forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-06-08, 02:01:44

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
663133 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 31 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: saymon9
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Szkolna edukacja :)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 87 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Szkolna edukacja :)  (Przeczytany 541733 razy)
Daniel
Go


Email
Odp: Szkolna edukacja :)
« Odpowiedz #260 : 2008-09-12, 21:54:51 »

Każdy z nas jest potencjalnym pacjentem, ale też potencjalnym nieboszczykiem. Byli ludzie, którzy umarli i nigdy nie byli u lekarza, ale to nie oznacza krótkiego życia. Lekarz to taki sam zawód jak każdy inny i podlega prawu rynku: podaży i popytu. W dzisiejszym schorowanym społeczeństwie i przychylnym ustawodawstwie, to całkiem niezły interes. Jest tylko jeden warunek – nie można być uczciwym. Dla uczciwych, to już nie jest praca tylko powołanie, jak doktor Judym. Trzeba być wtedy samotnym, bo nie było by z czego wyżywić rodziny.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Szkolna edukacja :)
« Odpowiedz #261 : 2008-10-20, 17:56:15 »

Już wkrótce Alfik Matematyczny.
Wklejam link z zadaniami z 2006 dla zainteresowanych .

http://mat.edu.pl/index.php?module=konkurs&type=1&year=2006&show=main
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Szkolna edukacja :)
« Odpowiedz #262 : 2008-10-20, 18:04:56 »

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Szkolna edukacja :)
« Odpowiedz #263 : 2008-10-20, 18:16:11 »

W tym linku ,który wklejam jest wiecej info o tegorocznym Alfiku,oraz Alfik z 2007  Cool

http://mat.edu.pl/index.php?module=konkurs&type=1&year=2008&show=main
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Szkolna edukacja :)
« Odpowiedz #264 : 2008-10-20, 18:42:20 »

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Szkolna edukacja :)
« Odpowiedz #265 : 2008-10-20, 18:43:49 »

 6.   Dwa lata temu Jaś był o 4 lata młodszy od swojego brata Jacka. O ile będzie młodszy od Jacka za kolejne 2 lata?
   A) o 8 lat    B) o 6 lat   C) o 4 lata   D) o 2 lata   E) o 1 rok

Podchwytliwe  Smile
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Szkolna edukacja :)
« Odpowiedz #266 : 2008-10-22, 10:23:26 »

Pasuje do tematu wątku, jak w tytule...  zakazał lekcji z legendą "Solidarności".
„To miała być lekcja historii i była, tylko nie taka, o jaką nam chodziło - odpowiada Frencel.”

http://wiadomosci.onet.pl/1848414,11,item.html
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Szkolna edukacja :)
« Odpowiedz #267 : 2008-10-22, 12:30:52 »

Pamietam jak złamałam reke i mialam lekcje pisaniaz  z reka w gipsie, pani nie mogla uwierzyc ze nie moge pisac i musialam po lekcji zostac i wtykala mi dlugopis i pisz dziecko dasz rade hahahah
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Szkolna edukacja :)
« Odpowiedz #268 : 2008-11-15, 16:36:24 »

Edukacja seksualna wkracza do szkół.
„Oswoić demona seksu” w postaci  treningów z... dotyku,  taką misję ma łódzki psycholog Andrzej Kuśmierczyk 


Cytuj
Kuśmierczyk tłumaczył uczniom, że nie ma nic złego, jeśli spragniony ciepła mężczyzna przytuli się do drugiego faceta. Potem asystentką psychologa została 17-letnia uczennica: – Ten pan położył mi rękę na brzuchu i dotykał pomiędzy szyją a piersiami. Czułam się jak u lekarza.
Na kolejnych zajęciach psycholog powiedział, że mężczyzna macho zwraca się do swojej partnerki słowami: „Nadstaw się, będę cię używał”.

http://tiny.pl/s681
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Szkolna edukacja :)
« Odpowiedz #269 : 2008-11-15, 17:12:42 »

Edukacja seksualna wkracza do szkół.
„Oswoić demona seksu” w postaci  treningów z... dotyku,  taką misję ma łódzki psycholog Andrzej Kuśmierczyk 


Cytuj
Kuśmierczyk tłumaczył uczniom, że nie ma nic złego, jeśli spragniony ciepła mężczyzna przytuli się do drugiego faceta. Potem asystentką psychologa została 17-letnia uczennica: – Ten pan położył mi rękę na brzuchu i dotykał pomiędzy szyją a piersiami. Czułam się jak u lekarza.
Na kolejnych zajęciach psycholog powiedział, że mężczyzna macho zwraca się do swojej partnerki słowami: „Nadstaw się, będę cię używał”.

http://tiny.pl/s681


Nosz! Do motylej nogi nędzy!!!
Ciekawe co chcą w ten sposób uzyskać  Shocked
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Szkolna edukacja :)
« Odpowiedz #270 : 2008-11-15, 19:29:27 »


Cytuj
Na kolejnych zajęciach psycholog powiedział, że mężczyzna macho zwraca się do swojej partnerki słowami: „Nadstaw się, będę cię używał”.

Gdyby taki psycholog powiedzial takie słowa do mojej córki,to wiem co bym zrobiła  Idea
Poszłabym do szkoły ,ba! poleciałabym! Stanęłabym przy tym fachowcu ,odwinęłabym rękę zlożoną w pięść i ile sił strzeliłabym mu w "morde" -pewnie bym se połamała dloń ,ale to nic. Na usprawiedliwienie siebie powiedziałabym,że to język ciała(zajęcia z dotykania) i że jako psycholog fachowiec doskonale powinien wiedzieć,że tłumiona agresja wywołuje spustoszenie w organizmie.
A gdyby Pan dyrektor mi mówił,że to świetny fachowiec,to dostałby z drugiej ręki i też bym powiedziała,że mam dyplom  Cool
Cytuj
Bogdan Kolasiński, dyrektor IX LO, nie ma zastrzeżeń do zajęć.– Ale pan psycholog to świetny fachowiec. Ma dyplom z psychologii klinicznej. Przeprowadza szkolenia także dla nauczycieli – tłumaczy dyrektor szkoły.
Ciekawe ,jak są prowadzone te szkolenia dla nauczycieli? czy sypiaja ze sobą ?  Shocked
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Szkolna edukacja :)
« Odpowiedz #271 : 2008-11-15, 19:43:46 »

...Ciekawe ,jak są prowadzone te szkolenia dla nauczycieli? czy sypiaja ze sobą ?  Shocked...

Pewnie podobnie jak na szkoleniach "komuchow"
np w PZPR. Cool

Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Szkolna edukacja :)
« Odpowiedz #272 : 2008-11-15, 23:57:06 »

Grizzli
      Podniecasz sie tak, komuchami jak kościół pedałami.czy nie ma w tym cos z hipokryzji
      - Komunista- niekoniecznie jest zboczeńcem jak NIEKTÓRZY pseudodemokraci
     pomyliłeś pojęcia albo nie było cie na tej lekcji.
     
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Szkolna edukacja :)
« Odpowiedz #273 : 2008-11-16, 02:12:38 »


 Stanęłabym przy tym fachowcu ,odwinęłabym rękę zlożoną w pięść i ile sił strzeliłabym mu w "morde" -pewnie bym se połamała dloń ,ale to nic. Na usprawiedliwienie siebie powiedziałabym,że to język ciała(zajęcia z dotykania) i że jako psycholog fachowiec doskonale powinien wiedzieć,że tłumiona agresja wywołuje spustoszenie w organizmie.
A gdyby Pan dyrektor mi mówił,że to świetny fachowiec,to dostałby z drugiej ręki i też bym powiedziała,że mam dyplom  Cool



Admin tobie pozwala na ublizanie i opluwanie innych. Robi to tez jak "fachowiec".Czy strzelisz go za to w "morde"? Czy druga reka przylozysz swojemu koledze, ktory cie do tego zacheca? No i co teraz? Bohaterko forumowa.
Swoje dzieci bedziesz bronic, ale wszystkich pozostalych itraktujesz jak smieci. Bo ja jestem wielka artystka i tylko mnie szacunek sie nalezy.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Szkolna edukacja :)
« Odpowiedz #274 : 2008-11-16, 09:38:23 »

No i co teraz? Bohaterko forumowa.

No to spróbuje mój najdroższy kangurku tak,aby tobie sie podobało  Smile
Pójdę do szkółki ,stanę twarzą w twarz obok psychologa fachowca doskonałego,który obmacywał moją córkę lub mówił do niej te obrzydliwe słowa i go uściskam mocno i pocałuje w policzek za wspaniałe zajęcia z dotykania - to jak najbardziej bedzie zdrowe  Smile

Cytuj
Swoje dzieci bedziesz bronic...

Poprawka! Ja swoje dzieci bronię! Tak jak każdy zdrowy rodzic!
A jak ty nie potrafisz obronic siebie ,to nie miej do mnie pretensji  Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Szkolna edukacja :)
« Odpowiedz #275 : 2009-01-05, 16:54:05 »

1. Jacek do jajecznicy zużył dokładnie połowę jajek znajdujących się w lodówce i jeszcze pół jajka. Z ilu jajek usmażył jajecznice, jeśli w lodówce zostało 5 jajek?
A.   4
B.   5
C.   6
D.   10
E.   11

Czy może mi to ktoś wyjaśnić?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Szkolna edukacja :)
« Odpowiedz #276 : 2009-01-05, 17:07:56 »

Czy wychodzi Ci,ze z 6-sciu?
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Szkolna edukacja :)
« Odpowiedz #277 : 2009-01-05, 17:22:54 »

Właśnie nie mam pewności! Sad
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Szkolna edukacja :)
« Odpowiedz #278 : 2009-01-05, 17:27:03 »

Bea jest dobra w te klocki.Moze sie odezwie.

Zużył polowe jajek i jeszcze pół -ta połówka jest brana jako całe jajko zuzyte.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Szkolna edukacja :)
« Odpowiedz #279 : 2009-01-05, 17:31:23 »

1. Jacek do jajecznicy zużył dokładnie połowę jajek znajdujących się w lodówce i jeszcze pół jajka.  
A te pół jajka to było w lodówce czy nie ??Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 87 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.023 sekund z 16 zapytaniami.