taka ocena nie przeszkadza, a po statystykach odwiedzin www.dr-kwasniewski.pl wynika zupełnie coś przeciwnego!.
Wczoraj został pobity rekord wyświetleń, a i dziś - oby się serwer nie zblikował... Very Happy



Stosownie do deklaracji o programie powiadomiłam znajomych (ponad 100 osób, choć wątpię by każda wiadomość przeczytała przed emisją programu będąc np w pracy) a także blogowiczów "Gotuj się" (tu w ciągu dnia zagląda i tysiąc czytelników) ze strony "Polityki" - http://adamczewski.blog.polityka.pl/?p=553#comment-72616 . Bez informacji nie ma organizacji, więc komu mogę to podsyłam, bo może wcześniej czy póżniej się przyda. Traktuję to jako mój obywatelski wkład w naprawę służby zdrowia w naszym kraju, że o wyrazie uznania dla pracy doktora Kwaśniewskiego nie wspomnę. Pozdrawiam, Teresa
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #26 : 2008-08-06, 10:43:16 »

Z pewnością  należy się Pani za to nagroda.Komplet noży i "zestaw majsterkowicza"- myslę,że to trafny wybór  Smile
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #27 : 2008-08-06, 11:15:50 »

Pani Edyto, nic mi po Pani nagrodzie. Z jednej strony Pani wie, że wielu ludzi przedwcześnie umiera, bo im medycyna konwencjonalna pomóc nie umie, wie Pani też jak ciężko ludzie chorują zbędnie, z drugiej dziwne żarty (?) są Pani miłe. Samo się zmieni? Doktor nie trzyma swojej wiedzy w piwnicy w słoiku, wystawił ją na widok publiczny i udostępnił możliwość korzystania z opracowań. Pani też może zaangażować się w słusznej sprawie, choćby tak skromnie jak ja.
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #28 : 2008-08-06, 12:23:21 »

maf napisał:
Cytuj
Dodam jeszcze cos.
Ignorancja mediow, ktore napewno wyciely wypowiedz JK, na zjawisko jakim jest DO, mnie przeraza.
Dziwie sie, ze to zrobilo TVN, ktorej haslem jest "Fakty", "Fakty po faktach" ; pokazuja niby rzeczywistosc. Czesto bez komentarzy.
W tym materiale, ktory obejrzelismy dzisiaj, widzimy mit diety srodziemnomorskiej. Jako jedynie slusznej diety. Jedyna sluszna. Skad my to znamy?
Ja nie wiem kogo to jest wina, ze o DO mozna sie dowiedziec tylko z internetu lub "od sasiadki".
Tysiace, lub setki tysiecy ludzi stosujace DO , nowy system odzywiania, byc moze powinni pokazac na wieksza skale.

Masz rację. Właśnie ta większa skala (szersze forum) jest na stronie TVN, napisz tam swój powyższy tekst - tam więcej osób przeczyta, niż tu.
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #29 : 2008-08-06, 12:32:29 »

Blackent napisał:
Cytuj
właśnie miałem się Ciebie o to zapytać
i widzicie i to jest cały Kwaśniewski  wiedział, że będzie przedstawiony w złym świetle, że maksymalnie poskracają wypowiedź lub powyrywają coś z kontekstu,  a tu proszę - sezon ogórkowy, a jednak ludzi to zaintrygowało


Nieważne, że tak mało udało się dr. Kwaśniewskiemu powiedzieć, ważne że generalnie nareszcie dietę J.K. potraktowano serio, nie tak jak kiedyś, z nutką ironii.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Re: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #30 : 2008-08-06, 13:42:02 »

to wszysto to gowno , naprawde , nawet JK ma tak w tym tak jakby mial  downa
 niusa oceniam na zeroo

No dobra, ostra krytyka, ale zero wskazania
co mozna by bylo poprawic  Shocked

Pamietasz evosonic kilka ostatnich "programow" z udzialem znanego z lat "komuny"
trenera pilkarskiego Kazimierza Górskiego czy o nim tez napisalbys, ze
"tak jakby mial  downa niusa oceniam na zeroo"???  Shocked

Generalnie wszystko mozna zrobic "lepij lob gozej
i potem spijac to "piwo ktore sie nawarzyloCool Razz



Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Re: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #31 : 2008-08-06, 13:47:46 »



Pamietasz evosonic ...napisałbyś....



evosonic ,to dziewcze przecudnej urody ,o niebanalnej inteligencji ,kiedyś "gwiazda forum"  Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #32 : 2008-08-06, 13:54:38 »

Pani Edyto, nic mi po Pani nagrodzie. Z jednej strony Pani wie, że wielu ludzi przedwcześnie umiera, bo im medycyna konwencjonalna pomóc nie umie, wie Pani też jak ciężko ludzie chorują zbędnie, z drugiej dziwne żarty (?) są Pani miłe. Samo się zmieni? Doktor nie trzyma swojej wiedzy w piwnicy w słoiku, wystawił ją na widok publiczny i udostępnił możliwość korzystania z opracowań. Pani też może zaangażować się w słusznej sprawie, choćby tak skromnie jak ja.

Teresa w dzisiejszych czasach "wystawienie na widok publiczny" musi wygladac nieco inaczej  Cool
W rozwazaniach nad "strategia" zawsze niestety musimy uwzglednic "Ludzi i ich Pieniadze"
inaczej z tego wychodzi "historyczny romantyzmCool

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Re: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #33 : 2008-08-06, 14:02:42 »

evosonic ,to dziewcze przecudnej urody ,o niebanalnej inteligencji ,kiedyś "gwiazda forum"  Smile

Naprawde!!! A masz zjecie "unej gwiazdy"???  Cool Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #34 : 2008-08-06, 14:15:36 »

No nie mam  Sad .Może by wkleiła  Idea
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #35 : 2008-08-06, 17:42:32 »

ile czasu nagrywano wywiad z Janem Kwaśniewskim i na jak wiele pytań doktor odpowiedział.

Surówki wypadło około 23-25 min., a więc gotowego materiału nagrali na 18-20 min. programu do emisji. JK wyjaśnił rodzaje otyłości, przyczyny otyłości (wszytko jest dokładnie opisane w "Jak nie chorować?"), wyjaśnił również dlaczego niektórzy nie chudną i co robić, aby zaczęli tracić na wadze... Pozdrowił również wszystkich SERDECZNIE na zakończenie, życząc zdrowia oczywiście... Cool.
Nie udało mi się namówić Taty na nagranie materiału na stronę, ale to było do przewidzenia i zrozumiałe, bo nie wybrałem się do Ciechocinka sam!.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #36 : 2008-08-06, 18:17:36 »

Dziękuję bardzo za informacje. 18 minut to nie jest 18 sekund. Dobrze, że choć o niezawodnym sposobie na to by utyć TVN wyemitowała. Swoją drogą mają oni niezły sport: nagrać 20 minut, a potem z tego postawić na jedno zdanie i je wybrać... Ileż nieporozumień musi tą petodą powstawać i jakie mocne nerwy muszą mieć, zanim się przyzwyczają, osoby z którymi te wywiady się robi.
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #37 : 2008-08-06, 19:22:38 »

Witam
Wczorajszy dzien to napewno nie przypadek.
Rano zawsze robie zakupy i pytam Ole na co ma ochote. Ola mowi, zeberka gotowane -zupa a'la krupnik. /Zawsze pytam i zawsze okazuje sie, ze i tak kupuje wg swojego gustu, ale wczoraj utrafilem/ Mowie po co zeberka skoro wiem, ze lubisz stopki wieprzowe na goraco. Kupie 2 stopki, jedna swieza golonke, warzywa, ziemniaki, do smaku paczke grzybow suszonych i bedzie zupa.
I znowu wyszlo na moje, 3 stopki i 1 golonka swieza. Zawsze kupuje tez 4 grupe plastry /1 cm/ salcesonu bialego w moim ulubionym sklepiku. Stopki sie gotowaly z 3 godziny. Aha, jeszcze kupilem swiezy boczek i zrolowany upieklem w piekarniku.
Pozniej czytam forum, a tam info o wywiadzie z naszym mistrzem. Godz 19 to czas naszego 2 posilku. Przypadkowo przyszlo kilku znajomych, stopki, boczek, golonka, salceson byly hitem wieczoru. Pozniej odtworzylem im nagrany wywiad z TVN.
Wpadlismy na pomysl wspolnych optymalnych kolacji. Kazdy przygotowuje jakis zestaw i zaprasza pozostalych.
Przypomnialo mi sie, ze mam od Krystyny /dziekuje Krysiu/ na kasecie video wszystkie wyklady Dr Kwasniewskiego. Nagram je na DVD i bedziemy przypominac sobie, "co jest najwazniejsze"
To tyle
Pozdr
maf
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #38 : 2008-08-06, 19:30:09 »

Aha, jeszcze dodam ze trafilem 2 trojki w lotto./na jednym kuponie/
Pozdr
maf
Zapisane
lj19
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #39 : 2008-08-06, 21:17:52 »

jeśli chodzi o te gęsi to....tego typu przykładów dr JK zawarł mnóstwo w swoich książkach i artykułach bo dr JK wie ,ze prostota jest doskonałością każdego wynalazku...ale dr JK tez wie ,ze...co też mnóstwo razy przytaczał,że wadą tej prostoty jest to,że jest często  i zwykle niezrozumiana Confused..pewnie z czasem się to zmieni!
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 18 zapytaniami.