forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-23, 13:02:42

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
662040 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Chill - dziennik treningowy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 44 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Chill - dziennik treningowy  (Przeczytany 504289 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70793


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #420 : 2013-10-08, 10:37:32 »


Drga spraa to miałem takie jakby juz sam nie wiem od dobrych 3-4 lat jakby zwyrodnienie kości palca u lewej ręki , taka gólka która pod naciksiem trochę boalała , chyba że to był przestawiony staw palca - chociaż nie sądze bo mnie nie bolało tylko jak tam naciskałem ale tez za mocny ból to  to nie był .. Kilka dni temu patrze a tam zero śladu ... Palec się sam nastawił Smile ? Chyba nie , wydaje mi sie że proporcyja pozamiatała sprawę . Normalnie zero śladu jak uciskam w tym miejscu i próbuję się tego doszukac . To z takich pozytywnych .

Hmmm...

Moja znajoma (od 2 lat Optymalna) miała wszystkie stawy pogrubione (RZS) teraz tylko na 2 palcach, lekki ślad po tym został. A tak "normalnie" to czekał na nią wózek... Confused
Zapisane

chill
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #421 : 2013-10-08, 10:55:59 »

Gavro Tyś to optymista Smile ...
Może pocisłem za intensywnie ostatni martwy Smile ...

Reniu widzisz u mnie najpierw brzuch spadł , pozniej się zacząłem odbudowywac miesniowo i lepiej czuc w końcu , w pewnym momencie zboczyłem w ślepa surową uliczkę która nie dała poprawy do końca z łuszczyca . W końcu trafiłem na DO , wziałem jeszcze raz te knigi Doktora i podjąłem sie wyzwania , zastosowałem jak należy i ulga ... Zniknął ciągle zatkany nos po nabiale , czasem mi leciały okresowo włosy na jakiejś dziwnej LC teraz nic . Nawet na niskim białku jak się okazało za sprawą MariuszaM i jego pierwszych publikacji Very Happy mozna budowac mięsień , teraz ten palec się "uformował" jak należy .... Ktos by powiedział cuda ... Jeszcz ekiedyś tam jak czytałem że ŻO niweluje wszelkie zwyrodnienia stawów , kości to się zastanawiałem czy oby na pewno . Ale tak to jest jak się nie uświadczy na sobie albo naocznie na kimś .. Teraz jakiś jeden mały skrzep ... Nie nie mogę się cofac nie na tym menu Very Happy ... Podejrzewam że to kolejne ruchy w stronę poprawy stanu zdrowia ....

Teraz się pukam w czoło po kiego ja kilka lat straciłem na jakieś słabo okreslone Low Carby mając do dyspozycji najlepeij opracowaną dietę wzgledem chorób rodaka Doktora J, Kwaśniewskiego . Zarówno Dietę jak i Żywienie . Ale jak to mówią "cudze chwalicie swojego nie znacie".

No ale nic nie zapeszam do końca Wink ... Monitoring 24h Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #422 : 2013-10-08, 10:59:34 »

Czy to byl palec srodkowy do pokazywania "fu"? Bo jak tak to moze po zjedzeniu sera za 6,66 sam szatan ci go osobiscie naprawil  Shocked Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #423 : 2013-10-08, 11:00:25 »

Pogadaj niezwlocznie z Lokim, moze jakis zestaw ziol do odrobaczania i medytacji potrzebny  Shocked Very Happy Miodem moze posmarowales? Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41542


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #424 : 2013-10-08, 11:04:11 »

Czy to byl palec srodkowy do pokazywania "fu"? Bo jak tak to moze po zjedzeniu sera za 6,66 sam szatan ci go osobiscie naprawil  Shocked Laughing Laughing
K...., piękne! Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70793


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #425 : 2013-10-08, 11:04:55 »


Teraz się pukam w czoło po kiego ja kilka lat straciłem na jakieś słabo okreslone Low Carby mając do dyspozycji najlepeij opracowaną dietę wzgledem chorób rodaka Doktora J, Kwaśniewskiego . Zarówno Dietę jak i Żywienie . Ale jak to mówią "cudze chwalicie swojego nie znacie".


Lepiej późno niż później... Laughing Jesteś młody, nie jest źle...
Zapisane

chill
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #426 : 2013-10-08, 11:07:25 »

Zyon ---> Very Happy Very Happy Very Happy ... Loki poblokował wszystkich , on to ostry świr na profilu sie fotografuje z jakimiś giwerami yoł ... ziomuś z Chicago super duper ... Tak to jest w tuczarni , gdyby nie net to by nie gadał o medytacji tylko by nas wszystkich tam powybijał ... żałosny ...

Dodam jeszcze do postu wcześniej że zniknęła mi alergia na trawy a przynajmniej jej objawy . Zastosowałem się do rad Bednarczyk - Witoszek , wywaliłem na czerwiec i połowę lipca jakieś psianki - pomidory , paprykę , ziemniaki zastąpiłem kasza gryczaną między innymi i resztę wchodzacą w reakcje krzyżowa z trawskami - 2 razy może zrobiłem w sezonie letnim jakże nie pasujące do tej pory - APSIK Very Happy ....
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #427 : 2013-10-08, 11:10:50 »

Ale alergia to ci wyszla na pasku czy po prostu "wiesz" ze miales?

@poblokowal to znaczy, ze wy jego postow nie widzicie czy on waszych?
Ale czubek niezly, zero logiki w jego wypowiedziach, lubie orac takich  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #428 : 2013-10-08, 11:13:07 »

Czy to byl palec srodkowy do pokazywania "fu"? Bo jak tak to moze po zjedzeniu sera za 6,66 sam szatan ci go osobiscie naprawil  Shocked Laughing Laughing
K...., piękne! Laughing
Teraz czekajmy az edysia z wackiem napisza o satanizmie na forum dr-kwasniewski  Shocked Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
chill
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #429 : 2013-10-08, 11:24:56 »


Maurycy Bonifacy a.k.a. Żwirek Muchomorek i tak dopowie swoje ploty i powstanie jakas chora historyjka ...Ostatnio pod każdym komentarzem umieszcza swój namiar łącznie z tel/ fax mailem , stronami , adres chyba ... wiadomo czemu ...

Zyon to był serdeczny u lewej ręki , nie mogło byc np od obrączki bo ja nosze na prawej Smile
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #430 : 2013-10-08, 11:27:06 »


Maurycy Bonifacy a.k.a. Żwirek Muchomorek i tak dopowie swoje ploty i powstanie jakas chora historyjka ...Ostatnio pod każdym komentarzem umieszcza swój namiar łącznie z tel/ fax mailem , stronami , adres chyba ... wiadomo czemu ...
Widzialem, jeden link to jakies czarymary-ezo.pl a drugi jakies obstawienie meczy? Ogolnie to mozna sobie samemu ulozyc "optymal story" patrzac jacy ludzie byli w to zaangazowani - karierowicze, nawiedzency, otyli....
Zapisane

Work Buy Consume Die
chill
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #431 : 2013-10-08, 11:45:31 »

Cytuj z: Zyon
Ale alergia to ci wyszla na pasku czy po prostu "wiesz" ze miales?

@poblokowal to znaczy, ze wy jego postow nie widzicie czy on waszych?
Ale czubek niezly, zero logiki w jego wypowiedziach, lubie orac takich  Laughing Laughing

Wiem że mam bo od małego smarkacza kicham co roku połowa czerwca do połowy lipca przechodze wtedy przez skoszony trawnik i leci z nosa , wcześniej jeszcze na chlebach i tym podobnych cudach za małolata to oczy łzawiły jak szalone ... nie ruszałem sie z domu czasem tak mi dokuczała ta woda z nosa , oddychasz przez usta jak głupi Very Happy , ja to jeszcze nic , mój kolega z LO miał gorązki podczas pylenia , ten to jeżdził na jakies odczulania , testy , paski ... nic nie dało bo co miało to dac jak tylko stwierdzic ze masz . Ja tam tylko u Ewy w książce znalazłem czego nie jesc w alergii u mnie akurat na trawy. Ale teraz sobie pomysl czy ktosżrący batony , chleby i kluski moze w ogóle zaufac komus że jedzeniem pozbędzie sie cieknacego noa i łzawiących oczu a już nie mówie o wpadnięciu samemu na ten pomysł i wszczeniu poszukiwań ... zostaja tylko jakieś Zyrtec'i , iinne usypiające ( na wakacje  Shocked !! ) "leki" .....

No on nie widzi naszych a my jego ...
Lubię Twoje słowne oranie Very Happy ... sikam ( jeszcze ) ze śmiechu ... Very Happy
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #432 : 2013-10-08, 11:46:41 »



............................................Blade mistrzu skałek ,  kettli i podbiegów - pokasuj skrzynke bo nie moge wysłac PW Smile ...................................
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #433 : 2013-10-08, 11:55:15 »



............................................Blade mistrzu skałek ,  kettli i podbiegów - pokasuj skrzynke bo nie moge wysłac PW Smile ...................................

już Smile
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #434 : 2013-10-08, 12:07:24 »

Chill czy Twoja łuszczyca jest teraz w fazie remisji? I czy bierzesz leki?
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #435 : 2013-10-08, 13:04:49 »

Remisje mam nadzieję że mam już za sobą na zawsze ..
Aktualnie jestem wolny od zmian po za jedną malutka plamką wielkości ok 0,5 cm która się wygaja - efekt mojego za pewne nadużycia białka u mnie 20-30 g wiecej przez kilka dni i zaczyna mnie swedziec skóra , pozniej jest czerwona i dalej swedzi i pozniej robi sie sucha i łuszczy ...

Kiedyś miałem całe ramiona od barku po przedramię , na klatce pojedyńcze miejsca i na plecach symetrycznie po bokach ...Wszystko się paprało i sączyło do krwi bo nie dało rady się nie drapac przy tym - cholerstwo ... mam to wszystko na zdjęciach udokumentowane ... ( świr  Shocked )  Teraz nic oprócz tego własciwie już gojącego się bo teraz mi się tam odnawia jakby powierzchnia , no goi się to tez długo z tego co pisała @lekarka to od zastosowania diety dobrych produktów dla łuszczycy potrzeba jakoś koło miesiąca do ostatecznego "naprawienia" powierzchni skóry ...

Mi pomogło najbardziej obniżenie i kontrolowanie białka do około 1g na kg . U mnei przy wadze 74 ,5 teraz jem 60- 80 max , czasem zjem 90 , ale np 100 przez tydzień , to już mogę się przygotowac na swedzenie . "Choróbsko " jest tak uciażliwe że komar latem staje się psychozą , czasem nie chciałem patrzec czy mnie komar ugryzł czy znów sie cos pojawiło - komar - uffff.... Smile
Dalej , zupy kolagenowe , wywary , golonki , skóry , skwarki - tylko trzeba pamiętac zeby nie przesadzic tez ilosciowo ... wywaliłem owoce oprócz jagodowych czasem banana dla urozimaicenia od ziemniaków , jakies sliwki ok ... Z resztą i tak moje ulubione owoce to przeczki czarne wiecc bardzo dopasowane do mnie te zalecenia .
Niby nabiał też stoi pod znakiem zapytania ale jadłem jakoś teraz , odetką mi się w końcu nos a zawsze miałem przez niego zatkany , jadęłm go nawet dzień w dzień i ok , twarogi , ostatnio też wyczaiłem oprócz jakiś swojskich drogich ok ser żółty w Lidlu i tez nic ... Ale generalnie bazuję na smalcu domowej roboty żołtkach i boczku i tych wyżej kolagenowych o jeszcze super sprawa salcesony i galareta ... ja nawet jakbym chciał to nie mam miejsca na surowe mieso Very Happy
Tylko we właściwym miejscu i czasie wpadł Mariusz bo juz miałem stracha że nie podzwigam żelastwa nigdy gdzie na takim niskim poziomie białka ? A jednak da się ! Ufff....

Leków żadnych nie biorę odkąd się interesuje LC / DO ŻO jakies 7 lat , jak poszedłem się upewnic co to jest do dermatolog jakies 5 lat temu to podarłem po wyjściu z gabinetu wszystkie recepty w strzępy , a było troche na sterydy , szampon na włosy jakiś magiczny - bo jeszcze wtedy jakieś łupieże miałem czasem ... ale na głowie ostrzejszych zmian nigdy ( mózg się bronił Wink ) .... Tylko nie potrzebnie zaczałem jakies kuracje oczyszczające , piardy takie że hej .. jakieś kamienie , surowizna ... zgubiłem się na skrzyżowaniu i zle skręciłem .. ale tak to jest jak się czyta , słucha ludzi którzy gadają że wiedza doktora JK jest przestarzała Very Happy ....

Chciałbym jeszcze skorzystac z prądów selektywnych ale jakoś nie moge się tam wybrac ...

Póki co jest super spokój już długo teraz mniej więcej powinienem miec remisje bo to tak wypada jesień zima i początek wiosny to przesilenie , pózna wiosna i lato jest u mnie spokojne ale to lato było nad wyraz wolne od dziadostwa oprócz komarów Wink bo kiedyś też i latem miałem kilka mniejszych zmian więc węszę że bedzie gites ....
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #436 : 2013-10-08, 13:14:23 »

No ciekawa historia. Ja kiedys tez mialem alergie na studiach, oczy mi lazwily jak drzewa jakies kwitly. Ale musialem przejsc na studencki tryb "eco" i zarlem tylko jaja z majonezem kieleckim przez ponad miesiac. Dopiero po latach sobie uswiadomilem, ze mialem poczatki jakiejs alergii.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Dasna
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #437 : 2013-10-08, 17:27:04 »

Chill dla mnie bomba.  Very Happy Trzymam kciuki. Super. A dużo jesz wątróbki? ( której notabene ja nie tykam :(0
I nie bierzesz sterydów. Super. A naświetlania jakieś miałeś?
A stawy? Nie bolą?
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #438 : 2013-10-08, 18:06:46 »

No nie bolą miałem to a la zwyrodnienie ale w sumie nie wiem czy moze to było łuszczycowe zapalenie stawu ? musze zgłębic temat ...wątróbka raz na tydzień koło 300 g
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #439 : 2013-10-08, 18:09:43 »

ja dzisiaj obezarlem watrobke na obiad
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 44 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 18 zapytaniami.