forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 12:26:52

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
658445 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum  (Przeczytany 335897 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #100 : 2014-02-14, 10:07:46 »

Radzio tak ma i albo się akceptuje, albo się odpuszcza.  Cool

Tak właśnie i ja postępuję, ponieważ gdybym nie odpuszczał, to bym zaległ w necie ze stertą postów, jak śliwka w kompocie. Wink
Jeszcze w jakie blogerstwo bym popadł. Shocked
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #101 : 2014-02-14, 10:26:34 »

Aby tak prawdę od złośliwości nieco odróżnić- zaintonuję. Cool Zima swoje prawa doskonale zna i goni co poniektórych ku wiośnie. Wink Very Happy
A potem dalej będzie ich gonić. Sad
Chorzy najbardziej wiosny wypatrują, niektórzy z utęsknieniem i... Boga, ich Boga. Sad Sad
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #102 : 2014-02-14, 19:38:05 »

Po pierwsze: od Szefa zrzynasz. Confused Naśladujesz. Very Happy

Co się adminowi podoba na tyle, że przykleił ów wątek, choć go o to nie prosiłem, słowem o tym nie wspomniałem. Ba, nawet się nie spodziewałem tego, i dlatego wątek ten, z przezorności i po dłuższym namyśle, zamieściłem w tym dziale z małą liczbą wątków, a nie w dziale "Żywienie Optymalne", gdzie mógłby przepaść w czeluści.

Cytuj
Ponieważ nosisz się z zamiarem uruchomienia wortalu, domyśliłem się, że(...)

Nie wiem co za leki bierzesz albo co tam ćpasz, ale na Twoim miejscu odstawiłbym to. ^^ Jest tak jak Ci kiedyś już napisałem: masz swój autystyczny świat i swoje chore projekcje przenosisz na innych. Co gorsze, jesteś silnie przekonany, że inni żyją w tej Narnii, w której osiadłeś. Stąd znaczna część Twoich postów to czysty bełkot, przynajmniej dla mnie.

Cytuj
Wiedzy mojego Przyjaciela i Jego Syna nie ma potrzeby powielać, wystarczy stosować, a będzie dobrze.

Myślę, że jedynie te Twoje nachalne powtarzanie i wszechobecne akcentowanie słów "mojego Przyjaciela" ratuje Ci tu skórę i jesteś do dziś pobłażliwie traktowany przez admina. Masz poczucie, że wolno Ci więcej, bo jesteś pod szczególną protekcją. Choć diabli wiedzą, czy ta wielka przyjaźń jest odwzajemniona.

W każdym razie, to bardzo zręczny i skuteczny zabieg - takie przypominanie do znudzenia. I jesteś w tym już wprawny, widać. Wprawny w kodowaniu w umyśle admina programu pt. "Radzio - dobry, nieszkodliwy, pożyteczny, Przyjaciel". I mogę tylko powiedzieć: biedny, skonfundowany, admin, stojący między młotem a kowadłem. Mogę, bo doskonale wiem, jak to jest być w takiej sytuacji. Też ongi trafił mi się "wielbiciel" wynoszący mnie pod niebiosa, lecz na innych warczący i skaczący po ich biednych głowach. Do tego niereformowalny i nie rokujący poprawy. W końcu trzeba było wybrać mniejsze zło. To zawsze w końcu tak się kończy. A "fan" staje się wtedy najgorszym "antyfanem". Bo taka niełaska go spotkała... Jego, mającego takie dotąd przywileje...

Cytuj
(...)Twoje przepisywanie tu jest po to, abyśmy- na naszym FORUM- pomogli Ci jak najlepiej wypaść nie narażając ani Siebie, ani innych na to, co się dziesiątkami lat wlecze za moim Przyjacielem. Było by mi miło, gdyby Twój wortal skupił na sobie jak najwięcej ludzi omotanych wokół wiar, kosmitów, stwórców, stworów i tym podobnych dzieł ludzkiej wyobraźni.

Nie zamierzam wdawać się z Tobą w polemikę na temat Twoich urojeń, co do rzeczonego wortalu. Ale nie po raz pierwszy odnoszę wrażenie, że Twój niby "Przyjaciel" jest Ci tak naprawdę nieznajomy...

Dawny Toan przestał zabierać głos na pewne tematy chyba w trosce o Ciebie i Tobie podobnych właśnie, abyście nie wyrywali sobie włosów z głowy.

Cóż, pozostaje mi polecić bardzo fajne teksty Jana Kwaśniewskiego o kosmitach, stwórcach, stworach i całej reszcie, która jest niestety dla niektórych powodem do niewyobrażalnego wstydu za Doktora i udawania, że tego nie ma. A powodem tego poczucia "obciachu" jest wyłącznie ich własne ograniczenie spowodowane dysonansem poznawczym.

http://www.menshealth.pl/forum/index.php?/topic/5834-żywienie-optymalne-od-kuchni/?p=1045187166
http://www.menshealth.pl/forum/index.php?/topic/5834-żywienie-optymalne-od-kuchni/?p=1045187168

A jak ktoś ma z tym faktem problem, to jego sprawa, to nie mój problem. 200 miliardów samych gwiazd (nie licząc planet) tylko w naszej Galaktyce... takie odosobnienie... Na co taki nieskończenie wielki Kosmos...

Niestety, Radzio, moje spojrzenie na dzieje tego naszego świata jest bliższe Twojemu Przyjacielowi i jego Synowi... Dalece bliższe niż Twoje obśmiewanie życia pozaziemskiego. Przykro mi. Sad

A "obciachem", w dobie dzisiejszej kosmologii, powinna być wiara w nieistnienie życia pozaziemskiego. To z takich zamkniętych umysłów w XXI wieku należałoby się śmiać. Pooglądaj sobie starożytne dyskoidalne obiekty i "astronautów", a wszystko uwiecznione na malowidłach przedstawiających czasy antyczne i późniejsze średniowiecze:
http://www.youtube.com/watch?v=lx-rfpKgQjQ

Tylko zapnij pasy najpierw! Razz No i przydadzą się też zdolności matematyczne... bo jak się umie dodać jedno do drugiego... Wink
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #103 : 2014-02-14, 20:38:21 »

Aha, i od razu zaznaczam, że to nie ja wyskoczyłem tu z "kosmitami", ja jedynie replikuję. To Radzio, widać, wszędzie dopatrzy się "kosmitów". Byle tylko zdyskredytować, pomniejszyć... Z zazdrości, z zawiści?

To już podchodzi pod PARANOJĘ wespół z "kosmitofobią".
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #104 : 2014-02-14, 20:58:33 »

Radzia można czytać na wielu poziomach Cool
Mam niemal pewność, że wlazłeś na niewłaściwy, czego zresztą się domyślasz Very Happy
Ja też go nie kumam, ale średnio mi to przeszkadza Mr. Green
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #105 : 2014-02-15, 10:57:57 »

Anakin. Już. Odpisałem. Upublicznię po powrocie. Póki co rozkoszuj się tym telepatycznie. Wink Razz
Mój Ty już mądry- choć "niewiele" do tej pory zjadłeś, młodszy Kolego. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70125


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #106 : 2014-02-15, 17:14:41 »


Ten film (i jeszcze dołączyłam ten http://www.youtube.com/watch?v=I4IevTzdg-4 ) przesłałam kilku wykładowcom z UG. Po ostatniej naszej dyskusji na Kółku Humanistycznym na temat Biblii, te filmy potwierdzają moje - tam wypowiedziane - zdanie na temat interpretacji Biblii.
Zapisane

RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #107 : 2014-02-15, 18:30:17 »

 O miodzio! Wink Może opowiesz reniu cóż to za miejsca na filmie widnieją?  Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70125


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #108 : 2014-02-15, 18:46:58 »

Pewnie Ty na ten temat wiesz więcej niż ja... Rolling Eyes
Zapisane

RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #109 : 2014-02-15, 19:05:09 »

Pierwsze prawo z podręcznika do tropienia pozostałości gigantów mówi: Agencje ukrywają! Jutuberzy fotomontują!  Wink
Ale ten sfilmowany to nie ze styropianu aby?  Smile
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #110 : 2014-02-15, 19:54:26 »

 Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #111 : 2014-02-16, 18:47:26 »

Pierwsze prawo z podręcznika do tropienia pozostałości gigantów mówi: Agencje ukrywają! Jutuberzy fotomontują!  Wink
Ale ten sfilmowany to nie ze styropianu aby?  Smile
Ani chybi to Ruscy, oni mają wszystko największe. Mr. Green Laughing

Jak za komunizmu urosła u nich pieczarka to rozsadziła beton. Shocked Laughing
Zapisane
jukor
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #112 : 2014-02-16, 18:53:46 »

Pierwsze prawo z podręcznika do tropienia pozostałości gigantów mówi: Agencje ukrywają! Jutuberzy fotomontują!  Wink
Ale ten sfilmowany to nie ze styropianu aby?  Smile
Ani chybi to Ruscy, oni mają wszystko największe. Mr. Green Laughing

Jak za komunizmu urosła u nich pieczarka to rozsadziła beton. Shocked Laughing

A jak mawiali Szczepcio i Tońcio ze Lwowa, u nich metr dłuższy i kilo cięższe. Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #113 : 2014-02-16, 18:57:07 »

Pierwsze prawo z podręcznika do tropienia pozostałości gigantów mówi: Agencje ukrywają! Jutuberzy fotomontują!  Wink
Ale ten sfilmowany to nie ze styropianu aby?  Smile
Ani chybi to Ruscy, oni mają wszystko największe. Mr. Green Laughing

Jak za komunizmu urosła u nich pieczarka to rozsadziła beton. Shocked Laughing

A jak mawiali Szczepcio i Tońcio ze Lwowa, u nich metr dłuższy i kilo cięższe. Very Happy
Dokładnie. Jak mnie kiedyś wieźli pod ruską granicę to zaraz słońce stawało się większe. Mr. Green Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #114 : 2014-02-16, 19:25:05 »

Pierwsze prawo z podręcznika do tropienia pozostałości gigantów mówi: Agencje ukrywają! Jutuberzy fotomontują!  Wink
Ale ten sfilmowany to nie ze styropianu aby?  Smile
Ani chybi to Ruscy, oni mają wszystko największe. Mr. Green Laughing

Jak za komunizmu urosła u nich pieczarka to rozsadziła beton. Shocked Laughing
Proporcjonalne powiększanie ludzkiego szkieletu nie może być aż tak przegięte Laughing
Na tym szkielecie ma być ciało jeszcze...
Fizyki nie da się przeskoczyć, ktoś obliczył, że przy naszym ciążeniu istota dwunożna podobna do nas może mieć maks 4,5-5 m wysokości i 350-400 kg wagi by chodzić.
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #115 : 2014-02-16, 20:08:37 »

Dinozaury pokazały na ile można było sobie pozwolić na tej planecie. A i wiadomo że sprawy mają się jakby z tą kostką cukru co to wymiarowe jej tylko x2 powiększenie rezultuje masowym x8 przybraniem. Taka fizyka taka.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70125


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #116 : 2014-02-16, 20:18:13 »

A, że te dinozaury wyginęły to jest prawda czy blef...? Laughing Cool
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #117 : 2014-02-16, 20:24:56 »

Pierwsze prawo z podręcznika do tropienia pozostałości gigantów mówi: Agencje ukrywają! Jutuberzy fotomontują!  Wink
Ale ten sfilmowany to nie ze styropianu aby?  Smile
Ani chybi to Ruscy, oni mają wszystko największe. Mr. Green Laughing

Jak za komunizmu urosła u nich pieczarka to rozsadziła beton. Shocked Laughing
Proporcjonalne powiększanie ludzkiego szkieletu nie może być aż tak przegięte Laughing
Na tym szkielecie ma być ciało jeszcze...
Fizyki nie da się przeskoczyć, ktoś obliczył, że przy naszym ciążeniu istota dwunożna podobna do nas może mieć maks 4,5-5 m wysokości i 350-400 kg wagi by chodzić.
A jaka siłownia musiałaby być wielka? Shocked Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #118 : 2014-02-16, 20:26:51 »

A, że te dinozaury wyginęły to jest prawda czy blef...? Laughing Cool
Jakbym reni odpowiedział to by renia zaraz profesurom wypleplała.  Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70125


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #119 : 2014-02-16, 20:29:21 »

A, że te dinozaury wyginęły to jest prawda czy blef...? Laughing Cool
Jakbym reni odpowiedział to by renia zaraz profesurom wypleplała.  Smile

Ktoś musi się wziąć za ich edukację... Laughing
Zapisane

Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 20 zapytaniami.