forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-15, 00:15:04

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
661468 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  Sniadanie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 ... 504 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Sniadanie  (Przeczytany 2842035 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #900 : 2014-12-09, 10:09:26 »

Na śniadanie zaś "omletkowy muchomor"*, tym razem z niebryzganą żurawiną, palce i talerz lizać mni przyszło. O! Very Happy Laughing

*- http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=5160.msg336787#msg336787
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #901 : 2014-12-09, 11:27:51 »

A ja tak:
-5 żółtek posadzonych na maśle
-trójkącik sera pleśniowego 100g
-łycha powideł śliwkowych
-200ml śmietanki po popicia.
Mlask.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25534

pindżar ryskow wyszy


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #902 : 2014-12-09, 11:30:23 »

Wlasnie zem obzar wontrupke z suruwkami kapustnymi, oooo allllleee byl wypas....znaczy wyczes, bo wypas jakos tak wegetariansko brzmi  Laughing
Dot. wyczesu oczywiscie  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
chill
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #903 : 2014-12-09, 11:36:45 »

No niezły wyczes i wypas w jednym Very Happy (surówki) Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #904 : 2014-12-09, 12:32:06 »

Laughing
"Wy, wy"- wszędzie tylko o tym czytam. Nuda. Laughing*
Jak za komuny. Laughing Laughing Laughing* Wink

Dot. nas. Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #905 : 2014-12-09, 15:38:07 »

Laughing
Kiedyś dorwę sfaniaka, chyba że do starszej grupy dołączy i tym samym szansy na spotkanie przez trzy lata nie da. Wink Very Happy
Nie będzie mni tu pełnokrwisty Góral mojej ćwierć ambicji duńskimi okularami przeciwsłonecznymi ocieniał. Laughing* Wink

Wypraszam sobie - okulary sa hamerykanskie i kupione w Polsce!!!!!  Laughing Laughing Laughing Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #906 : 2014-12-09, 17:02:50 »

Laughing
Kiedyś dorwę sfaniaka, chyba że do starszej grupy dołączy i tym samym szansy na spotkanie przez trzy lata nie da. Wink Very Happy
Nie będzie mni tu pełnokrwisty Góral mojej ćwierć ambicji duńskimi okularami przeciwsłonecznymi ocieniał. Laughing* Wink

Wypraszam sobie - okulary sa hamerykanskie i kupione w Polsce!!!!!  Laughing Laughing Laughing Wink

 Laughing Wink
Raz żeś się już wyprosił, znaczy dwa razy. Laughing*
Wobec tego dałeś i tym hamerykańskim i tym polskim ... zarobić, Góralu. Shocked  Dot. okularów. Very Happy
Grudzień juz, od miesiaca powinienes więc chlapac sie w wodzie! Cool Dorwę Cię. Laughing Laughing Laughing*
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #907 : 2014-12-09, 18:15:23 »

Laughing
Kiedyś dorwę sfaniaka, chyba że do starszej grupy dołączy i tym samym szansy na spotkanie przez trzy lata nie da. Wink Very Happy
Nie będzie mni tu pełnokrwisty Góral mojej ćwierć ambicji duńskimi okularami przeciwsłonecznymi ocieniał. Laughing* Wink

Wypraszam sobie - okulary sa hamerykanskie i kupione w Polsce!!!!!  Laughing Laughing Laughing Wink

 Laughing Wink
Raz żeś się już wyprosił, znaczy dwa razy. Laughing*
Wobec tego dałeś i tym hamerykańskim i tym polskim ... zarobić, Góralu. Shocked  Dot. okularów. Very Happy
Grudzień juz, od miesiaca powinienes więc chlapac sie w wodzie! Cool Dorwę Cię. Laughing Laughing Laughing*

Od Nowego Roku bo teraz troche za duzo roboty i w domu i w pracy. Od nowego roku wskocze w ta grupe "nawiedzonych" z noworocznymi postanowieniami- tak jest smiesniej.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #908 : 2014-12-09, 18:39:48 »

 Very Happy
Dobry z Ciebie Góral. Dajesz siedemdziesięciopięcioprocentowemumu ceprowi czas na reha ... rahacośtam. Laughing Laughing Laughing*

Chociaż, jakby tak tylko "po mieczu" ciachnąć, okazałoby się, że ceper ma pięćdziesiątpunktówprocentowych pod pachą. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #909 : 2014-12-10, 10:01:47 »

Nie będzie mię tu nadymany "omlet naruralny" długo podniebienia pieścił. Cool
Tera pora na to:
http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=5145.msg333127#msg333127 Very Happy

Jednak bez cebuli, pomidorów i ... wyciora. Wink Laughing Bo mni mgli od tych, wodnistych dodatków. Laughing* Za co teraz bardzo, ale to bardzo przepraszam bardziej wrażliwych koleżanki i kolegów z ... przedszkola, szkoły, zajęć sportowych, spotkań towarzyskich i w ogóle! Confused Laughing Laughing Laughing*
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #910 : 2014-12-10, 12:37:33 »

Od kilku dni mam smaka na tłuszcz Very Happy
Wczoraj na kolację opitoliłem (dosłownie!) 5 plastrów boczku tak tłustego, że prawie słonina, z musztardą, zamiast tradycyjnych lekkich węgli.
Przed chwilą na śniadanie postawiłem sobie żółtka po admiralsku ( Wink ) na maśle i potem przykryte plasterkami masła.
Do 7 żółtek pół kostki masła mi zeszło Laughing
Chyba mam niedobora kalcyferoli Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #911 : 2014-12-10, 13:37:31 »

 Laughing Wink
Oczywiście, tak się robi przed nocą, gdy na kalcyrofelerach rezerwy są odbiałkowe, lub w ogóle ich nie ma. Laughing*
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #912 : 2014-12-10, 18:44:52 »

Od kilku dni mam smaka na tłuszcz Very Happy
Wczoraj na kolację opitoliłem (dosłownie!) 5 plastrów boczku tak tłustego, że prawie słonina, z musztardą, zamiast tradycyjnych lekkich węgli.
Przed chwilą na śniadanie postawiłem sobie żółtka po admiralsku ( Wink ) na maśle i potem przykryte plasterkami masła.
Do 7 żółtek pół kostki masła mi zeszło Laughing
Chyba mam niedobora kalcyferoli Cool

Ja mam podobnie. Mysle, ze jest to podyktowane pora roku. Nasze organizmy przestawiaja sie na ujemne temperatury i maja wieksze zapotrzebowanie na tluszcz. Obojetnie jak glupio to brzmi to ja mam wlasnie takie doznania - pozna wiosna , przed latam jem duzo mniej tluszczu jak np. teraz. Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #913 : 2014-12-10, 18:47:01 »

Od kilku dni mam smaka na tłuszcz Very Happy
Wczoraj na kolację opitoliłem (dosłownie!) 5 plastrów boczku tak tłustego, że prawie słonina, z musztardą, zamiast tradycyjnych lekkich węgli.
Przed chwilą na śniadanie postawiłem sobie żółtka po admiralsku ( Wink ) na maśle i potem przykryte plasterkami masła.
Do 7 żółtek pół kostki masła mi zeszło Laughing
Chyba mam niedobora kalcyferoli Cool

Ja mam podobnie. Mysle, ze jest to podyktowane pora roku. Nasze organizmy przestawiaja sie na ujemne temperatury i maja wieksze zapotrzebowanie na tluszcz. Obojetnie jak glupio to brzmi to ja mam wlasnie takie doznania - pozna wiosna , przed latam jem duzo mniej tluszczu jak np. teraz. Very Happy
100% zgoda.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #914 : 2014-12-11, 11:18:10 »

Tłuszczowej epopei ciąg dalszy:
-5 żółtek sadzonych na maśle, z masłem
-200ml gęstego wywaru z "kluseczkami" z pociętych skórek.
Opycha! Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #915 : 2014-12-11, 17:23:06 »

Od kilku dni mam smaka na tłuszcz Very Happy
Wczoraj na kolację opitoliłem (dosłownie!) 5 plastrów boczku tak tłustego, że prawie słonina, z musztardą, zamiast tradycyjnych lekkich węgli.
Przed chwilą na śniadanie postawiłem sobie żółtka po admiralsku ( Wink ) na maśle i potem przykryte plasterkami masła.
Do 7 żółtek pół kostki masła mi zeszło Laughing
Chyba mam niedobora kalcyferoli Cool

 Laughing
"Postawiłem sobie" i "żółtka"- to rozumem i podziwiam, ale ... ale ... ale co to znaczy "po admiralsku"?
Gadaj, może być jak na spowiedzi! Laughing Laughing Laughing*
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #916 : 2014-12-11, 17:32:40 »

Dziś "w Ikea" półmisek gorących flaków w rozpuszczonym maśle plus "wyciorowe" dodatki uzależniające. Very Happy
Pupsi nie urywa, ale idzie przetrwać. Laughing*
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #917 : 2014-12-11, 19:55:44 »

Od kilku dni mam smaka na tłuszcz Very Happy
Wczoraj na kolację opitoliłem (dosłownie!) 5 plastrów boczku tak tłustego, że prawie słonina, z musztardą, zamiast tradycyjnych lekkich węgli.
Przed chwilą na śniadanie postawiłem sobie żółtka po admiralsku ( Wink ) na maśle i potem przykryte plasterkami masła.
Do 7 żółtek pół kostki masła mi zeszło Laughing
Chyba mam niedobora kalcyferoli Cool

 Laughing
"Postawiłem sobie" i "żółtka"- to rozumem i podziwiam, ale ... ale ... ale co to znaczy "po admiralsku"?
Gadaj, może być jak na spowiedzi! Laughing Laughing Laughing*
Admin->administracja->admiralicja->po admiralsku.
Taki tam woal Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #918 : 2014-12-12, 09:25:34 »

 Laughing
No popa, a już się słitfoci spodziewałem. Laughing* Razz
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #919 : 2014-12-12, 19:32:05 »

O Jesu !!!!! ale bym zjadl flaki!!!! kurcze Laughing Laughing Laughing Laughing
Nie jadlem kuuuuuupe latttt!!! Mad Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 ... 504 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 19 zapytaniami.