forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-17, 16:34:58

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
661723 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  BIEGANIE
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 635 Do dou Drukuj
Autor Wtek: BIEGANIE  (Przeczytany 3435506 razy)
Daniel_dn
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #300 : 2007-10-21, 10:20:10 »

Plan wykonany. Przebiegłem maraton poniżej 5 godzin i mięśnie oraz ścięgna mam całe. Bez kontuzji i drastycznego zmęczenia. Poza lekko obolałymi nogami z tendencją do skurczów, to nic mi nie dolega.
Spałem ze cztery godziny. Ostatni posiłek ok.godz.19 (cztery paluszki rybne, dwa pasterki cienkie szynki wędzonej, dwie papryczki z fetą). Potem samochodem ze 200 km, aby o 11 wystartować. Sądzę, że już w organizmie zamiast węglowodanów były już ketony. Buty Nike Free i technika biegu stosowna do nich. Niestety tylko do 2/3 maratonu, bo potem nabrzmiały mi łydki (pewnie zakwasy) i zmuszony byłem tak biegnąć aby jak najmniej je obciążać bojąc się skurczów. Nie chciałem ryzykować kontuzji. Końcówkę doczłapałem bez odbicia, co zdecydowanie obniżyło tempo. Jednak i tak udało mi się przybiec nieco poniżej 5 godzin. Piłem tylko wodę, ale niezbyt wiele. Było zimno i trochę zmarzłem. Chwilami padało, ale nie zbyt intensywnie. Startowało ze 300 zawodników, a miał to być kameralny maraton. Ale w zasadzie był, nie było gapiów na trasie, która biegła drogami leśnymi (bez większych wzniesień). Zadowolony jestem z rezultatów i mam wiele spostrzeżeń do przeanalizowania.
Drugie w życiu zawody sportowe i drugi medal za ukończenie maratonu. To wszystko w tym samym roku i tylko dzięki przejściu na Żywienie Optymalne.

Daniel

Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #301 : 2007-10-21, 10:32:31 »

Daniel  Smile .Jestem pełna podziwu dla Twoich osiągnięć!
Szczerze Ci gratuluję!
Edyta.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #302 : 2007-10-21, 11:34:52 »

.........mam wiele spostrzeżeń do przeanalizowania.............

Brawo!!! Very Happy

Ciesze sie, ze ty sie cieszysz. Very Happy
Po analizie na pewno poprawisz kilka spraw i bedzie "optymalniej" Cool

Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #303 : 2007-10-21, 13:11:24 »

Wow!!!
Gratulacje Daniel!!!
Naprawde doceniam ten wysiłek i cieszę się razem z Tobą Smile

pozdro
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #304 : 2007-10-22, 19:58:03 »

Daniel!
przyłączam się do gratulacji i żałuję, że nie dojechałem do Torunia!  Confused. Poznałbym Cię po Hyundaiu  Wink
Szkoda, że nie dojechałem  Sad
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #305 : 2007-10-22, 20:01:46 »


Szkoda, że nie dojechałem  Sad

Trzeba było nie zahaczać o motele  Razz
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #306 : 2007-10-22, 20:14:57 »

A Ty jak? Ujeżdżasz jeszcze te rolery czy na łyżwy się już przerzuciłaś?  Wink
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #307 : 2007-10-22, 20:24:39 »

Już się skończył dla mnie sezon rolerów.Czekam na śnieg ,może sprawię sobie narty,myslałam o łyżwach,ale nie ma tu lodowiska .Jedyna nadzieja w Tusku,że wybuduje mi lodowisko hehe  Very Happy  .
Dla mnie teraz jest kiepska pogoda.Najgorsza taka 5-8 oC ,deszcz,wiatr ...do kitu  Confused Łatwo o przeziębienie,nie mogłabym biegać w taką pogodę ,tak jak Wy -już próbowałam   Smile
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #308 : 2007-10-22, 20:42:30 »

Hmm... no fakt - najbliżej to masz Bytom albo Tychy ale to i tak daleko. Raz czy dwa można pojechać ale co weekend to chyba nie warto. Na każdym lodowisku jest wpożyczalnia jakby co Wink W sumie samemu nie polecam (nuda i jazda w kółko) ale z dzieciakami niezła zabawa i kuuuuupa śmiechu Smile
Z nartami się wstrzymaj w tym sezonie - najpierw wypożyczaj różne modele (jest tego mnóstwo) i zobacz co Ci przypasuje.
Sprzęt to niemały wydatek - nie warto kupować tego z niższej półki! Ale to i tak nie jest kasa - kasa to wyjazdy Confused 
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #309 : 2007-10-22, 20:54:43 »


Sprzęt to niemały wydatek - nie warto kupować tego z niższej półki! Ale to i tak nie jest kasa - kasa to wyjazdy Confused 

No. Drogi sport.NIe da się ukryć,dlatego wolałabym łyżwy,ale problem z tym lodowiskiem  Confused
Jak nie wypalą narty i łyżwy,to zostają sanki i takie plastikowe "dupoloty" (tak wszystkie dzieciaki na to mówią przynajmniej) do zjeżdżania po okolicznych górkach  Smile
Zobaczymy jak to wszystko będzie,mam tylko nadzieję ,że śnieg będzie,bo nie lubię takiej pluchy jak w zeszłym roku była.
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #310 : 2007-10-22, 21:04:37 »

Poprzedni sezon to totalna porażka Sad
Byłem wszystkiego ze cztery, pięć razy?  Confused
Zobaczymy jak będzie Smile
Zapisane
Daniel_dn
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #311 : 2007-10-23, 19:20:07 »

Dziękuję wszystkim za gratulacje. Wynik był dobry, ale dla żółwi. Jednak chodzi tu o przełamania własnych ograniczeń fizyczno-psychicznych, a nie o wynik klasyfikacyjny.
W poniedziałek już prawie zapomniałem, że przebiegłem maraton. Nastała tylko taka próżnia, bo plan się skończył, a nowego nie ma.

Daniel
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #312 : 2007-10-23, 19:22:17 »

Chciałabym takim " żółwim" tempem przebiegnąć taki dlugi odcinek drogi  Smile
Zapisane
Daniel_dn
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #313 : 2007-10-23, 19:25:26 »

Wszystko przed Tobą. W którymś momencie życia (bez względu na wiek) możesz sobie wyznaczyć taki cel i z pewnością go osiągniesz.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #314 : 2007-10-23, 19:43:33 »

Może przyjdzie taki dzień...
Jesli chodzi o bieganie ,to musiałabym zaczynac od poczatku,"malutkimi kroczkami",a tak jest mi trudno,bo chciałabym wszystko od razu i zawsze wszystko psuję.
U mnie jest taki problem zlozony,bo jesli chodzi o wytrzymałość -to jest ok.-mogłabym przebiec dłuższy odcinek drogi,bo nie męczę się szybko,ale jest druga strona medalu,która jest dla mnie przeszkodą.
Zapisane
Daniel_dn
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #315 : 2007-10-24, 22:41:23 »

Tą przeszkodą to pewnie stawy lub ścięgna. One najdłużej się regenerują.
Będę musiał nad swoimi popracować, aby je wzmocnić. One jednak nie lubią gwałtownych obciążeń. Trzeba stopniowo je obciążać, a na efekty czeka się bardzo długo.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #316 : 2007-10-25, 00:18:19 »

.........możesz sobie wyznaczyć taki cel i z pewnością go osiągniesz.

Daniel teraz bieganie:
 dla najlepszego zdrowia i dlugiego zycia, aby Twoja rodzinka mogla sie cieszyc
z twojej obecnosci jak najdluzej. (chyba ze jestes nieznosny)  Very Happy

Zapisane
Daniel_dn
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #317 : 2007-10-26, 20:46:44 »

Wilka ciągnie do lasu, a mnie do biegania. Minął już tydzień i zaczyna mi czegoś brakować. Po maratonie ma się lekkie obrzydzenie do biegania, ale tak samo jest jak się człowiek przeje, to nie może patrzeć na jedzenie. Czyli normalny odruch. Po zmianie czasu, to 6 będzie znów jasno i będę mógł wybiec na swoją trasę. Jeszcze ma się ocieplić, to taki rekreacyjny bieg dobrze mi zrobi.

Daniel
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #318 : 2007-10-26, 20:51:15 »

Wilka ciągnie do lasu, a mnie do biegania.

hehe . Dobrze ,że biegasz.Zobaczysz jak zimą się fajowo biega,szczególnie o zmierzchu,gdy pada śnieg, a w lesie,to jak w krainie z bajki  Smile
Zobaczysz jak pięknie!
Zapisane
Daniel_dn
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #319 : 2007-10-28, 15:46:38 »

Czy już nikt nie biega?
Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 635 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 17 zapytaniami.