forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-23, 10:28:20

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660181 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Proszę o pomoc.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Proszę o pomoc.  (Przeczytany 47215 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Proszę o pomoc.
« Odpowiedz #80 : 2014-02-04, 22:11:02 »

Ja już wyrosłem z takich bezproduktywnych gadek-szmatek, więc sorry.
Laughing
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc.
« Odpowiedz #81 : 2014-02-04, 22:12:03 »

Troche forum mh zajechalo, zmywam sie z temata, dziewczyna chce pomocy w koncu a tu jakies hejty rasistowskie leca.
W temacie Smile jakie tu jest BTWu, ponieważ ja nie mam pojęcia  Laughing
http://images64.fotosik.pl/625/9189a6fac8710b7a.jpg
http://images65.fotosik.pl/624/aa99df2f3d3632e0.jpg
Taki se szwedzki stół Smile
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Proszę o pomoc.
« Odpowiedz #82 : 2014-02-04, 22:12:19 »

Prosze cie Anakin....po tych waszych trollowych megafloodach na forum mh, ty mi cos piszesz o flejmach czy innych akcjach.

Ja stwierdzilem tylko fakt, ze czepiajac sie wygladu sam niczego nie zaprezentowales, ty od razu weszles na personalne interakcje. Z reguly nie odzywam sie do ciebie, bo nie przepadam za pyszalkami, ale od czasu do czasu po prostu jezyk swierzbi, jak sie widzi jak przygania kociol garnkowi a sam smoluch.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Proszę o pomoc.
« Odpowiedz #83 : 2014-02-04, 22:16:53 »

Troche forum mh zajechalo, zmywam sie z temata, dziewczyna chce pomocy w koncu a tu jakies hejty rasistowskie leca.
W temacie Smile jakie tu jest BTWu, ponieważ ja nie mam pojęcia  Laughing
http://images64.fotosik.pl/625/9189a6fac8710b7a.jpg
http://images65.fotosik.pl/624/aa99df2f3d3632e0.jpg
Taki se szwedzki stół Smile
Na drugiej fotce to biale z prawej to siekane oczy czy jadra?  Very Happy Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
anakin
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc.
« Odpowiedz #84 : 2014-02-04, 22:17:05 »

Troche forum mh zajechalo, zmywam sie z temata, dziewczyna chce pomocy w koncu a tu jakies hejty rasistowskie leca.
W temacie Smile jakie tu jest BTWu, ponieważ ja nie mam pojęcia  Laughing
http://images64.fotosik.pl/625/9189a6fac8710b7a.jpg
http://images65.fotosik.pl/624/aa99df2f3d3632e0.jpg
Taki se szwedzki stół Smile

Weź sam wykładaj słoninę (czy co tam) na patelnię do wytopienia zamiast obarczać tym kogoś innego, to wtedy będziesz umiał oszacować stosunek B:T, tak jak ja. Razz
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc.
« Odpowiedz #85 : 2014-02-04, 22:18:50 »

Troche forum mh zajechalo, zmywam sie z temata, dziewczyna chce pomocy w koncu a tu jakies hejty rasistowskie leca.
W temacie Smile jakie tu jest BTWu, ponieważ ja nie mam pojęcia  Laughing
http://images64.fotosik.pl/625/9189a6fac8710b7a.jpg
http://images65.fotosik.pl/624/aa99df2f3d3632e0.jpg
Taki se szwedzki stół Smile
Na drugiej fotce to biale z prawej to siekane oczy czy jadra?  Very Happy Very Happy
Bycze, co nie?  Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Proszę o pomoc.
« Odpowiedz #86 : 2014-02-04, 22:21:30 »

Ale to była przenośnia. Nie chodziło o Murzyna, a o "murzyna". Razz

Nie bądźmy rasistami.
Czym się różni Murzyn od murzyna?

Stanem umysłu. Nie każdy Murzyn to "przysłowiowy" murzyn. Wink
Jaki umysł, takie przysłowia Very Happy

Co najmniej drugi raz już kogoś obrażasz, kiedyś mnie, teraz Zyona Cool
Przemyśl to sobie, bo "młody i głupi" nie działa ochronnie w nieskończoność...
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc.
« Odpowiedz #87 : 2014-02-04, 22:22:10 »

Prosze cie Anakin....po tych waszych trollowych megafloodach na forum mh, ty mi cos piszesz o flejmach czy innych akcjach.

Słuchaj, nie pierwszy raz udało Ci się w dziwnie pokrętny sposób przejść do tematu forum MH z zupełnie odmiennego tematu. Pozazdrościć takich specjalnych zdolności.

Ty sam wiesz jakim mostem przeszedłeś nagle do forum MH?
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc.
« Odpowiedz #88 : 2014-02-04, 22:24:53 »

Ale to była przenośnia. Nie chodziło o Murzyna, a o "murzyna". Razz

Nie bądźmy rasistami.
Czym się różni Murzyn od murzyna?

Stanem umysłu. Nie każdy Murzyn to "przysłowiowy" murzyn. Wink
Jaki umysł, takie przysłowia Very Happy

Co najmniej drugi raz już kogoś obrażasz, kiedyś mnie, teraz Zyona Cool
Przemyśl to sobie, bo "młody i głupi" nie działa ochronnie w nieskończoność...

Okay, to ja zajmę się czymś pragmatycznym i rokującym lepsze jutro, a Ty dalej zgrywaj bojownika i uprawiaj bezproduktywny flaming na blogu Teresy S.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Proszę o pomoc.
« Odpowiedz #89 : 2014-02-04, 22:26:04 »

Prosze cie Anakin....po tych waszych trollowych megafloodach na forum mh, ty mi cos piszesz o flejmach czy innych akcjach.

Słuchaj, nie pierwszy raz udało Ci się w dziwnie pokrętny sposób przejść do tematu forum MH z zupełnie odmiennego tematu. Pozazdrościć takich specjalnych zdolności.

Ty sam wiesz jakim mostem przeszedłeś nagle do forum MH?
Oczywiscie, wspomniales cos o wygladzie, wiec pomyslalem, ze gdzies sie fotkami pochwaliliscie. A ostatnio fotkami sie licytowales w przekomarzance z Venso. Wiec tak mi sie skojarzylo, ze nikt nigdy tych twoich ani venso fotek nie widzial ale komus innemu to wyglad z checia wypominasz. Ogolnie to slabo ci idzie udawanie kulturalnego czlowieka i pragmatyka.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Proszę o pomoc.
« Odpowiedz #90 : 2014-02-04, 22:27:38 »

Ale to była przenośnia. Nie chodziło o Murzyna, a o "murzyna". Razz

Nie bądźmy rasistami.
Czym się różni Murzyn od murzyna?

Stanem umysłu. Nie każdy Murzyn to "przysłowiowy" murzyn. Wink
Jaki umysł, takie przysłowia Very Happy

Co najmniej drugi raz już kogoś obrażasz, kiedyś mnie, teraz Zyona Cool
Przemyśl to sobie, bo "młody i głupi" nie działa ochronnie w nieskończoność...

Okay, to ja zajmę się czymś pragmatycznym i rokującym lepsze jutro, a Ty dalej zgrywaj bojownika i uprawiaj bezproduktywny flaming na blogu Teresy S.
I co, można? Laughing
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc.
« Odpowiedz #91 : 2014-02-04, 22:39:38 »


Oczywiscie, wspomniales cos o wygladzie, wiec pomyslalem (...)

No faktycznie... "napomknąłem o wyglądzie".

Anakin, Doktor powiedział, że prawidłowa czynność pojawia się 5-10-15 lat po przejściu na DO.
A czasem nigdy.
Więc cierpliwości i nie trać nadziei Very Happy

No to trzymam kciuki za Ciebie wobec tego. Wink Cierpliwy nawet  jestem, ale czy za 5 lat będę miał z Tobą kontakt, by się przekonać czy coś się polepszyło u Ciebie - tego nie wiem, niestety. Sad

A i przy okazji dowiedziałem się, że jesteś na DO. Tak gdybałem, że na zdrowego to nie wyglądasz. Razz

To też taka przenośnia, wiesz? Połączona z ironią, sarkazmem, docinkiem... Nie brnij w to, bo po co. Obaj wiemy, że nie mogłeś zmarnować okazji. Wink Jak z tymi biednymi Adasiami, Recami, Cebulakami, obrażasz ich i notorycznie im ubliżasz nadając rozmaite przydomki, a do tego robisz to, gdzie popadnie na forum. We wszystkim doszukasz się odwołania do ich osób. Powtórzę raz jeszcze - słabe to i infantylne. Dorośnijmy i skończmy z tą dziecinadą. Nie ma co małpować zachowań tych, których się uważa za "głupszych" i "gorszych"
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Proszę o pomoc.
« Odpowiedz #92 : 2014-02-04, 22:47:27 »

Przenosnia powiadasz.......troche chybiona w takim razie, biorac pod uwage, ze tam nie "przenosiliscie" zbytnio "D

Co do reszty - jasne, ze tak, pewnie okolicznosci, konteksty i interakcje sa nieuniknione. Takie jest otoczenie forum i robi to wiele osob stad jak i stamtad. To element historii tych for i nie da sie tego uniknac ani tym bardziej usunac. To jest element kulturowo-spoleczny tego forum. Ciebie interesuja tylko technikalia i nic wiecej, bez integracji z grupa i klimatem miejsca. Dlatego jest jak jest.

A ze cos slabe.....slabe byly tez twoje akcje na mh, slabe bylo usuniecie ze stopk adresowi swoich blogow, samych blogow ii takie tam rozne akcje z usuwaniem przeszlosci ale jakos ci tego nie wypominam, bo co to mnie obchodzi w gruncie rzeczy Very Happy Tylko nie lubie jak mi ktos pisze o hipokryzji a sam ma za uszami nie mniej a moze i wiecej,,, Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
anakin
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc.
« Odpowiedz #93 : 2014-02-04, 22:54:46 »

Dobra, dajmy już pokój temu. Obojgu nam daleko do doskonałości. Sorry, że wypomniałem forum DD, ale ostatnio naprawdę przesadza się tu z liczbą postów nt osoby Jarmołowicza i jego wesołej kompanii...
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Proszę o pomoc.
« Odpowiedz #94 : 2014-02-04, 22:55:28 »

Także, tego... KasiuM  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc.
« Odpowiedz #95 : 2014-02-05, 07:34:23 »

ale ostatnio naprawdę przesadza się tu z liczbą postów nt osoby Jarmołowicza i jego wesołej kompanii...

Trzeba się jakoś odwdzięczyć Jarmołowiczowi za tyle lat darmowej promocji Diety Optymalnej na veveve..   Wink Very Happy
Zapisane
kasiaM
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc.
« Odpowiedz #96 : 2014-02-05, 08:09:04 »

Powiedzcie czy takie menu,bez ważenia i liczenia jest ok? Śniadanie-mała kaszanka+mały pomidor. Drugie śniadanie-2.5jajka z  majonezem.Obiad-kotllet z kurczaka,troszkę ziemniaków odsmażanych na smalcu +kapusta zasmażana.Kolację odpuściłam,ponieważ nie byłam głodna.Zjadłam tylko 2plasterki żółtego sera,kilka ziemnych orzeszków i trochę ziaren słonecznika prażonych na maśle ,wypiłam 0,5 piwa.Do tego w ciągu dnia dużo wody i 2 kawy z 30% śmietanką.Czy było optymalnie,czy nie do końca?



Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc.
« Odpowiedz #97 : 2014-02-05, 08:13:00 »

To zależy, czy wygrzewałaś się na kanapie, czy też pracowałaś w kamieniołomie, jak to pierwsze, to ujdzie, a jak to drugie, to za mało tłuszczu.
Dobrze, że głodu nie odczuwasz i dobrze, że nie jadłaś na siłę 54,99954837g ustawowego białka.  Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Proszę o pomoc.
« Odpowiedz #98 : 2014-02-05, 08:51:20 »

Dobra, dajmy już pokój temu. Obojgu nam daleko do doskonałości. Sorry, że wypomniałem forum DD, ale ostatnio naprawdę przesadza się tu z liczbą postów nt osoby Jarmołowicza i jego wesołej kompanii...
Ok, dajmy pokoj.  Very Happy

ps. forma "obojgu" sugeruje, ze jedno z nas jest kobieta  Mr. Green Sugerowalbym forme "obu"  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Proszę o pomoc.
« Odpowiedz #99 : 2014-02-05, 08:52:00 »

Przy odchudzaniu Doktor zalecał długie odstępy między posiłkami.
Śniadanie o 8.00, a obiadokolacja o 18.00, na przykład Very Happy
Pomiędzy tylko czysta woda.
Albo jeszcze taki schemat gdzie je się tylko białko i tłuszcz w dwu posiłkach (węglowodany minimalnie), a trzeci to samę węgle skrobiowe bez tłuszczu.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.