forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-11, 10:26:38

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
661334 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Ciągle jestem głodna...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Ciągle jestem głodna...  (Przeczytany 97049 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #120 : 2008-09-17, 12:54:56 »

Trujcie te lamble tymi tabletami trujcie ,ale uważajcie żebyście się razem z tymi lambliami nie potruli  Sad
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #121 : 2008-09-17, 16:28:28 »

Trujcie te lamble tymi tabletami trujcie ,ale uważajcie żeby¶cie się razem z tymi lambliami nie potruli Sad
Masz może konkretną radę , czy może jak zwykle szczypiesz?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #122 : 2008-09-17, 16:55:56 »

A to nie była rada???  Shocked
To była rada wraz z ostrzezeniem,a to już coś!  Very Happy
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #123 : 2008-09-17, 16:56:54 »

Witam.
Czy jest ktoś na forum , kto pozbył sie za pomocą diety lamblii ?
Pytam , bo lekarz przepisał mi TIMIDAZOL. Po pierwszej dawce źle się czułam z tydzień. Teraz mam zarzyć drugą dawkę i mam opory. Może to świństwo zdechło ?
Brzuch już mnie już  nie boli ale ciągle mi sie odbija. Nie mam juz takiego dużego uczucia głodu i nie myślę ciągle o czekoladzie.  Z węgli jem same warzywa i rotuje mleczne. Jem dużo tłuszczu. Podobno wtedy one nie mogą sie uczepić jelit. Mam też takie przeczucie , że silne organizmy nie zarażają sie robakami a antybiotyk przecież mnie osłabi.
Mąż wziął dwie dawki TIMIDAZOLU, ale dostał grzybicy. Dwa tygodnie diety na nic.
Może ktoś taki jest ,chociaż jedna osoba , która zagłodziła lamblię ?
Smile
Nie mialam lambli,to ciezko mi jest cokolwiek doradzac,niemniej jednak ,bedac na twoim miejscu nie bralabym nastepnych lekow.
Mozna przeciez odczekac i zobaczyc jak bedziesz funkcjonowala.

Moze nie zauwazylas,co wczesniej pisala lekarka,dlatego pozwolilam sobie zacytowac:

"Gdy już się wzięło leki polecam zaobserwować PIERWSZE 3 DNI od zastosowania kuracji. Organizm będzie optymalizował dietę. Żyjątka lubią cukry proste, produkty mleczne (alergen mleczny wywołuje wg mnie zapalenie dróg żółciowych na którym to zapaleniu namnażają się nieproszeni goście, dlatego rotacja), zboża, nadmiary weglowodanów. Nie lubią tłuszczu, pomidorów, ogórków i cebulowych.  Po zliwidowaniu "wroga" organizm ma mniejszy apetyt."
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #124 : 2008-09-17, 19:31:58 »

Może ktoś taki jest ,chociaż jedna osoba , która zagłodziła lamblię ?

Afmfo!
Tu na forum takiej osoby nie spotkasz. Na cmentarzu tak. Poznaj wroga. Dosc szczegolowo opisalem go w porzednich postach. Wytrucie zywych lamblii nie jest jednoznaczne z wytruciem ich cyst. Przerabialem to osobiscie. Tymidazol tez stosowalem, tylko w jakis dziwny sposob w odstepach czasowych przepisany przez lekarza.
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #125 : 2008-09-18, 08:00:23 »

A to nie była rada??? Shocked
To była rada wraz z ostrzezeniem,a to już co¶! Very Happy
Dzięki za ostrzeżenie.TIMIDAZOLU nie wzięłam.



Smile
Nie mialam lambli,to ciezko mi jest cokolwiek doradzac,niemniej jednak ,bedac na twoim miejscu nie bralabym nastepnych lekow.
Mozna przeciez odczekac i zobaczyc jak bedziesz funkcjonowala.

Moze nie zauwazylas,co wczesniej pisala lekarka,dlatego pozwolilam sobie zacytowac:

"Gdy już się wzięło leki polecam zaobserwować PIERWSZE 3 DNI od zastosowania kuracji. Organizm będzie optymalizował dietę. Żyj±tka lubi± cukry proste, produkty mleczne (alergen mleczny wywołuje wg mnie zapalenie dróg żółciowych na którym to zapaleniu namnażaj± się nieproszeni go¶cie, dlatego rotacja), zboża, nadmiary weglowodanów. Nie lubi± tłuszczu, pomidorów, ogórków i cebulowych.  Po zliwidowaniu "wroga" organizm ma mniejszy apetyt."

Cytuj
Czytałam dużo porad lekarki i do nich się stosuję (rotacja mlecznych,elimin. zbożowych, warzywa).Bardzo sobie cenię jej opinię.Ja nigdy nie mniałam klasycznych objawów , poza wieczną chęcią na coś słodkiego, no i głód bardzo źle znosiłam. Jak pisałam, to mi przeszło.
Może to sygnał, że one u mnie sie nie pożywią.
Czuję się naprawdę dobrze.Myślę , że to zasługa rotacji mlecznych i zbożowych.
Napięcie przedmiesiączkowe minęło, ból barków też. Nie mam bóli mięśni , jestem zdecydowanie spokojniejsza.
Został mi ból stawów przy rozruchu no i migrena ale ona też jest inna (boli tylko głowa a zespól dolegliwości towarzyszących jak narazie minął) . Teraz to myśle ,że migreny mam od toksycznych odpadów lambli i candidy.
Jeśli one sie wyprowadza to i migrena pewnie minie.




Afmfo!
Tu na forum takiej osoby nie spotkasz. Na cmentarzu tak. Poznaj wroga. Dosc szczegolowo opisalem go w porzednich postach. Wytrucie zywych lamblii nie jest jednoznaczne z wytruciem ich cyst. Przerabialem to osobiscie. Tymidazol tez stosowalem, tylko w jakis dziwny sposob w odstepach czasowych przepisany przez lekarza.
Cytuj
Cha, cha ,cha. Jak to? A Ty ? A może i ja taką osobą będę?
Musze Ci powiedzieć, że poruszane przez Ciebie tematy skłoniły mnie na myślenie w tym kierunku.
Masz rację, łatwiej walczyć jak sie zna wroga, bo wcześniej imałm sie wszystkiego i nic z tego nie było bo nie wiedziałam co mi jest. Myślałam, że nie przyswajam potasu i magnezu a tymczasem miałam raptowny spadek cukru przez te cholery i  stąd ta sensacje w mięśniach.

Myślę sobie , że przy obranym kierunku wzmocnię organizm dietą i sam sobie poradzi z tym świństwem. Nie wiem tylko czy mój mąż wytrwa.
Pewnie jest tak, że silne organizmy się tym nie zarażaja.

Może piszę za dużo o tym, ale może ktoś czeka na takie sugestie.
Wszystkich ciepło pozdrawiam.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #126 : 2008-09-18, 09:13:15 »

Cytuj
Pewnie jest tak, że silne organizmy się tym nie zarażaja.
Cytuj

Dokładnie tak jest.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #127 : 2008-09-18, 09:54:47 »

1.Cha, cha ,cha. Jak to? A Ty ? A może i ja taką osobą będę?
2.Musze Ci powiedzieć, że poruszane przez Ciebie tematy skłoniły mnie na myślenie w tym kierunku.
   Masz rację, łatwiej walczyć jak sie zna wroga, bo wcześniej imałm sie wszystkiego i nic z tego nie było bo nie wiedziałam co mi jest.
3.Myślę sobie , że przy obranym kierunku wzmocnię organizm dietą i sam sobie poradzi z tym świństwem. Nie wiem tylko czy mój mąż wytrwa.
4.Pewnie jest tak, że silne organizmy się tym nie zarażaja.

 Ad1. Nieporozumienie. Odpowiedzialem Tobie na Twoja propozycje zaglodzenia lokatorow.
 Ad2. Bardzo sie ciesze, ze ktos moje uwagi traktuje serio
 Ad3. Wzmocniony organizm nie bedzie odczuwal w takim stopniu tych lokatorow jak chory. One same nie opuszcza ukladu pokarmowego. Zawsze znajda mozliwosc zaczepienia sie w jelitach.
 Ad4, Na pochyle drzewo i koza skacze.

 Zbynek swego czasu wspominal o lisciach z papai. To ja zulem te liscie z papai przez pol roku. Pomagalo. A najbardziej mi pomogl plyn Lugola.
 
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #128 : 2008-09-18, 11:10:31 »

Papaja - najsilniej działający histaminouwalniacz wg alergologów i wg mnie.
Histaminouwalniacze warto stosować jako pewną formę "kopniaków" dla organizmu. Albo się ocknie albo nie.
Zapisane
Jastro
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #129 : 2008-09-21, 00:08:27 »

Nie ma sprawy Jastro, za tydzień proszę raport dt. schudnięcia  Shocked  Smile.


Pani Ewo ! Przepraszam że po 10 dniach, ale 13.09 zostałem po raz drugi ojcem  Laughing i było sporo zamieszania. Owszem waga nieco spadła, z tym że przyznam się bez bicia że w całym rozgardiaszu nie do końca przestrzegałem 1,5g/kg. Waga spadła o 0,8 kg przez te 10 dni, więc żadna rewelka.
Doszła do mnie zamówiona "Książka kucharska", ale tam widzę w przepisach dużo więcej tłuszczu...
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #130 : 2008-09-21, 11:42:15 »

Jastro, niecały kilogram to też coś. Ważne, że nie jesteś głodny.
Gratulacje z powodu - nowego członka rodziny!
Zapisane
Jastro
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #131 : 2008-09-21, 19:58:06 »

Jastro, niecały kilogram to też coś. Ważne, że nie jesteś głodny.
Gratulacje z powodu - nowego członka rodziny!


Dzięki za gratulacje! a tak w związku z narodzinami czy karmiąca żona (też zaczyna DO) powinna czegoś unikać np. kapustnych, fasolki, groszku? Wiadomo że nie jadamy tego w dużych ilościach - tylko wg przepisów z Książki Kucharskiej, ale Esterka (córeczka) miała dzisiaj gorszy dzień - była niespokojna, problem z "puszczaniem bączka" itp.
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #132 : 2008-09-23, 08:46:33 »

Cytuj
Wytrucie zywych lamblii nie jest jednoznaczne z wytruciem ich cyst. Przerabialem to osobiscie. Tymidazol tez stosowalem, tylko w jakis dziwny sposob w odstepach czasowych przepisany przez lekarza.

Może dlatego masz candidę.

Pasożyty, bakterie i wirusy, pełnią w rzeczywistośći ważną rolę w organizmie. Oczyszczają go z toksyn i zdegenerowanych tkanek.

Jako przykład podam, że małpy w zoo dostając sterylną higeniczną przebadaną przez dohtorów żywność... chorują na potęgę. Dopiero gdy da im się naturalne jedzenie pełne bakterii i pasożytów powracają do zdrowia.

Polecam "Toxemia explained" > http://books.google.pl/books?id=l2q7-VV1uJUC&printsec=frontcover&dq=toxemia+explained&psp=1&source=gbs_summary_r&cad=0#PPP1,M1

I np to > http://wiadomosci.onet.pl/1827252,16,robaki_moga_pomoc_w_leczeniu_zapalenia_stawow,item.html
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #133 : 2008-09-23, 08:55:49 »

Jastro - produkty określone przez dra JK jako jadalne są zwykle przyjazne dla matki karmiącej.
Problem robi prawie zawsze czekolada, kakao. Bąki u dziecka = mama zjadła za dużo W.
Warzywa - karmiąca ma jeść jakie lubi. Smaki pomagają jej w doskonaleniu zdrowia. Żona ma być teraz źródłem ciepłego ogniska domowego na dłuuugie lata.
Rosół jest najbezpieczniejszym daniem  Smile. I woda  Smile. Poczytaj co radzimy jeść karmiącym... Produkty dla karmiącej korelują z dietą dziecka do roku życia.
Poczytaj też o diecie dziecka do roku by coś dobrego zaproponowac żonie.
Zapisane
martyna opty
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #134 : 2008-10-20, 21:28:11 »

Mam pytanie:czy można przesadzic z ilością tłuszczu?mi sie niestety zdarzyło dwa razy że po zjedzenie posiłku(zrobiłam go bardzo tłusto) bardzo mnie mdliło i wymiotowałam.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #135 : 2008-10-20, 21:40:34 »

Ze wszystkim mozna przesadzić.Z zadawaniem dziecinnych pytań  też  Smile 
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #136 : 2008-10-20, 21:43:32 »

Mam pytanie:czy można przesadzic z ilością tłuszczu?mi sie niestety zdarzyło dwa razy że po zjedzenie posiłku(zrobiłam go bardzo tłusto) bardzo mnie mdliło i wymiotowałam.

Sama na sobie poeksperymentowalas i znalazlas odpowiedz na swoje pytanie.
Zapisane
martyna opty
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #137 : 2008-10-20, 21:49:30 »

Ze wszystkim mozna przesadzić.Z zadawaniem dziecinnych pytań  też  Smile 
czytając wiele  twoich wypowiedzi na tym forum widze że jesteś złośliwa,chyba ci sprawia to radośc bo zawsze masz jakieś głupie "ale" do kogoś wypowiedzi.Jeśli coś tu pisze to nie czekam na twoją odpowiedź.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #138 : 2008-10-20, 21:53:55 »

Ze wszystkim mozna przesadzić.Z zadawaniem dziecinnych pytań  też  Smile 
czytając wiele  twoich wypowiedzi na tym forum widze że jesteś złośliwa,chyba ci sprawia to radośc bo zawsze masz jakieś głupie "ale" do kogoś wypowiedzi.Jeśli coś tu pisze to nie czekam na twoją odpowiedź.

To wiedz,że Tobie odpisałam bardzo delikatnie  Smile Czytam Twoje posty i nie wierze własnym oczom.Jak dorosła osoba może zadawać takie infantylne pytania?Sory,ale moje dzieci zadają mądrzejsze  Laughing
Nie dziwię się ,ze rodzina patrzy na Ciebie jak na wariatke skoro widzi,że żresz ,a potem zygasz-masakra-to nie dieta optymalna-to obżarstwo!!!    Confused
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #139 : 2008-10-20, 23:12:41 »

Edytko czytam twoje posty czesto. Do tej pory nie komentowalam. Przykre jest to, ze ludziom, ktorzy ucza sie diety optymalnej i pytaja tutaj czy np:dobrze rozumieja swoj organizm zamiast pomoc dogryzasz. Widac nie masz innego zainteresowania jak siedziec tu na forum i szukac: jak by tu komus dogryzc.
Jest to niesmaczne i niemile. Ja pewnego czasu tez szukalam rady i bylas dla mnie zlosliwa. NIe odpowiedzialam ci bo uwazalam ze madrzejszy ustepuje.
Wstyd mi za ciebie. Uawzasz sie za optymalna hmmmmmmmm???
Optymalni ludzie sa pogodni a nie tacy zlosliwi jak ty. Czyzby w zyciu cie sie nie powiodlo i wyzywasz sie tutaj na forum? Uwazasz sie za najmadrzejsza a w sumie ( dla mnie ) jest odwrotnie Lubie to forum bo duzo sie tu nauczylam ale twoje ciagle docinki mnie wkurzaja. Dziiwie sie forumowiczom ze daja sie wciagac w rozmowe z toba. Przyznam ze do tej pory nic madrego w twoich postach nie przeczytalam.


Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 17 zapytaniami.