forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-11, 17:54:54

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
661343 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Szukam pomocy w sprawie migreny
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Szukam pomocy w sprawie migreny  (Przeczytany 121371 razy)
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #120 : 2006-09-09, 18:57:07 »

Bruford napisał:

Cytuj
1.Uwaga natury logicznej --każdy ma wolny wybór podawania swoich danych osobowych.fakt ich
podania nie jest sam w sobie argumentem w dyskusji ani nie zmienia niczyjej pozycji w
dyskusji

Mylisz się. Ktoś kto przedstawia się z imienia i nazwiska przeważnie czuje większą odpowiedzialność za swoje teksty. Anonim w tym względzie czuje się o wiele bardziej swobodny i kuszą go trollowe harce. Aczkolwiek jak w każdej regule, zdarzają się szlachetne wyjątki, gdy anonimowi dyskutanci są bardziej odpowiedzialni za swoje teksty niż osoby nieanonimowe. One jednak potwierdzają regułę i bynajmniej nie bez powodu pojęcie anonima przeważnie kojarzy się niestety pejoratywnie.

Cytuj
2.Nikt kto podaje racjonalne fakty potwierdzone obiektywnie nie jest traktowany jako kawalarz-zmyślacz.Niektórzy nie podają takowych faktów i na tym się cała rzecz zasadza.

Problem w tym, że Ty nie przyjmujesz do wiadomości relacji z życia poszczególnych optymalnych jako realnie istniejących indywidualnych faktów. Dla Ciebie fakty mają tylko jeden wymiar - naukowy. Czyli każde zjawisko nie przebadane i nie opisane przez naukowców, wg Ciebie nie istnieje, a ci co takowych doświadczają po prostu się mylą i już. Gdyby wszyscy naukowcy mieli tak konserwatywne podejście i trzymali się kurczowo raz ustalonych przez naukę faktów, to tym samym nauka, jako wiedza skończona - nie miałaby szansy rozwoju. Czy to, co do Ciebie mówi twój pacjent nie ma dla Ciebie żadnego wiarygodnego znaczenia, jeśli jego słowa nie pokrywają się w 100% z wiedzą akademicką?

Cytuj
3.Dla mnie interesujące są argumenty a nie dane osobowe.Te są raczej mało zajmujące

Dla mnie w zasadzie też. Ale jednocześnie ktoś, kto mówi rzeczy interesujące (lub choćby intrygujące), sam również staje się interesujący/intrygujący. Po prostu na świecie tak już jest  Smile

Cytuj
4.Uwaga natury logicznej -gdybym chciał podać swoje dane osobowe to bym je podał sam

No ba... Wink Czy ja gdzieś pisałam, że chciałbyś podać? Nie chcesz - nie podajesz, ale...
1. Czy miejsce twojej pracy można utożsamiać z Twoimi danymi osobowymi?
2. Miejsce Twojej pracy widnieje w Twoim IP gdy kiedyś pisałeś na pewnym forum, ja tylko to przypadkiem zauważyłam... Wink

Cytuj
5 Zawartość kajecika KrytynyOpty jest interesująca jedynie dla KrystynyOpty

Skąd ta pewność, że tylko dla mnie?

Cytuj
6.Moje dane osobowe są najwyraźniej interesujące tylko dla KrystynyOpty

1. Skąd ta pewność, że mnie interesują? I że tylko mnie?
2. Temat anonimowości wypłynął jako Twój kontrargument przeciw autoreklamie. To nie moja wina, że chętnie się chowasz za swoją (zresztą nie do końca skuteczną) anonimowść, wszak jesteś świadomy, że każdy zainteresowany pacjent z forum może do Ciebie się zwrócić na priva, czyż nie?  Smile

Cytuj
7.Prosiłem o cytat z mojej wypowiedzi odzwierciedlający sens zdania napisanego przez KrystynęOpty "Bruford sam o sobie pisze ,że jest lekarzem wszystkowiedzącym....

Oczywiście nie w sensie dosłownym. Natomiast od lat w dyskusjach cierpliwie podważasz każdy inny argument ludzi odzyskujących zdrowie na DO a wcześniej zawiedzionych leczeniem konwencjonalnym... Przy czym najczęściej przy każdym poruszanym w dyskusji problemie zachowujesz się tak, jakbyś chciał powiedzieć: "a ja wiem, ale wam nie powiem" (resztę twoich opinii o nas pominę).

Cytuj
"Brak podania stosownego cytatu odzwierciedla wiarygodność KrystynyOpty
.

Żeby Ciebie tak spostrzec, to trzeba mieć trochę czasu i poczytać Twoje prowokacyjne wypowiedzi z pozycji wszechwiedzącego, np. tu: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22&w=15918341&a=16034439   i wszystkie posty tego wątku:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22&w=15918341&v=2&s=0 ,  no i tu:
http://www.dobradieta.pl/forum/search.php?search_id=1538467290&start=135

Zatem po wieloletnich dyskusjach z Tobą trudno Cię tak nie postrzegać.

Cytuj
jak zwykle zresztą w dyskusjach z KrystynąOpty poziom rozmowy nieuchronnie zmierza w kierunku magla.

Jasne... jak się nie ma argumentów, to pozostaje rzucić uwagę ad personam...
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #121 : 2006-09-09, 19:12:06 »

Pojedynek :Krystyna *Opty* kontra Bruford trwa.Zastanawiam sie czy w koncu ktos to zakonczy,bo wydaje mi sie ze tematyka tych wypowiedzi nie nalezy do wątku.Zreszta watpie ,ze ktos to zakonczy ,bo ludzie uwielbiaja jak cos sie dzieje...hmmmmm
Zapisane
Monikaf
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #122 : 2006-09-09, 19:21:32 »

Elmo, a masz swojego faworyta ? Cool Cool Cool
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #123 : 2006-09-09, 19:41:20 »

Nie mam.Tylko dziwi mnie ta zaciętość.Jescze stwierdzam,ze przeciwnicy musza cieszyc sie doskonalym zdrowiem,bo trzeba miec takie, zeby tak zajadle walczyc. A Ty Moniko masz faworyta?  Cool
Zapisane
Monikaf
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #124 : 2006-09-09, 19:53:39 »

Wlasnie nie mam Shocked dlatego obserwuje rozgrywki w takim skupieniu Cool
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #125 : 2006-09-09, 20:55:13 »

Pojedynek pozostanie nierozstrzygnięty Wink jak zwykle zresztą Wink)))
Zapisane
Monikaf
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #126 : 2006-09-09, 21:19:08 »

kurcze, no ale te emocje towarzyszace zawodom, tego nikt nam nie odbierze Cool
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #127 : 2006-09-09, 21:27:30 »

Smutne to ale prawdziwe ,lecz musze to stwierdzic ,ze pan bryford z dnia na dzien sie pograza, pluja mu w twarz a on i tak mowi  ze deszcz pada . A szkoda bo fajny z niego gosc . Sad
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #128 : 2006-09-09, 21:35:54 »

Szukam pomocy w sprawie migreny i co? zamiast zabrac glos na ten temat  to sie wymadrzamy i filozujemy.Dobra wymadrzajmy sie na temat , wytykajmy sobie bledy ale na temat , zwolennicy kontra alternatywa i itd. Bo ktos moze potrzebuje pomocy albo to jest jego ostatnia deska ratunku. Nuze wiec do roboty my madrale!!!! Very Happy Laughing
Zapisane
Monikaf
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #129 : 2006-09-09, 21:47:22 »

Lutonn, znajoma majaca ataki migreny ksiazki juz zamowila Cool Ma zamiar sprobowac DO, Jej tez jest wszytko jedno co Jej pomoze, ma dosc bolu i liczyc sie beda tylko efekty, mam wielka  nadzieje ze pozytywne
Zapisane
Monikaf
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #130 : 2006-09-09, 21:51:09 »

mnie tez bierze na widoczki  Cool Cool Cool
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #131 : 2006-09-10, 00:52:48 »

Nie mam.Tylko dziwi mnie ta zaciętość.

To nic strasznego... Wink Po prostu każdy z nas broni swoich przekonań  Smile
Czasem bywało gorzej... ale Bruford potrafił przyjąć moje (przyznaję) czasem dość frywolne uwagi  z dżentelmeńskim wdziękiem...  Wink (Bruf, sorry za te niegdysiejsze "zcukrzone"... uwagi...  Embarassed Confused )

Cytuj
Jescze stwierdzam,ze przeciwnicy musza cieszyc sie doskonalym zdrowiem,

O! I to jest sedno, i najlepszy dowód w tej dyskusji w temacie skuteczności DO w leczeniu migreny i innych bólów głowy Very Happy
Gdybym nadal cierpiała na te cholernie silne bóle glowy tak jak cierpiałam osiem lat temu przed zastosowaniem DO - to nie byłabym w stanie serfować po w sieci  Cool
Gdy się przez wiele lat bardzo cierpi - to nie jest się w stanie myśleć o niczym innym poza bólem. Ja wtedy w myślach ciągle tylko skamlałam: "Boże, zabierz ten koszmarny ból..."  A medycyna poza mało skutecznymi tabletkami z działaniem ubocznym nie miała mi nic do zaproponowania, na dietę nikt z lekarzy nie zwracał uwagi. Medycyna alternatywna jako ostateczność - również nic nie pomogła. Po jakimś czasie jednak zdarzył się "cud"... Przypadek zrządził, że w moje ręce trafiła książka dr. J.Kwaśniewskiego "Dieta optymalna" i... urodziłam się na nowo... Very Happy
 Zawsze będę się czuła dłużniczką wobec daru jaki otrzymałam od dr. Kwaśniewskiego, bo nie ma nic cenniejszego nad odzyskane zdrowie zwłaszcza gdy wszystko wskazywało na moją postępującą ruinę.

Cytuj
bo trzeba miec takie, zeby tak zajadle walczyc.


Tam zaraz "zajadle"... Wink
Gdyby mi DO nie pomogła, to bym w tym temacie milczała i szukała razem z innymi sposobu na wyleczenie.
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #132 : 2006-09-10, 01:33:08 »

Smutne to ale prawdziwe ,lecz musze to stwierdzic ,ze pan bryford z dnia na dzien sie pograza, pluja mu w twarz a on i tak mowi ze deszcz pada .

O nie, nie. To nie jest żadne plucie. Po prostu dyskusja. A znamy się już parę lat, stąd ta swoboda uwag Wink

 
Cytuj
A szkoda bo fajny z niego gosc . Sad

Nie będę protestować  Wink
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #133 : 2006-09-10, 08:38:41 »

Wiec widzimy:kto się czubi ten... Very Happy  Very Happy  Very Happy.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #134 : 2006-09-10, 09:26:56 »

Krystyno*opty a co by sie stalo gdybys trafila do bruforda i poprosila go jako lekarza aby wydal opinie na temat DO bo chcesz tego sprobowac.Wiem co mi odpowiesz,ale przypuscmy przychodzi do niego jakas kobiecina(troche mniej"swiadadoma")ico?!! na 90% bylaby tak przemaglowana ze raczej by tego nie zastosowala mowie o DO Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing.Atak na marginesie jest wielkie prawdopodobienstwo ze brufuś tez jest na dietce Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #135 : 2006-09-10, 09:31:13 »

Moze i Bruford tez stosuje DO  Very Happy,bo widac ,cieszy sie rowniez doskonalym zdrowiem  Very Happy ,a jesli nie stosuje ,mozna wnioskowac ,ze mozna cieszyc sie zdrowiem na innym modelu zywienia  Cool.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #136 : 2006-09-10, 12:06:47 »

Wielu lekarzy stosuje DO ale swoim pacjentom o DO nie wspominają. Dlaczego to robią?
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #137 : 2006-09-10, 14:47:52 »

Wielu lekarzy stosuje DO ale swoim pacjentom o DO nie wspominają. Dlaczego to robią?
Pewnie z tego samego powodu dla którego pacjent nie przyznaje się lekarzowi że zaczął stosować DO Wink
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #138 : 2006-09-11, 09:12:17 »

na 90% bylaby tak przemaglowana ze raczej by tego nie zastosowala mowie o DO Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing.Atak na marginesie jest wielkie prawdopodobienstwo ze brufuś tez jest na dietce Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

1.A skąd wiadomo , że by przemaglował?
2.Brufuś nie jest na dietce opty- jest to dementi stanowcze i ostateczne.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #139 : 2006-09-11, 09:12:49 »

Wielu lekarzy stosuje DO ale swoim pacjentom o DO nie wspominają. Dlaczego to robią?

Wielu tzn ilu?Gdzie są wiarygodne dane na ten temat?
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 17 zapytaniami.