forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-16, 03:35:18

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
661525 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 18 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)  (Przeczytany 188592 razy)
maf
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #180 : 2007-06-19, 08:56:26 »

Witam
A ja sądzę, że czytujesz Forum wybiórczo i stąd to Twoje rozczarowanie "toanem".
Mialem na mysli ta wypowiedz

Przyznam szczerze, że od grudnia 2002 roku, kiedy prosiłem Tatę w Wigilię, abym nie musiał się więcej zajmować sprawami "optymalnymi" - nie interesują mnie takie rzeczy...........................
Obiecałem tylko na swoje "utrapienie"  Wink, że poprowadzę ten serwis internetowy  ..........
Na forum czytam tylko 2 dzialy , Dieta optymalna i Zywienie optymalne.
Pozdrawiam
maf
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #181 : 2007-06-19, 09:09:09 »

Ależ ""utrapienie"" jest w cudzymsłowie i odpowiednim emonitkiem!, więc gdybym nie lubił tego robić...
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #182 : 2007-06-19, 09:11:09 »

Nie ma się o co obruszać , teraz nikt nikogo nie będzie analizował ,krytykował,przedstawiał swojego zdania,które może być niezgodne ze zdaniem niektórych.
Nikt z nikogo nie będzie szydził,będzie ogólna sielanka  Smile . No bo ,to jest tak;ja zawsze reagowałam na krytykę mojej osoby  albo nie zgadzałam się z interpretacją mojego np. postu tutaj,no i potem zgodnie z horoskopem ,który napisał dla mojego dnia urodzim Morgano- reagowałam  Smile (nie wierzę w horoskopy,ale ten jakoś pasuje do mnie  Wink ,może nie cały ,albo niektórych cech po prostu u siebie nie dostrzegam (jak wszyscy)  Smile .Ponadto zawsze byłam osobą kontrowersyjną.I zawsze jak mi się coś nie podobało -"leciałam otwarytm słowem" ,nigdy za plecami- wiem ,że mogło się to niepodobać ,dlatego miałam albo wrogów albo prawdziwych przyjaciół  Smile I chyba nadal tak jest.
Cenię ,albo wiem ,że inni też mają prowo do własnego zdania ,toteż dlatego się na nikogo nie skarżę.Natomiast domyślam się ,że skarżą się Ci ,co najbardziej walczą o wolność słowa itd  Smile albo Ci ,których razi u ludzi cecha,którą sami posiadają.No cóż, tak zbudowany jest świat  Cool
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #183 : 2007-06-19, 09:23:37 »

dlatego miałam albo wrogów albo prawdziwych przyjaciół  Smile I chyba nadal tak jest.
Cenię ,albo wiem ,że inni też mają prowo do własnego zdania

Gdybyś "nalatywała" na "toana" nikt nie zgłaszałby Cię do "admina", a i miałabyś pewnie znzcznie większe grono przyjaciół ... Laughing
No i "toan" potrafi się bronić ostatecznie sam, gdy trzeba Laughing.
Przecież tu można wszystko napisać jeśli jest to odpowiednio "podane". Zwracałem na to uwagę wielokrotnie Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #184 : 2007-06-19, 09:40:38 »



... i miałabyś znzcznie większe grono przyjaciół ... Laughing
Nie zależy mi na większym gronie przyjaciół ,bo tacy w obliczu czynników niekorzystnych stają sią "przyjaciółmi" (w cudzym słowiu).Mam malo przyjaciół(może jednego,dwóch (?), prawdziwych,sprawdzonych w ekstremalnych warunkach)  Wink .
Cytuj
Przecież tu można wszystko napisać jeśli jest to odpowiednio "podane". Zwracałem na to uwagę wielokrotnie Very Happy

....odpowiednio "podane" powiadasz .... Very Happy ,wiesz ,że jest to względne ....(jedni się oburzyli, drudzy nie  Wink )
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #185 : 2007-06-19, 09:47:27 »



....odpowiednio "podane" powiadasz .... Very Happy ,wiesz ,że jest to względne ....(jedni się oburzyli, drudzy nie  Wink )

Dodam jeszcze jedno ,od zarania dziejów jest tak ,że zawsze "kasuje" się człowieka "niewygodnego" z własnego otoczenia  Cool .
Ale ja wychodzę z innego założenia-dobrze jest się otaczać różnymi ludźmi-człowiek wtedy poznaje dwie strony medalu ,a nie jedną (w większości od fałszywych przyjaciół) Wink
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #186 : 2007-06-19, 10:04:33 »

zawsze "kasuje" się człowieka "niewygodnego"...

Elmo,
No nie zupełnie, czasem gdy "człowiek niewygodny" potrafi ocenić w jaką "śmietankę" wpadł, potrafi się "skasować" sam, po odpowiednim uporządkowaniu spraw... Znam to z autopsji Laughing
Nie każdy jednak potrafi docenić ciche, wiejskie życie Very Happy
Wypowiedzi tej jadnak proszę nie odnosić do tego Forum...
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #187 : 2007-06-19, 10:08:43 »

Ten cytat to dla tych ,którzy korzystają czasem z "najlepszego paradnika" ;

"Karcenie jest złe dla porzucającego ścieżkę,
każdy kto nienawidzi upomnienia,umrze" 

Można też dorzucić do upomnienia- krytykę (w całym tego słowa znaczeniu-oczywiście   Wink )
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #188 : 2007-06-19, 10:12:32 »

 Very Happy - więcej dystansu i wyrozumiałości dla siebie i innych, tego najbardziej niektórym brak.
A poradnik jeśli się Go zrozumie, potrafi dobrze trafnie DORADZIĆ.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #189 : 2007-06-19, 10:13:26 »



No nie zupełnie, czasem gdy "człowiek niewygodny" potrafi ocenić w jaką "śmietankę" wpadł, potrafi się "skasować" sam...


Wiele razy tak robiłam  Cool -widziałam co się dzieje i się "kasowałam"  Very Happy . trochę się zmieniłam ,ale i tak ta cecha na dzień dzisiejszy( czuję) ,że mi została  Cool  Crying or Very sad Mr. Green
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #190 : 2007-06-19, 10:58:44 »

[quote author=elmo link=topic=1467.msg23375#msg23375
Nikt z nikogo nie będzie szydził,będzie ogólna sielanka  Smile
Cytuj

Szyderstwo. Hmm. Któż z Nas lubi szyderstwa stosowane wielokrotnie?

[quote author=elmo link=topic=1467.msg23378#msg23378
Ale ja wychodzę z innego założenia-dobrze jest się otaczać różnymi ludźmi-człowiek wtedy poznaje dwie strony medalu ,a nie jedną (w większości od fałszywych przyjaciół) Wink
Cytuj

Czy on/i - Twoi przyjaciele notorycznie szydzą?
Jak otaczać się ludźmi by ich poznawać stosując szyderstwo częste?
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #191 : 2007-06-19, 11:15:45 »

Pytanie z pozoru jest proste?
Proszę o sprawdzenie jadłospisu!
Ponad 190 odpowiedzi utrudnia mi to zadanie.
Chcę pomóc, ale wszystko uszę liczyć ciągle od nowa.
W obecnej chwili w dyskusji wynosi białko 100gram
tłuszczu 1500gram i węglowodanów 60000 a więc stosunek BTW wynosi
1: 15,0 : 600,0
Zawartość kalorii ogółem 253900 jeżeli oprzyjmemy średnio dziennie 2500 kalorii
to zawartość tego jadłospisu starczy na 101 dni.
Cieszę się , że udało mi się to obliczyć w tej krótkiej dyskusyjnej przerwie.
Z mojego punktu widzenia zbyt duża ilośc tłuszczu i węglowodanów dyskwalifikuje
ten jadłospis na miana głeboko korytkowego. Uf zdążyłem.  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #192 : 2007-06-19, 11:17:12 »

Zobacz Toan,tak sobie teraz pomyślałam.Jak pisaliśmy czasem ze sobą,wymieniając się zdaniami ,powiedziano o mnie ,że flirtuję-to było niewporządku,ponieważ z nikim nie flirtuję.Gdy pisałam Ci ,że można się od Ciebie wiele nauczyć(bo tak jest w istocie) ,to nazwano mnie lizod*****.Gdy pisałam ,do Ewy (nie lekarki) ,że jest mądrą kobietą nikt nie napisał ,ze się podlizuję  Smile .Gdy pisałam do Daniela ,że od niego też się można wiele nauczyć (nie dosłownie ,ale to miałam na myśli-nikt nie napisał ,że flirtuję) .A ci co mieli w tym temacie najwiecej do powiedzenia , teraz robią to samo ,tylko nie do Twojej osoby  Smile
Pewnie masz rację ,gdybym "nalatywała" na Ciebie miałabym pełno wielbicieli ,a tak...nie mam  Smile
I widzisz? "Psy dalej szczekają" i rozstrząsają - nie potrafią znieść krytyki ,bo uwielbiają ciągłe pochwały -tak się zaczeło-gdybyś poszperał ,to zrozumiałbyś ,że nic się nie dzieje bez przyczyny.To była jedynie moja reakcja na nalatywanie na moją osobę, a przyczyna tego było moje odmienne zdanie -nic ponad to.
Wystarczy w pewnym momencie się nie zgodzić w pewnym temacie i już się ma wroga.
Trudno ,ci co chcą niech rozstrząsają dalej......
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #193 : 2007-06-19, 11:35:27 »

 Very Happy - czym się Elmo przejmujesz?.
Niedługo wakacje i jeśli będziesz mogła poświęcić więcej czasu swym dzieciom - RÓB TO. One później  w dorosłym życiu docenią Twój wysiłek Laughing.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #194 : 2007-06-19, 12:03:10 »

One później  w dorosłym życiu docenią Twój wysiłek Laughing.
Pewnie tak! Tak jak ja dziś doceniam to ,że moi Kochani Dziadkowie poświęcili mi swój cenny czas, pomimo tego ,że nie mieli takiego obowiązku  Smile
Jestem im bardzo wdzięczna !
Przypomniał mi się Twój post w którym opisywałeś jak biegałeś ze swoim Tatą,Przypomniałeś mi tym postem jak ja chodziłam z moją Babcią na zamarznięty staw,żebym mogła sobie pojeździć na łyżwach-mogłam jeżdzić godzinami a Babcia stała i marzła na mrozie. Zawsze wracałam z jazdy z płaczem ,bo nie chciałam iść do domu ,a nie rozumiałam ,tego jak Babcia mi mówiła ,że ona zmarzła  Shocked  ...no cóż ....mnie było gorąco  Laughing
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #195 : 2007-06-19, 12:57:52 »

lekarka napisała:
Cytuj
Zgodę? Wyjaśniłam powyżej, że chcę rozmawiać. W osobnym watku wyjaśniłam, że nazwa nie jest zastrzeżona w Urzędzie Patentowym w Warszawie. Czy to zabronione prowadzić badania nad DO? Czy to zabronione opisać to co widzę?
Co mam jeszcze wyjasnić?
Wstyd mi za Was, nawet nie wiecie jakie miałam nieprzyjemności w Klinice w której pracowałam. Trwało to 2 lata po wydaniu książki dra JK z moim nazwiskiem na str. 58/59.
Technicznie - czekamy na ustosunkowanie sie Instytutu Żywności i Żywienia do treści w niej zawartych. Technicznie powinniście być zadowolone, że to kolejny głos w dyskusji napisany przez lekarza, który nie ma w zwyczaju "podkulać ogon". Technicznie powinna Was Elmo, Zofia, Wojteks i inni o podobnym zdaniu, że wiedza dt. DO jest promowana. Chyba, żeby ...zaprzestać prac nad nią i temat wrzucić np. sprzątaczkom i kopaczom dołów do rozpatrzenia.
lek. med. Ewa Bednarczyk-Witoszek

To żenujące, że spotyka Cię Ewo tyle przykrości od niektórych na tym forum...  Mad
Ile razy jeszcze będą Cię niektórzy zmuszać do tłumaczenia się, że "nie jesteś wielbłądem"?  Sad

Zastanawiam się co przez nich przemawia?... bo na pewno nie życzliwość... Czy chcą być "świętsi od papieża"?  Shocked
Czy naprawdę w Polakach jest tak silnie zakodowana cecha jaką doskonale wyraża puenta znanego dowcipu:

Czym się różni Polak od Amerykanina?  Amerykanin modli się tak:
- Panie Boże, mój sąsiad ma krowę, ja nie mam, więc spraw, żebym i ja miał.
A Polak modli się tak:
- Panie Boże, mój sąsiad ma krowę, ja nie mam, więc spraw, żeby mu zdechła. ...
   Evil or Very Mad

I jak tu się dziwić, że wielu optymalnych lekarzy milczy  Question...  Sad
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #196 : 2007-06-19, 13:04:47 »

(nie wierzę w horoskopy,ale ten jakoś pasuje do mnie  Wink ,może nie cały ,albo niektórych cech po prostu u siebie nie dostrzegam (jak wszyscy)  Smile
Z horoskopami tak już jest dopasowuje się do siebie to co nam pasuje i akceptujemy.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #197 : 2007-06-19, 16:39:20 »

Zastanawiam się co przez nich przemawia?...

  I wiesz...że możesz tak się zastanawiać przez całe życie ?
         Odpowiedź jest w zasięgu ręki, rzekłbym nawet w zasięgu kliknięcia myszką. Problem w tym, że ludzie wolą ciągle się moralnie czemuś dziwić, wyrażać oburzenie, rozkłądać ręce, cmokać ustami -  mówić "och, jakie to nieprzyzwoite !" , "co za nieobyczajność !" , " co sie z tymi ludźmi dzieje ?".
                   Prawdziwa odpowiedź na tego rodzaju pytania przerasta pytających, lecz na szczęście nie wszystkich. Oczywiście mam na myśli sam cieżar odpowiedzialności za przyjęcie faktu, a nie zdolności intelektualne do jego zrozumienia. Bowiem nie wystarczy pojąć, jeszcze nalezy sobie uświadomić.

 Krystyno, zwróć uwagę, że często ma miejsce "krytyka" sprawiająca wrażenie wymuszonej, nieuzasadnionej, nie mającej odzwierciedlenia w faktach.
        Cudzysłów miał zasugerować, że to nie o krytykę chodzi, bo ta jest ze wszech miar niezbędna do rozwoju, lecz o dyfuzję nieświadomej złości , agresji - połączonej z zaprzeczaniem, że ona ma miejsce. Ewie się dostaje za ludzi, których nie zna i którzy Jej nie znają - to "bliscy" agresora. Tamten bowiem nigdy nie zdobędzie się na wyrażenie szczerych uczuć nienawiści i złości wobec właściwych adresatów. To nigdy nie kończąca się udręka.
    Wspomnisz moje słowa, kiedy będzie to trwało cały czas, będzie dotykać przypadkowych osób -  z nielicznymi przerwami. Taka sinusoida. A szkoda....bo była szansa.

ps: Żywienie optymalne to jeszcze nie wszystko. To dużo.

Tomek
     
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #198 : 2007-06-19, 17:07:42 »


To żenujące, że spotyka Cię Ewo tyle przykrości od niektórych na tym forum...  Mad
Ile razy jeszcze będą Cię niektórzy zmuszać do tłumaczenia się, że "nie jesteś wielbłądem"?  Sad

Zastanawiam się co przez nich przemawia?... bo na pewno nie życzliwość... Czy chcą być "świętsi od papieża"?  Shocked
Czy naprawdę w Polakach jest tak silnie zakodowana cecha jaką doskonale wyraża puenta znanego dowcipu:

Taka analogia mi się nasunęła Wink że podobnie jest z "Obrońcami Praw Zwierząt" czytaj "Wegetarianami" przecież zadne zwierzę nie prosiło je o pomoc a jak sie udzielają !!! Wink
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #199 : 2007-06-19, 17:10:20 »


Taka analogia mi się nasunęła Wink że podobnie jest z "Obrońcami Praw Zwierząt" czytaj "Wegetarianami" przecież zadne zwierzę nie prosiło je o pomoc a jak sie udzielają !!! Wink

Piszesz o tych co bronią Ewy ?  Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 18 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 17 zapytaniami.