forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 15:53:21

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
658451 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Eurowybory
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Eurowybory  (Przeczytany 105454 razy)
Mari
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #200 : 2009-06-10, 22:35:02 »

Opal, ależ ja jestem przeciwieństwem Ciebie i Violi  Smile ..uparta jak osioł i dążąca do wybranego celu z klapkami na oczach .

ps wiem ,że na przyjaźń trzeba sie napracować ..może mi się uda!  Twisted Evil
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #201 : 2009-06-10, 22:36:15 »

Jednak jak pokocham to na zawsze ...jedna z nielicznych moich zalet .
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #202 : 2009-06-10, 22:41:46 »

Mari, nie znam Twojego znaku zodiaku, mogę się domyślac kilku. Wiem, że potrafisz walczyć o to, co uważasz za ważne, słuszne w swoim życiu. Miłość jest dla Ciebie porannym promykiem, bez którego cały dzień byłby tylko szarą rzeczywistością. Masz potencjał i siłę, dasz radę jeszcze w niejednej przewności życiowej. Zostań z nami Smile
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #203 : 2009-06-10, 22:52:38 »

groszki walnęły w klawiaturę ..dzięki

pa pa
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #204 : 2009-06-10, 23:01:09 »

Groszki to mogą walnąć przy czymś takim:

 http://www.efakt.pl/Pokaz-Mariusza-Przybylskiego-,film,45208.html?gclid=CKPvsPnLgJsCFaAA4wodFkBfsA

Jeżeli faceci mają mieć taki wygląd, to ja wolę już umrzeć.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #205 : 2009-06-11, 00:26:24 »

 zdecydowanie  to geje -wiec trzeba na nich inaczej popatrzeć .
   Herbuś ma racje ,ze bliżej im do kobiety -a ja twierdze ,ze to taka trzeia płeć.
     z drugiej strony ,kobiety już od dawna noszą spodnie ,krawaty ,aktówki
     i jakoś to im urody nie odbiera .
   
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #206 : 2009-06-11, 07:23:15 »

Cytuj
Viola44 2009-06-10, 20:46:54 »   


no i właśnie przez to wygadanie się żyjemy dłużej o te 10 lat, widocznie matka natura obdarzyła nas tą "paplaniną" co by stresa bardziej ujarzmić....i przez to potomstwem dłużej się opiekować...natura zdecydowanie bardziej zadbała o "samiczki".....

cyt.O tym, że istnieją międzypłciowe różnice metaboliczne w sytuacji odcięcia od źródeł pożywienia, wiadomo już od jakiegoś czasu (samce zachowują białka, a samice raczej tłuszcze).   

http://kopalniawiedzy.pl/neurony-samce-samice-glodowka-mozg-natura-autofagia-krople-tluszcz-energia-Robert-S-B-Clark-6606.html
 

Czyli natura sama podpowiada, która płeć jest najważniejsza, najbardziej cenna, najsilniejsza.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #207 : 2009-06-11, 07:59:34 »

http://www.youtube.com/watch?v=G9zCbVDvQjA  - Im mężczyzna dojrzalszy emocjolalnie, tym bardziej ceni intelekt partnerki.  Very Happy
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #208 : 2009-06-11, 08:13:12 »

I dusza i seks - mniam, mrrrr  Cool
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #209 : 2009-06-11, 08:19:04 »

http://www.youtube.com/watch?v=hTFF0-djjtE&feature=related - ale i odwrotnie... MRAUUUU Laughing

PS
i stąd się biorą inteligentne dzieci  Wink
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #210 : 2009-06-11, 09:07:37 »

Cytuj
Viola44 2009-06-10, 20:46:54 »   


no i właśnie przez to wygadanie się żyjemy dłużej o te 10 lat, widocznie matka natura obdarzyła nas tą "paplaniną" co by stresa bardziej ujarzmić....i przez to potomstwem dłużej się opiekować...natura zdecydowanie bardziej zadbała o "samiczki".....

cyt.O tym, że istnieją międzypłciowe różnice metaboliczne w sytuacji odcięcia od źródeł pożywienia, wiadomo już od jakiegoś czasu (samce zachowują białka, a samice raczej tłuszcze).   

http://kopalniawiedzy.pl/neurony-samce-samice-glodowka-mozg-natura-autofagia-krople-tluszcz-energia-Robert-S-B-Clark-6606.html
 

Czyli natura sama podpowiada, która płeć jest najważniejsza, najbardziej cenna, najsilniejsza.


To jest chyba oczywiste, że chodzi tu tylko i wyłącznie o zdolność do rozrodu -- Ty masz ją jeden raz na miesiąc, ja mam ich 20 milionów na mililitr. Smile
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #211 : 2009-06-11, 09:13:17 »

To jest chyba oczywiste, że chodzi tu tylko i wyłącznie o zdolność do rozrodu -- Ty masz ją jeden raz na miesiąc, ja mam ich 20 milionów na mililitr. Smile

Ja swój "jeden raz na miesiąc" wykorzystałam efektywnie dwa razy, a Ty co zrobiłeś ze swoimi milionami na mililitr? Zmarnowałeś te miliony Wink czy wykorzystałeś dla dobra ludzkości?
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #212 : 2009-06-11, 09:24:36 »

Siewcą genów jest mężczyzna, a kobiety zbierają plony.  Wink
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #213 : 2009-06-11, 09:28:46 »

To jest chyba oczywiste, że chodzi tu tylko i wyłącznie o zdolność do rozrodu -- Ty masz ją jeden raz na miesiąc, ja mam ich 20 milionów na mililitr. Smile

Ja swój "jeden raz na miesiąc" wykorzystałam efektywnie dwa razy, a Ty co zrobiłeś ze swoimi milionami na mililitr? Zmarnowałeś te miliony Wink czy wykorzystałeś dla dobra ludzkości?

 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Cool
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #214 : 2009-06-11, 09:32:20 »

Im mężczyzna dojrzalszy emocjolalnie, tym bardziej ceni intelekt partnerki.  Very Happy

Racja. Chłopiec staje się mężczyzną m.in. wtedy, kiedy zaczyna patrzeć na kobiety jak na matkę swojego dziecka -- wówczas rząd wielkości interesujących samiczek drastycznie spada. Ładna, pomalowana buzia i głowa zdolna do rozmów tylko o facetach, seksie, ciuchach (żeby dobrze wyglądać w ubraniu), dietach (żeby dobrze wyglądać bez ubrania) i kosmetykach, niejako z biegu przestają mieć w sobie nawet gram "seksowności". Smile I to jest dobre. Smile

Ja swój "jeden raz na miesiąc" wykorzystałam efektywnie dwa razy, a Ty co zrobiłeś ze swoimi milionami na mililitr? Zmarnowałeś te miliony Wink czy wykorzystałeś dla dobra ludzkości?

Opal, chyba niestety nie wyłapałaś sensu -- "szumność" wypowiedzi nie zawsze idzie w parze z rzeczowością. Właśnie o to chodzi, że wasz "jeden raz w miesiącu" jest na tyle cenny, że trzeba go obkładać szczególną troską, opieką i dbać jak o źrenicę w oku, a męskie miliony można traktować bardziej po macoszemu. Diamenty są droższe od śliwek dlatego, że jest ich znacząco mniej, o wiele trudniej je "wyprodukować" i potrzeba na to większej ilości energii. Jedna kobieta jest cenniejsza od jednego mężczyzny, tylko pytanie, czy jest to kwestia tej waszej boskości intelektu (!?), niezłomnej siły charakteru (!!??) i szlachetności duszy (!!!???), czy zwykłej biologii? Twoje pytanie było... hmm... Duża z Ciebie dziewczynka więc powinnaś sama wiedzieć, dlatego odpowiem Ci tak -- moje miliony Ciebie nie dotyczą, więc po co o tym mówić? Smile

Siewcą genów jest mężczyzna, a kobiety zbierają plony.  Wink

Nie pamiętam u którego ze starożytnych to przeczytałem, ale tam stało "podobnie": mężczyzna jest siewcą genów i zbieraczem plonów, a kobieta, jako ta ziemia, rodzi owoce. Wink
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #215 : 2009-06-11, 09:39:41 »

Nie pamiętam u którego ze starożytnych to przeczytałem, ale tam stało "podobnie": mężczyzna jest siewcą genów i zbieraczem plonów, a kobieta, jako ta ziemia, rodzi owoce.

"Sukces ma wielu ojców, porażka jedną matkę" - trzeba doceniać wkład własny, ale i zasługi drugiej strony... Laughing
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #216 : 2009-06-11, 09:43:21 »


Opal, chyba niestety nie wyłapałaś sensu -- "szumnosć" wypowiedzi nie zawsze idzie w parze z rzeczowością.

Być może Wink



Diamenty są droższe od śliwek dlatego, że jest ich znaczaco mniej, o wiele trudniej je "wyprodukować" i potrzeba na to większej ilości energii.

Ani diamenty, ani śliwki nie są "produkowane".

Jedna kobieta jest cenniejsza od jednego mężczyzny, tylko pytanie, czy jest to kwestia tej waszej boskości intelektu (!?), niezłomnej siły charakteru (!!??) i szlachetności duszy (!!!???), czy zwykłej biologii?

Odpowiedz sobie sam.

Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #217 : 2009-06-11, 09:47:20 »

"Sukces ma wielu ojców, porażka jedną matkę" - trzeba docenić wkład własny, ale i zasługi drugiej strony... Laughing

Admin: masz rację, nie powiedziałem, że to moje, powiedziałem, że wyczytałem to u któregoś ze starożytnych. Moje zdanie o kobietach jest bardzo dobre i doceniam ich niezastąpioną przez żadnego mężczyznę rolę we wszystkim. Tylko o tym mało mówię (lub w ogóle) na forum.

Opal: tak, Ty też masz rację.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #218 : 2009-06-11, 10:02:17 »




 Jedna kobieta jest cenniejsza od jednego mężczyzny, tylko pytanie, czy jest to kwestia tej waszej boskości intelektu (!?), niezłomnej siły charakteru (!!??) i szlachetności duszy (!!!???), czy zwykłej biologii?

Jedna kobieta jest cenniejsza od jednego mężczyzny?
co to za stwierdzenie? wg mnie to nonsens, zarówno kobieta jak i mężczyzna w swojej indywidualności, odmienności są jednakoż cenni...
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #219 : 2009-06-11, 11:20:24 »

Viola - tutaj nie chodzi o to, żeby kobieta kolanem o kalano tarła na widok faceta, ale żeby wynik tarcia (przynajmniej dwa razy) pozostawił efekty. Inaczej cały świat zginie. Jedni dużo mówią o zdrowiu, ale o "produkcji" nie mają pojęcia. Drudzy nie mają pojęcia o czym mówią - samo życie Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 18 zapytaniami.