forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-20, 22:16:16

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
661896 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Książka Ewy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 42 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Książka Ewy  (Przeczytany 379310 razy)
Blackend
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #340 : 2007-11-09, 22:01:10 »

Grizzly ubiegłeś mnie Wink właśnie chciałem napisać. że nie chodzi Ci o kasę
tak to przynajmniej odbieram. Co do hasła "plankton wyborczy" to bardzo trafne he, he Smile
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #341 : 2007-11-09, 22:05:52 »


Najwiekszym aktywem jest "ROZUM"

No i ile to się można nauczyć !:) .Jeszcze tyle człowiekowi brakuje ! Jeszcze nie to postrzeganie ....
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #342 : 2007-11-09, 22:11:23 »

Nie wolno źle pisać o sobie, wystarczy, że robią to nasi wrogowie Wink
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #343 : 2007-11-09, 22:18:13 »

Nie wolno źle pisać o sobie, wystarczy, że robią to nasi wrogowie Wink

Piękne! nie znałam tego!  Smile W sumie to dlaczego mam źle o sobie pisać,podobnie jak robią to moi wrogowie? To tak jakbym sama dla siebie była wrogiem  Shocked
Ale odrobinka samokrytyki jeszcze nikomu nie zaszkodziła ,nie mniej jednak masz rację Blackend!  Smile Dzięki!
A w sumie ,to spostrzegłam,że mało kto się przyznaje do popełnionych błedów,natomiast wine zwalać na kogoś jest o wiele,wiele łatwiej  Smile
Dziwny ten świat,naprawdę dziwny ten świat....
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #344 : 2007-11-09, 23:34:25 »

gdzieś ostatnio przeczytałam, że Kwaśniewski układał swoją dietę 30 lat temu a teraz wszystko jest zatrute i ubogie w składniki.

No ja podobne wytłumaczenie dostałam od tego wspomnianego dietetyka,który polecał suplementację.
Jednak tego nie wybrałam,a dlaczego? Proste,uważam ,ze naturalne składniki sa bardziej przeswajalne no i nie grozi mi nadmiar,który jest stokroć gorszy od niedoboru!
  no chyba ze wody lub tlenu hehe Very Happy Very Happy
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #345 : 2007-11-09, 23:35:08 »

Tylko tzw. "ekologiczne", ktore jest zdrowe,  jedza "ludzie posiadajacy aktywa"  Very Happy Cool


Aktywa Wink powiadasz ?? wiesz coś o tym ????
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #346 : 2007-11-09, 23:37:28 »

nasuwa sie pytanie na jakie choroby chorowali ludzie w obozach pracy a na jakie nie czy moze ktos wie  tak na powaznie  Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #347 : 2007-11-10, 00:27:36 »

nasuwa sie pytanie na jakie choroby chorowali ludzie w obozach pracy a na jakie nie czy moze ktos wie  tak na powaznie  Very Happy

Na jakie choroby pytasz tak na powaznie?  Very Happy
No chyba nie na takie,których przyczyną jest przejedzenie i brak ruchu ...
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #348 : 2007-11-10, 09:23:34 »

pytam wyraznie na jakie sie choruje z braku pozywienia a na jakie nie , czy moze brak pozywienia leczy z jakichś chorób tak tylko z ciekawosci bo moze jest to klucz  Very Happy Very Happy
Zapisane
Flawia
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #349 : 2007-11-10, 09:39:27 »

polecam ksiażke Grzesiuka "5 lat kacetu". Wspaniale i z humorem napisana i tak sugestywnie że miałam ogromną ochotę podczas czytania zjeść michę obierek od kartofli... Wink Niedokładnie pamiętam ich choroby, na pewno głupie skaleczenia kończyły się gangreną, mieli szkorbut a po wszystkim Grzesiuk miał chyba gruźlicę, ale zapraszam do lektury, szczerze polecam!
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #350 : 2007-11-10, 11:07:07 »

polecam ksiażke Grzesiuka "5 lat kacetu".

Dzieki Flawia  Smile .Poczytam sobie z przyjemnością .Lubię takie książki i lubię ,kiedy ktoś się dzieli tym ,co przeczytał (między innymi) !
Jak czytałaś jeszcze jakieś ciekawe książki,do napisz tytuły.
Zapisane
Flawia
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #351 : 2007-11-10, 11:39:31 »

dzięki. dodam tylko , pochwalę się (się?) że występujący w tej książce przyjaciel Grzesiuka Heniek B był po wojnie nauczycielem niemieckiego w mojej rodzinnej miejscowości, chyba uczył mojego tatę. Nawet się nie zawstydził gdy go zapytano czy to on jest tym Heńkiem, powiedział że tak, mimo że w obozie był, hm, kurtyzaną niemieckich oficerów...
a jakie jeszcze książki polecam to najlepiej pisać gdy temat rozmowy się skojarzy... albo załóżmy nowy wątek Wink
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #352 : 2007-11-10, 13:47:44 »

pytam wyraznie na jakie sie choruje z braku pozywienia a na jakie nie , czy moze brak pozywienia leczy z jakichś chorób tak tylko z ciekawosci bo moze jest to klucz  Very Happy Very Happy

Na jakie choroby się choruje z braku pozywienia? Pewnie to beri-beri,krzywica,gruźlica,szkorbut-to głównie z powodu braku witamin.
Czy brak pozywienia może leczyć? Sądzę,że tak samo jak przejadanie się,brak pozywienia lub znaczny jego niedostatek przyczyniają się do różnych dolegliwości .
Także lutonn nie głodź się, nie obżeraj i bądź aktywny fizycznie, a na pewno żadna kromka chleba ciebie nie pokona ,no chyba ,ze wymyslą większą kromke chleba,z większą ilością mąki i drożdży i to zniszczy ludzkość   Sad
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #353 : 2007-11-10, 13:56:05 »

a...  ludzi na forum coraz mniej.

A tak, ale to z powodu czyszczenia z automatu. Ustawiłem go tak, że likwiduje konta, jeśli nie są używane przez 180 dni  Very Happy. Wolę mieć np: dwustu piszących Użytkowników, niż tysiące "martwych dusz" poprawiających statystyki.  Wink
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #354 : 2007-11-10, 14:50:51 »

Taka jest twoja interpretacja? Very Happy
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #355 : 2007-11-10, 15:06:12 »

Skurcze łydek najczęściej brak cukru?, ale mechanizmu nie podejmuję się wyjaśnić!.

Są od tego samego co inne skurcze. Chorują naczynia i to co płynie w naczyniach skutkuje nieprawidłową impulsacją nerwową czy skurczem. Działa nadmiar B, niedobór W, niedobór T, konserwanty, glutaminiany, histaminouwalniacze, niedobory A,E,C, Magnezy, Chromu, cynku i Bóg wie jeszcze czego. Kiedyś uświadomiłam to sobe bo miałam skurcze łydek po ... czipsach ze sklepu z konserwantami. Na pewno ilość W była w ostatnie 3 dni  przed skurczem łydek ok. Kiedyś zjadłam czipsy ze sklepu na noc i rano bolały mnie plecy jak po pobiciu. Bolały mięśnie. Do których dochodzą naczynia. W których jest krew. Dlatego jedna dieta leczy wszystkie choroby bo leczy wszystkie naczynia. Włosy i paznokcie to "odległe skutki" tego co w naczyniach.

Kodar-- proponuje zastosowac np.´przez tydzien "proste jedzenie"/ proste/latwe do podliczenia i przez tydzien prowadzic notatki--liczyc, wazyc/.
Np. sniadanie: Wloski/ czarny salceson 150-200g.
     obiado-kolacja: jajka + slonina/boczek + kartofle/frytki.
Takie odzywianie powinno zlikwidowac Twoje dolegliwosci.

Też bym tak to widziała  Very Happy.

Jeżeli proporcje są prawidłowe to dlaczego nie wolno zjeść jabłka?

Per analogiam. Cukier prosty może być lekiem i może być trucizną. Jest tyle chorób w których cukier prosty szkodzi, że wolałabym nie jadać go codziennie ...miesiacami.
3 dni cukru prostego - ok. Ale dłużej ...  Surprised . Warto zastosować profilaktykę i robić przerwy od cukru prostego. Miesiąc na cukrze prostym? Nie zaleciłabym nigdy takiego postępowania w nowotworach, grzybicy (a kto ma ładny nieobłożony język? Obłożony czy czarny język to grzybica), robaczycach, lambliozach...
W tych chorobach nie zaleciłabym nawet 1g cukru codziennie. Co kilka dni, co tydzień? Można podyskutować.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #356 : 2007-11-10, 16:46:24 »

pytam wyraznie na jakie sie choruje z braku pozywienia a na jakie nie , czy moze brak pozywienia leczy z jakichś chorób tak tylko z ciekawosci bo moze jest to klucz  Very Happy Very Happy

Na jakie choroby się choruje z braku pozywienia? Pewnie to beri-beri,krzywica,gruźlica,szkorbut-to głównie z powodu braku witamin.
Czy brak pozywienia może leczyć? Sądzę,że tak samo jak przejadanie się,brak pozywienia lub znaczny jego niedostatek przyczyniają się do różnych dolegliwości .
Także lutonn nie głodź się, nie obżeraj i bądź aktywny fizycznie, a na pewno żadna kromka chleba ciebie nie pokona ,no chyba ,ze wymyslą większą kromke chleba,z większą ilością mąki i drożdży i to zniszczy ludzkość   Sad
  elmo!! jak bede sie chcial cie zapytac to zapukam do twoich drzwi a tak to mi ty tu cicho siedz  Very Happy Very Happy
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #357 : 2007-11-10, 19:24:23 »

Lekarka: Kiedyś uświadomiłam to sobe bo miałam skurcze łydek po ... czipsach ze sklepu z konserwantami. Na pewno ilość W była w ostatnie 3 dni  przed skurczem łydek ok. Kiedyś zjadłam czipsy ze sklepu na noc i rano bolały mnie plecy jak po pobiciu. Bolały mięśnie.

Czytam, ze tez nie jestes" swieta " i lubisz "grzeszyc", fajnie, bo nam KOBIETOM wolno /jest dozwolone !
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #358 : 2007-11-11, 10:13:21 »

Ewa zaczęła z tym jabłkiem ... i Ewa musi naprawić krzywdę.
Boże tyko jak  Shocked .
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Książka Ewy
« Odpowiedz #359 : 2007-11-11, 10:25:46 »

 Ewo...........juz naprawiasz,naprawiasz Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 42 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 16 zapytaniami.