forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-20, 22:40:15

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
661905 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 276 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I  (Przeczytany 2129142 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41538


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #360 : 2012-12-20, 15:51:58 »

P.S niezależnie od poziomu wykształcenia Smile
Jak tak  "podajesz" info, to mało "apetyczne" jest Very Happy
Dla mnie przynajmniej.
Nie każdy jest "zboczony" na tyle, by go wzory "podniecały" Very Happy
Ja na pewno nie.
Jak już się dzielisz to pisz lekkostrawnym stylem.
Jak ja napiszę jak do kumpla z branży: 2x0.1 C.cornuta + 4x1.0 C.ornata/40x25x25/15cm/25C/20,6,7/2000S to nic nie skumasz prawdopodobnie Very Happy
A jak napiszę, że żabki się bzykały z powodzeniem, w ciepłej, plytkiej wodzie to inaczej, nie?

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #361 : 2012-12-20, 15:53:09 »

No i jeszcze 4 ciekawe strony tekstow, w tym wywiadu z Bruce Liptonem, epigenetykiem. Polecam to rowniez Gavro, bo to oddaje spojrzenie na te sprawy, o ktorych czasami rozmawiamy
Zaczac od tego (ostatniego) bo to wywiad  a potem na gorze jest spis kolejnych i jechac 1-3
http://www.swietageometria.info/artykuly/175-bruce-lipton-nowa-biologia-teksty?start=3

Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41538


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #362 : 2012-12-20, 16:03:33 »

No i jeszcze 4 ciekawe strony tekstow, w tym wywiadu z Bruce Liptonem, epigenetykiem. Polecam to rowniez Gavro, bo to oddaje spojrzenie na te sprawy, o ktorych czasami rozmawiamy
Zaczac od tego (ostatniego) bo to wywiad  a potem na gorze jest spis kolejnych i jechac 1-3
http://www.swietageometria.info/artykuly/175-bruce-lipton-nowa-biologia-teksty?start=3


Uuuu, Ty tak serio?
Tylko nie odleć na inną ziemię Zyon.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41538


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #363 : 2012-12-20, 16:16:02 »

Z tego pana co wyżej:
Cytuj
"Zagubiliśmy nasze oryginalne określenie misji. Pierwotni mieszkańcy, którzy tu są, przypominają nam, że jesteśmy ogrodnikami i tym, czego dokonaliśmy do tej pory, jest niszczenie Ogrodu. Ponieważ jednak wciąż się rozwijamy, zaczynamy poznawać siłę naszej świadomości. Musimy zorganizować nasze życie już teraz, by móc je zaplanować następnym razem. Możemy stworzyć na tej planecie zupełnie odmienne doświadczenie. Gdy planeta uzupełni swój rozwój, stanie się indywidualną żywą komórką. Historia ewolucji pokazuje, że poziom rozwoju zawsze się uzupełnia, dołącza się do innych podobnych bytów i razem z nimi tworzy potężniejszą strukturę społeczną. Dlatego, uprzedzam, zaczniemy w tym czasie wzajemnie oddziaływać z innymi ziemiami, innymi komórkami znajdującymi się w przestrzeni i zaczniemy tworzyć dużą macierz życia komórek jako planety, które tworzą wszechświat. Przed nami wielka nadzieja i możliwość. Żyjemy w bardzo przyjaznym ogrodzie, ogrodzie, który powinien wspierać wszystkich nas, ogrodzie, w którym możemy cieszyć się życiem i pokojem, pomyślnością i szczęściem."
Toż to Plejtszsz czystej wody!
A i epigenetyka to chyba się czym innym zajmuje obecnie Very Happy
Wpływ matki na płód, oczywisty przeca, opisał tak niesamowicie, że jakaś laska w komentarzach mało się nie popłakała.
Dobre.
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #364 : 2012-12-20, 16:42:49 »

Nie bede sie spieral jakos ostro bronil, bo przeciez tylko napisalem, co autor twierdzi, nie znaczy to, ze ja tak twierdze. Zdaje sobie sprawe, ze tak na dobra sprawe zawsze sie znajdzie ktos kto wie lepiej Smile Jednak czytajac te ksiazke, wlasnie bardzo mnie nudzily fizjologiczne rowzwazania nad natura ostatnich dyskow kregoslupa etc i takie niemal podrecznikowe tlumacznie .
Wiem, ze to hipotezy autora Smile
Podeslij jak mozesz, to z checia sie zaglebie w jego teorie.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #365 : 2012-12-20, 16:45:13 »

No i jeszcze 4 ciekawe strony tekstow, w tym wywiadu z Bruce Liptonem, epigenetykiem. Polecam to rowniez Gavro, bo to oddaje spojrzenie na te sprawy, o ktorych czasami rozmawiamy
Zaczac od tego (ostatniego) bo to wywiad  a potem na gorze jest spis kolejnych i jechac 1-3
http://www.swietageometria.info/artykuly/175-bruce-lipton-nowa-biologia-teksty?start=3


Uuuu, Ty tak serio?
Tylko nie odleć na inną ziemię Zyon.
No tak serio, a co? Ten facet napisal ksiazke, ktora chyba w 2006 dostala mianio naukowej ksiazki 2006.

Mam wlasnie te jego "Biologie przekonan" , ktora gdzies wyhaczylem z jakiegos innego artykulu i na swieta moze przeczytam,
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #366 : 2012-12-20, 16:46:33 »

Z tego pana co wyżej:
Cytuj
"Zagubiliśmy nasze oryginalne określenie misji. Pierwotni mieszkańcy, którzy tu są, przypominają nam, że jesteśmy ogrodnikami i tym, czego dokonaliśmy do tej pory, jest niszczenie Ogrodu. Ponieważ jednak wciąż się rozwijamy, zaczynamy poznawać siłę naszej świadomości. Musimy zorganizować nasze życie już teraz, by móc je zaplanować następnym razem. Możemy stworzyć na tej planecie zupełnie odmienne doświadczenie. Gdy planeta uzupełni swój rozwój, stanie się indywidualną żywą komórką. Historia ewolucji pokazuje, że poziom rozwoju zawsze się uzupełnia, dołącza się do innych podobnych bytów i razem z nimi tworzy potężniejszą strukturę społeczną. Dlatego, uprzedzam, zaczniemy w tym czasie wzajemnie oddziaływać z innymi ziemiami, innymi komórkami znajdującymi się w przestrzeni i zaczniemy tworzyć dużą macierz życia komórek jako planety, które tworzą wszechświat. Przed nami wielka nadzieja i możliwość. Żyjemy w bardzo przyjaznym ogrodzie, ogrodzie, który powinien wspierać wszystkich nas, ogrodzie, w którym możemy cieszyć się życiem i pokojem, pomyślnością i szczęściem."
Toż to Plejtszsz czystej wody!
Cytuj
Mozna olac spokojnie te nuejdzowe nalecialosci i czytac sama wiedze, ja tak robie Smile

A i epigenetyka to chyba się czym innym zajmuje obecnie Very Happy
Wpływ matki na płód, oczywisty przeca, opisał tak niesamowicie, że jakaś laska w komentarzach mało się nie popłakała.
Dobre.
Przeczytaj calosc
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #367 : 2012-12-20, 19:45:30 »

....- zawsze mogę się mylić  Laughing ,ale co mi tam, mogę, uczę się ... Razz

Oczywiście podstawa to "adminowe" forumowe cytaty Smile , a w przystępny sposób przedstawione przez dr Jana Kwaśniewskiego. Very Happy

Dobra- możesz! Dobra- uczysz się.  Cool
Trochę się rumienię, ale wiem do czego potrzebny jest mężczyźnie kręgosłup (admina nie mam potrzeby bez przerwy cytować Wink- tym bardziej, że jest to w tym wątku).
 Embarassed
Wiem także co oznacza słowo kulturystyka. To sprawka etyki. Cool
Etyka przekazuje informacje o harmonii, o ładzie- bez przerostów, optymalnie. Oczywiście o mięśniach jest tu mowa. Kulturysta, to osoba płci dowolnej dążąca do nadania swemu ciału ładu po przez rozwój i podporządkowanie aktualnym potrzebom wszystkich, dostępnych mięśni- lecz nie tylko.
W tej materii szczególnie odpowiedzialną rolę pełnią mężczyźni, których Natura obarczyła nie byle jakim... brzemieniem.
Oni muszą wiedzieć dlaczego tak zapamiętale ćwiczą i po co to wszystko.
Tu nie może być mowy o frustracji, czy stresie- być może, w obliczu jutrzejszych wydarzeń (godz. 12:12)  przyjdzie nam nie żreć przez wiele dni.
Od tego ...brzemienia głównie zależy, czy i jaka cywilizacja odrodzi się po rychłym upadku. Na wszelki wypadek jestem gotowy...

mięśnie przetrwania

Kręgosłup musi przetrwać.  Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #368 : 2012-12-20, 20:07:38 »

 Rolling Eyes Tak , w sumie ten wątek jest bardzo ciekawy. Rolling Eyes
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #369 : 2012-12-20, 20:08:20 »

P.S niezależnie od poziomu wykształcenia Smile
Jak tak  "podajesz" info, to mało "apetyczne" jest Very Happy
Dla mnie przynajmniej.
Nie każdy jest "zboczony" na tyle, by go wzory "podniecały" Very Happy
Ja na pewno nie.
Jak już się dzielisz to pisz lekkostrawnym stylem.
Ja takoz sie podpisuje.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41538


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #370 : 2012-12-20, 21:10:50 »

No i jeszcze 4 ciekawe strony tekstow, w tym wywiadu z Bruce Liptonem, epigenetykiem. Polecam to rowniez Gavro, bo to oddaje spojrzenie na te sprawy, o ktorych czasami rozmawiamy
Zaczac od tego (ostatniego) bo to wywiad  a potem na gorze jest spis kolejnych i jechac 1-3
http://www.swietageometria.info/artykuly/175-bruce-lipton-nowa-biologia-teksty?start=3


Uuuu, Ty tak serio?
Tylko nie odleć na inną ziemię Zyon.
No tak serio, a co? Ten facet napisal ksiazke, ktora chyba w 2006 dostala mianio naukowej ksiazki 2006.

Mam wlasnie te jego "Biologie przekonan" , ktora gdzies wyhaczylem z jakiegos innego artykulu i na swieta moze przeczytam,
No dobra, trochè afektowany, ale coś tam pisze.
Nie moja bajka raczej.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #371 : 2012-12-20, 21:52:53 »

Ale jeden z kluczy na pewno. Mnie te rejony interesuja od dawna, pamietam, ze jak pierwszy raz czytalem Freuda to niewiele z niego rozumialem. Ale rozlaczenie ciala od ducha i ten redukcjonizm to sa zle pomysly moim zdaniem. W tym artach wspomniane jest o placebo i nocebo, Sarno w tej ksiazce o tms i tych miesniach tez duzo o tym wspomina.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41538


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #372 : 2012-12-20, 22:03:55 »

Ale jeden z kluczy na pewno. Mnie te rejony interesuja od dawna, pamietam, ze jak pierwszy raz czytalem Freuda to niewiele z niego rozumialem. Ale rozlaczenie ciala od ducha i ten redukcjonizm to sa zle pomysly moim zdaniem. W tym artach wspomniane jest o placebo i nocebo, Sarno w tej ksiazce o tms i tych miesniach tez duzo o tym wspomina.
Jak przeczytasz to opisz wrażenia, co?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #373 : 2012-12-20, 22:08:50 »

oczywiscie no problem, i tak zawsze pisze Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
Blade
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #374 : 2012-12-21, 04:52:55 »

No i drink wczoraj, pierwszy od dłuższego czasu i brzdęk, pobudka sama z siebie kole czwartej. Dzisiaj jedynie zgodnie z radą Gavro nie zamierzam leżeć i patrzeć w sufit, ale nadrobię lekturę Wink wieczór zakończony ziemniakamo na tłuszczu, które z reguły usypiają. Czy fakt, że zostałem poczęstowany dobrą whisky przez teściową ma jakieś znaczenie? Wink niby mnie lubi, ale czy to człowiek w dzisiejszych czasach komu ufać może? Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #375 : 2012-12-21, 06:11:48 »

Czy fakt, że zostałem poczęstowany dobrą whisky przez teściową ma jakieś znaczenie? Wink niby mnie lubi, ale czy to człowiek w dzisiejszych czasach komu ufać może? Wink
Laughing Laughing Laughing no, przecież żyjesz. I to jeszcze w dniu końca świata. Może za małą dawkę zastosowała? Rolling Eyes To tak w ramach dzielenia się doświadczeniem Teściowej. Laughing Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #376 : 2012-12-21, 07:11:12 »

Dobra teściowa, albo ... coś knuje!  Wink  Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #377 : 2012-12-21, 08:33:40 »

Dobrze, ze tesc nic nie knuje, ten to moze do wylysienia doprowadzic Wink  Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70770


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #378 : 2012-12-21, 08:50:17 »

Szczególnie jak to jest surowy teść...  Evil or Very Mad
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70770


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #379 : 2012-12-21, 08:51:13 »

...taki raw-paleo... Twisted Evil
Zapisane

Strony: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 276 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.