forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-11, 19:43:13

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
661351 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Blade - dziennik treningowy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 ... 92 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Blade - dziennik treningowy  (Przeczytany 719350 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1480 : 2014-03-21, 23:02:32 »

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1481 : 2014-03-21, 23:07:33 »

Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1482 : 2014-03-22, 07:56:53 »

Od tego zacząłem szukanie informacji do Rzeźnika. W sumie Paweł nie skupia się zbytnio na ćwiczeniach siłowych, może i masz rację? Chociaż w reszcie linków jednak ta siłownia pomaga. Może ta moja chęć na siłownię bierze się z tego, że non stop chudnę, i mięśnie nie mocno ale zlatują?  Ale pamiętam, co mówiłeś, że jednocześnie chudnąć i budować mięśni się nie da. No cóż, coś za coś - Rzeźnik ważniejszy Smile
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1483 : 2014-03-22, 08:14:04 »

Dzisiaj tabata, swing 16tka. Zaraz ubieram kamizelkę, ręczny aerator w dłoń i do boju, znaczy regenerować się. Ma być wieczorem i jutro deszcz, wiec poleci tez nawóz na trawę. Ot, wolny dzień Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1484 : 2014-03-22, 08:51:40 »

Od tego zacząłem szukanie informacji do Rzeźnika. W sumie Paweł nie skupia się zbytnio na ćwiczeniach siłowych, może i masz rację? Chociaż w reszcie linków jednak ta siłownia pomaga. Może ta moja chęć na siłownię bierze się z tego, że non stop chudnę, i mięśnie nie mocno ale zlatują?  Ale pamiętam, co mówiłeś, że jednocześnie chudnąć i budować mięśni się nie da. No cóż, coś za coś - Rzeźnik ważniejszy Smile
A może pisanie, że siłownia jest super do wszystkiego, to naganianie do klubów?
Dla mnie logiczne jest takie stwierdzenie: chcesz więcej biegać, musisz więcej biegać.
Nie ma innej drogi.
Masz brak "równowagi mięśniowej" czy niestabilne stawy, siłówka na to pomoże, ale nie w samym bieganiu.

Być może są freaki, którzy biegają bez biegania, może są i ciężarowcy, którzy biegają, by więcej dźwigać, ale ja nie znam takich i nieco to naciągane dla mnie Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25534

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1485 : 2014-03-22, 10:22:34 »

Ten Dan John to nie jest koles od Caculina przypadkliem?
Też mi się tak kojarzy.
No dla cytowanego tutaj kiedys przez mariusza niejakiego luko to mistrz i arcyguru Very Happy Niedlugo ksiazka wyjdzie Very Happy

Ale ten planik wydaje sie spoko, obadam go czy dam rade
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1486 : 2014-03-22, 10:27:02 »

Ten Dan John to nie jest koles od Caculina przypadkliem?
Też mi się tak kojarzy.
No dla cytowanego tutaj kiedys przez mariusza niejakiego luko to mistrz i arcyguru Very Happy Niedlugo ksiazka wyjdzie Very Happy

Ale ten planik wydaje sie spoko, obadam go czy dam rade
Jakoś nie przepadam za swingiem... Confused
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1487 : 2014-03-23, 09:46:31 »

Od tego zacząłem szukanie informacji do Rzeźnika. W sumie Paweł nie skupia się zbytnio na ćwiczeniach siłowych, może i masz rację? Chociaż w reszcie linków jednak ta siłownia pomaga. Może ta moja chęć na siłownię bierze się z tego, że non stop chudnę, i mięśnie nie mocno ale zlatują?  Ale pamiętam, co mówiłeś, że jednocześnie chudnąć i budować mięśni się nie da. No cóż, coś za coś - Rzeźnik ważniejszy Smile
A może pisanie, że siłownia jest super do wszystkiego, to naganianie do klubów?
Dla mnie logiczne jest takie stwierdzenie: chcesz więcej biegać, musisz więcej biegać.
Nie ma innej drogi.
Masz brak "równowagi mięśniowej" czy niestabilne stawy, siłówka na to pomoże, ale nie w samym bieganiu.

Być może są freaki, którzy biegają bez biegania, może są i ciężarowcy, którzy biegają, by więcej dźwigać, ale ja nie znam takich i nieco to naciągane dla mnie Very Happy

Może i tak, może trzeba nagonić do klubu, bo za dużo ludzi biega za darmo? Wink To samo można powiedzieć o crossficie: zróbmy, wypromujmy sport który sciągnie ludzi do klubu. Ale to też i Caculin, i jego HS. Każdy ciągnie na swoją stronę.

A co do siłówki to przygotowując się do pierwszego półmaratonu zauważyłem, że mnie w porównaniu do innych praktycznie nie bolały plecy. I teraz widzę, kiedy więcej biegania i mniej żelaza, to delikatnie gdzieniegdzie cos tam zaboli. I to tez kolejny impuls do ćwiczeń.
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1488 : 2014-03-23, 09:49:11 »

Dzisiaj w planie 18 km BS, czyli biegu spokojnego. Będzie płasko, w tygodniu planuję parę górek. Nici z wypróbowania ciuchów pod kątem deszczu, bo ma nie padać, nici z testowania nawodnienia, bo chłodno Wink

A w ramach nawęglenia i swego rodzaju cheat meal będzie spaghetti, które własnie kończe gotować Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1489 : 2014-03-23, 10:21:30 »

Od tego zacząłem szukanie informacji do Rzeźnika. W sumie Paweł nie skupia się zbytnio na ćwiczeniach siłowych, może i masz rację? Chociaż w reszcie linków jednak ta siłownia pomaga. Może ta moja chęć na siłownię bierze się z tego, że non stop chudnę, i mięśnie nie mocno ale zlatują?  Ale pamiętam, co mówiłeś, że jednocześnie chudnąć i budować mięśni się nie da. No cóż, coś za coś - Rzeźnik ważniejszy Smile
A może pisanie, że siłownia jest super do wszystkiego, to naganianie do klubów?
Dla mnie logiczne jest takie stwierdzenie: chcesz więcej biegać, musisz więcej biegać.
Nie ma innej drogi.
Masz brak "równowagi mięśniowej" czy niestabilne stawy, siłówka na to pomoże, ale nie w samym bieganiu.

Być może są freaki, którzy biegają bez biegania, może są i ciężarowcy, którzy biegają, by więcej dźwigać, ale ja nie znam takich i nieco to naciągane dla mnie Very Happy

Może i tak, może trzeba nagonić do klubu, bo za dużo ludzi biega za darmo? Wink To samo można powiedzieć o crossficie: zróbmy, wypromujmy sport który sciągnie ludzi do klubu. Ale to też i Caculin, i jego HS. Każdy ciągnie na swoją stronę.

A co do siłówki to przygotowując się do pierwszego półmaratonu zauważyłem, że mnie w porównaniu do innych praktycznie nie bolały plecy. I teraz widzę, kiedy więcej biegania i mniej żelaza, to delikatnie gdzieniegdzie cos tam zaboli. I to tez kolejny impuls do ćwiczeń.
Ty rządzisz, Twoje plecy Laughing
I teraz czy lepsze będą ciągi sumo z dwiema bestiami i front squaty, czy 10.000 wymachów?

A komera rządzi wszędzie, nic nie zrobisz.
Jest to trochę frustrujące, bo chcesz się dowiedzieć czegoś użytecznego, a tu wpychają kit dla planktonu Laughing
A ci, co mają swoje autorskie patenty nie dzielą się nimi i słusznie chyba...
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25534

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1490 : 2014-03-24, 08:15:32 »

Gavro co ogólnie sadzisz o tego typu planach?
https://www.t-nation.com/workouts/10000-swing-kettlebell-workout

pod kątem budowania ogólnej wytrzymałości?
Podjalem decyzje, zaczynam dzisiaj  Cool
Pomierze sie i powaze, choc to troche takie adasiowate ale coz, dla nauki wszystko  Cool
Zapisane

Work Buy Consume Die
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1491 : 2014-03-24, 08:27:04 »

Wczoraj założone 18 km. Generalnie ok, ale pomiędzy 13 i 14 km odezwał się ITBS Sad Jestem w kropce i zastanawiam się co robić.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1492 : 2014-03-24, 08:29:36 »

Gavro co ogólnie sadzisz o tego typu planach?
https://www.t-nation.com/workouts/10000-swing-kettlebell-workout

pod kątem budowania ogólnej wytrzymałości?
Podjalem decyzje, zaczynam dzisiaj  Cool
Pomierze sie i powaze, choc to troche takie adasiowate ale coz, dla nauki wszystko  Cool
Załóż dziennik może?! Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25534

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1493 : 2014-03-24, 08:31:13 »

Zeszyt prowadze caly czas od roku, tak jakos samo mi wyszko i w nawyk weszlo.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1494 : 2014-03-24, 08:33:17 »

Zeszyt prowadze caly czas od roku, tak jakos samo mi wyszko i w nawyk weszlo.
Dobry nawyk, ale myślałem, że tu założysz Very Happy
Taki połączony z Kawą, Kącikiem Szamana i Szybkimi Pytaniami... Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25534

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1495 : 2014-03-24, 08:51:33 »

Aa.....i jeszcze rozwiazywanie krzyzowek,  no taki kacik biohackera  Laughing

Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1496 : 2014-03-24, 09:02:23 »

Aa.....i jeszcze rozwiazywanie krzyzowek,  no taki kacik biohackera  Laughing


A Biohacking to akurat świetny pomysł!
Ciebie, Blade'a, mnie i parę innych osób to by zainteresowało.
Admin zna takie sztuczki, o jakich nam się pewno nie śniło...
Coś jak 5 g glukozy dla wywołania anabolizmu nocą Very Happy
Znając życie jednak, nie będzie się udzielał "dla naszego dobra", cobyśmy się nie poparzyli Laughing
Ale gdzieś w Kawiarence..?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25534

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1497 : 2014-03-24, 09:19:46 »

Jasne, ze jak juz to w kawiarni, nie przepadam za uzewnetrznianiem sie dla kazdego Very Happy

Szczerze mowiac to od jakiegos czasu chodzi mi po glowie taki plan, taki pomysl...
Zapisane

Work Buy Consume Die
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1498 : 2014-03-24, 20:02:49 »

Wczoraj założone 18 km. Generalnie ok, ale pomiędzy 13 i 14 km odezwał się ITBS Sad Jestem w kropce i zastanawiam się co robić.
Cały dzień myślałem i plan naprawczy jest. Ten tydzień luzuję całkowicie, przyszły tydzień tylko kijki bez obciążenia. Do końca kwietnia daję sobie czas na normalizację wagi i nie przekraczam dystansu 10 km w tygodniu i 15 w weekend. Od maja pójdą długie dystanse. Dwa razy w tygodniu, w poniedziałek i środę, tak żeby przed weekendowym długim wybieganiem maksymalnie zregenerować organizm. Kupiłem na allegro foam roller jako uzupełnienie kijkami.

Sprawa ewidentnie przeciążeniowa, w tym roku łącznie biegu i Nw jest ponad 500 km, dla porównania w roku pierwszego maratonu zrobiłem 800  dwa razy dłuższym czasie. Noga odpukać nie boli, ale czuję całkiem ludzkie zmęczenie. Więc odpocznę Smile psychicznie tylko ciężko się do tego zmusić Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1499 : 2014-03-24, 20:36:45 »

Wczoraj założone 18 km. Generalnie ok, ale pomiędzy 13 i 14 km odezwał się ITBS Sad Jestem w kropce i zastanawiam się co robić.
Więc odpocznę Smile psychicznie tylko ciężko się do tego zmusić Wink
W początkach kariery też tak miałem... Laughing
Trzeba się było zmuszać do przerwy, a i tak człowiek myślał tylko o treningu i skracał wypoczyn do minimum...
Teraz mam inne podejście, bo przekonałem się nie raz, że to popłaca, na dłuższą metę.
Ci, co nie potrafili utrzymać dyscypliny, kończyli z kontuzjami, tracili znacznie więcej czasu, a w końcu dawali sobie spokój Sad

Nie wiem jak z bieganiem, bo to inna umiejętność, ale przy siłówce, pauza 10-14 dni, nie robi absolutnie nic.
Miesiąc czasu, juz są spadki, ale nie takie, by warto o tym mówić, poza tym, odtrenowanie można znakomicie wykorzystać po powrocie do treningów...
Najpierw organizm naprawia uszkodzenia, a dopiero potem zaczyna obniżać wydolność, do poziomu nieróbstwa.
Popieram pomysł!
Zapisane
Strony: 1 ... 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 ... 92 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 19 zapytaniami.