forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-21, 08:04:24

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
661939 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Książka Ewy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 42 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Książka Ewy  (Przeczytany 379385 razy)
lekarka
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #500 : 2008-08-30, 17:14:17 »

Osoby optymalne, które mimo to zachorują - najlepszym produktem do szybkiej naprawy zdrowia jest ROSÓŁ. Może też być to woda. Opłukanie przewodu pokarmowego płynami + ja to nazywam: tzw. "rozcieńczanie trucizn" jest najlepszą metodą.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #501 : 2008-08-30, 17:27:31 »

Opłukanie przewodu pokarmowego płynami ...

Super metoda!  Smile Ja ją wypróbowałam,gdy miałam problemy z żołądkiem.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #502 : 2008-08-31, 01:59:44 »

najmniej z optymalnych produktów lubie rosół .
Ten sam rosół jak sie zgalareci -dopiero mi smakuje .
  Mało pije i być moze to jest przyczyna ,ze ja podobnie jak Jurek
     nie moge więcej schudnąc . Inna sprawa ,ze podliczając kalorie to do 1500=1600 dobijam -niestety.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #503 : 2008-08-31, 09:13:04 »

Zastosuj Rudka pomidory z cebulą (w ilości "uroczystej", bez tłuszczu, jak je lubisz) na śniadanie, a słoninę na drugie śniadanie...
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #504 : 2008-08-31, 13:04:31 »

Może buraczki może zjeść chory na cukrzycę gotowane, starte na tarce i z dodatkiem smalcu podsmażone a na koniec doprawione imbirem. Nadaje słodki smak. Za zgodą lekarki?
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #505 : 2008-08-31, 23:09:18 »

Pomidorki -bardzo lubie i chyba ich jadam ostatnio troche za dużo
Tłumacze sobie ,ze to sezon -bo póżniej one już nie są tak dobre .
  Po za tym ostatnio rotuje ziemniaki ,bo nie umiem poprzestać na jednym.
    Dziękuje pani Ewo -bo w zasadzie musze jeszcze nauczyć sie ,jadać uroczyście
   ato trudne dla takiego łakomczucha .
   Dzisiaj zrobiąłm  dobry bigosik na nózkach wieprzowych ,będe miała na tydzień obiad dietetyczny
   
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #506 : 2008-09-01, 13:17:59 »

Cukrzyk i osoba z nadwagą niech raczą się pomidorami w ilości ... dużej.
Buraczki z chrzanem (np. 50/50) też są ok.
Zapisane
barja
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #507 : 2008-09-01, 18:21:40 »

A co ma jeść osoba z rwą kulszową? Wczoraj mnie dopadła i cały dzień przeleżałam plackiem. Dzisiaj powlokłam się do przychodni i na zastrzyk. Teraz już mogę chwilę posiedzieć, ale chodzić nie. Kolano mam jak z waty.Przyczyn wolę nie dociekać, bo za dużo by się znalazło, chyba nie tylko generalne sprzątanie.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #508 : 2008-09-01, 20:31:43 »

Zacząć dzień od pomidorów/soku pomidorowego, a potem standard - rosół, słonina a'la czipsy itd.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #509 : 2008-09-02, 10:01:00 »

i ... omijaj przez 3 dni grykę, ryż, kukurydzę. Zastosuj warzywa jako źródło weglowodanów.
Gryka i zboża bezglutenowe (ryż i kukurydza) nie powinny  być za często jadane na DO.
Nie leczą wyściółek naczyniwych nigdzie, nie pozwalają kontrolować emocji (nie leczą wyściółek naczyniowych w mózgu), powodują niekorzystne wybory, a jadane za często - choroby.
Zapisane
minimax
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #510 : 2008-09-02, 10:07:04 »

Co to za jaja z diety optymalnej?  Shocked
Jaka gryka? Shocked
Jaki ryz? Shocked
Jaka kukurydza? Shocked
Toz to wszystko GMO!  Shocked
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #511 : 2008-09-02, 11:40:58 »

Niektórzy, którzy tu piszą lub nas czytają nie stosują nawet "odchudzającej" dawki T (1,5g/kg/dobę).
Niektórzy optymalni piją codziennie piwo.
Niektórzy optymalni wypijają codziennie 50-100ml wódki (bo im pomaga-tak mówią).
Niektórzy dodają codziennie mąki do czegokolwiek.
Są optymalni, którzy nie wypiją kawy bez śmietany bo ... im szkodzi. Jak człowiek zaczyna myśleć, to albo pije śmietanę dalej BEZ KAWY i sprawdza dalej czy stan zdrowia się poprawia. Jak z myśleniem jeszcze jest problem to pije DALEJ kawę i rotuje produkty mleczne, mimo, ŻE ZAUWAŻA, ŻE KAWA MU SZKODZI               (=nie smakuje).
Nie od razu Kraków zbudowano (przynajmniej na etapie obecnej budowy).






Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #512 : 2008-09-02, 13:39:36 »

jeszcze   tak nie  dawno ,gdy jadłam mleczne  to piłam też kawę ze   śmietanką.Uważałam że  wypicie   samej kawy zakwasza  mi żołądek.I tak było  /często   mi się   odbijało/.Teraz gdy rotuję  mleczne, piję  kawę   bez   śmietanki i jest w porządku    ,ale  często po południu łapię się na tym  że    nie piłam kawy /bo  pewnie wcale  jej nie potrzebuję/ I zastanawiam się  czyby jej wogóle nie pić.pozdrawiam Ewo  ta  ROTACJA DZIAŁA.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #513 : 2008-09-02, 21:23:00 »

  ,ale  często po południu łapię się na tym  że    nie piłam kawy /bo  pewnie wcale  jej nie potrzebuję/ I zastanawiam się  czyby jej wogóle nie pić.pozdrawiam Ewo  ta  ROTACJA DZIAŁA.

To po co sie zastanawiasz? NIE PIJ.
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #514 : 2008-09-02, 22:02:39 »

Kangur    dziękuję   każdy bodziec jest dobry.pozdrawiam
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #515 : 2008-09-04, 08:27:44 »

Cytuj
Jeśli coś szkodzi, to się tego nie rotuje, tylko nie jada.

Też tak uważam.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #516 : 2008-09-04, 11:44:33 »

jeszcze   tak nie  dawno ,gdy jadłam mleczne  to piłam też kawę ze   śmietanką.Uważałam że  wypicie   samej kawy zakwasza  mi żołądek.I tak było  /często   mi się   odbijało/.Teraz gdy rotuję  mleczne, piję  kawę   bez   śmietanki i jest w porządku    ,ale  często po południu łapię się na tym  że    nie piłam kawy /bo  pewnie wcale  jej nie potrzebuję/ I zastanawiam się  czyby jej wogóle nie pić.pozdrawiam Ewo  ta  ROTACJA DZIAŁA.
pewnie,ze nie potrzebujesz,rowniez przez cale zycie nie pilam kawy,bo po kazdym wypiciu mialam niesamowite telepanie.
Ale gdy zaczelam przygode z DO kawka ze smietana byla cudem,bo moglam ja pic tak jak wszyscy i nic mi nie bylo?????
Ze smietanki zrezygnowalam i z kawki rowniez,bo nie chce tak jak wszyscy :lol:gdy wypije 2 x w tygodniu z maslem,to mam taki naped,ze moj osmiogodzinny dzien pracy konczy pom 19 godz,o 12 w nocy Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #517 : 2008-09-04, 12:21:53 »

l....gdy wypije 2 x w tygodniu z maslem,to mam taki naped,ze moj osmiogodzinny dzien pracy konczy pom 19 godz,o 12 w nocy Laughing
Dobrze ja toto zrozumiałam? Do filiżanki kawy dodajesz masła? Czego to ludzie nie wymyslą....
Może lepiej do rosołu wsypać parę łyżeczek kawy?
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #518 : 2008-09-04, 13:47:33 »

l....gdy wypije 2 x w tygodniu z maslem,to mam taki naped,ze moj osmiogodzinny dzien pracy konczy pom 19 godz,o 12 w nocy Laughing
Dobrze ja toto zrozumiałam? Do filiżanki kawy dodajesz masła? Czego to ludzie nie wymyslą....
Może lepiej do rosołu wsypać parę łyżeczek kawy?
Edyta,bo pice kawy,to straszny nalog albo potrzeba towarzyska.
Bedac w pracy nie mam dostepu do smietanki.A wypic mi sie jednak chce,bo rozumiesz inni tez pija i to ok 15 starych ludzi.
Mysle sobie gdy tym schorowanym staruszkom podawanie kawy 3 x w ciagu dnia nie szkodzi,no to czemu mialabym ja nie wypic??
Dlatego aby mi mniej szkodzila pije z 20g kostka maselka.Napodkalam smiech ze strony kolezanek i kolegow z pracy.Oni jednak znaja mnie z przeroznych diet i smieja sie z nutka poblazliwosci.
Jedynie 25-cio letni  kolega stwierdzil,ze sa plemiona,ktore tez uzywaja duzo tluszczu i wcale gorzej im sie nie wiedzie Laughing Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #519 : 2008-09-04, 14:21:09 »

Ja kawy nie pijam ,a kawy z maslem tzn. z pływającymi oczkami tłuszczu w filizance tymbardziej -kojarzy mi sie z barszczem  Laughing
Ale dlaczego nie pić takiej,jak się taką lubi?  Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 42 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 18 zapytaniami.