forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-11, 21:13:41

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
661351 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 16 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Żywienie optymalne a P.O.CH.P  (Przeczytany 144851 razy)
jurek46
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #160 : 2008-09-27, 21:06:18 »

Mam burze  mysli. Z jednej strony czytając was nabieram wiekszego przekonania do diety, ale wchodze na inne strony odnosnie diety i czytajac negatywne opinie ludzi  na  ten temat  staje po ich stronie, potem znowu czytam  to forum i znowu nabieram wiekszego przekonania do diety.
Ale wlacza sie moje ja i mi mowi ze to głupota nie jesc pysznych owocow ktore uwazam za wlasnie zrodlo zdrowia itp.
Czas pokaze na co sie zdecyduje. jak narazie mam za malo wiedzy na ten temat.
Jest konflikt we  mnie dotychczasowe zdrowie - owoce itp.. a tutaj czytam zaprzeczenie tego co dla mnie jest zdrowiem . .......Dotychczas myslalem.. i nadal mysle ze Wszystko jest dla czlowieka...w odpowiedniej ilosci oczywiscie, i ze organizm potrzebuje roznorodnosci i owocow i tluszczu. W ziemie wiecej tluszczu w lecie lekie dania...
Takie jest moje myslenie na dzien dzisiejszy.


Pozdrawiam wszystkich formuowiczow.


Jeżeli masz jeszcze wątpliwości to zapoznaj sie z książka dr.Kwaśniewskiego "Tłuste Życie" myslę ze wtedy zmienisz zdanie
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #161 : 2008-09-27, 21:09:38 »

Jurek! Po prostu mimo swojej choroby ,potrafisz pisac humorystycznie i to jest świetne!
Lubię Cię chłopie i tyle!  Very Happy
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #162 : 2008-09-27, 21:16:33 »

Nie, nie uważam, że podświadomość zastąpi płuca. Imasz się jednak różnych metod, dlaczego by nie popracować z podświadomością. Ja też nie bardzo wierzę, że to pomoże. Tak dla ciekawości jednak można poczytać. Pozdrowienia Majka

Majka piszesz tez, ze jak masz czas to warto przeczytac tego autora,własnie o to chodzi, ze ja za duzo czasu juz nie mam. Wiem ,że sa
starsi odemnie ,którzy tryskaja zdrowiem, niestety los do mnie się nie uśmiechnął,dlatego zamiast podswiadomości wole rzeczywistośc to co nauka dzisiaj odkrywa a moze jeszcze coś zdążą odkryc zanim tak jak w znanym wierszu Elegia o śmierci Ludwika Waryńskiego nie "Zmkna się oczy otwarte"
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #163 : 2008-09-27, 21:23:05 »

Jurek! Po prostu mimo swojej choroby ,potrafisz pisac humorystycznie i to jest świetne!
Lubię Cię chłopie i tyle!  Very Happy

Zawsze to jest lepsze niz lezenie w łóżku i czekanie na to co i tak jest nie uniknione,ale dośc smutku
Wysyłałem Tobie dedykacje czyzbys jej nie wysłuchała posłuchaj tych słów.
http://pl.youtube.com/watch?v=inXkm2fysb4
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #164 : 2008-09-27, 21:29:32 »

Nie należy nigdy myśleć o "złych" rzeczach. Jeśli się o nich myśli, to się je przyciąga. Jurek, czy znasz  Potęgę podświadomości  Murphyiego. Polecam. Jak masz trochę czasu to poczytaj. Naprawdę pomaga. Majka

to chyba z cyklu takich jak Psychocybernetics Maltz'a. Momentami czyta sie jakby byla przeznaczona glownie dla sprzedawcow ubezpieczen na zycie  Wink, itp, ale ogolnie w sumie pouczajaca lektura. Moge ci Jerzy przeslac na maila jesli chcialbys przejrzec, jesli to cos pomoze... W wersji ang mam tylko niestety...
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #165 : 2008-09-27, 21:42:13 »

Jurek! Po prostu mimo swojej choroby ,potrafisz pisac humorystycznie i to jest świetne!
Lubię Cię chłopie i tyle!  Very Happy

Zawsze to jest lepsze niz lezenie w łóżku i czekanie na to co i tak jest nie uniknione,ale dośc smutku
Wysyłałem Tobie dedykacje czyzbys jej nie wysłuchała posłuchaj tych słów.
http://pl.youtube.com/watch?v=inXkm2fysb4

Jurku! Piosenka dedykowana specjalnie dla mnie z pieknymi słowami przez mężczyznę jest dla mnie czymś bardzo wyjatkowym!
Ja Tobie dedykuję piosenki,które kiedyś często słuchałam ;
http://pl.youtube.com/watch?v=r8aoGM3Zvs0&feature=related
http://pl.youtube.com/watch?v=fX3lXUiGsNI&feature=related
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #166 : 2008-09-28, 10:27:01 »

1. Mam burze  mysli.2.Ale wlacza sie moje ja i mi mowi ze to głupota nie jesc pysznych owocow ktore uwazam za wlasnie zrodlo zdrowia itp.
3.Czas pokaze na co sie zdecyduje. jak narazie mam za malo wiedzy na ten temat.
4.Jest konflikt we  mnie dotychczasowe zdrowie - owoce itp.. a tutaj czytam zaprzeczenie tego co dla mnie jest zdrowiem . .......Dotychczas myslalem.. i nadal mysle ze Wszystko jest dla czlowieka...w odpowiedniej ilosci oczywiscie, i 5.ze organizm potrzebuje roznorodnosci i owocow i tluszczu. W ziemie wiecej tluszczu w lecie lekie dania...

1. Masz postepować w zgodzie ze sobą i brać odpowiedzialność za wszystko co robisz. Tzn. - obserwować się, wyciągać wnioski itd. Nic nie daje większej radości niż nabywanie przekonania, że się WIE, potem przychodza inne "przymioty".
Widzisz Men są osoby, które dochodzą powoli do celu (wiedza) i są osoby, którym trzeba dawkować wiedzę powoli bo, nie wiedza co dalej.
2. To jedz owoce jako źródło W, nie będzie to DO, ale może stworzysz coś, z czego warto się będzie czegoś nauczyć.
3. To będzie Twoj wybór i takim ma pozostać.
4. Się nie przejmuj, chodzi o przyszłość. Jeżeli jesteś czegoś zadeklarowanym zwolennikiem, to życie kiedyś to zweryfikuje jako negatywną opcję, jako Twój błąd. Dostaje się wtedy chorobę, którą można tylko wyleczyć rezygnując z owoców. Podobnie odwrotnie - jeżeli jesteś zadeklarowanym przeciwnikiem czegośtam - życie daje Ci po wielokroć mozliwości (czasem bolesne) zweryfikowania Swego przekonania. Kiedyś pisałam bajkę o mędcu i koniach i synu medrca. O to chodzi. O widzenie ponad przeciwnościami, o widzenie nie tylko obu końców kija ale i całego kija.
5. Tak - na wiosnę widać jakieś "ruchy wegetariańskie" na forum - oliwa z oliwek do marchewki , siemie lniane na śniadanie itd.
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #167 : 2008-09-28, 10:45:06 »

 Men, 
Mam tak samo jak Ty.  Wink Mr. Green
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #168 : 2008-09-28, 10:59:37 »

Nic się zatem nie martwcie, tu jest więcej Kół Wzajemnej Adoracji  Very Happy.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #169 : 2008-09-28, 11:00:18 »

Pani Ewo wczoraj wypadł u mnie siódmy dzień ,a wiec ze smakiem zjadłem śledzia w śmietanie,i nic w tym  nie było by  dziwnego .
ale wieczorem jak zwykle po śledziach jest pragnienie do picia,a umnie powstała nieodparta chęc zgaszenia pragnienia poprostu mlekiem a więc nie wypadało nic innego jak wycignąc kartonik 3,2% i wlac sobie szklaneczkę ,było zimne i dobrze sie piło,nie będę opisywał dłużej ale szklanka po szklance i opróżniłem cały litr,już po godzinie,zaczęły odchodzic ze mnie gazy po prostu jak w tym kawale puszczałem bąki jeden po drugim a po paru minutach puszczałem całe serie,wygląda to na żart ale to fakt calutką noc produkcja gazów nie ustawała dopiero rano się uspokoiło,nic mnie nie bolało nic nie spowodowało rozwolnienia,jest wszystko ok.
Brzuch rano jakby był mniejszy,lużniejszy,oddycha mi się tak jak zwykle ale puls mam 90/min wysycenie 88%
Czy dalej mam prowadzic tą rotacje,czy ja poprostu nie nadaje się do zauwazenia tego co czytam u innych.
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #170 : 2008-09-28, 13:08:28 »

Co Wy optymalni jecie jak zglodniejecie w pracy, szkole ...?

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #171 : 2008-09-28, 13:26:17 »

Kiedyś zabierałam np żółty ser i śmietanę, boczek i ogórki kwaszone, czy pomidora, karkówkę i pomidora. Teraz śmietany nie zabieram, ale zdarza się, że biorę gotowane jajka, z których zjadam żółtka, a zagryzam ogorkiem lub pomidorem. Śniadań rano nie jadam, więc koło 12:00 jestem głodna i trzeba coś mieć.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #172 : 2008-09-28, 13:59:16 »

Ja kiedyś zabierałam jajka i... nie miałam na nie ochoty, a że pracy mnóstwo, jadałam śniadanie po przyjściu z pracy o 18.00 (wracałam z tymi jajkami do domu).
Kiedyś zjadłam śniadanie o 22.00, może to i nie najlepiej...
Przedawkowałeś W Jurek46, - gazy są tego objawem.
Poszedłeś od razu "na szerokie wody" jak sięgnąłeś po mleko - DOBRZE. Niektórzy latami widzą wroga w mleku.
Rotację produktów mlecznych dobrze robisz .
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #173 : 2008-09-28, 15:03:28 »

A co pijecie!?
Ale dziwnie tak sam ser jesc , albo jajko żółtko...
trudne zycie macie...
 
Np zglodnieje na uczelnii jest sklepik i tam praktycznie nic sie nie nadaje do zjedzenia.
Tzn wy nie wybralibyscie zapewne nic.
Trudna ta dieta jest bardzo powiem wam szczerze.. jeszcze dla mlodych ludzi takich jak ja co dopiero zwykle obiady staram sie nauczyc robic zeby jakos przezyc .. nie tylko na suchym jedzeniu
A pewnie jedliscie dzisij tłusciutki rosól -jecie go bez klusek;> sam? bez ziemniakow lub ryzu.??
Czy  na to mozna sobie pozwolic ;}???bo wszedzie czytam TŁusciutki itp ale z czym jecie nie piszecie ;-P?
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #174 : 2008-09-28, 15:06:07 »

JAK wygladaly wasze wesela co podaliscie gosciom zlitowaliscie sie nad nimi:D Very Happy Laughing Czy nie ;-p ;-P
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #175 : 2008-09-28, 15:13:12 »

Ja się nie lituję nad gośćmi  Very Happy.
Dostają wszystko co jadalne bez pieczywa.
Jajka z kawiorem i takie inne  Very Happy np. szampan wytrawny.
Czasem na stole stoi jakiś surowy ananas/arbuz/melon.
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #176 : 2008-09-28, 15:33:27 »

Jeju!
A nad dziecmi? ciasta soki owocowe itp????

Niech maja troche z życia...  Cool Mr. Green
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #177 : 2008-09-28, 15:35:47 »

Muszą im wystarczyć frytki i rurki z bitą śmietaną  Very Happy i jakieś marchewkowe cośniecoś (Kubuś).
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #178 : 2008-09-28, 15:40:02 »

Muszą im wystarczyć frytki i rurki z bitą śmietaną  Very Happy i jakieś marchewkowe cośniecoś (Kubuś).


a najlepiej bita śmietana w kształcie rurki.  Very Happy

Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #179 : 2008-09-28, 15:40:21 »

HAHa ;-D no to mam nastepna rzecz która mi pasuje kubuś! Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 16 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 17 zapytaniami.