forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-15, 17:54:09

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
661513 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Moja opinia o arkadiach.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Moja opinia o arkadiach.  (Przeczytany 119099 razy)
Blackend
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #160 : 2009-07-25, 11:33:31 »

Bo Ty reniu odmienne zdanie traktujesz jako atak...

Bo "renia" zmierza prostą drogą w stronę fanatycznego "opty"-betonu...

Po co nam podziały na grupie? Jedni są tacy, a inni też tacy sami Wink Nie jest idealnie i nie będzie ale jest bardzo dobrze Smile))
Tak naprawdę to w realu wszystko wychodzi (sprawdzone osobiście) gdzie nie ma forumowej wyszukiwarki i googli pod ręką Wink
Internet to ułomne narzędzie jest - bardzo łatwo się wykreować (niektórym) ale nie każdy potrafi.
Zapisane
Rajano
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #161 : 2009-07-25, 12:54:07 »

Witam
A co sądzicie o Arkadii Polania? ktoś był tam?
Pozdrawiam
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #162 : 2009-07-25, 13:19:26 »

Tak naprawdę to w realu wszystko wychodzi

W realu to najlepiej wychodzi zasada "nie żryć tyle i jeść naturalnie". I to jest wlasnie ZO, a nie jakies wrozenie z fusow czy toto lotek - losowanie cyferek.
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #163 : 2009-07-25, 13:27:54 »

Dodam jeszcze, ze troche mnie to po prostu szokuje, w koncu siedzimy tutaj, zeby sie czegos nauczyc, "admin" co i rusz porusza rozne zagadnienia, i mozna sobie poczytac, skad sie wzielo "0.8", a dlaczego czasem "x5", a czasem "x2.5", a kiedy mozna "30g", ale i tak co i rusz ktos daje sobie robic pranie mozgu i mantruje wrecz antytezy ZO.
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #164 : 2009-07-25, 13:33:03 »

Renia, napisz nam, czy juz wszystkow w porzadku i jak wam minela podroz powrotna?
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #165 : 2009-07-25, 13:34:02 »

W realu to najlepiej wychodzi zasada "nie żryć tyle i jeść naturalnie". I to jest wlasnie ZO, a nie jakies wrozenie z fusow czy toto lotek - losowanie cyferek.

Ups,
to dopiero będzie się dziś działo, bo zamarynowałem 0,8kg karkówki i 0,7kg boczku! I to tylko na trzy osoby!
Z mięsa wychodzi B:T 2,5, ale kostka masła wejdzie w pieczone ziemniaki, to uczyni B:T:W około 1:3,3:0,15. Normalnie nic - tylko jeść do syta Smile.

PS
ponieważ nie wim ile zjem białka, to już nie jestem na Żywieniu Optymalnym? Wink
Nadmienię jeszcze, że może boczku trochę zostanie, a może trochę kartofli - no kto to może przewidzieć?... Smile
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #166 : 2009-07-25, 13:54:38 »

0,8kg karkówki i 0,7kg boczku! I to tylko na trzy osoby!
Moze by tak zalozyc tam u Was arkadie i obdzielic zarelkiem kilku wczasowiczow Wink
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #167 : 2009-07-25, 14:06:47 »

Dodam jeszcze, ze troche mnie to po prostu szokuje, w koncu siedzimy tutaj, zeby sie czegos nauczyc, "admin" co i rusz porusza...

No i co? Tak już zostanie - nikt nie jest doskonały. Póki co Renia ma ochotę z nami zostać i my ją z powrotem "nawrócimy". Wink
Wrzucając kogokolwiek do "opty-betony" karmimy IMHO drugie forum stwarzając podziały, których nie ma.
Forum musi się kręcić i oby jak najwięcej takich bezpretensjonalnych osób, które osmielają "tylko czytających" do pisania.
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #168 : 2009-07-25, 14:13:50 »

"nawrócimy". Wink

Laughing

(a w ogole to pisalam ogolnie, nie mialam Reni na mysli, nawet przeciez nie wiem, jak Renia w PRAKTYCE do tego podchodzi)
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #169 : 2009-07-25, 14:17:16 »

Moze by tak zalozyc tam u Was arkadie i obdzielic zarelkiem kilku wczasowiczow

A ile zażądać za minutę? Bo to wiesz "_flo" osobista odpowiedzialność za pacjenta, a do tego naruszenie Naszego stadła domowego!
No nie wiem, chyba się nie zdecyduję Wink

PS
Wolę gratisy tu rozdzielać niektórym czasami, bo na to zasługują! Smile
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #170 : 2009-07-25, 14:18:41 »

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #171 : 2009-07-25, 17:25:52 »

...nikt nie jest doskonały...

I agree nobody is PERFECT. It is true for me, but...... Smile

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70715


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #172 : 2009-07-25, 17:54:35 »

Mój syn wymiotował jeszcze 3 razy w nocy, raz w podróży do domu, potem po dwóch godzinach w domu jeszcze raz. Jechałam z nim u nas w Wejherowie na pogotowie. Tam po zbadaniu go, lekarka zdiagnozowała u niego niedrożność jelit i dała skierowanie na chirurgię dziecięcą. Chirurg, po zbadaniu go, powiedział, że według niego jest wszystko dobrze i dla pewności zlecił USG jamy brzusznej, badanie krwi i moczu. Wszystkie wyniki, na szczęscie były dobre. Dali mu kroplówkę i wypisali do domu (trwało to 3,5 godz). Lekarz pozwolił podawać mu niesłodzone płyny, a jak nie będzie wymiotował, to lekkie jedzenie. Mówił, że te wymioty były na tle wirusowym. Dzięki za słowa pocieszenia i rady - Renia.
Zapisane

grizzly
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #173 : 2009-07-25, 18:03:23 »

...Mówił, że te wymioty były na tle wirusowym...

Jesli badal synka "pod katem" niedawnego wypadku i stwierdzil,
ze nie ma "specyficznych objawow", to najprawdopodobniej etiologia wirusowa,
tego nieszczesnego stanu. Jednak nie trac czujnosci i pilnie obserwuj.
Bedzie dobrze! Smile

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70715


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #174 : 2009-07-25, 19:13:02 »

Pod kątem wypadku, badał mojego syna neurolog i jest OK.
Syn wypił niedawno gorzką herbatę, a teraz zjadł 3 żółtka z gotowanych jajek i jest super.
Jak coś się dzieje złego, albo jest jakieś poważne zagrożenie, to wtedy myślę sobie, jakimi nieistotnymi drobiazgami człowiek się nieraz przejmuje.
Zapisane

sewero
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #175 : 2009-07-27, 22:16:39 »

Witam
A co sądzicie o Arkadii Polania? ktoś był tam?
Pozdrawiam


Byli moi znajomi. Byli zachwyceni bo wreszcie lekarz powiedzial ze moga jesc to co lubia czyli duzo, duzo owocow.Po ich wypowiedziach nie polecam tej arkadii. Dieta Dr. Kwasniewsikiego ktora tam polecaja jest wywrocona do gory nogami.  Kase robia na przerozych badaniach i na oczyszczaniu organizmu jakimis specjalnymi metodami.
Znajomi ktorzy dostosowali sie do zalecen tamtejszej Arkadii na ZO juz nie sa. Bo to im jednak nie pomaga- taka byla ich wypowiedz. Oboje przytyli oboje maja teraz bardzo wysoki cholesterol, a jajek juz nie jedza bo organizm ich nie przyswaja i im sie po nich odbija
.
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #176 : 2009-09-14, 11:54:40 »

No i te badania "żywej kropli krwi"-brednie.
Zapisane
trzepbea
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #177 : 2009-09-18, 22:54:02 »

Witam, ja w tym roku w lipcu 2009 r. Byłm w arkadi Ldo i musze powedzieć że byłam zadowolona. Na przyjazd jest wizyta u lekarza który przeporwadza wywiad i zapisuje proporcje B:T:W i tak podają, przepisuje również prady które podaja przesympatyczen Panie pielęgniarki. Rano przed śniadaniem jest zawsze spracer i lekka gimnastyka na plaży z Panem Krzysztofem masażystą. Chodzi kto chce, ale warto bo nie jest to wyczerepując, dostosowane do wczasowiczów. Poza tym miła atmosfera, jest mała siłownia gdzie można sobie poćwiczyć  i ogólnie jest bardzo miło.  Ja jestem początkująca optymalną, chociaż styczność z ta dietą mam od 10 lat i wiem na czym polega, ale tak naprawdę to dopiero teraz zaczełam tak naprawdę stosować. Jak zaczeło mi się czepiać za dużo chorób. Muszę jescze dodać że przez 2 tygodnie w Arkadi LIdo schudłam 5 kg. A obecnie dalej stosuję dietę i jest już 9 kg mniej. A mam jeszcze do stracenia dużooooooo przynajmniej 3 razy tyle co straciam.   Polecam arkadię Lido.  A jeszcze jak była w arkadi to był Pan z Australii który od maja do lipca był w 4 arkadiach i miał  cukrzyce i powiedział że w Lido żywność jest najlepiej dobierana i miał największa poprawę.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70715


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #178 : 2009-09-19, 16:15:18 »

To ja z tym panem z Australii również rozmawiałam w Arkadii "Lido". Właśnie, on chwalił najbardziej właśnie tę arkadię.
"trzepbea" w jakim czasie byłaś w Lido? Może się znamy? Very Happy
W przyszłym roku jadę z dziećmi do arkadii w Ustroniu. Rozmawiałam z panią, która tam była i bardzo tamtejszą arkadię chwaliła. Smile
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70715


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #179 : 2009-09-19, 16:30:56 »

Dodam jeszcze, że moim zdaniem, jeśli ktoś jedzie do arkadii, głównie po to, żeby odpocząć, czyli typowo w celach turystycznych, (ale z DO i prądami selektywnymi również) to ładnie jest w Arkadii "Aura"  Cool. Ale jeśli głównym powodem pobytu w arkadii ma być leczenie, to zdecydowanie polecam "Lido" Smile
Zapisane

Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 19 zapytaniami.