forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 14:05:28

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658450 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Pływanie, flyboard, kajaki.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 15 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Pływanie, flyboard, kajaki.  (Przeczytany 113434 razy)
Dasna
Go


Email
Odp: Pływanie, flyboard, kajaki.
« Odpowiedz #60 : 2021-08-03, 10:12:29 »

Dasna, podziwiam Ciebie.  Very Happy Nie jednej młodej osobie by tak się czynnie nie łczasu spędzać.
 Masz w sobie sporo energii i odwagi. Tak trzymaj "tańcz, Mała tańcz..."  Very Happy
Widzisz Reniu, bo ja jestem młoda osoba.  Very Happy
I to piszę z całą powagą i świadomością.

Jak będę starszą osoba to będę chyba myślała inaczej. Póki jestem młoda to jak najwięcej sportu. Wink



Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Pływanie, flyboard, kajaki.
« Odpowiedz #61 : 2021-08-03, 10:31:26 »

Tak Dasno, wiek nie liczy się metryką, ale zdrowiem i młodym duchem.  Very Happy
Mogą być stare nawet trzydziestolatki...
Zapisane

MarekS
Go


Email
Odp: Pływanie, flyboard, kajaki.
« Odpowiedz #62 : 2021-08-03, 12:26:12 »

Tak Dasno, wiek nie liczy się metryką, ale zdrowiem i młodym duchem.  Very Happy
Mogą być stare nawet trzydziestolatki...


Dokładnie, ruch jest ważny ATP i takie tam, tyle zapamiętałem i tego się trzymam  Very Happy
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30301


Odp: Pływanie, flyboard, kajaki.
« Odpowiedz #63 : 2021-08-03, 12:43:03 »

W lesie najlepsza wymiana Laughing
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 23629


WWW
Odp: Pływanie, flyboard, kajaki.
« Odpowiedz #64 : 2021-08-04, 07:51:19 »

Przecieranie genów, a w konsekwencji szlaków... Wink
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Pływanie, flyboard, kajaki.
« Odpowiedz #65 : 2021-08-06, 15:49:16 »

Ogólnie jest jakaś pogarda dla pływania synchronicznego i artystycznego, ale popatrzcie na te Rosjanki:
https://youtu.be/vZhqsRg8sEk
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 23629


WWW
Odp: Pływanie, flyboard, kajaki.
« Odpowiedz #66 : 2021-08-06, 17:00:57 »

Super, ale co w tym "przerażającego"?
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Pływanie, flyboard, kajaki.
« Odpowiedz #67 : 2021-08-06, 18:04:53 »

Może miało być, w zamyśle. Very Happy
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 23629


WWW
Odp: Pływanie, flyboard, kajaki.
« Odpowiedz #68 : 2021-08-06, 19:01:52 »

Może przez te pająki... Wink
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Pływanie, flyboard, kajaki.
« Odpowiedz #69 : 2021-08-07, 12:58:55 »

Dzisiaj flyboardowo.

I znowu wyżej .

Oooo, twisterek dzisiaj był szybszy i z wieloma obrotami.  Very Happy  Delfinek tez przyzwoiciej.

Zaczęłam ćwiczyć latanie do tyłu i.....oczywizda. Rabnęłam w wode . Ale ok. Nie tak bardzo zabolało.  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Pływanie, flyboard, kajaki.
« Odpowiedz #70 : 2021-08-07, 13:14:43 »

"Poprzeczkę" sobie podnosisz coraz wyżej. I fajnie... Very Happy
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Pływanie, flyboard, kajaki.
« Odpowiedz #71 : 2021-08-14, 14:29:40 »

Dzisiaj latałam w nowych /starych butach ( używane) Ronix.  Nooo, to ten but trzyma przynajmniej.

Zejścia łukiem coraz lepsze , twister lepiej dokręcony. A slalom już naprawdę na poziomie. Szwankuje delfin, superman a do back flipa boję się na razie podejść.
Dzisiaj zmordowałam się bardzo. Jak wylądowałam na brzegu to ciężko zipałam.  Laughing Laughing

Ale satysfakcję miałam , bo chłopak na brzegu stwierdził , że w moim lataniu nie widać było zmęczenia ( sam polatał i rewelacyjnie robił delfina), a i przyszło takie małżeństwo z hotelu obok , jak powiedzieli zwabione moim lataniem.  Very Happy Opowiadali mi, że mówili do siebie " popatrz jak ten chłopak lata"  Laughing Laughing. No , to ja szczerze się uśmiałam i mówię', " nie chłopak a starsza pani"  Laughing

Motywujące dla mnie to wszystko.  Very Happy
.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Pływanie, flyboard, kajaki.
« Odpowiedz #72 : 2021-08-14, 15:01:43 »

Czyli tylko Cię chwalić, chłopaku. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Pływanie, flyboard, kajaki.
« Odpowiedz #73 : 2021-08-14, 15:07:29 »

Dzisiaj latałam w nowych /starych butach ( używane) Ronix.  Nooo, to ten but trzyma przynajmniej.

Zejścia łukiem coraz lepsze , twister lepiej dokręcony. A slalom już naprawdę na poziomie. Szwankuje delfin, superman a do back flipa boję się na razie podejść.
Dzisiaj zmordowałam się bardzo. Jak wylądowałam na brzegu to ciężko zipałam.  Laughing Laughing

Ale satysfakcję miałam , bo chłopak na brzegu stwierdził , że w moim lataniu nie widać było zmęczenia ( sam polatał i rewelacyjnie robił delfina), a i przyszło takie małżeństwo z hotelu obok , jak powiedzieli zwabione moim lataniem.  Very Happy Opowiadali mi, że mówili do siebie " popatrz jak ten chłopak lata"  Laughing Laughing. No , to ja szczerze się uśmiałam i mówię', " nie chłopak a starsza pani"  Laughing

Motywujące dla mnie to wszystko.  Very Happy
.

Podziwiam Cię Dasna... Very Happy
Zapisane

MariuszM
Go


Email
Odp: Pływanie, flyboard, kajaki.
« Odpowiedz #74 : 2021-08-14, 16:17:30 »

Opowiadali mi, że mówili do siebie " popatrz jak ten chłopak lata"  Laughing Laughing. No , to ja szczerze się uśmiałam i mówię', " nie chłopak a starsza pani"  Laughing

Motywujące dla mnie to wszystko.  Very Happy
.
Znaczy fryzura dalej "krotka"... ? Very Happy

https://www.google.com/search?q=krotka+fryzura&prmd=insv&sxsrf=ALeKk01y8El-KbIaVmGzooAe8T9mbJhffw:1628950537292&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwixsYbR2bDyAhWw_7sIHRzmDSoQ_AUoAXoECAIQAQ&biw=360&bih=600&dpr=3
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Pływanie, flyboard, kajaki.
« Odpowiedz #75 : 2021-08-14, 17:14:14 »

Czyli tylko Cię chwalić, chłopaku. Very Happy
Zaraz pęknę z dumy  Embarassed , że jak to mówią na Ukrainie "taka fajna ze mnie chłopaka"  Laughing Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Pływanie, flyboard, kajaki.
« Odpowiedz #76 : 2021-08-14, 17:14:47 »

Dzisiaj latałam w nowych /starych butach ( używane) Ronix.  Nooo, to ten but trzyma przynajmniej.

Zejścia łukiem coraz lepsze , twister lepiej dokręcony. A slalom już naprawdę na poziomie. Szwankuje delfin, superman a do back flipa boję się na razie podejść.
Dzisiaj zmordowałam się bardzo. Jak wylądowałam na brzegu to ciężko zipałam.  Laughing Laughing

Ale satysfakcję miałam , bo chłopak na brzegu stwierdził , że w moim lataniu nie widać było zmęczenia ( sam polatał i rewelacyjnie robił delfina), a i przyszło takie małżeństwo z hotelu obok , jak powiedzieli zwabione moim lataniem.  Very Happy Opowiadali mi, że mówili do siebie " popatrz jak ten chłopak lata"  Laughing Laughing. No , to ja szczerze się uśmiałam i mówię', " nie chłopak a starsza pani"  Laughing

Motywujące dla mnie to wszystko.  Very Happy
.

Podziwiam Cię Dasna... Very Happy
Dziękuję , dziękuję Reniuś.  Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Pływanie, flyboard, kajaki.
« Odpowiedz #77 : 2021-08-14, 17:17:14 »

Opowiadali mi, że mówili do siebie " popatrz jak ten chłopak lata"  Laughing Laughing. No , to ja szczerze się uśmiałam i mówię', " nie chłopak a starsza pani"  Laughing

Motywujące dla mnie to wszystko.  Very Happy
.
Znaczy fryzura dalej "krotka"... ? Very Happy

https://www.google.com/search?q=krotka+fryzura&prmd=insv&sxsrf=ALeKk01y8El-KbIaVmGzooAe8T9mbJhffw:1628950537292&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwixsYbR2bDyAhWw_7sIHRzmDSoQ_AUoAXoECAIQAQ&biw=360&bih=600&dpr=3
A no nie.  Very Happy
Włos mi się sypnał aż do łopatki, ale noszę najczęściej teraz spięte.
Tyle , że w piance , kamizelce i kasku to lata jakieś "ono"  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Pływanie, flyboard, kajaki.
« Odpowiedz #78 : 2021-08-14, 19:17:55 »

Dzisiaj latałam w nowych /starych butach ( używane) Ronix.  Nooo, to ten but trzyma przynajmniej.

Zejścia łukiem coraz lepsze , twister lepiej dokręcony. A slalom już naprawdę na poziomie. Szwankuje delfin, superman a do back flipa boję się na razie podejść.
Dzisiaj zmordowałam się bardzo. Jak wylądowałam na brzegu to ciężko zipałam.  Laughing Laughing

Ale satysfakcję miałam , bo chłopak na brzegu stwierdził , że w moim lataniu nie widać było zmęczenia ( sam polatał i rewelacyjnie robił delfina), a i przyszło takie małżeństwo z hotelu obok , jak powiedzieli zwabione moim lataniem.  Very Happy Opowiadali mi, że mówili do siebie " popatrz jak ten chłopak lata"  Laughing Laughing. No , to ja szczerze się uśmiałam i mówię', " nie chłopak a starsza pani"  Laughing

Motywujące dla mnie to wszystko.  Very Happy
.

Podziwiam Cię Dasna... Very Happy
Dziękuję , dziękuję Reniuś.  Very Happy

Reniuś? To u mnie też płeć jest trudna do rozszyfrowania...  Rolling Eyes Laughing
I dobrze, trzeba iść z duchem czasu... Mr. Green Wink
Zapisane

admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 23629


WWW
Odp: Pływanie, flyboard, kajaki.
« Odpowiedz #79 : 2021-08-14, 19:27:30 »

 Laughing
Zapisane

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 15 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 20 zapytaniami.