forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2020-07-05, 05:43:26

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno g┼éodzi─ç si─Ö ani po┼Ťci─ç.
580854 wiadomoÂci w 4036 w▒tkach; wys│ane przez 38 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Maokai
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Polska sercem
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 ... 138 139 140 141 142 [143] 144 145 146 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Polska sercem  (Przeczytany 496966 razy)
Radzio
GoŠ

Email
Odp: Polska sercem
« Odpowiedz #2840 : 2013-08-10, 16:25:27 »

A ja dopiero zamierzam przebiec pod tak─ů postaci─ů, poniewa┼╝ uzna┼éem, ┼╝e... jeszcze za m┼éody jestem- to po pierwsze. Very Happy A po drugie- uczy─ç si─Ö jeszcze wobec pierwszego powinienem. Laughing

Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2841 : 2013-08-10, 16:32:27 »

Spo┼éecze┼ästwo Informacyjne „┼╗YCIE” (na razie jednokom├│rkowe) rozwija si─Ö. Swoj─ů nazw─Ö wzi─Ö┼éo z:

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=2049.msg44662#msg44662

Obecne stadium rozwoju, to :

http://spoleczenstwoinformacyjnezycie.blogspot.com/2013/08/upyna-wasnie-tydzien-od-zamiaru.html#gpluscomments

Nie Ty jeden na Forum mojego Przyjaciela wspominasz o... hmm... takiej "butelce, wrzuconej do informatycznego oceanu".
Takich "rozbitk├│w' jest mnogo┼Ť─ç- to wymaga zastanowienia.

Chocia┼╝by po to, ┼╝eby nie stworzy─ç kolejnego ┼Ťmietniska lub go nie pog┼é─Öbia─ç. Wink Smile
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2842 : 2013-10-13, 10:13:23 »

... aby wszelkie decyzje w miar─Ö mo┼╝liwo┼Ťci by┼éy jak najbardziej oparte na prawdzie. ...

A! Przypomniałem sobie. Smile

"... na prawdzie...", w oparciu o te... no... privy. Wink Laughing To drugie "pół prawdy". Very Happy

Ale i tak plus dla Ciebie za odwag─Ö- biegacza. Smile

Daniel
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2843 : 2013-10-13, 11:36:14 »

... aby wszelkie decyzje w miar─Ö mo┼╝liwo┼Ťci by┼éy jak najbardziej oparte na prawdzie. ...

A! Przypomniałem sobie. Smile

"... na prawdzie...", w oparciu o te... no... privy. Wink Laughing To drugie "pół prawdy". Very Happy

Ale i tak plus dla Ciebie za odwag─Ö- biegacza. Smile

Radzio, nie zawsze odpowiadam na Twoje posty z prostej przyczyny, bo ich nie rozumiem. Tak jakby┼Ť pisa┼é w niezrozumia┼éym obcym j─Özyku w┼éasnych skr├│t├│w my┼Ťlowych. Lepiej wi─Öc nie odpowiada─ç na co┼Ť czego si─Ö nie rozumie ni┼╝ pisa─ç g┼éupoty dla samego pisania, jak to robi wi─Ökszo┼Ť─ç trolli na tym forum.
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2844 : 2013-10-13, 11:52:57 »

Przybli┼╝─Ö, dla odr├│┼╝nienia mnie od trolli. Smile
I tak w chwil─Ö potem "zmutuj─ů"- po to s─ů. Very Happy

"Zdech┼é pies", to zawoalowana przeno┼Ťnia, o czym wiesz. Nie ma sposobu na zaistnienie Twojej Prawdy w "wuwuwu".┬á
A dotyczy w┼éa┼Ťnie maili, priv├│w, sms'├│w, a i otwartych wypowiedzi itp. A te nierozerwalnie b─Öd─ů towarzyszy─ç "Spo┼éecze┼ästwu internetowemu"- to, p├│ki co sztuczny tw├│r jest. Very Happy

Drugi plus dla Ciebie, ┼╝e mnie od trolli odr├│┼╝niasz- na tym forum. Smile Od lat nie ma mnie gdzie┼Ť indziej w takiej postaci- gdyby┼Ť chcia┼é dopyta─ç. Wink
Daniel
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2845 : 2013-10-13, 15:03:34 »

Przybli┼╝─Ö, dla odr├│┼╝nienia mnie od trolli. Smile
I tak w chwil─Ö potem "zmutuj─ů"- po to s─ů. Very Happy

"Zdech┼é pies", to zawoalowana przeno┼Ťnia, o czym wiesz. Nie ma sposobu na zaistnienie Twojej Prawdy w "wuwuwu".┬á
A dotyczy w┼éa┼Ťnie maili, priv├│w, sms'├│w, a i otwartych wypowiedzi itp. A te nierozerwalnie b─Öd─ů towarzyszy─ç "Spo┼éecze┼ästwu internetowemu"- to, p├│ki co sztuczny tw├│r jest. Very Happy

Drugi plus dla Ciebie, ┼╝e mnie od trolli odr├│┼╝niasz- na tym forum. Smile Od lat nie ma mnie gdzie┼Ť indziej w takiej postaci- gdyby┼Ť chcia┼é dopyta─ç. Wink

Już trochę więcej zrozumiałem, ale nie do końca.
Domy┼Ťlam si─Ö, ┼╝e m├│j blog jest tym "zdech┼éym psem", kt├│ry jako moja prawda nie ma szans w internecie.
Tylko co ma z tym wsp├│lnego spos├│b przekazywania informacji do jej wewn─Ötrznej warto┼Ťci?
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2846 : 2013-10-13, 15:54:36 »

Dalej ju┼╝ samodzielnie. Smile
Najpierw DO, cho─çby takie "ekstremalne". Wink Smile
Daniel
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2847 : 2013-10-13, 19:03:56 »

Dalej ju┼╝ samodzielnie. Smile
Najpierw DO, cho─çby takie "ekstremalne". Wink Smile
Ci─Ö┼╝ka z Tob─ů komunikacja. Trzeba si─Ö wiele domy┼Ťla─ç ale i tak si─Ö nie ma pewno┼Ťci czy to jest ten sam to rozumowania.

DO to wielka niewiadoma, bo z powodu braku informacji, to nie wiemy kto jest naprawd─Ö na tej diecie. Nikt nie ┼Ťledzi i nie sprawdza kto i jak przygotowuje dla siebie jedzenie, a tym bardziej co faktycznie zjada.

W SI┼╗ jest jednak miejsce dla niej z kilku wzgl─Öd├│w. Rozpoczn─ů si─Ö prawdziwe badania nad uzyskaniem nie zak┼éamanej wiedzy o ┼╝ywieniu cz┼éowieka. Wtedy oka┼╝e si─Ö, ┼╝e DO czy ┼╗O zostanie ukoronowane, ale to nie wszystko. Cz┼éowiek nie ┼╝yje po to aby je┼Ť─ç, a je po to aby ┼╝y─ç. To przewarto┼Ťciowanie otworzy rozkwit arkadii czy raczej restauracji, bar├│w, sto┼é├│wek opartych na ┼╗O, gdzie serwowa─ç si─Ö b─Ödzie zbilansowane potrawy. Wtedy naprawd─Ö tych co b─Öd─ů korzysta─ç z tych profesjonalnych sto┼é├│wek b─Ödzie mo┼╝na uzna─ç za Optymalnych. Wiedza o ┼╝ywieniu jest zbyt trudna dla przeci─Ötnego cz┼éowieka dlatego nie jest to problem indywidualny, a spo┼éeczny.
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2848 : 2013-10-14, 07:30:35 »

...
DO to wielka niewiadoma, bo z powodu braku informacji, to nie wiemy kto jest naprawd─Ö na tej diecie. Nikt nie ┼Ťledzi i nie sprawdza kto i jak przygotowuje dla siebie jedzenie, a tym bardziej co faktycznie zjada. ...┬á ┬á

Informacja jest kompletna i rzetelna. We┼║ o┼é├│wek, zacznij liczy─ç. Nie b─ůd┼║ "nikt", a b─Ödziesz m├│g┼é ju┼╝ we wst─Öpnej, wsp├│lnej rozmowie, spacerze, zabawie, biegu, pracy, posi┼éku, wysi┼éku pozna─ç z kim masz do czynienia. Smile

... Cz┼éowiek nie ┼╝yje po to aby je┼Ť─ç, a je po to aby ┼╝y─ç. To przewarto┼Ťciowanie otworzy rozkwit arkadii czy raczej restauracji, bar├│w, sto┼é├│wek opartych na ┼╗O, gdzie serwowa─ç si─Ö b─Ödzie zbilansowane potrawy. Wtedy naprawd─Ö tych co b─Öd─ů korzysta─ç z tych profesjonalnych sto┼é├│wek b─Ödzie mo┼╝na uzna─ç za Optymalnych. Wiedza o ┼╝ywieniu jest zbyt trudna dla przeci─Ötnego cz┼éowieka dlatego nie jest to problem indywidualny, a spo┼éeczny.

Aby zacz─ů─ç ┼╝y─ç, wprz├│dy zje┼Ť─ç nale┼╝y. Aby ┼╝y─ç jak Cz┼éowiek, je┼Ť─ç nale┼╝y jak cz┼éowiek.
Co do restauracji ┼╗O- rozumiem, ┼╝e Twoim przes┼éaniem jest by─ç ┼╝ywionym. Wtedy Ty b─Ödziesz m├│g┼é bez przeszk├│d zaj─ů─ç si─Ö samym ┼╗yciem.
Jestem zdania, ┼╝e b─Ödzie Ci─Ö to drogo kosztowa┼éo i nie stref─Ö materialn─ů mam na my┼Ťli. Smile

Daniel
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2849 : 2013-10-14, 20:31:17 »

...
DO to wielka niewiadoma, bo z powodu braku informacji, to nie wiemy kto jest naprawd─Ö na tej diecie. Nikt nie ┼Ťledzi i nie sprawdza kto i jak przygotowuje dla siebie jedzenie, a tym bardziej co faktycznie zjada. ...┬á ┬á

Informacja jest kompletna i rzetelna. We┼║ o┼é├│wek, zacznij liczy─ç. Nie b─ůd┼║ "nikt", a b─Ödziesz m├│g┼é ju┼╝ we wst─Öpnej, wsp├│lnej rozmowie, spacerze, zabawie, biegu, pracy, posi┼éku, wysi┼éku pozna─ç z kim masz do czynienia. Smile

... Cz┼éowiek nie ┼╝yje po to aby je┼Ť─ç, a je po to aby ┼╝y─ç. To przewarto┼Ťciowanie otworzy rozkwit arkadii czy raczej restauracji, bar├│w, sto┼é├│wek opartych na ┼╗O, gdzie serwowa─ç si─Ö b─Ödzie zbilansowane potrawy. Wtedy naprawd─Ö tych co b─Öd─ů korzysta─ç z tych profesjonalnych sto┼é├│wek b─Ödzie mo┼╝na uzna─ç za Optymalnych. Wiedza o ┼╝ywieniu jest zbyt trudna dla przeci─Ötnego cz┼éowieka dlatego nie jest to problem indywidualny, a spo┼éeczny.

Aby zacz─ů─ç ┼╝y─ç, wprz├│dy zje┼Ť─ç nale┼╝y. Aby ┼╝y─ç jak Cz┼éowiek, je┼Ť─ç nale┼╝y jak cz┼éowiek.
Co do restauracji ┼╗O- rozumiem, ┼╝e Twoim przes┼éaniem jest by─ç ┼╝ywionym. Wtedy Ty b─Ödziesz m├│g┼é bez przeszk├│d zaj─ů─ç si─Ö samym ┼╗yciem.
Jestem zdania, ┼╝e b─Ödzie Ci─Ö to drogo kosztowa┼éo i nie stref─Ö materialn─ů mam na my┼Ťli. Smile

Moje ┼╝ycie jest za kr├│tkie aby bawi─ç w detektywa. Kto kim jest pozostawiam to spo┼éecze┼ästwu, ale nie takiemu jakim teraz jest. Gdy m├│wi┼éem o ┼╝ywieniu, to mia┼éem na my┼Ťli SI┼╗, a tam takie zagro┼╝enia jakie sugerujesz, nie wyst─Öpuj─ů.
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2850 : 2013-10-15, 07:21:17 »

Raczej "nie b─Öd─ů wyst─Öpowa┼éy". Zgoda. Very Happy
anakin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2851 : 2014-01-24, 03:54:27 »

1.┬á mam pretensje do Doktora Kwa┼Ťniewskiego , ┼╝e tworz─ůc fuzj─Ö z RZETELNEJ WIEDZY i┬á biblistycznych wtr─ůce┼ä , wywo┼éa┼é do tablicy mas─Ö oszo┼éom├│w.
ad 1 no w┼éa┼Ťnie┬á Very Happy , co┼Ť w tym jest.

W tym jest tylko tyle, ┼╝e Tomkiewicz powinien mie─ç pretensje wy┼é─ůcznie do siebie, ┼╝e zwraca uwag─Ö na "wywo┼éuj─ůcych si─Ö do tablicy..." i do "czasopism naukowych", ┼╝e nie publikowa┼éy w stosownym czasie prac naukowych lek. med. Jana Kwa┼Ťniewskiego. Tylko dzi─Öki zniesieniu cenzury, uda┼éo si─Ö wyda─ç sumptem autora popularnonaukowe opracowanie "┼╗ywienie Optymalne" (nak┼éad - 3tys. - dzi┼Ť bia┼éy kruk) - dla os├│b, kt├│re by┼éy pacjentami Akademii Zdrowia "Arkadia" w Ciechocinku w latach 1987-89). Nikt nie kupi┼éby ksi─ů┼╝ki "Dieta Optymalna", gdy jej tre┼Ťci─ů by by┼éy "doniesienia naukowe" z podanym pi┼Ťmiennictwem Laughing i nigdy "Tomkiewicz" by pewnie o jakim┼Ť Kwa┼Ťniewskim z Ciechocinka nie us┼éysza┼é... Shocked, tak jak wielu jeszcze nie wie, ┼╝e DO powsta┼éo ju┼╝ pod koniec lat sze┼Ť─çdziesi─ůtych XXw.
To dzi─Öki miksowi "RZETELNEJ WIEDZY i biblistycznych wtr─ůce┼ä" wi─Ökszo┼Ť─ç os├│b dotar┼éa do propozycji Jana Kwa┼Ťniewskiego, a nie dzi─Öki "naukowym doniesieniom" - wi─Öc nie s─ůd┼║ pochopnie Tomku Laughing Laughing Laughing
A ┼╝e niekt├│rym si─Ö to nie podoba Question - to jest zupe┼énie oboj─Ötne dla TATY, bo lepiej wed┼éug Niego jest uratowa─ç jedn─ů cudz─ů nog─Ö przed amputacj─ů ni┼╝ obawia─ç si─Ö nara┼╝enia na "┼Ťmieszno┼Ť─ç" w┼Ťr├│d g┼éupc├│w Cool.

Ja te┼╝ mam ┼Ťmichu-chichu g┼éupc├│w w powa┼╝aniu. A ju┼╝ niebawem Diecie Optymalnej stuknie 50-tka!  Shocked
Daniel
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2852 : 2014-01-25, 13:31:57 »

Bardzo ciekawe, ┼╝e jest kto┼Ť co dociera do post├│w z 2006 roku i to w zapomnianym w─ůtku.
anakin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2853 : 2014-02-08, 23:04:23 »

Bóg obdarował człowieka takimi przymiotami jakie On posiada

Ponoć w/g niektórych nie Bóg, a BOGOWIE  Confused i to w czterech etapach czasowych tworzenia Homo sapiens naturalis - przykład za Wasilikiem z orangutana azjatyckiego:
1. etap 99,25% małpy - około 1,8 mln lat temu, wyszło, homo erectus, sinantrop, pitekantrop,
2. etap 98,5% małpy około 400 tys. lat temu
3. etap 97,75% małpy około 200 tys. lat temu wyszedł neandertalczyk,
4. etap 97% małpy około 40 tys. lat temu i wyszło Homo sapiens naturalis

Do┼Ťwiadczenie w tych samych okresach co na orangutanie (czerwoni, ┼╝├│┼éci) przeprowadzono r├│wnie┼╝ na: szympansie (biali), ) i gorylu (czarni) i oko┼éo 20-40 tys. lat temu wysz┼éo wreszcie Homos sapiens sapiens.
A je┼Ťli "stworzyli na obraz i posobie┼ästwo swoje" - to ile Bogowie maj─ů boskich gen├│w?

A wi─Öc jak pisze Slawek - "widywano ich tu i tam". Wink

Ostatnia udokumentowana, o kt├│rej wiadomo┬á Question, to wizyta pod imieniem "Allah". Odby┼éa si─Ö oko┼éo 610 roku po narodzinach Jezusa z Nazaretu, chyba w celu o┼Ťmieszenia? chrze┼Ťcija┼ästwa, bo Nowy Testament ju┼╝ spe┼éni┼é swoj─ů rol─Ö - Rzym dogorywa┼é. Ale si─Ö o┼Ťmieszy─ç nie uda┼éo, a jedynie "zasia─ç nienawi┼Ť─ç" mi─Ödzy wiarami...┬á Sad.

Pono─ç Elohim (El-ohim=All-ah?) s─ů nieomylni!.

Toanie wr├│─ç! Dobrze pisa┼ée┼Ť! Wink
Daniel
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2854 : 2014-02-10, 21:28:15 »

Toan to Admin i nie musi powracać, bo jest tu cały czas.
Z tym co cytujesz, te┼╝ si─Ö zgadzam. Religie o┼Ťmieszaj─ů si─Ö i siej─ů nienawi┼Ť─ç.
Nie robi tego B├│g, autor Dekalogu, a wszystkie trzy najwa┼╝niejsze religie ┼Ťwiata niby jego wyznaj─ů.
Tylko warto┼Ťci jakie uznaj─ů za wa┼╝ne nie pasuj─ů do warto┼Ťci Boga Dekalogu. Czy wierz─ů w tego samego boga?
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2855 : 2014-02-12, 14:51:43 »

I szlag trafi┼é przebieg┼éy plan w wielopostaciowo┼Ťci─ů. Very Happy
Kap┼éani w Egipcie mieli pro┼Ťciej. Wink Laughing
administ
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2856 : 2014-02-12, 14:54:29 »

Radziu!
Ty nie wywo┼éuj, bo wywo┼éasz...  Confused  Wink
Dario ma bana, a Daniel widocznie wa┼╝niejsze misje.  Cool
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2857 : 2014-02-12, 15:03:46 »

Jestem dobrej my┼Ťli, ┼╝e mimo wa┼╝niejszych misji Daniel nie biega po "bie┼╝ni dla chomik├│w", a konsekwentnie jednoczy si─Ö z otwarto┼Ťci─ů przestrzeni.
To zdaje si─Ö jest istotne w Jego postrzeganiu rzeczywisto┼Ťci i- uwa┼╝am- pomocne, wielce pomocne. Smile Wink Very Happy
Zyon
Hero Member
wiadomoÂci: 23294

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #2858 : 2014-02-12, 15:06:00 »

Dario ma bana, a Daniel widocznie ważniejsze misje.  Cool
Biedny Dario musi sie teraz meczyc na pseudoforum z pseudorozmowami i klonami. Tutaj mogl pogadac o , sporcie, filmie, ksiazkach, polityce, bogu i roznych rzeczach a tam tylko o diecie optymalnej gadaja  Laughing Laughing Laughing

Work Buy Consume Die
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2859 : 2014-02-12, 15:13:24 »

... a tam tylko o diecie optymalnej gadaja  Laughing Laughing Laughing

i ┼╗rO. Cool

...
Biedny Dario musi sie teraz meczyc ...

Co┼Ť Go og┼éuszy┼éo i kiepsko trafi┼é, a m├│g┼é trafi─ç na DnO. Cool
Strony: 1 ... 138 139 140 141 142 [143] 144 145 146 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 19 zapytaniami.